Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 13 14 [15]
Jan 2, 2012 8:54 AM

Offline
Jan 2009
326
Rozbudowane przywitanie.

Witaj.
Jan 2, 2012 9:35 AM
Offline
Nov 2008
450
Im nas więcej, tym ciszej :D
Jan 2, 2012 10:46 AM

Offline
Nov 2008
264
Jest udowodnione że ludzie tym mniej reagują im jest ich więcej - każdy myśli że ktoś inny to już napisał, widział, słyszał itp itd.

Witaj vini_pl :)
Jan 2, 2012 2:29 PM

Offline
Nov 2008
625
Siema, siemka, latający pies!!
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Jan 27, 2012 5:52 PM

Offline
Jan 2012
1
Hej wszystkim,

Nazywam się Mateusz (ale wszyscy i tak na mnie mówią Matthew albo Matt) i mam 17 lat, w tym roku będę miał magiczną 18'stkę i jakoś tak bardzo mnie to nie cieszy :D . Chodzę do drugiej klasy liceum, dokładniej do XX ogólnokształcącego. W wolnym czasie zajmuję się pisaniem poezji i tego co przyjdzie mi do głowy, śpiewem i graniem na gitarze, na której gram już rok z dwoma miesiącami. Mam też zespół w którym jestem wokalistą, jeszcze nic wielkiego ale tylko czas pokaże czy los pozwoli nam wyjść z "ukrycia". Pierwszą styczność miałem z anime w wieku 6 lat kiedy to na niemieckiej Vivie leciał Hellsing, nie wiedziałem o czym tam w ogóle mówią ale nie przeszkadzało mi to oglądać dalszych odcinków (co zapewne odbiło się na mojej psychice!). W gimnazjum zacząłem się tym bardziej interesować ale po kilku miesiącach porzuciłem to. W w wakacje po pierwszej liceum wszystko zaczęło się od muzyki japońskiej, którą zaraziła mnie moja cudowna dziewczyna i tak jakoś, jestem tutaj. I to chyba na tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich zgromadzonych :)
Jan 28, 2012 5:25 AM

Offline
Jan 2009
326
Ale pantofel wjechal :D Czyżby twoja dziewczyna też należała do klubu? XD

Witaj :)
Jan 28, 2012 11:55 AM

Offline
Nov 2008
264
Witajcie: Speth i akagamitenshi :)

Czujcie się jak u siebie w domu ;)
Jan 28, 2012 12:00 PM
Offline
Nov 2008
450
Witam was obu, w moim imieniu :P

@Matt
Jeżeli jeszcze nie jest, to i dziewczynę zapraszamy do klubu :-)

@Speth
Nie martw się, całe życie przed tobą, ja już zawaliłem 2 kierunki informatyczne (PP i UJ) i już myślę o kolejnych warunkach (UAM) i póki stać mnie na granat to się nie przejmuje przyszloscia, najwyzej skoncze jako bohater narodowy wymieniajac wnetrze i sklad sejmu :D
Feb 18, 2012 1:52 PM

Offline
Feb 2012
2
Przywitać się dobra rzecz, a i opowiedzieć o sobie też...

Konban-wa! ^^
Różnie mówią na mnie znajomi...Tina, Raisa-chan...kiedyś byłam też dla niektórych Mitsuki albo Chez. Rodzicielka jednak na imię dała mi Justyna i zmienić tego nie jestem w stanie. Od tygodnia mam już lat 18, nie czuję się jednak z tego powodu szczególnie doroślejsza. Bywalczyni Pyrkonów od dwóch lat i byłam też na ostatnim Polconie. Anime i manga pojawiły się w moim życiu z trzy, a może nawet cztery lata temu, w gimnazjum po tym jak koleżanka z ławki zaczęła przy mnie rysować Ichigo. Wredota mnie zaraziła przez co sama zaczęłam rysować różnych bohaterów Bleacha, choć jeszcze wtedy nie oglądałam tego tasiemca ^^''...potem pojawiła się muzyka z openingów i endingów, aż w końcu się przełamałam i zaczęłam oglądać...stwierdziłam, że mam kiepską asertywność, choć do yaoi nadal się nie przekonałam...demo...w klasie pierwszej LO był mały kryzys i nie czytałam, ani nie oglądałam nic, dlatego też teraz staram się nadrobić zaległości ^.-. Ulubione anime/manga? Brak, aczkolwiek najbardziej, na dzień dzisiejszy, Code Geass i Death Note wpasowały się w moje gusta.
Co by tu jeszcze...do LO chodzę na takim małym zadupiu zwanym Krzesinami na profilu biol-chem, mieszkam w Swarzędzu, gram w koszykówkę w drużynie szkolnej, w wolnych chwilach rysuję, fantastykę też czytuję, jednak mniej niż kiedyś, bo wymaga to jednak większych nakładów pieniężnych...lubię koty, jednakże mam psa, labradorkę. Samouk japońskiego. Ot, chyba wszystko.
Mata ne ^^
Feb 19, 2012 3:35 AM
Offline
Nov 2008
450
Raisa-chan said:
Przywitać się dobra rzecz, a i opowiedzieć o sobie też...

