Forum Settings
Forums
New
Apr 23, 2010 8:58 AM
#1

Offline
Aug 2009
59
Nasz cudowny anty fanklub jest o bohaterkach, ale nie zapominajmy też o panach, którzy potrafią być równie wkurzający, choć jest ich mniej niż pań, dlatego też postanowiłam założyć dla nich osobny temat.

Ja osobiście nienawidzę, a wręcz brzydzę się trzema takimi osobami, a mianowicie są nimi:
Kurosaki Ichigo z Bleacha
Uchicha Sasuke z Naruciaka
Kaname Kuran z Vampire Knight (Co wy w nim widzicie? u.u)
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) [1] 2 3 »
Apr 23, 2010 11:12 AM
#2

Offline
Oct 2007
907
Yuu Kanda, z dgm.
nie mam pojęcia co fanki w nim widzą, dla mnie jest irytującym, mrukliwym bucem x:
nawet po tej jego 'tragicznej przeszłości', z mangi. bleh.
Apr 24, 2010 1:11 AM
#3

Offline
Sep 2008
1011
jak będę miała kompa to zrobię moją listę znielubiałych chłopaków o:
co do Kandy/Sasuke się zgadzam, a do Ichigo nic nie mam.
Apr 24, 2010 1:30 AM
#4

Offline
Oct 2009
167
Gilowna said:
Nasz cudowny anty fanklub jest o bohaterkach, ale nie zapominajmy też o panach, którzy potrafią być równie wkurzający, choć jest ich mniej niż pań, dlatego też postanowiłam założyć dla nich osobny temat.

Ja osobiście nienawidzę, a wręcz brzydzę się trzema takimi osobami, a mianowicie są nimi:
Kurosaki Ichigo z Bleacha
Uchicha Sasuke z Naruciaka
Kaname Kuran z Vampire Knight (Co wy w nim widzicie? u.u)

Co do Vampire Knight to oczywiście wolę Zero <3
Do Ichigo również nic nie mam tak jak mc. Ale w bliczu jest o wiele więcej ciekawych postaci niż w sumie główny bohater jakim jest Kurosaki.
Apr 24, 2010 2:39 AM
#5

Offline
Jul 2009
49
Popieram powyższe nominacje na stanowisko koszmaru tysiąclecia. Kaname i Sasuke brzydzę się od dawna ale dopiero niedawno zapałałam nienawiścią do Ichigo. Zgiń przepadnij <ognie piekielne>

A co powiecie na:
- Keita z Gakuen Heaven (przez niego nie mogłam się w spokoju oddawać mojej miłości do gejów! Skandal)
- N z Death Note (może nie najgłupszy - widziałam gorsze przypadki :D - ale napewno irytujący)
- Karasuma z School Rumble
Apr 24, 2010 3:40 AM
#6

Offline
Aug 2009
59
Dlaczego obrażasz mojego Karasumę-kun u.u on jest świetny xP
Apr 24, 2010 5:03 AM
#7

Offline
Jul 2009
49
Wybacz XD Na początku go lubiłam, później był mi obojętny, następnie zaczął mnie irytować, pod koniec go pokochałam jak "okazało się", że jest kosmita (mówię tylko o pierwszej serii, bo tylko z nią się zaprzyjaźniłam XD). Przez większość czasu nie byłam zwolenniczką dlatego go wytypowałam chociaż jego spojrzenie pełne życia sprawia, że cała drżę XP.
A może Emiya z Fate/stay night?
Apr 24, 2010 12:12 PM
#8

Offline
Aug 2009
59
No to z tym kosmitą było głupie, również nie oglądałam 2 serii xP Ale ja go właśnie lubię za te "spojrzenie pełne życia" jak to nazwałaś ^^.

A z tym Kuranem to naprawdę ciekawa sytuacja... bo ja go tak nie lubię, a on prawie zawsze jest nominowany na najlepszego bisha miesiąca w fanklubie bishonenów u.u To mnie przeraża... Jak można go nominować?!
Apr 25, 2010 3:05 AM
#9

Offline
Jul 2009
49
Spokojnie... oddychaj XD. Też go nie lubię więc łączmy się w bólu :P. Moje serce jest już zajęte przez koreańskie boysbandy więc może dlatego...CHOCIAŻ jak widzę Sebastiana to przyznaje, że ślinka cieknie XD.
O właśnie zaczęło mnie coś nurtować. Cóż takiego ma Kaname? Dziewczyny jak go widzą to są podjarane jak arab na kursie pilotażu... no bez przesady XD. Może standardowo ciągnie, bo ma kasę? Błękitna krew też robi swoje - władza to najlepszy afrodyzjak :D.
Wiem!! Choroba cywilizacyjna! Niedowidzą biedne dziewuchy! Dobrze, że do tego doszłam XD
Apr 29, 2010 1:55 AM

