Animedyum's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 181.3
Mean Score: 0.00
  • Total Entries906
  • Rewatched0
  • Episodes11,198
Anime History Last Anime Updates
Haikyuu!! Second Season
Haikyuu!! Second Season
Oct 29, 2015 5:22 PM
Watching 4/25 · Scored -
Kagewani
Kagewani
Oct 29, 2015 5:22 PM
Watching 3/13 · Scored -
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider
Oct 29, 2015 5:22 PM
Watching 4/11 · Scored -
Manga Stats
Days: 0.0
Mean Score: 0.00
  • Total Entries0
  • Reread0
  • Chapters0
  • Volumes0
Manga History Last Manga Updates

No updates yet.

Favorites

All Comments (125) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Victra Oct 24, 2015 4:57 AM
10 ay sonra :o iyidir. öyle. blogu bıraktınmı?
Victra Jan 5, 2015 4:09 AM
guten tag :3 naber?
anck-su-namun Dec 31, 2014 8:07 AM
Asuka-Eva-02 Dec 31, 2012 9:32 AM
ahaha ya ama ben acıyorum playerı shuffleda laptopu alıp baska bir köşede oturuyorum :) son derece tembel yayını :ppp o an tweet atıp sorsan soyleyebilirim
Asuka-Eva-02 Dec 31, 2012 7:39 AM
Hmm yazın rahat dönemde tekrar baslarsınız belki :) twitter'dan istek bırakırsın arada :p
Asuka-Eva-02 Dec 31, 2012 7:36 AM
Radyo yayınınıza devam etmiyor musunuz? Ben mi görmüyorum :)
Asuka-Eva-02 Dec 31, 2012 7:20 AM
Akemashite Omedetou Gozaimasu!
anck-su-namun Dec 31, 2012 4:17 AM
meyday Nov 17, 2012 2:31 PM
Dıvayt için temennileri yerine getirmek adına maçlarına kripton götürmek iyi bi çözüm olabilir : ) İkimizde Nash için biraz katlanabileceğiz takıma, tabii o bile bi yere kadar.

Evet OKC'nin önemli bir kaybı. Geçen 40'lı sayılarda attığını okumuştum, fena. Sakalım olsa sıvazlayacağım : ) Ama finalde beni deli etmişti, o biraz tutunsa çok daha başka olabilirdi, istikrarı tutturamıyor gibi. Nerelere taşıyacak bakalım yeni takımını. Ömer noktasında değindiğin de doğru, çok şaşırttı beni. Houston için bi bilmece de kimlere ne kadar para vereceklerini bilmiyorlar gibi geliyor bana.

SAS'ın en büyük özelliği dediğin gibi bu kadar berrak olması. Ne oynayacakları, nasıl oynayacakları belli. İyi oyunları ve kötü oyunları arasındaki eşik hiçbir zaman fazla açılmıyor. Ben de takdir etsem bile fazla sempati duyamıyorum onlara, neden bilmem : ) Ayrıca LOL için en büyük çıkmaz takım olma ve uyum olacak sanki. Traşını olan OKC bence yine geri adım atmaz -temennimdir ayrıca-. Houston - OKC maçını listeme aldım bi de, cidden iyi maç olacaktır. Memphis şaşırtıyor, dediğin gerçekleşirse orgazmik olur, ardından keyfine sigara da yaktırır -taraftarlarına- : )
Takas trafiğini bazen hiç çözemiyorum dostum, nasıl bi alışveriştir, anlayan beri gelsin :D

Dün gece heveslendim muhabbetten sonra, Dallas-Indiana maçını izlemeye çalıştım, ama film izlemiştim zati, gözlere söz geçiremedim : )
meyday Nov 16, 2012 3:50 PM
Olaya öyle bakınca Nash'e de yazık, sen şampiyonluk yaşamak için gel ve peşinden eski koçun da dayansın. O dönem epey istemiştim onların şampiyon olmasını. Bu LOL ise hiçbir başarısızlığa bahane bulamaz. Bunları sahada bir arada düşününce bile aklıma fantastik kombinasyonlar geliyor. İzleyeceğim elimden geldikçe. Ama şu gerçek değişmeyecek, ben en çok Lakers yenilince zevk alıyorum : )