Konban-wa! ^^
Różnie mówią na mnie znajomi...Tina, Raisa-chan...kiedyś byłam też dla niektórych Mitsuki albo Chez. Rodzicielka jednak na imię dała mi Justyna i zmienić tego nie jestem w stanie. Od tygodnia mam już lat 18, nie czuję się jednak z tego powodu szczególnie doroślejsza. Bywalczyni Pyrkonów od dwóch lat i byłam też na ostatnim Polconie. Anime i manga pojawiły się w moim życiu z trzy, a może nawet cztery lata temu, w gimnazjum po tym jak koleżanka z ławki zaczęła przy mnie rysować Ichigo. Wredota mnie zaraziła przez co sama zaczęłam rysować różnych bohaterów Bleacha, choć jeszcze wtedy nie oglądałam tego tasiemca ^^''...potem pojawiła się muzyka z openingów i endingów, aż w końcu się przełamałam i zaczęłam oglądać...stwierdziłam, że mam kiepską asertywność, choć do yaoi nadal się nie przekonałam...demo...w klasie pierwszej LO był mały kryzys i nie czytałam, ani nie oglądałam nic, dlatego też teraz staram się nadrobić zaległości ^.-. Ulubione anime/manga? Brak, aczkolwiek najbardziej, na dzień dzisiejszy, Code Geass i Death Note wpasowały się w moje gusta.
Co by tu jeszcze...do LO chodzę na takim małym zadupiu zwanym Krzesinami na profilu biol-chem, mieszkam w Swarzędzu, gram w koszykówkę w drużynie szkolnej, w wolnych chwilach rysuję, fantastykę też czytuję, jednak mniej niż kiedyś, bo wymaga to jednak większych nakładów pieniężnych...lubię koty, jednakże mam psa, labradorkę. Samouk japońskiego. Ot, chyba wszystko.
Mata ne ^^

yo
Feb 19, 2012 2:53 PM

Offline
Feb 2012
2
Powinnam się bać, jeżeli chodzi o tą pomoc? :>

female Ichigo to czysty przypadek podczas odgrzebywania obrazków, by znaleźć coś sensownego, a bycie koszykarką ma swoje minusy ^^''. Ot, takie kontuzje...a potem słyszy się od trenera, że się symuluje, kurcze...

Dobra...kończę, bo to powoli przeradza się w off-top ^^''
Feb 19, 2012 3:02 PM

Offline
Oct 2010
76
Siema, do zobaczenia mam nadzieję na nadchodzącym Pyrkonie! :)
Feb 20, 2012 8:20 AM

Offline
Nov 2008
625
Serduszko said:
Oj tam bać, dobry ninja jest zawsze czujny >.< :D Aleee raczej fun niż strach więc du not worki faworki;)

Z przypadku wychodzi czasem coś fajnego:>
Trener koks chce over 9000 potencjału cóż. No i tak kontuzje nie są fajne. Ale się je wymasuje i wgl xD.

Offtop jest dobry u nas muahahaha.

