TenshiNoYume's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 55.8
Mean Score: 7.74
  • Total Entries787
  • Rewatched9
  • Episodes3,704
Anime History Last Anime Updates
Bleach
Bleach
Yesterday, 2:39 PM
Watching 301/366 · Scored 9
Ballroom e Youkoso
Ballroom e Youkoso
Mar 30, 5:28 PM
Completed 24/24 · Scored 9
Hetalia: The World Twinkle
Hetalia: The World Twinkle
Feb 3, 1:51 PM
Watching 10/15 · Scored -
Manga Stats
Days: 28.8
Mean Score: 7.17
  • Total Entries383
  • Reread3
  • Chapters3,602
  • Volumes571
Manga History Last Manga Updates
Naruto
Naruto
Aug 30, 2017 12:06 PM
Reading 171/700 · Scored 10
Road to Ninja: Naruto the Movie
Road to Ninja: Naruto the Movie
Aug 30, 2017 4:42 AM
Completed 1/1 · Scored 7
Hetalia Axis Powers
Hetalia Axis Powers
Aug 23, 2017 10:30 AM
Reading 47/? · Scored -

Favorites

All Comments (761) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
iridium137 Apr 1, 12:12 AM
Last year, I went on a trip to Africa, and got to see a bunch of wild animals that live there. I made sure to take pictures, too.
AmataxD Mar 19, 12:59 PM
Ja poszłam do pracy xD
Chociaż t ego co kojarzę sporo ludzi z mojej kalsy z technikum pracuje is tudiuje zaocznie. To też wydaje się fajnym rozwiązaniem nad którym obecnie sama się zastanawiam ale to zależy czy dostanę przedłużenie umowy bo pewnie innej pracy prędko nie złapię...
To takie błędne koło tego świata :') Co poradzić...

Może i nie hańbi ale nie każda satysfakcjonuje!
Pomyśl o mnie jak edziesz chodzić po drewnianych panelach podłogowych typu rustik xD

Nie mów prosze nic więcej bo czuję się jeszcze głupsza niż jestem aprawdę :')
Należę do tego grona ludzi które potrafi kuć cały weekend a i tak nic nie zapamiętać...
A przynajmniej dopóki nie mowa o czymś co mnie zaintryguje.
Ale serio. Czuję się teraz tumanem czytając twój komentarz xD

Wow. Pierwszy raz spotykam kogoś kto tak optymistycznie podchodzi do matmy i "tylko" 30% xD

Ano. Dopóki podstawa kuleje doputy rozszerzenia nic nie dają. Przynajmniej one nie mają progu zdawalności.
SkylitSanae Mar 8, 5:00 PM
I hope you had a great Christmas as well and sorry for the late reply! D: Work and tiredness has been kicking my ass lately..
Yeah, my bosses suck sometimes but I suck it up because I really need the money. However I think I will find a new job one of these days because I don't know how much longer I can handle being at my current job. It's so....draining. I might come to a decision to quit after my beach vacation in late July. I know that's far away but I'm waiting that long because if I get a new job before then, they might not let me go on my vactation D:
Did you get any snow since the last time we talked? D: I got about 3 inches back in January. It was nice because it closed work for two days! :3
Aww, I'm sorry to hear you've been through hard times D: Has anything improved since then?
EwelaIchigo Feb 17, 5:28 AM
Sto lat
AmataxD Jan 27, 9:18 AM
Cóż, tu akurat muszę przyznać rację. Chociaż z tym papierkiem też nie zawsze ąłtwo o pracę...
Obecnie sama szukam czegoś w zawodzie i lipa bo wszędzie chcą doświadczenie :')
Dlatego chwilowo dorabiam w... Tartaku... Jakkolwiek to brzmi...
Ale piniondz to piniondz xD

Ale przynajmniej powietrze jest czystsze hahaha
I w moim przypadku jest też troche agroturystyki (krowa, koń, drób... chociaż krowa i koń nie moje tylko sąsiadów akurat).

