Report Saraph's Profile

Statistics

All Anime Stats Anime Stats
Days: 109.3
Mean Score: 6.37
  • Total Entries381
  • Rewatched13
  • Episodes6,493
Anime History Last Anime Updates
Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen
Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen
Sep 23, 2:25 PM
Completed 11/11 · Scored 6
Initial D Fifth Stage
Initial D Fifth Stage
Sep 22, 1:47 AM
Completed 14/14 · Scored -
Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen
Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen
Sep 3, 2:34 AM
Completed 11/11 · Scored 7
All Manga Stats Manga Stats
Days: 7.2
Mean Score: 7.69
  • Total Entries18
  • Reread0
  • Chapters1,030
  • Volumes138
Manga History Last Manga Updates
Shoujo Shuumatsu Ryokou
Shoujo Shuumatsu Ryokou
Aug 26, 12:01 PM
Plan to Read · Scored -
Yuria 100 Shiki
Yuria 100 Shiki
Aug 26, 11:59 AM
Completed 105/105 · Scored 9
Kiss x Sis
Kiss x Sis
Aug 26, 11:56 AM
Completed 156/156 · Scored 9

All Favorites Favorites

Anime (9)
Manga (2)
Character (10)

All Comments (2620) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Soulsfear Sep 11, 4:33 AM
Prostě stručně řešeno nedostane žádnou relevantní roli či charakter progres..něco jako pár exemplářů v Narutovi či Borutovi.
Jak jsem řikal když se zjistilo že bude za měsíc druhá půlka..prostě sjeli tendle počet kapitol za tento počet epizod takže nejspíš ano..rushovali to na některých frontách.

To jo no..ani nevim jestli bych se k té anime sérii vracel..asi jako jsem dal sbohem Dragon Ball po tom filmu Broly z 2018.U Pokemona ještě nevim ale sjel jsem tu 18. epizodu která je časovou osou před začátkem 1. epizody ala flashback epizoda pro danou svojici/trojici charakterů.

Prostě BL*CKFLIX nebo také Č*RNOFLIX..prostě ochrana druhu..asi jako jejich náboženských zvyků :S
Chystat se na to nějak nehodlám..tydle produkty tohoto typu jsem koukal spíš tenrkát nebo starší tituli jako Gokusen a já nevim co ještě - tydle NETFLIXovki kde to vypadá jak prodej se smýšeným masem co se castingu týče mě nějak neláká - to mohli zkoušet na mě když jsem ještě byl na základce xD
Soulsfear Sep 9, 3:22 AM
A já měl vzato jak to skončilo když si to s nim jako poslední Baki rozdal že se stal AXEnutou postavou..což se týče relevantnosti stalo takže tak xD Moc bych jinak vědu v tom nehledal..prostě ten writting je takovej furt retro early 90s - na mě to působí.Třeba takovej Bastard co taky byl oživen tak taky měl některý ty exchange a chakakter usage docela podobnej - hold některý si prakticky ani neškrttli v tý poslední sezoně protože prostě 2/3 epizod build up na to co se pak stalo na konci série xD
Jinak ta nová Baki manga se soustředí na Jacka momentálně a po dvou kapitolách (zase v SHOUNEN CHAMPIONU) to mělo tento týden week off takže tempově hold to bude asi někde jinde ale taky dělá mangu od 1991 takže to není žádná fabrika v Boleslavi už xD
Soulsfear Sep 7, 5:13 AM
Tak Upper Moon nebude tak snadnej no xD Ta další série je spíš důležítá tím settingem a hintováním co se týče specifický postavy a samotnýho Tanjira..ale to je lidem u kokota..prostě chtěj méně CGI a lepší animaci a enemáky pro který mohou mít sympatii když jsou poraženi - prostě tradiční bisexuální view dnešní ery xD