Do zo gdziekolwiek ;]


I mamy też klubowego pajaca. Także witam w klubie.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Feb 21, 2012 11:48 AM

Offline
Nov 2008
625
Serduszko said:
Ala znów Ci pała odwala Ala:> pamiętaj, różnica w masie!!!
No i nie musiałeś się przedstawiać pajacyku na druciku, my wszyscy to wiemy:)


Nie mówiłem? Pajac.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Feb 22, 2012 6:09 AM

Offline
Mar 2008
1626
Serduszko said:
Aleee raczej fun niż strach więc du not worki faworki;)
Feb 22, 2012 9:00 AM

Offline
Nov 2008
625
Buhahaha. XD XD Mojej błazenady? XD XD XD To ty piszesz jakbyś się nażarł jakichś psychotropów.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Mar 5, 2012 2:01 AM

Offline
Dec 2008
415
Ja pierdziele. Raisa-chan, witam Cię serdecznie, ale nie daj sobie udowadniać przez Serduszka jaka dorosłość jest fajna, bo nic dobrego z tego wyjść nie może xD

@Sheluś, tamta "cudowna" dziewczyna lepiej niech do tego klubu nie przybywa, bo nie przeżyje pierwszego spotkania <3 Obecna jest i ma się dobrze. (Cześć~!) xD
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Mar 10, 2012 6:05 AM

Offline
Mar 2008
1626
Serduszko said:
Właściwie ze mnie należy brać przykład bo rozwijam się w życiu
Mar 10, 2012 8:35 AM

Offline
Nov 2008
625
Serdol said:
No ale jak się osąd bazuje na swojej częściowej percepcji danej osoby to gratuluje konkluzji co do mnie:)


Fajnie, że znasz mądre słowa, szkoda że wykorzystujesz je w niewłaściwym dla nich kontekście - ale spoko. Przeczytałeś sobie słownik, good4u.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Mar 12, 2012 7:52 AM
Offline
Nov 2008
450
Zresztą ten klub jest ded od dawna;)

Chyba Ty :D

Co do tematu:
http://pics.blameitonthevoices.com/052011/ducreux_haters_gonna_hate.gif
Apr 19, 2012 2:56 AM
Offline
Apr 2012
1
Yo!
Nazywam się Wilczek, potocznie zwany Dawid lub jakoś tak ^^ Udało mi się znaleźć to miejsce, jak zapewne nietrudno się domyślić, gdy szukałem ludzi z Poznania uwielbiających anime tak samo, jak ja. :) Ilustrator-amator, anglista. Oglądam anime od maleńkości do dziś, czyli 27 skończonych lat. Moje ulubione serie to m.in. Ergo Proxy, Cowboy Bebop, Elfen Lied, GitS SAC, FLCL, Death Note, FMA: Brootherhood, NHK ni Youkoso!, Samurai Champloo, Tora Dora!, Wolf's Rain oraz filmy Miyazakiego i Makoto Shinkai. Do tego lubię cięższe brzmienia, koty, tsundere oraz wszelakie mieszanki powyższych :) Jeśli ktoś ma też konto na tanuki to zapraszam: http://tanuki.pl/profil/straywolfy lub związane z muzyką http://www.lastfm.pl/user/straywolfy To tyle, pozdrawiam!
Apr 19, 2012 4:03 AM

Offline
Nov 2008
625
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Apr 19, 2012 7:04 AM
Offline
Nov 2008
450
Chercliś wilkomen
May 5, 2012 9:51 AM
Offline
May 2012
1
Hej hej :)

Mam na imię Patrycja, wszyscy mówią na mnie Maryna, no ale niestety login był zajęty :) Lat 24 i nadal oglądam te chińskie bajki, co więcej, zaważyły one na moim życiowym wyborze i obecnie kończę studia magisterskie na poznańskiej japonistyce :) Oglądam anime i czytam mangę w oryginale, cel osiągnięty! Teraz mogę umrzeć w spokoju.

Szukałam fajnego miejsca, gdzie można znaleźć ludzi z Poznania o podobnych upodobaniach i trafiłam tutaj, także się polecam :)

Yoroshiku onegai shimasu!
May 6, 2012 1:31 PM

Offline
Sep 2009
616
mam wrażenie że się życie mangowe przeniosło na fb
http://www.facebook.com/groups/335767703157338/
moj kom jakby co 796169699 :P


May 7, 2012 4:41 AM

Offline
Mar 2008
1626
To tu kiedyś istniało jakieś "życie mangowe"?
May 19, 2012 2:21 PM
Offline
May 2012
1
Hej wszystkim.

Jestem Grzegorz za niecały miesiąc kończę 19 lat. Uczęszczam do technikum odzieżowego w Poznaniu, w przyszłym roku pisze maturę. Po szkole chciałbym zostać projektantem mody, ale nie jestem jeszcze co do tego pewien. W wolnych chwilach czytam książki, mangi, oglądam seriale, filmy, anime. Jestem osobą nieśmiałą, trudno nawiązuję znajomości, ale nie narzekam jakoś sobie radzę. Słucham popu, muzyki electronic, power popu, k-popu i j-popu.