Offline
Oct 2009
27
Też, tak jak Gilu, uważam że Karasuma jest świetny. Nienawidzę za to: SasUKE i Ichigo. Niestety lub na szczęście nie znam Kaname.
Apr 30, 2010 11:51 AM

Offline
Aug 2009
59
No właśnie... SasUKE ma UKE w swoim przepięknym imieniu... więc dlaczego w paringu SasukexNaruto on zawsze jest seme? xP
Apr 30, 2010 1:28 PM

Offline
Sep 2008
1011
...bo się nie nadaje na uke? o.o'
May 1, 2010 3:43 AM

Offline
Jul 2009
49
A ja bym go chętnie zobaczyła jako uke :D
May 2, 2010 1:59 AM

Offline
Aug 2009
59
Tak! To by było takie... inne xP
May 2, 2010 3:29 AM

Offline
Jul 2009
49
Inne i pouczające XD. Same narysujemy! XD
May 3, 2010 2:37 AM

Offline
Sep 2008
1011
to jak uke-Kanda >>
May 5, 2010 7:35 AM

Offline
Aug 2009
59
uke Kanda o.o
May 6, 2010 2:07 AM

Offline
Dec 2008
1208
Luke Ainsworth (Seiken no Blacksmith)
Aizen Sousuke (Bleach)
Near (Death Note)
Akito Sohma (Fruits Basket)
Azuma Yunoki (La Corda d'Oro)
Kabuto Yakushi (Naruto)
Zero Kiryuu (Vampire Knight)

Uke, uke, uke... ;dd

May 6, 2010 6:48 AM

Offline
Aug 2009
59
Zabić Aizena!
May 6, 2010 7:07 AM

Offline
Sep 2008
1011
matko, NIE UKE-KANDZIE! >>

Kira Yamato - gundam seed/gundam seed destuny
Yuki Sakurai - uragiri wa boku no namae wo shitteru
Tieria Erde - gundam 00
Yuu Kanda - d.gray-man
Sasuke Uchiha - naruto
Naruto Uzumaki - naruto
Kengo Asamura - monochrome factor
Shuuichi Shindou - gravitation
Vincent Nightray - pandora hearts
Ling Yao - fullmetal alchemist
Masahiro Abe no - shounen onmyouji
Shinpachi Shimura - gintama
May 6, 2010 11:33 AM

Offline
Mar 2010
900
Ze znienawidzonych to narzie tylko Aizen ( Bleach) ,Kaname ( Vampire Knight) i Sasuke(Naruto).Nad reszta sie nie zastanawiałam Neara kiedys lubilam teraz jak o nim pomysle to rzeczywiscie denerwujacy -.- O tak teraz jeszcze patrze to zgadzam sie z: Kengo Asamura,Akito Sohma. I taki policjant z Durarara, pojawil sie narazie tylko raz w anime a juz zdarzyl mnie wkurzyc XD. Chyba pomysle jeszcze nad tymi wkurzajacymi facetami ^^ XD
Sorry for my English ^^' If you notice any mistakes, please tell me about it ^^ Thanks for corrections ^^
May 6, 2010 2:21 PM

Offline
May 2009
4440
ostatnio zdecydowanie Kandę nie lubię ;p
May 7, 2010 6:58 AM

Offline
Dec 2009
1792
bhe.

Tsuchiura (? ten fortePianista) z La corda d'oro - przeszkadzał mojej idei 'Len jest numerem 1'
ajaj, Manta z Shaman Kinga - boziu, jak ja go nie lubiłam, irytujący knypek.
Sasuke i Naruto to temat zamknięty. nic nie trzeba dodawać.
Kaname z wampirów - LUBIĘ zimnych drani. NIENAWIDZĘ Kaname. Krzywdzisz Siwego.
parówa (Light) z Notatnika. FUUUUUUU! -.-
Takeuchi z Bokura ga ita. Spipszaj dziadu! nie lubię cię, chociaż jesteś taki miły (a może dlatego?)
Nic nie mówcie o Kazehayi z KnT. Autyzm to jego cecha wspólna z czarnym potworkiem.
Shotaro ze Skip beat - wybaczcie, psychofanki. Mnie on nie kręci. REN FOLEWAAA! <3
Włochy północne z Hetalii - oj, debilu. To nie twoja wina. ale cię nie lubię za ten zamulony uśmiech, za który wszystkie cię kochają.
Ayase z Okane ga nai - takiego uke to ja nigdy nie widziałam. Musk wypóywa ósiami.
Pico z Boku no pico - przepraszam, Ayase. pomyliłam się.