A proto se jich nezbavovat dokud jsou teplotní podmínky jaký jsou..xD

Myslim že si s tim poradili dobře..bez ohledu na to co vynechali či ne..hlavně Retsu jako bokovka byl dobrej předrkm i když si nejsem jistej jestli to dělali paralelně s '' Father and Child Quarrel '' arcem protože to tak vypadalo první 2/3 že ano ale wiki ukazuje že obou arcům prostě dali 7 epizod i když Retsu arc měl o 15 kapitol cca méně ale stále dobrý že od doby co se to dostalo ONA formát tak dali ten end goal kterej byl kvůli anniversary tenkrát když se to anime vrátilo.Ta přítelkině doslova měla 3 segmenty ale dostatečně si z jejího charakteru odneseš své bych řekl - jako middle of the pack seasonal to bylo supr.
Soulsfear Aug 28, 4:33 AM
Tak to jo..takže tempo sedlo hádám.Já si to nechám na později protože těch ONA moc nebude co se bude moc maratonovat.Nevim jak to bude s dlouho očekávanym Plutem,Akuma-kun remakem/remasterem,Good Night World no a z těch činskej co je jednou v týdně epizoda tak Tian Guan Cifu S2 se vrací po 2.5 letech.Samozřejmě tu je ještě v září Hi no Tori remake/remaster a Kengan Ashura.
Ještě před tou mangou (s bohem suma) je ta 2014 co je o třetinu kratší než ta předchozí co zadaptovali v 39 epizodách ted takže pokud ta adaptace další mangy nastane tak by to mohli dát všechno naráz v 26-27 epizodách.

Vtipný je že ta adaptace Mugen Ressha v movie formě byl cashgrab s tim že pak z toho byla adaptace na TV sérii která měla 1. epizodu originální prolog s Rengoku epizodou a tim že jel tedle arc a hned na to jel ten Yuukaku tak se oba počiny dá brát jako 2. série (za mně aspon).Každopádně Yuukaku arc je pro mě nejlepší hned po druhý půlce 1. série bych řekl.
Soulsfear Aug 21, 6:59 AM
Spíš to byl takovej rekreační arc v tom S3 kde jako každej jinej má limitovanej počet kapitol takže tim že tam jsou 2 Hashira členové by tam nebylo místo rozvíst tyo statní 2 chaktery kteří se dali dohromady daleko rychleji než Tanjiro kterej v tom S3 si měl dát úplně dohromady tam kde se to děje plus ještě si obstarat opravu/novej meč/čepel..popřípadě potrénovat takže ten focus jde ekvivaletně někam jinam prostě no.
U Bakiho tu nějak neřešim..prostě tam je aby to dalo něco extra pro jeho identitu která nemá bejt jenom o bitvě s jeho otcem ale nakonec to tak asi bylo pokud něco nevynechali v tý manga séri co dali jenom za 36-38 epizod.
Hold většina anime trošku ubírá na některejch postavách a i když z počátku ne tak později ano..jako třeba Haikyuu!! S4,Ippo 2009/2013,Hero Academia S5 apod.
Soulsfear Aug 19, 4:46 AM
Aha..tak to je dobře..čas byl dobře použit tím pádem xD Tak u těch VN se to asi tak dá čekat..pokud je to nějakej romantickej sitcom apod. a přes AI,tam už je několik dostupných no.

Tak to je fajn..Inosuke sice nemá screentime v S3..a asi proto je to nejvíc ''pochcávaná'' série tady na MAL ale co už xD

Tak jasně no..autor si to může dovolit protože má delší manga kariéru než Oda.. xD Ten konec byl takovej jak kdyby ten arc prostě náhle dostal stopku a ''axnuli'' to i s tím charakterem kterej ten arc začal ale jinak fajn tempově,prostě NETFLIXovka.
Soulsfear Aug 9, 3:46 AM
Od tý doby co jsou některý anime jako ONA formát na NETFLIX jako exkluzivita nikoli jak primárně celej kvartál a víc jednou v týdně tak to upadlo no..prostě Boruto a Black Clover byli poslední mainstream (shounen) anime co jeli takhle v kuse no.Hlavně Čína má ty anime takhle skrz svoje platformy streamovací a taky i daný YT kanáli kde třeba ta série co vychází jednou v týdně tak po tom co skončí tak už neni dostupná pro neplatící a je jen pro ty subscribery co platí či jak to na YT chodí.
Ale jak říkáš..i ty anime nad 20 epizod jsou půlený takže pak to má kvartál či dva pauzu a pak teprv máš zbytek té plánované série a aby se to pak prodávalo tak tu druhou půlku 1. série prostě pojmenujou S2 aby měli z toho dobrej pocit (I kdyby to mělo skončit u cliffhangeru což by se nestávalo kdyby ty anime jeli půl roku v kuse).