Moje gg: 13840974
May 21, 2012 12:30 PM

Offline
Sep 2010
165
Ohayo~ Właśnie dołączyłam :o

Jestem Patrycja (nienawidzę tego imienia x_x) Mam 18 lat x3. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego. Za rok matura (muahaha zło x_x) Interesuje się (poza anime i mangą) koszykówką (choć nie nie mam gdzie grać :( i no średnio umiem ale co ta :P) Jak chyba wszyscy tu (nie wiem bo nie czytałam x_x za dużo tych nawiasów wgl pisze ><) też lubię czytać książki choć raczej nie mam na nie czasu. Kocham patrzeć w niebo i robić mu zdjęcia x3 Uwielbiam też koty (obsesja xd) sama mam jednego i słuchać muzyki . Po LO zamierzam iśc na japonistykę (mocne postanowienie!)
Moje gg: 2758226

Yoroshiku! x3
May 26, 2012 1:12 AM
Aug 26, 2012 9:14 AM

Offline
Feb 2011
1
Hejka wszystkim!
Wreszcie postanowiłem do Was dołączyć. Mam na imię Mikołaj i mam 19 lat. Ostatnimi czasy nazywany jestem Mojżeszem, ale nie chce mi się tworzyć nowego konta. Za miesiąc wkraczam w szeregi studentów mechatroniki na polibudzie. Interesuję się fizyką, informatyką i militariami. Lubię czytać książki, grać na komputerze, słuchać muzyki - głównie rocka i trochę j-music oraz (oczywiście) oglądać anime. Jeśli chodzi o sport to biegam (powiedzenie pełnym zdaniem "Biegam." jest stosunkowo trudne :P). Jeśli ktoś chciałby dołączyć (w końcu wszyscy w klubie zapewne biegają :P) to biegam po lasku przy os. Bol. Śmiałego. Poza tym: filcuję (na razie tylko jeden projekt ukończony, drugi na wykończeniu, trzeci w połowie drogi i czwarty na dość zaawansowanym etapie), od czasu do czasu uczę się kolejnej części utworu (uff, myślałem, że to limit znaków :P) na pianinie, bawię się z papier mache (jeszcze nic się nie udało - pleśń lub pękanie przy schnięciu). Od czasu do czasu wpadam na pomysł kontynuacji nauki z Japoński: Mów, pisz i czytaj, a po kilku słówkach rezygnuję. Byłbym zapomniał, mam w kartonie ok. 4600 (jeśli mnie pamięć nie myli) kamieni wszelakich (dawniej mówiłem: "Zbieram kamienie", ale od 3 lat chyba nic nie doszło) + ok. 10 ozdobnych. Nie lubię kultury internetu (lub coś takiego) w czym się zawierają wszelakie kwejki, demoty, lole i rotfle wraz z trollami. To by było chyba wszystko na teraz. Zapewne zapomniałem o kluczowych sprawach, ale na tę chwilę nic nie przychodzi mi do głowy. Jeśli chciało Ci się to wszystko czytać to wielkie dzięki! Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich!
OmarlicAug 26, 2012 9:37 AM
Moses came down from the hill Holding the rules in his hand
Looked all around Suddenly found Noone was listening
Now it's time to throw down So throw down
Aug 28, 2012 1:11 PM
Offline
Nov 2008
450
Siema, nie ma za co.
Aug 31, 2012 3:35 AM

Offline
Nov 2008
264
Witam :)
Zainteresowań to masz mase ;p Też bym chciała spróbować gry na pianinie, ale nie sądzę żeby to dało jakieś efekty ;p

Jak zacznie się znów życie w klubie to zapraszam na jakiś spontan :)
Sep 6, 2012 9:27 AM

Offline
Jan 2009
326
Aadaś! :D
Z tym filcowaniem potwierdzam! Mam zajebiste kolczyki z Totoro i fajkowego lisa od niego :D
Oct 22, 2012 11:48 AM
Offline
Dec 2008
1
Hajimemashite, Olivia desu *_*
Nov 1, 2012 12:43 PM
Offline
Jul 2011
5
Ohayo :D
Dec 12, 2012 4:58 AM