***

Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

***

Czemu oczerniacie Kandę? On jest boski! Ale ani jako seme, ani uke... on taki bezpłciowy jest O_o co nie zmienia faktu, że jest świetny w tym swoim zimnodraniostwie. B)
May 7, 2010 7:24 AM

Offline
Aug 2009
59
Tak! Ayase z Okane ga nai jest straszny(a). Oglądam yaoi żeby widzieć dwóch facetów, a nie faceta i drugiego, który wygląda jak kobieta.

Dla osób, które go(jej) nigdy nie widziały, proszę patrzcie:

Jakiej to jest płci?! ><

Widzę, że jest sporo osób, które nienawidzą Kaname.... Jednak istnieją jacyś normalnie ludzie... On jest beznadziejny!
May 7, 2010 7:44 AM

Offline
Dec 2009
1792
to jest to, Gilowna-chan. Ono. To stworzenie. To to jest straszne. Nie uwierzę, po prostu NIE, że to to jest pełnoletnie. I pełnosprawne psychicznie.

jeśli ktoś dostrzega w tym dorosłego mężczyznę, ręka do góry.

BTW, Kaname - srame sucks! >.<
May 7, 2010 8:04 AM

Offline
Sep 2008
1011
zabijcie, ale ja lubię damskie uke xd
May 7, 2010 8:08 AM

Offline
Dec 2009
1792
*kills with Kałasznikow*



a tak na serio, każdy ma prawo do własnego zdania. co nie znaczy, że cię nie zabiję za to, co powiedziałaś xD
May 7, 2010 8:21 AM

Offline
Sep 2008
1011
*is dead*
ale tak od razu z kałasznikowa? D:

ej no, serio, ja takich lubię, za dużo doujinów i rpgków xdd
wiecie, takie uke co obiad zrobi i posprząta domek.
May 7, 2010 8:30 AM

Offline
Dec 2009
1792
takie uke to powie coś w stylu: "*tuwstawimięseme*-sama... z..zupa jest g.g.gotowa... nie, nie rób mi tego, aaa". Film urwany. xd

może i kałasiu to przesada, ale miałam pod ręką. A oni mnie denerwują, bo to mi w ogóle nie przypomina Yaoi. Od ciamajd-kobiet różnią ich tylko genitalia x_X
May 7, 2010 8:40 AM

Offline
Aug 2009
59
Koniec o yaoi (taaa wiem, że trudno się powstrzymać). Jak słusznie zauważyła mc, robimy z tego drugi fc yaoi, więc koniec! xP

Oczywiście po idiocie Kaname i jego debilnych kolegach można dalej jeździć.
Zauważyliście, że Kuran ma przetłuszczone włosy? o.o
May 7, 2010 8:47 AM

Offline
Dec 2009
1792
Tak, wyglądają, jakby nałożył tam tubę smalcu xD
May 8, 2010 1:23 AM

Offline
Dec 2009
1792
Zaczęłam lubić Rolo, kiedy dał sobie umrzeć dla Lulusia... i miał swój moment, kiedy zabił panią poduszkę powietrzną. Wtedy krzyczałam: *all hail Roloo!* xD ale potem Ruru zaczął wrzeszczeć jak opętany i mnie się przykrawo zrobiło :(

Kaname! Moje kochanie... tak mi przykro... nienawidzimy cię tu. Idź, zatop kły w swojej kochanej siostrze, będzie lepiej... xDD
May 8, 2010 1:54 AM

Offline
Dec 2009
1792
Hurra! ^^ to jest pozytywna perspektywa na przyszłość. A w ogóle, to wstydzę się za moich znajomych. Czemu? Bo mówią, że Kaname jest sexy, a Zero to pedał TT^TT znielubiłam ich.