Nie będę ci robić wykłądów bo wiesz swoje i od tego masz rodziców ale... Przeforsujesz się w ten sposób xD
A wiedzę mozesz zdobywac nawet hobbystycznie kpiąc w necie co automatycznie zmniejsza ilość czasu spędzonego nad kuciem do sprawdzianów etc. Chociaż... Może w ten sposób faktycznie będzie łatwiej o pracę czy studia ?
Ale mówią ,że czasami jak człowiek skupia się na zbyt wielu rzeczach na raz to w końcu żadna nie jest wykonana porządnie :')
Z nauką jest tak samo.
AmataxD Dec 29, 2017 6:48 AM
O ile chorowanie w świea można nazwac ok to tak xD
AmataxD Dec 24, 2017 11:17 AM
Wesołych Świąt ^^
Nevelin Dec 11, 2017 2:58 PM
Teraz to nie jest aż tak źle, bo nie ma tak radykalnych kar śmierci. Skazani nie cierpią i nie przechodzą przez to wszystko co kiedyś.
Pierw może umrze wiele ludzi ale później szkody nie będą tak wielkie jak w krajach gdzie nie stosuje się takich metod.
I tam jest na prawdę bezpiecznie, wystarczy sobie pooglądać filmy osób które tam mieszkają i opowiadają jak jest. Idziesz nocą przez miasto bez strachu, że cię ktoś napadnie a jak już to z taką ilością budek policji masz szybki ratunek. Druga sprawa to, rzeczy nie znikają jak je zostawisz publicznie. Zostawisz rower w jednym miejscu wrócisz tam za pół roku to wciąż będzie stał. Tak samo zostawisz portfel na stole i pójdziesz do toalety, nikt ci go nie zabierze. Oczywiście nie jest tak w stu procentach ale w tych dziewięćdziesięciu, gdzie u nas jest to może dziesięć procent.
To tez nie musi być do końca nie wiem jakieś zboczenie reżysera ponieważ często robi się coś pod sprzedaż, a skoro takich rzeczy jest mało i są pożądane to będzie większy popyt. Tutaj już wystarczy zmienić aktorów, zachowanie oraz ich wiek. Reszta jest taka sama jak u dorosłych. Każdy człowiek jest inny i ma popęd do różnych rzeczy, nikt nie jest do końca normalny (biorąc tą normalność ogólną, ponieważ dla każdego normalność wygląda trochę inaczej). Właśnie nie wiem co się tworzy w głowach ludzi, że mają problem bo narysowana postać wygląda jak dziecko i obcuje w kontaktach płciowych. Rozumiem, że to może odpychać ale to jest tylko obrazek.. gdyby to było realne to jestem za jak Ty to napisałaś "lataniem z siekierą i zabijanie". Taka w sumie ciekawe jest to, że ludzie nie mają problemów z historią. W sensie, kiedyś król albo szlachcic brał za żonę 10-12 latke później w wieku 14-15 lat rodziła mu dziecko. A z obrazkiem już jest wielkie biadolenie i zakazywanie. D:
Ja wciąż mam na myśli animacje a nie realne filmy. Więc argument z zakazywaniem bo dziecko zobaczy według mnie nie ma prawa bytu. To co robi dziecko i gdzie się udaje jest tylko i wyłącznie zależne od rodziców. Rodzic powinien zająć się tym i pilnować, oczywiście wiem, że nie zawszę się da. Lecz jeśli dzieciak wejdzie do jakiegoś sklepu gdzie sprzedają takie rzeczy, to sprzedawca powinien zareagować. Skoro nie ma problemów z dziećmi i sex shopami które często są blisko bloków, to i z takimi rzeczami nie powinno być. Ponieważ przecież hentai mangi nie kupisz w spożywczaku. Zresztą wiesz, że dla dziecka nie ważne jest czy to dorosły czy dziecko, ponieważ odbierze tak samo. Od zawszę dzieciaki znajdowały świerszczyki u rodzeństwa albo starszy kolega pokazywał. Teraz od dawna w internecie widzą różne rzeczy w internecie, szkole, telewizji. Więc na dobrą sprawę czy jest ten gatunek czy nie, dzieci i tak oglądają porno. D:

Sorki jeśli zbyt zamotałem swoją wypowiedź. Ale już tak mam, że gubię się w dłuższych zdaniach oraz myślę o paru rzeczach naraz. :\

AmataxD Dec 11, 2017 8:11 AM
Nie wydaje mi się by w technikum było mniej nauki biorąc pod uwagę ,że w klasie przykładowo 4 razy w tygodniu wracałam do domu o 17 mając lekcje do 15:10 (dopiero o 16 autobus...)... Ten jeden błogosławiony gdy byłam o 15 (lekcje do 14, 14:20 autobus) kochałam nad życie pomimo dwóch angielskich pod rząd z tą niedorobioną babą która obrzydziła mi angielski. Po prostu tak się może wydawać bo mamy jeszcze zawodowe przedmioty i jak porównac na planie lekcji natężenie pewnych przedmiotów jak polski czy matma to jest ich faktycznie mniej na rzecz zawodowych. A z nich mało nauki też nie ma biorąc pod uwagę ,że by zdać zawodowy trzeba napisać teorię na 50% a praktykę na 75%.
A ludzie z pobliskiego liceum, gdzie miałam kilkoro znajowymch o 12 potrafili być już po lekcjach a o 13 w domu (bo niestety trochę lipa z autobusami do mojej zadupiałej wioski i są średnio co 2 godziny, a do tego ostatni o 16 jak już wspominałam wyżej).
Potrafiły być luzy jak na tej wspomnianej grafice gdzie oglądało się anime. To prawda ale wiesz. Nie non stop.

Trzeba było się czymś zająć kiedy nie dało się nawet patrzeć na twarz tej jędzy xD

O ludu człowiecze! a ja myślałam ,że mam chore ambicje (m.in z szukaniem pracy) ale przy tobie to mi po prostu wstyd za moje życie i oceny ze szkoły :x

Jak tob brzmi xD
"Mamam zabroniła mi się uczyć" hahaha
Nevelin Oct 28, 2017 3:11 PM
W Japonii dobrze jest jeszcze z tym, że nie ma zakazów na różne tematyki. A wiadomo, że jak coś jest zakazane to bardziej kusi.
Z tymi przestępstwami to też jest tak, że oni stosują karę śmierci. Cały system kar jest bardzo zaostrzony, więc nie opłaca się zbytnio robić jakiś nie legalnych rzeczy. W dodatku rząd japoński bardzo wiele pieniędzy śle na porządek publiczny. Policjanta bardzo łatwo spotkać, nie to co u nas.

I to jest bardzo dobry system. Ludzie się boją rządu i są spokojni. Za to rząd nie odwala akcji jeśli chodzi o anime/mangi.
Bardzo dobrym przykładem jest gatunek: loli/shotacon. Zamiast latać za dziećmi w realu mogą swoje fetysze zobaczyć w animacji.

U nas, system kar jest niski, policjanci zachowują się jak mafia. Wszystko jest zakazywane, cenzura kosmiczna. Za takie obrazki idziesz siedzieć na dłużej niż za gwałt na dziecku. To nie jest normalne.
AmataxD Oct 23, 2017 7:55 AM
O ludu... Ja zawsze uważałąm ,ze lubię angielski dopóki w klasie maturealnej nie miałam po 9 godzin tygodniowo i dla mnie to bya już katorga hahah Chociaż może wynikało to też z tego ,że moja anuczycielka była okropnie nieznośna... Po 30-stce a próbująca zachowywać się jak nastka... A do tego jak sie przyczepiła osób znających angielski to już sie od nich nie odczepiła... Ja i moje dwie kumpelki w miarę umiałysmy angielski i zawsze się zakąłdałyśmy którą z nas dzisiaj spyta... w 90% przypadków się zgadzało... Luzy ? W ostatnich klasach ? Litości! Chyba nie w technikum... Przez pierwszy semestr cisnęli pod egzamin zawodowy ,że prawie same zawodowe przedmioty i czasem siedzenie do 16 w szkole a w druggim semestrze samam matura i próbne matury...
Ale siedzenie do 16 zaowocowało ,że z kumpelą z nudów układałyśmy rymowanki albo inne pierdy xD
"I was angry because I was hungry on holidays in Hungary" xD
Jedno z naszych dzieł hahah

