Report rukiholic's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 15.7
Mean Score: 7.54
  • Total Entries92
  • Rewatched0
  • Episodes994
Anime History Last Anime Updates
Kuroshitsuji: Book of Circus
Kuroshitsuji: Book of Circus
Oct 2, 2014 11:50 AM
Completed 10/10 · Scored 7
Karneval
Karneval
Jan 15, 2014 11:08 AM
Watching 7/13 · Scored -
Shingeki no Kyojin
Shingeki no Kyojin
Dec 22, 2013 5:01 AM
Completed 25/25 · Scored 9
Manga Stats
Days: 2.1
Mean Score: 7.95
  • Total Entries33
  • Reread0
  • Chapters228
  • Volumes41
Manga History Last Manga Updates
Death Edge
Death Edge
Dec 31, 2011 4:02 AM
Plan to Read · Scored -
Hetalia Axis Powers
Hetalia Axis Powers
Dec 31, 2011 3:55 AM
Reading - · Scored -
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Dec 31, 2011 3:51 AM
Reading 9/? · Scored -

Favorites

All Comments (24) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
miyotan Jul 14, 2013 8:41 AM


miyotan Oct 27, 2012 10:28 AM


Newsletter
miyotan Aug 26, 2012 10:22 AM


Newsletter
Witam wszystkich ostatnim newsletterem przed zakończeniem wakacji. I oczywiście, jak to u mnie bywa, spóźnionym - przepraszam znowu. .>. Rozpoczęły się właśnie nominację na piosenkę września, głosowanie będzie się już niestety odbywało w czasie roku szkolnego. Komu zdążyło się już stęsknić za nauką? @_@
No a tak poza tym to ogłaszam, że dobiliśmy do 100 członków! Szykują się nowe bannery (lol12324), i tak myślę, czy z tej okazji nie wprowadzić głosowania ze zdjęciami z jakich piosenek mają być one zrobione. Co wy na to? c:
Przypominam również o poszukiwaniu nowego admina do klubu, jak również ludzi, chcących założyć i prowadzić inne FC. No i oczywiście zachęcam do składania swoich próśb w dziale pobierania. c: Życzę miłego końca wakacji!

miyotan Aug 6, 2012 11:47 AM


Newsletter
Dobry~ Ogłaszam, iż otwarte zostało głosowanie na piosenkę sierpnia. Niestety w tym miesiącu mamy strasznie mało nominacji, więc było by bardzo miło, aby chociaż w miarę dużo osób zagłosowało. :x Coś mi się wydaje, że liczba nominacji wynosi tyle ile wynosi przez to, że powinnam wysłać newslettery informujące o nominacjach a tego nie zrobiłam... Przepraszam. ;-; Ale niestety jestem jedna w tym klubie, a ostatnio mam sporo do zrobienia, i zaczynam nie ogarniać wszystkiego... Dlatego na forum klubowym pojawił się nowy temat: Poszukiwane osoby do prowadzenia klubu, oraz nowych, niezałożonych jeszcze klubów!~ Temat znajduje się --tutaj--. Możecie również składać swoje prośby w dziale pobierania, które w miarę możliwości będę się starała spełniać. c:
Zachęcam do brania aktywnego udziału w życiu klubu i życzę słonecznego sierpnia!~

miyotan Jun 23, 2012 12:13 PM


Newsletter

Tym razem informacji do przekazania jest troszkę więcej, a więc i newsletter będzie dłuższy niż zazwyczaj. :)
1.Rozpoczynają się u nas kolejne nominacje, tym razem na piosenkę lipca! Ponieważ ostatnia sobota miesiąca wypada akurat w jego ostatni dzień, postanowiłam przesunąć te nominacje o tydzień do przodu, ponieważ jeśli rozpoczęły by się za te 7 dni, wszystko dosyć późno by się skończyło. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe C': I oczywiście, odsyłam do oddawania swoich nominacji --tutaj--~

2.Informuję o zakończeniu głosowania na creepy piosenkę - jak sądziłam, zwycięskimi utworami zostały Kagerou Days oraz BadBye. Do końca następnej niedzieli 8 nowych kart powinno pojawić się w naszym klubie w limitowanej edycji. :) Całość możecie poczytać --tutaj--.