ZERO RULES, KANAME SUCKS! xD

PS: Kaname ma 2220 fejworitsów?!!! O_O jedyne pocieszenie to to, że siwy ma ponad 1600 więcej xD ...
May 8, 2010 8:48 AM

Offline
Aug 2009
59
Przecież Kaname nie dorównuje siwemu do pięt! Niech Kaname i jego cudna Yuuki zajmą się gdzieś sobą i zostawią Zero w spokoju ><
May 8, 2010 10:23 AM

Offline
Dec 2009
1792
Zero, Yuuki nie zasługuje na ciebie, Kaname to pedał i kazirodek, nie przejmuj się tymi idiotami. Fuck them! xD
May 8, 2010 11:23 AM

Offline
Dec 2009
1792
Moja też, Lidiachan! TT^TT ta plaga się szerzy... nie dociera do niej ZUPEŁNIE, że to idiota i zboczeniec xD

YOU SUCK! GO AND FUCK!

*śliczny wiersz xD*
May 8, 2010 12:44 PM

Offline
Jun 2009
652
Na stos z Kaname! TT^TT


May 9, 2010 8:50 AM

Offline
Aug 2009
59
Moja koleżanka też lubi Kaname... Przecież on jest obleśny!
May 9, 2010 10:23 AM

Offline
Dec 2009
1792
cytat mojej koleżanki:

"te jego włosy są... mmm! te jego głębokie, ciemne oczy! a ten jego tors... MMM! i ten namiętny głos! i ta zimnodraniowość!". A ja na to: Zero ma wszystko to samo, tylko że w ulepszonej wersji i przy okazji swoją niesamowitość. A ona mnie wyśmiała, mówiąc: "zero to kit". Kazałam jej na dwie minuty wyjść z mieszkania xD *i wyszła, przy lekkiej, ee, persfazji*

KANAME JEST DO DUPY! kto uważa inaczej, ten nie ma szans na przeżycie w tym klubie xD (bo on jest taką męską dziwką... nie wahałabym się zaliczyć go do character relations xD)
May 9, 2010 11:15 AM

Offline
May 2010
1625
Dołączam do dyskusji^^
Zgadzam się ze wszystkimi obelgami na temat Kurana...
Zero jest słodki, a Kuran niech idzie rowy kopać..!
May 9, 2010 11:17 AM

Offline
Aug 2009
64
Nie rozumiem jak można lubić Kaname O.o Przecież on jest beznadziejny. Nie to co Zero :P
May 9, 2010 11:24 AM

Offline
May 2010
1625
Chyba Kaname jednomyślnie zostanie najbardziej debilnym facetem z anime^^
May 9, 2010 12:03 PM

Offline
Dec 2009
1792
hihi, przejrzałyśmy pedała na wylot (bez obrazy, pedałowie, on jest gorszy od pedałów. co więcej, pedały są OK. Kaname powinien iść wysysać krew z łupków w kamieniołomach X_X)
May 10, 2010 10:08 AM

Offline
Nov 2009
623
Potnijcie mnie i posypcie solą, ale ja uwielbiam Yuu i Sasuke -w-

Nie znoszę za to:
Ryou Shirogane ("Tokyo Mew Mew")
Masaya Aoyama ("Tokyo Mew Mew")
Kakeru Satsuki ("11eyes") - się z Yuką dobrali ...
Kouta ("Elfen Lied")
Riku Aoba ("Tokimeki Memorial ~Only Love~)
Hiroshi Kuzumi ("Ookami Kakushi")
Rossiu Adai ("Tengen Toppa Gurren Lagann")
Kaname Kuran ("Vampire Knight")
May 10, 2010 11:01 AM

Offline
Dec 2009
1792
wybaczę ci wszystko, jeśli nie lubisz oblechaname (Zirouu x3) ^^ a widzę, że go nie znosisz, dlatego nawet Sasa ci wybaczę (kiedy włącza tryb *chory na umyśle* to jest całkiem, ee, znośny. choć nie mówię, że go lubię czy POlubię -.-)
May 10, 2010 11:32 AM

Offline
May 2010
1625
Racja, Sasa jeszcze można znieść;)
A co do Tokyo Mew Mew, to większość postaci jest przeze mnie znienawidzonych...
May 10, 2010 11:42 AM
Offline
Nov 2009
128
Ayumi_Tsukada said:

Nie znoszę za to:
Ryou Shirogane ("Tokyo Mew Mew")
Masaya Aoyama ("Tokyo Mew Mew")
Kakeru Satsuki ("11eyes") - się z Yuką dobrali ...
Kouta ("Elfen Lied")
Riku Aoba ("Tokimeki Memorial ~Only Love~)
Hiroshi Kuzumi ("Ookami Kakushi")
Rossiu Adai ("Tengen Toppa Gurren Lagann")
Kaname Kuran ("Vampire Knight")