Albo na grafice się oglądało animce hahah :D

Hahah ty faktycznie xD
Bo to mają być 4 letnie licea i 5-cio letnie technikum... Jezu... nie wytrzymałąbym jeszcze rku w tej szkole xD
Tęsknię trochę za ludźmi ale nie mogłabym siedzieć z pewnymi nauczycielami jeszcze rok...

A najwiekszy wkurw jest jak przeglądasz ogłoszenia i widzisz ,że pojawiło się nowe a otem sie okazuje ,ze to tam co zgłosiłaś CV a debil nawet nie oddzwonił tylko wystawił kolejne ogłoszenie =.=

Ile???? Ludu to ty do mordowni poszłaś a nie skoły O.o

Nevelin Oct 21, 2017 3:00 PM
Czaje, mój błąd. Przynajmniej teraz wiem, o co Ci chodziło z tym hard hentai. ^=^
Według mnie to "hard hentai", jest dobre. Nie chodzi mi o to, że mnie to jara albo coś. Tylko pomyślałem sobie tak, lepiej niech robią różne dziwne rzeczy jako animacja, niż mają się brać za nie w realu. Bo już teraz powstają porąbane filmy, z prawdziwymi ludźmi albo i gorzej dziećmi...
Gdyby ludzie skupili się na animacji jako środek do swoich chorych fetyszy i zboczeń. Wtedy przynajmniej w realu nikt by tego nie przeżywał aby zadowolić publikę. Bo co jak co, prywatnie się tego nie wyeliminuje ludzie mają na prawdę dziwne pomysły. ;_;
Pomarzyć sobie można, chyba. xD
Nevelin Oct 20, 2017 3:35 PM
Czyli po prostu chodzi Ci o hentai. Pytałem bo dla Ciebie może hard hentai oznaczać np. serie Euphoria. Ale tak na dobrą sprawę nie istnieje takie coś jak hard hentai. Hentai to hentai, a soft jest lżejszą wersją hentai. Tzw. w fandomie animo/mango takie coś jak hard hentai nie powstało.
(Nie żebym Ci robił najazd albo coś narzucał, po prostu napisałem to co wiem)
Rozumiem, ale wiesz hentai jest kierowane do grup które mają w zamysłach sobie ulżyć, to działa tak samo jak porno (w sumie to jest porno). :v
Nevelin Oct 20, 2017 12:43 PM
Co masz namyśli z hard hentai? Tzw. wiem, że jest soft hentai, ale o hard nigdy nie słyszałem. :o
AmataxD Oct 20, 2017 5:53 AM
Są licea czteroletnie ? :o
Technikum to wiem ,że są 4 letnie bo sama chodziłam do technikum ale licea to pierwsze słyszę :o

Narazie marnie mi to idzie :V
Z wysłanych CV nie dostałam odpowiedzi na żadne :V

No to skoro tak to albo Sakura Quest - raczej spokojna historyjka, miejscami zabawna, miejscami poważna - lub Space Dandy - naprawdę bardzo odmóżdżająca historia gdzie kompletnie nie warto szukac logoki tylko dać się wciągnąć w wir szaleństwa xd

Hahaha, to chociaż tyle się cieszę ,że mam to za sobą xd