3.Nowość! Teścik: jakim VOCALOID'em jesteś? Po angielsku niestety, ale zapraszam serdecznie!~ ^^

4.Zapowiedzi - niedługo w naszym klubie powinien pojawić się dział odsyłający do linków (głównie torrentów), przez które można pobrać programy dotyczące VOCALOID oraz poszczególne voicebank'i. Gdy tylko znajdę trochę więcej czasu, a wakacje mam w piątek więc już niedługo, to zrobię taki temat. C: Mam również inne pomysły, mogę też powiedzieć, że jeden z nich dotyczy vocaloidowych doujinów... Ale to na razie tylko wzmianka. c:
Pozdrawiam!~
miyotan Jun 15, 2012 9:36 AM


Newsletter

Otwarte zostały nominację na dwie najbardziej creepy piosenki, które mają znaleźć się na specjalnej, limitowanej edycji kart klubu!
Swoją nominację złożyć możecie --tutaj--. C:
Głosowanie na nominowane utwory rozpocznie się w niedzielę pojutrze, a będzie trwało do piątku następnego tygodnia. To od waszych głosów zależy co pojawi się na pierwszej edycji kart w naszym klubie! ^^
miyotan Jun 3, 2012 5:10 AM

Polski FC VOCALOID
Notka


Głosowanie na piosenkę miesiąca otwarte!

Pomyślałam, że takie coś rozesłać nie zaszkodzi xD'
miyotan May 25, 2012 11:39 AM


Newsletter

Witam! Tym razem przybywam do Was w piątek, ze względu na to, iż w sobotę nie byłoby takiej możliwości ^^" Na dworze słoneczko świeci, a w klubie właśnie ruszyły nominacje na piosenkę czerwca! Serdecznie zapraszam do nominowania i głosowania na swoje ulubione utwory, ponieważ to od Was zależy, która z nich znajdzie się na liście najlepszych VOCALOID'owych piosenek według polskich fanów na MAL'u! :D Chcąc rozkręcić klub, dalej zapraszam do rozmów w komentarzach - o wszystkim i o niczym - oraz właśnie z tego względu stworzyłam nowy temat, w którym będziecie mogli pograć w układanie historyjki ^^ Kliknij --tu-- i dołącz do zabawy!
miyotan Apr 28, 2012 1:20 PM

Newsletter


Hej wszystkim~ c: Otóż serdecznie zapraszam do brania udziału w nominacjach, a potem w głosowaniu na piosenkę miesiąca maja, której wybory rozpoczęły się właśnie dzisiaj. Otwarte są również zapisy na newslettera; od następnego razu, informacje o nowościach dotyczących klubu rozsyłane będą tylko osobom wpisanym do tego tematu.
Ogólnie było by to na tyle, lecz chcę jeszcze zwrócić uwagę na pewną rzecz; do klubu jak na razie zapisanych jest 60 osób, lecz tylko kilka z nich aktywnie uczestniczy w jego życiu. Dlatego zachęcam do brania udziału w głosowaniach, w grach na forum czy też w rozmowach w komentarzach. Możecie też tworzyć nowe tematy na forum, kiedy wpadnie wam coś ciekawego do głowy - każda aktywność się liczy. ^^ Im więcej aktywnych członków tym większa szansa, że klub długo przetrwa, i że nie szybko spotka go klubowa śmierć; to tylko od was zależy!~
Nayachi_Aru Apr 1, 2012 5:01 AM
Ładny avatar c:
To jakaś postać czy random?~
miyotan Mar 31, 2012 1:00 PM

Newsletter


Ohayo minna~ C: Klub się rozwija a członków przybywa - z tego powodu postanowiliśmy otworzyć zapisy na newslettera. Ruszyły również nominacje na piosenkę miesiąca kwietnia - zgłaszać wszelkie vocaloidowe utwory możecie tutaj. :)
Liczymy na aktywność naszych członków!~
miyotan Mar 3, 2012 7:43 AM

Newsletter

Witam wszystkich! W naszym klubie ruszyły właśnie pierwsze nominacje na piosenkę miesiąca. Swoje ulubione utworu możecie zgłaszać pod tym tematem. :) Przypominamy również, że można zamawiać już karty klubowe!
ImCrazyInLove Feb 23, 2012 9:48 AM
Ogloszenie od Polski FC Vocaloid!
Chciałabym tylko wam powiedzieć że Polski FC Vocaloid ma teraz swoje własne karty klubowe, które można zamówić tutaj.
Dziękuję że jesteś członkiem naszego klubu, od teraz odwiedzaj nas częściej bo będzie dużo zmian. Dziękuję i pozdrawiam! życzę miłego dnia =]
Kagi-chan Jan 23, 2012 9:25 AM
A dziękuję, dziękuję - sama jestem nim zachwycona, mam do niego ogromną słabość, mimo, że jest to kobieca wersja Prus ;_;
O! I widzę, że moja imienniczka ~
Shiro-cat Jan 1, 2012 7:20 AM
Dziękuje! Ja za to zachwycam się Twoim profilem ♥ Sama robiłaś? W photoshopie? I bardzo przy okazji polecam mangę Pandra Hearts, skoro Ci się icona spodobała :) nie będziesz żałować!