Report SaykoBoss's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 39.5
Mean Score: 7.05
  • Total Entries160
  • Rewatched0
  • Episodes2,282
Anime History Last Anime Updates
Sonny Boy
Sonny Boy
11 hours ago
Watching 11/12 · Scored -
Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor
Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor
Sep 19, 1:58 AM
Completed 26/26 · Scored 9
Komi-san wa, Comyushou desu.
Komi-san wa, Comyushou desu.
Sep 19, 1:58 AM
Plan to Watch · Scored -
Manga Stats
Days: 10.1
Mean Score: 7.63
  • Total Entries38
  • Reread0
  • Chapters1,525
  • Volumes191
Manga History Last Manga Updates
Berserk
Berserk
Sep 21, 11:31 AM
Reading 364/380 · Scored 10
Aku no Hana
Aku no Hana
Sep 17, 1:02 PM
Plan to Read · Scored -
Chi no Wadachi
Chi no Wadachi
Sep 17, 5:44 AM
Reading 104/? · Scored -

Favorites

All Comments (234) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
geovannyboss Sep 17, 1:37 AM
kihel Sep 14, 11:40 PM
Nope, I thought it was just a regular shonen manga.

And in the end, after struggling with who to watch, I watched season 1 of Lupin III. It wasn't what I was looking for, so I watched Drifters, which was surprisingly interesting, so I'm going to watch it. I've read the manga, but the anime was more carefully made than I expected, so I was kind of happy!
Watereda Sep 14, 12:14 PM
inşallah :)
Watereda Sep 14, 9:56 AM
Amaan boşver kendi ayaklarının üstüne durmaya çalışmak daha güzel bence, ben de tek gelmek istedim ama olmadı xD. Tatlı heyecanlar bunlar ya, umarım her şey gönlünce olur :D
Flonex Sep 14, 9:17 AM
aslında kötü olduğu için ara vermedim o dönemler çok anime ve film izliyordum o yüzden bırakmıştım
Flonex Sep 14, 9:04 AM
12. veya 13.bölümde ara verdim
Watereda Sep 14, 7:31 AM
Aaa anladım, bence biraz daha masraflı olsa da ev çok daha rahat olur artısı eskisinden her türlü fazla. Ama belkide eve bir arkadaşla çıkmak daha mantıklı olur, hem masrafını bölüşür, bence ilk sene yurtta kal bir arkadaş edin beraber eve çıkarsınız diye düşünüyorum naçizane tavsiyem. Benimki 20sinde açılıyor biz toptan taşındık evimizi kiraya verip, hem değişiklik olsun istedik xD. Son birkaç gündür evi yerleştirmekle uğraştık işte. Aynen öyle ya hepsi öyle oluyor. Aşırı kalabalık sunucularda zaten sadece belli bir grup oluyor konuşan ve çoktan gruplaşmış olan diğerlerini hiç görmüyorum, saçma geliyor. Aynen küçüklerde de öyle bir dert oluyor. Ben o yüzden bayağıdır hiçbir sunucuya girmedim.
Flonex Sep 14, 7:06 AM
kaiji başlamışsın eee sevdinmi
Watereda Sep 14, 6:37 AM
Hahaha öyle mi xD. Haydaa cidden uzakmış ya, okulun ne zaman başlıyor yurt falan ayarladın mı bari? Aynen ben de öyle düşündüm :) Ben de çıkıcaktım da çıkmadım nedense duruyor hala, çıkarım heralde ben de kimse konuşmuyor zaten. Aynen öyle oldu ya, güzeldi ortamı cidden ama bitti napalım, güzel olan her şey bitiyor :')
Flonex Sep 14, 6:24 AM
favorilerin güzelmiş
Watereda Sep 14, 4:52 AM
Yaa öyle mi, çok sevindim senin adına animasyon güzel bölüm hayırlı olsun, inşallah memnun kalırsın sen de. Ben de yazıcaktım Kütahyada pc tutuyordu ama annem beğenmiyor kütahyayı xD. Evet Eskişehir çok güzel yer cidden tam öğrenci şehri, yatay geçiş deneyebilirsin bence de not ortalamanı yüksek tutup, ama hayırlısı olur umarım hakkında. Evet kendini geliştirmek önemli bu sökterde o yüzden şehrin de önemli olduğunu düşünüyorum, biraz da kocaeliyi ondan yazdım, sanayi şehri staj vs İstanbul'a da yakın diye. Evet bir minnak kedim var sunucuya atıyordum maşallah hafızan zehir gibi xD. Ben de biraz üzüldüm ama artık önüme bakacağım Türkiye şartları bunu gerektiriyor. O sunucuya da noldu ya kimse aktif değil artık, niye öyle oldu?
Watereda Sep 14, 4:14 AM
Aaa merhaba selam, iyidir senden?
Fena gelmedi ya 123k geldi, veterinerlik tutuyordu evet ama istediğim illerde değildi o yüzden ne kadar alakasız olsa da bilgisayar/yazılım sektörüne kaymayı tercih ettim xD. Kocaeli'de bilişim sistemleri mühendisliği geldi. Bilgisayar mühendisliği gibi bir şey, yüzde 80 aynı içeriği o yüzden memnunum şuan, bakalım okul açılınca göreceğim. Sen de girdin herhalde sınava dimi? sen naptın?
kihel Sep 13, 12:26 AM
One Punch Man... I was actually stepping on the stepper while the OP video played endlessly for a while. I've read the manga up to the last issue, so I'm thinking I don't need to watch the anime. It's definitely an anime that gives me a good pace to exercise my steppers. I don't think you're wrong about your choice of anime.Oh, and the hero or heroine looks a lot like Lara Croft, with two guns. However, the Black Lagoon one is stronger, but also more vulgar in tone.
kihel Sep 12, 11:59 PM
It's not bad. I'm having a hard time deciding what to watch today, since I've finished all the anime I've been watching until last week.

I'm watching it while stepping on my stepper at the gym, so I want to watch a fast-paced anime. By the way, until last week, I was watching Black Lagoon.
kihel Sep 12, 10:50 PM
I know I'm late, but thanks for the friend request!