Offline
Sep 2009
616
21 grudnia 2012

Pomidor Poznań, ul. Długa 7

Siedząc ostatnio z Panem Y na piwku, w pubie koło znanego wszystkim nie istniejącego już Dzika, zaczęliśmy wspominać stare dobre czasy świetności NPC. Minął już chyba ponad rok od jakiegoś większego naszego spotkania, i wpadliśmy na pomysł, że może warto by było schować wszystkie dzielące nas różnice, założyć nasze koszulki i spotkać się jeszcze raz, powspominać dawne czasy, Dzika i jeszcze raz zaśpiewać na całe gardło i pół dzielnicy "Duszek Pedał" i "Beelzebossa".

http://www.facebook.com/events/445253748870321/?context=create
moj kom jakby co 796169699 :P


Dec 30, 2012 1:45 PM
Offline
Jan 2012
1
Siemka wszystkim :) Jestem Sefir, tudzież Sebastian :P Grupę znalazłem po powiadomieniach bocznych na Facebooku. Anime oglądam od 3 lat, a latek liczę sobie 18 bez dwóch miechów. Pozdro :P
Jan 2, 2013 12:24 PM

Offline
Nov 2008
264
Witamy witamy w naszych skromnych progach :)
Jan 12, 2013 4:17 AM
Offline
Jan 2013
1
Hej :) Z tej strony Łukasz, 19 lat. Jak widać po profilu, w temacie M&A zupełny świeżak. Jednak kiedy czas pozwala - czyli kiedy akurat nie biegam, nie siedzę na siłowni, tudzież na koncercie, nie czytam, nie oglądam seriali, czy też nie tłumaczę zabawnych video z YT - Nadrabiam :)
Aug 19, 2013 11:34 PM
Offline
Mar 2008
1
Witam Wszystkich!

świeżak w klhbie, chociaż z A&M już trochę zaznajomiony, bardziej z A niż z M no ale cóż akurat to lubię, mam nadzieję że uda mi się trafić na jakiś spontan na mieście wasz, słyszałem że dobrze piwko smakuje w waszym towarzystwie :)
Sep 29, 2013 8:35 AM
Offline
Oct 2012
1
Witam Wszystkich :)
Mam na imię Krysia, mam 21 lat i studiuję gospodarkę przestrzenną na UAM, kocham anime, niektóre amerykańskie seriale, azjatyckie dramy, spotkania z przyjaciółmi, dobrze przyrządzone bakłażany, koty, wilki, japońską kulturę, jazdę na rowerze ale nie po mieście ;) mój skype: spooky.boogie
KrystnkaSep 29, 2013 8:42 AM
Sep 30, 2013 11:38 AM
Offline
Mar 2008
1582
Siemka siemka.
Klub wygląda na dead, jednak przedstawię się w nadziei że ktoś to przeczyta xD
Jestem Martyna lub Sonozaki, Sono, whatever, jak kto lubi. Mam 20 lat, jestem z Koszalina, ale w Poznaniu studiuję. Interesuję się m&a i ogólnie kulturą Japonii, kocham słuchać muzyki, pić herbatę i czytać, lubię rysować (chociaż nie mam zbytnio do tego talentu), jeździć na rowerze i okazjonalnie obejrzeć dramę/serial.
Tyle w temacie, dziękuję :3 Liczę, że kiedyś uda mi się wbić na piwko w wami ♥
Nov 19, 2013 3:01 PM
Offline
Nov 2008
450
W imieniu swoim i wszystkich, którzy nie przeczytali waszych postów, z opóźnieniem, ale jednak, pragnę was przywitać w Nyan Poznań Club. Jak widać, ostatnio nasza aktywność nieco spadła, ale może kiedyś znowu się ożywi :)
Nov 29, 2013 5:45 PM

Offline
Sep 2009
446
Ach, nasza aktywność zdaje się, że umarła już na zawsze. Niemniej duży plus dla osoby wspominającej piwko, bo dawno już tego nie było, a takich wypadów nigdy za wiele.


