Report goral's Profile

Statistics

All Anime Stats Anime Stats
Days: 159.4
Mean Score: 6.62
  • Total Entries582
  • Rewatched1
  • Episodes9,421
Anime History Last Anime Updates
The Fable
The Fable
Apr 21, 7:36 AM
Watching -/25 · Scored -
Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-hen
Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-hen
Apr 7, 1:23 AM
Completed 2/2 · Scored 1
Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2
Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2
Apr 7, 1:23 AM
Completed 12/12 · Scored 5
All Manga Stats Manga Stats
Days: 51.0
Mean Score: 7.62
  • Total Entries51
  • Reread0
  • Chapters7,066
  • Volumes478
Manga History Last Manga Updates
Sunabouzu
Sunabouzu
Mar 31, 9:07 AM
Completed 139/139 · Scored 9
Fate/Zero
Fate/Zero
Apr 24, 2016 11:53 PM
Completed 18/18 · Scored 1
Kingdom
Kingdom
Apr 24, 2016 11:53 PM
Reading 400/? · Scored 4

All Favorites Favorites

Anime (5)
Manga (5)
Character (8)

All Comments (148) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
In2TheBlu Dec 29, 2018 2:51 PM
Happy New Year mate!

dark___devil Nov 16, 2018 2:20 PM
Hahahaha,yeah it is pretty sad once run out of good anime to watch.
In2TheBlu Dec 24, 2016 2:45 AM
Merry Christmas and Happy New Year buddy!

Veronika_Deklava Dec 14, 2015 10:20 AM
Good to see someone who appreciates Hikaru no go.
Tassadar Dec 25, 2014 3:42 AM
Wesołych Świąt.

Owszem, mam wszystkie swoje recenzje z Azu. Co prawda muszę się teraz skupić na rezerwacjach za nowości sezonu (Akame ga Kill, nowe FSN: UBW), ale ogólnie planuje przejrzeć co z nich nadaje się do publikacji na Tanuku. Na razie dałem tylko te teksty, których w jenotowej bazie nie było wcale (Devliman Lady, Cobra, ).
Yagami_Raito8920 Dec 9, 2014 9:15 AM
Przypadkiem wszedłem na Twój profil... Szok i niedowierzanie.
Czym ci zawiniło Fate? Dziwnie oceniasz animu, ale to nie moaj list, więc nie mam nic do tego :)
Fajnie, że znalazłem kogoś, kto docenia Haibane Renmei, oprócz mnie
:P
Po komentarzach na senpuu, widzę, że Gintamie sporo się dzieje,
sam stanąłem na 450 czapie, trzeba nadrobić :P
Tassadar Sep 30, 2013 2:00 PM
Hmmm..., szczerze powiedziawszy, nie wygląda to na coś w moim guście, ale może kiedyś spróbuję.
Tassadar Sep 22, 2013 9:16 AM
Jeśli chodzi o wątek rodziny Hachikena, to jestem ciekaw jak to zostanie rozwiązane. Teoretycznie już domyślam się, co jest przyczyną problemu, ale mangi nie czytałem i cierpliwie poczekam, nie spojlerujac sobie materiału w miarę możliwości. Wolałabym żeby natężenie dramy pozostało umiarkowane jak do tej pory.

