Report Zehera's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 140.2
Mean Score: 6.43
  • Total Entries651
  • Rewatched0
  • Episodes8,757
Anime History Last Anime Updates
Doukyuusei (Movie)
Doukyuusei (Movie)
May 21, 1:48 PM
Completed 1/1 · Scored 9
Otokonoko ♂ Delivery
Otokonoko ♂ Delivery
May 19, 6:20 AM
Completed 1/1 · Scored 6
Yuuwaku
Yuuwaku
May 19, 6:20 AM
Completed 2/2 · Scored 5
Manga Stats
Days: 33.9
Mean Score: 7.49
  • Total Entries122
  • Reread0
  • Chapters6,098
  • Volumes489
Manga History Last Manga Updates
Vanitas no Carte
Vanitas no Carte
11 hours ago
Reading 37/? · Scored 10
Boku no Mama-chan (43) Kaihatsu Nikki
Boku no Mama-chan (43) Kaihatsu Nikki
Yesterday, 1:35 PM
Completed 6/6 · Scored 1
Fetish
Fetish
May 21, 11:00 AM
Completed 5/5 · Scored 8

Favorites

All Comments (9) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
pinkdreams96 Dec 20, 2018 9:41 AM
Arkadaşlık isteği için teşekkür ederimm ^^
Encludia Aug 25, 2018 3:21 AM
ay dur sende de varmış pardoooon tehee xd
Encludia Aug 25, 2018 3:21 AM
evet ya özellikle vanitas sik gibi karakter neden ekledim bilmiyorum
Ginella Apr 28, 2018 10:13 PM
Gerçekten sağlam komedi animeleri var ama tabi ki Gintama gibisi yok <3
Komedi oldu mu sitcom tarzında çok seviyorum ben.Mesela Türk komedi filmlerini kolay kolay izlemem ve sevmem.En son Görümce'yi izlemiştim galiba.Görümce güzeldi ama Deliha'yı izleyemedim hiç sarmadı.Cem Yılmaz'ın Gora hariç hiçbir filmini izlemedim,izlemem de.Şahan desen vasat bence.Tolga çevik ya da Okan Bayülgen'i takip ediyorum ben.Tolga Çevik'in bütün filmlerini izledim.Arkadaşım Hoşgeldin ve Komedi Dükkanını da izledim ama şu anki programını izleyemiyorum.Pek vaktim yok bu aralar.
Animede komedi çok tercih ettiğim bir tür oluyor.Sonra ise seinen ya da slice of life izlemeyi çok seviyorum.
Pandora Heartsın müziklerini dinlemiştim.İlk sezonun OST'sini indirmiştim.Fena değil müzikleri.Animesini izlemeye daha fırsatım olmadı.
Ginella Apr 27, 2018 11:12 PM
Gintama'ya bayılıyorum yani öyle böyle değil =D En son sezon yarım kalmıştı,şimdi onu izliyorum.Son sezon başka daha yok diye üzülüyordum ama o iş öyle değilmiş =D Yeni bir sezonu daha geliyor Gintama'nın =D Yattaaaaa *-*
Senin böyle en sevdiğin ölesiye sevdiğin bir anime var mı=D?
Gintama dışında Ay Savaşçısının da bendeki yeri bir başkadır =D Anime kavramını ilk öğrendiğim anime oydu =) Ayrıca ilkokul 1.sınıfta tek hayat kaynağım gibi bir şeydi =D Eve gelir gelmez hemen soluğu Smyi izlemekte alırdım =D Hey gidi =)
AllofThemWitches Apr 18, 2018 10:10 AM
Karakter favorileri fena değil. Sen de benim gibi villain seviyormuşsun.
Dotanuki Apr 18, 2018 7:34 AM
Rica ederim. :D Slice of Life olduğu için my lesbian experince, benzer şeyler yaşamış insanlar için çok sarsıcı bir deneyim olsa gerek. Onlara yol gösterip, destek olup, umutta veriyor tabi, o yüzden güzel bir manga. :D Vanitas no Carte'nin ilk 3 cildi elimde mevcut, ama aynı mangakanın Pandora Hearts'ı yazdığını ve onun daha önceki bir işi olduğunu öğrenince, acaba Pandora Hearts'ı okuduktan sonramı okusam oldum. O yüzden beklemede. Vanitas'ı da vampirli serileri sevdiğim için almaya başlamıştım. Manga olarak takip ediyorum Black Butler'ı, anime olarak başlamıştım, ama manga okumayı daha çok sevdiğim için manga olarak devam etmeye karar verdim. Cidden etkileyici bir seri, Ciel'in şu çocuk kaçırma olayları yüzünden sikre sızıp, sirkle takıldıkları macera falan, orda söylediği bir söz var, profilimede koydum, cidden etkileyiciydi. Shouta'dan etkileyici ve sarsıcı laflar :D Hotaru no Haka'da iki kardeşin yaşadıkları, 2. dünya savaşı esnasında Japonya'da yaşan bir çok kardeşin, insanın yaşadığı benzer trajediye ayna tutuyor, o yüzden cidden yürek burkucu.
Dotanuki Apr 18, 2018 6:57 AM
Eklediğin için teşekkür ederim. :D Ortak olarak, daha başlarında olduğum Black Butler gözüme çarptı ilk, güzel seri. Hotaru no Haka ise cidden çok ayrı bir düzeyde iyiydi... favorilerime koymadım çünkü sanki beğendim demek o filmi doğru hissettirmiyor bana, yani okadar talihsiz olaylar olduki, beni ağlatan ilk ve tek anime... o beni bile ağlatan talihsiz olaylar konusunda beğendim demek ters geliyor, yani kendimi gaddar hissettiriyor bana... Ama çok ama çok başarılı bir anime film. Koe no Katachi çok iyiydi, çok beğendim. :D Zorbalık, arkadaşlık ve işitme engelli olmanın zorlukları çok iyi ele alınmış. Slice of life iyi oldunmu cidden, çok iyi oluyor. Pandora Hearts ile Case Study of Vanitas başlamayı düşündüğüm iki manga. Genelde mangaların ve animelerin ingilizce isimlerini biliyorum, ingilizce takip ettiğim için, ama mümkün olduğunca japonca orjinal adlarınıda kullanmaya çalışıyorum, ama onları pek sık görmediğim için aklımda ingilizce isimleri kalıyor hep.

My Lesbian Experince with Lonliness'ı okumuşsun, cidden çok güzel bir slice of lifedı... Son olarak okuduğum mangalardan biri, alırken ne bekleyeceğimi hiç bilmiyordum ve böyle süpriz yapmak kendime hoşuma gidiyor açıkçası. Hep manga aldığım bir site var, orda en çok satanlar listesinde gördüm ilk ve sonunda günün birinde merakım iyce kabardı ve aldım. Mangaka cidden çok çekmiş... Ama hangimiz çekmiyoruz ki. Zaten o yüzden bir anlam ifade ediyor. :D Ama sonunda mangası sayesinde başarıyı yakalayıp kendi ayakları üstünde tam anlamıyla durmasına sevindim. :D Tabi kazandığı deneyimede sevindim... 28 yaşındaydı sanırım... aşırı geç, ama geç olsun güç olmasın derler :D hehe
Ginella Apr 16, 2018 7:28 AM
Merhaba, Ekleme için teşekkürler ^^ Ne sevimli bir profilin var *-*