Nie no... Shirogane jest fajny XD Aoyama i ten przerośnięty palant z kosmosu *nie pamięta imienia* <nie Kisshu> to cioty. Ryou przynajmniej do ludzi bardziej podobny ;P
OMG, Hiroshi to taka ciota! T_T''' Kompletnie o nim zapomniałam. Dzięki za przypomnienie, że on istnieje i że powinnam go zabić XD <w sumie to zapominając o nim kompetnie, to go uśmiersiłam w myślach XD> Przez niego przestałam oglądać Ookami Kakushi o_o
May 10, 2010 12:04 PM

Offline
Jan 2010
403
Heh, pewnie zostanę zamordowana xD No ale co tam, zrobie swoją listę^^
1. oczywiście Kaname - przyłączam sie do tego, co mówiłyście wcześniej o nim^^
2. Suzaku Kururugi - Phi, mimo że zabił swojego ojca nadal go nie lubię xD Psychol sie Lulusiowi sprzeciwiał -.-
3. Yukinojo Toyama- zbyt słodkie xD
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
5. Edgar J. C. Ashenbert - Zbyt podobny do Tamcia -.-
6. Shoutarou Fuwa - nadęty dupek
7. Kakeru Satsuki - debil
8. Shito Tachibana - ten też -.-
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-
May 10, 2010 12:06 PM

Offline
Nov 2009
623
Eh, Kaname Kurak jest do pupy -w-
A wiecie co jest najlepsze? Nie wiem, czy kupujecie polskie wydanie Vampire Knight, ale autorka cały czas tam podkreśla, że "Nie wiem, czy Zero jest wystarczająco dobry, żeby dorównać Kaname", a przynajmniej ja tak zrozumiałam. A Zero jest boski i tyle.

A ja się w Sasuke zakochałam mając dwanaście lat. 8D
Eh, te czasy podstawówkowe ... Moje pierwsze anime ... Eh ...
Szczerze, to najbardziej lubię takich gburowatych brunetów. Już sporo osób powiedziało mi, że mam zryty gust, ale co tam. ^^

Z Tokyo Mew Mew lubię tylko Zakuro i to wyłącznie dla jej postaci zaczęłam to oglądać (zaczęłam jakieś trzy lata temu, a do tej pory nie skończyłam ...).

Shirogane mnie wkurza ze względu na ratowanie z każdej opresji naszej SŁiiIIt KawAiiiI Ichigo (której nie cierpię).

Nie chciałam tu przeklinać, ale widzę, że jednak mogę co poniektórych nazywać ciotami. xD Z czego Hiroshi jest chyba ich królem. Eh, ja Ookami skończyłam, bo chciałam Nemuru oglądać. :P

I o ile uwielbiam Akirę z "Dance in the Vampire Bund" to jego miłość do popierdzielonej księżniczki odbiera mi całą przyjemność oglądania go, bo zawsze jest z nim na ujęciach. DX


Się rozpisałam. ~
May 10, 2010 12:09 PM

Offline
Nov 2009
623
Sol_Indra said:
Heh, pewnie zostanę zamordowana xD No ale co tam, zrobie swoją listę^^
1. oczywiście Kaname - przyłączam sie do tego, co mówiłyście wcześniej o nim^^
2. Suzaku Kururugi - Phi, mimo że zabił swojego ojca nadal go nie lubię xD Psychol sie Lulusiowi sprzeciwiał -.-
3. Yukinojo Toyama- zbyt słodkie xD
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
5. Edgar J. C. Ashenbert - Zbyt podobny do Tamcia -.-
6. Shoutarou Fuwa - nadęty dupek
7. Kakeru Satsuki - debil
8. Shito Tachibana - ten też -.-
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) [1] 2 3 »

More topics from this board

Sticky: » propozycje do characters relations ( 1 2 )

yuucchi - Apr 6, 2010

81 by Hiromi_Ise »»
Jun 30, 2012 11:31 AM

» Najgłupsza Bohaterka Kwietnia 2011 [NOMINACJE OTWARTE]

yuucchi - Apr 1, 2011

13 by Hiromi_Ise »»
Jun 21, 2012 3:28 AM

» [OTWARTE!] Karty Klubowe

isibeal - Jan 3, 2011

41 by Mimetka »»
Jun 14, 2012 2:40 PM

» [ZAMKNIĘTE] +150 members LE

yuucchi - Feb 22, 2011

19 by GabrielaTheWitch »»
Mar 17, 2011 11:10 AM

» [GRA] Kim jestem?

SuouAoi - Aug 17, 2010

25 by yuucchi »»
Feb 17, 2011 10:40 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login