Servant x Service było dla mnie spalone jak tylko sprawdziłem, że to adaptacja mangi Karin Takatsu. Working!! było znośnie, ale jechało na kilku powtarzalnych motywach przez cały czas. Dobrowolnie w drugie takie anime nie mam jakoś ochoty się pakować.
Tassadar Sep 20, 2013 11:50 AM
Jak tam wrażenia po Gin no Saji? Duch moich rolniczych przodków (resztkowy, ale jednak czasem się objawiający) był nad wyraz zadowolony z wszystkiego, co pojawiało się na ekranie. Teraz cierpliwie czekam na drugi sezon i Waneko, które informacją o wydaniu mangi zaskoczyło mnie najbardziej od czasów HotD. Jeśli opinie o najnowszym dziele Arakawy się potwierdzą (a ludzie mówią, że manga jest jeszcze lepsza, bo sporo rzeczy, głównie długaśnych dialogów zostało z musu obcięte), to szykuje się kandydat mogący w moich prywatnych rankingach zagrozić nawet Arii, jakkolwiek absurdalnie by to w moich ustach nie brzmiało.
GuroFX Aug 8, 2013 10:23 AM
Z tym Free to dość ciewaka historia. Włączyłem pierwszy odcinek dla przekory i muzyki (Tatsuya Kato jest obecnie w czołówce moich ulubionych kompozytorów, chociaż ma już ograne motywy jak Sawano czy Kajiura). I przyznaje, ze gdyby zmienic tylko postaci z licealistow na licealistki byl by z tego regularny cosezonowy SoL od Kyoani. Nawet dialogi, tonacje głosu i wszystkie manieryzmy postaci można by zostawić. To są kolejne dziewczynki z Kyoani... z tym, że z penisami (chyba?, haha). Są chyba gorsze odwrócone haremy w tym sezonie. Kyoani na pewno zrobiło sporo szumu samą zapowiedzią, realizacja już tak nie miesza.
Co do Chihayafuru to nie mogę się doczekać kontynuacji. Madhouse lubi sequele, mam nadzieje, że i tu nie położą sprawy. Mangi nie ruszam, nawet nie wiem ile jest przetłumaczone. Samo anime chociaż się wlecze nie miłosiernie potrafiło mnie zaabsorbować narracją lepiej niż niejedna seria przygodowa.
Z seriali wałkuje tylko Grę o Tron i Breaking Bad. Jedno się teraz kończy, na drugie poczekam prawie rok. Ostatnio ze skończonych serii chyba tylko Wilfreda widziałem, jakoś nie chce mi się szukać czegoś nowego. Masz coś godnego polecenia? Może jakiś kryminał? Z serii które widziałem stawiam najwyżej dwie ww, do tego Californication, Damages i Deadwood.
GuroFX Aug 8, 2013 7:40 AM
Też mi brakuje azu, chociaż chyba bardziej atmosfery forumowej i ludzi. Od prawie 2 lat lukę w pisaniu głupot o nadawanych na bieżąco odcinkach zapełnia mi /a/. Szybkość robi swoje, szczególnie jak lecą livestreamy, uczucie bycia 'na czasie' chyba nie do porównania z innymi stronami. A że chlew? No cóż ;)
Ja tam wpadłem po uszy w oglądanie, chociaż bardziej niż chorobliwe łaknienie za moe dziewuszkami raczej traktuje to jako przyzwyczajenie i zajmowacz czasu po robocie. Nie chcę się wdawać w dyskusje na wyższości jednego tytułu nad drugim, czasem dla zabawy można sobie pooglądać nawet takie Valvrave czy Guilty Crown tylko po to, żeby się pochylić nad autorem.
Ostatnio odkąd dorwałem tablet zacząłem się dość mocno brać za czytanie mangi, anime oglądam raczej aktualnie nadawane, chociaż staram się mieć jeden starszy tytuł jako zapas na spokojniejsze dni. Jak widać po liczniku, w sezonie zawsze leci +20 do listy a poświęcasz na to dziennie tyle co na oglądanie wiadomości.
Z tym twoim selekcjonowaniem to lecisz na chybił trafił po zajawkach i czy masz jakieś inne metody? Ja już się nie raz mile zaskoczyłem tytułem, który na pierwszy rzut oka mnie miał odrzucić.
GuroFX Jun 24, 2013 1:16 PM
Jeśli jesteś zainteresowany a jeszcze nie wiesz to wyszedł dziś GitS Arise.
Tassadar Mar 15, 2013 1:42 PM
Manga One Punch-Man - jeśli jeszcze nie czytałeś, polecam. Niesamowite pokłady humoru i mnóstwo motywów parodystycznych powiązanych z superbohaterami/s-f/cyberpunkiem itp.
Utsune Mar 9, 2013 10:33 AM
Woah that's a load of anime listed. Some of the bigger names I recognise but because their cut-off point is '94 and being born '90 I am only more familiar with post '95 anime, there are lots of ones I don't know about... which is actually the club's purpose hah. Good stuff :D Have been browsing for a while now but there're just too damn many haha.
Utsune Mar 7, 2013 11:19 AM
Yes haha, it's kinda a pun on my real name so I use it in a lot of places, places that I don't remember signing up to which could have embarrassing things posted :P And yes I grew up with Dragon Ball and Detective Conan! Gintama is just one of the funniest shows hands down. When do you ever see a nose-picking female lead? :P You've got quite a number of classics on your list too :D I haven't seen Desert Punk but knowing that it is you who recommend me I will definitely check it out :) Although I can't really figure out how you rate your series (^^;
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login