Doğu bu kadar kötü olunca NBA'den aldığım zevk azalıyor benim ayrıca. Celtics bu çıtanın düşmesindeki en büyük nedenlerden biri. Doğuda kazanmasını fazla istemediğim tek takım doğunun tek umudu. Şimdi Miami'de 3 sayı mantığından bahsedince geçen seneki maçları geldi aklıma. Ne sinir olmuştum bu oyunlarına. Lebron canavarı anca iki kişi ile zapt edilince boşta kalan yolluyor işte. Yorulmaya gerek yok diyorlar. Senin SAS'a çok güvendiğin anlaşılıyor, her şeyi yapacak bir takım neticede. Ama ben batıdan şampiyon olacaksa Oklahoma olsun istiyorum bu sene de : )
meyday Nov 15, 2012 1:42 PM
Yo, ironi olduğu belliydi ama görünce aklıma gelenleri yazmak istedim. X ve Y'nin cazibesine kapıldım belki : ) Blogdaki tüm tartışmayı ise şimdi okudum. Seriye dair olan ilk yorumları görmüştüm, fakat tartışmanın boyutu aşağılara doğru değişmiş. Görünen bir tartışmanın akabinde yazılan bir twit olduğunu bilsem kaçınırdım. Yorucu oluyor böyle meseleler : ) Bazen anın havasına göre içine giriveriyorum ama, biri itiyor sanki arkadan : )

İyiyim, sağolasın :] Gerçi maç yaptık bu akşam, biraz yoruldum. NBA'i takip ediyorum ama fazla odaklanmadım henüz. Ben özellikle play-offlarda açılıyorum : ) Seninle konuştukça ilgim artacak. Spurs taş gibi. Celtics ise ikimiz için hüsran olacak. Şampiyon oldukları senedeki inanılmaz tadı dilimizde bi "ah" olarak kalacak. Miami ve Lakers için ne diyorsun :D
meyday Oct 14, 2012 12:53 PM
Birkaç kuruş ben de atıyorum, faydamız olsun : ) Aslında dün de aklıma gelmişti de uğraşmaya üşendim öyle :p
Bu adamın yapacağı S&M güreşçileri kendi deyimiyle çook ilginç olacaktır. Anlatırken yüzündeki çılgın gülümsemesi bile beni heyecanlandırdı zaten.

Jinrui'yi için yazın beni mest etti, teveccüh değil kesinlikle. Seni tanıyıp yazılarını okuyor ve takdir edebilme şansım olduğu için gerçekten sevinçliyim. Bi de altın buldun ama bundan üç tane olacak diyorsun, bahtımız açık valla. Sen böylesi yazılar yazdıktan sonra daha da altına bi şey yazma zaten, orası da bize kalsın : )

Texhnolyze benim favori serilerimden, bana yaşattıklarını şimdi tarif edemem. Türü itibari ile ise izlemesi zordur, ağırdır. Herkese göre olmayan çok kıymetli yapımlardan bence. Umarım seni de ezer, sıkrar, yıkar... İyi anlamda tabi... : )
meyday Oct 13, 2012 1:09 PM
Çok güzel bir haber verdin bana : ) Jinrui'nin üstüne keyfim ikiye katlandı. Videoyu izledikten sonra Masaaki Yuasa ustayı daha iyi tanıdığımı hissediyorum. Tam bir çılgın bu... Bir şeyler ortaya çıkarma yaklaşımını gerçekten sevdim. Böyle yetişen eserlerinin hastasıyız zaten : )
meyday Oct 12, 2012 2:23 PM
Jinrui wa Suitai Shimashita gibi bir cevherde sona yaklaşırken sormak istiyorum "Bu sezonun izlenesi yapımları nedir?" diye. Ne dersin?
nigmax Oct 7, 2012 1:01 PM
selammm animedyum, sagol sordugun icin hayat zar zor devam etmee calisiyor. senden naber :)