I przeczytałem wszystko!
"Death is tragic, but life is miserable."
Mar 24, 2014 1:05 PM

Offline
Nov 2008
264
Witam, witam :)
Apr 18, 2014 4:52 PM
Offline
Mar 2013
6
Hmm. Nie lubię pisać na forach, ale spróbuję . A więc : witam wszystkich, jestem Hubert, mam 20 lat i kilka miesięcy, w wolnych chwilach oglądam anime, ewentualnie czytam mangi lub light nowelki. Po długiej przerwie z dzieciństwa ( DB i takie tam) przed maturami wróciłem do oglądania oraz zacząłem się uczyć języka japońskiego.
Lubię: słuchać muzykę (hatsune miku), grać w gry strategiczne, czytać (głównie filozofię i psychoanalizę), jeździć na rowerze, poznawać nowe kultury, tj. pisma, języki, religie, etc. i zaliczeć nocki na moim laptopie.
Chyba z tego opisu wyszedł ktoś dziwny.... . Dobra, nieważne. Jeszcze raz - witam i 
よろしく おねがい します。
Apr 24, 2014 9:45 PM

Offline
Sep 2012
31
Csecz, jestam Poznanka, od Canada.
Jan 6, 2015 7:32 AM
Offline
Dec 2014
8
Co z tego, że klub martwy?
Może brakuje tylko trochę chęci ;)
przywitam się i tak!

Karol, lat 24, przybył zza wschodniego brzegu Wisły. Studiuje na Akademii Muzycznej i zamierza ją wreszcie ukończyć bo ma już serdecznie dość.
Czyta komiksy ale mangi mu się jeszcze nie zdarzyło. Anime ogląda bardziej rekreacyjnie a nie nałogowo ale (zaznaczam!) coraz więcej. Fan gier wszelakich: rpg, bitewne, planszowe, komputerowe. Spędza przy nich zdecydowanie za dużo czasu ;)

Co tu robi? Portal znalazł przypadkiem, postanowił się rozejrzeć trochę a może coś go wciągnie?
Gdy ktoś zaproponuje klubowe spotkanie (nawet 2 osobowe ;) na piwo gdzieś w okolicy - nikłe szanse, że odmówi.

Tylko, cholera...dlaczego pisałem wszystko w 3 osobie?
a niech to, nie chce mi się korygować ^^
"I think it's time to blow this scene. Get everybody and the stuff together. Ok, three, two, one let's jam."
Mar 28, 2015 1:05 AM
Offline
Jul 2014
6
Widzę, że trochę się spóźniłem i klub trochę cichy się zrobił, ale nieważne :D i tak fajnie, że znalazłem jakąś dużą poznańską społeczność na MAL'u . Tak bez zbędnych ceregieli zaczynam

Nazywam się Jakub, wszyscy głównie mówią Szafi, co mi kompletnie nie przeszkadza. Mam 17 lat w tym roku 18 kończę. Nie czytam zbytnio mangi, póki co nie mam, aż tyle wolnego czasu, ale co do samych Anime... to trochę czasu z nimi spędzam xD . No a tak wgl. to jeszcze lubię poczytać sobie książki, pochodzić na siłownie, czy pograć w jakieś gierki typu RPG, czy też strategie. No i to tyle z mojej strony ;)
Oct 22, 2017 10:06 AM
Offline
Apr 2017
5
Hejka, jestem Oliw, mimo, że od dawna mam styczność z anime, nie obejrzałam ich zbyt wiele, bo zawsze było mnóstwo innych rzeczy do zrobienia a nawet jak nie to miałam jakieś takie głupie przeświadczenie, że to marnowanie czasu. Teraz mam 23 lata (tylko do jutra :<), właśnie skończyłam studia i teraz wiem, że przyjemnie spędzony czas to nie jest zmarnowany czas, dlatego zamierzam nadrobić to wszystko czego odmawiałam sobie przez ostatnie lata! Jakieś propozycje? Lubię klimaty fantasy i postapo. Nie lubię gdy postacie mają mega duże oczy, są sweetaśne i przerysowane. Pod względem kreski bardzo podobało mi się anime Paranoia Agent.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 13 14 [15]

More topics from this board

» Cotygodniowy spontan xD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kosa - Oct 17, 2009

1249 by Olgierdou »»
Dec 25, 2017 11:38 AM

» Lubię zapach druku o poranku, czyli co ostatnio czytaliśmy...

_Ryuji_ - May 7, 2010

44 by oliwowy »»
Oct 22, 2017 10:08 AM

» Woodstock 2012

hilfman - Jul 1, 2012

7 by Alucard512 »»
Jul 7, 2012 3:47 PM

» Spamernia XD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Harmleikur - Sep 27, 2009

432 by Remik »»
Jan 25, 2012 12:38 PM

» Sprzedam/Kupię/Wymienię

Duszek19 - Nov 5, 2009

47 by Mad_Matt »»
Jan 2, 2012 5:07 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login