Vem si kolik z toho fillerů který pak nemusíš rewatchovat pokud se k tomu vrátíš ale zároven ty standalone fillery nijak neurazí si myslim.Potom ty OVA série spíš jde o to že jdou na animátoři co na to maj víc čas třeba a ten artstyle je už modernejší.Samurai Drive byl použitej ve finálním zápase ve státním finále proti Yukimurovi..myslim že i ve World Cup to jednou použije ale to anime to tak rushuje že to nemá takovej spád pro mě xD

Manwhy/webtoony zase tak tolik nečtu..jen jich mám několik rozečtenejch a nějak jsem o další je nerozšíril...ty kratší od jednoho autra třeba byli fajn (Bastard,Sweet Home,Shotgun Boy) ale nekoukal jsem jestli plánuje pokračovat v jiné tvorbě.
Ta čínská animece..hlavně ta 3D se zlepšila od začátku týdle dekády..2D tam záleží kdo do toho hází prachy či co to má za animátory protože Hitori no Shita S3-S5 byl dohlíženej borcem co animoval některý skvěle vypadající epizody Boruta například protože ta frančíza je momentálně jeho bych si troufnul říct momentálně xD Jasně..ale i kolorizovaný mangy jsou..sice později ale jsou..ale spíš ty od JUMPu no.Třeba Shadows House od YOUNG JUMP vychází překládaný kolorizovaný přitom kapitola co debutuje v časáku tak je černobílá - klasika.Ale co se webtoonu týče tam si nechál naakumulovat materiál ve Wind Breaker a Weak Hero (kterej byl v posední fázy ságy naposledy kdy jsem to típnul než začal all-out war nebo něco takovýho..jinak ostatní co mám tak doženu jednou za měsíc a to stačí).
Soulsfear Aug 7, 4:22 AM
Tak tenkrát to mělo pomalejší tempo a mělo to větší respekt a vůbec ty manga adaptace jako takový..i když některý dostali anime original endingy jako Kenshin a jiný anime později..hlavně v 1. dekádě 2. tisíciletí.Třeba Hajimo no Ippo 2000 takovej byl a pak v 2009 and 2013 sequelu už tam sem tak něco vynechali ale to taky bylo daný tim že prostě víc epizod na udělání nedostali.
Prince of Tennis měl i docela fajn fillery..at to byli nějaký ty standalone epizody se sitcom feelem a až později tam byli ve větším počtem za sebou jako třeba ke konci tý TV série tam jeli rok v ruse fillery ale nezrušilo to naději na pokračování jako u Kenshina kde zadaptovali jen ten úryvek dalšího arcu s tou flashback částí.
Co se týče těch schopností tak každej měl nějakou specialitu hlavně Ryoma jak měl ty Drive B,C,D a nakonec Samurai Drive.
Kuroko tam spíš šlo to že každej s toho týmu šel dál na úplně jinou školu takže pak vlastně bojoval Kuroko proti nim solo a týmem kterej byl zrovna kolem něj..takže je sundaval od těch neslabších (v tý tobě) po ty nejsilnější a ani no nepřipadalo tak natahovaný protože zápasy některý museli bejt hold delší a těch týmu revelavntích víc jak 5 stejně nebylo kdežto HQ!! tam jim bylo tak 8 tušim celkem takže tam že to jelo o dva roku a půl později (zhruba) než Kuroko dávalo smysl.

Tak to je zajímavý protože většina lidí už po tý poslední sérii nějak v tom nevidí budoucnoust to komplet zadaptovat..ale to bylo i u Hero Academie takže hold lidi ze všecho dokážou vyrůst během pár desítek měsíců xD
Taky jsem zvědav..jinak mě stačí ty novinky no..popřípadě hodim nam nějakou Donghu k tomu pokud to tim settingem a stylizací vím že bude fajt ale ten mainstream je že ty epizody těch čínskejch animací maj 15 minum čistýho času epizody..mínus recapy,reklamy (protože ONA formát takže to vychází na různý jejich lokální platformy streamovací či daný YT kanal dokonce těch firem),previewy a OP+ED sekvence.
Soulsfear Aug 5, 5:01 AM
Tak tu celou adaptaci první série so byla serializována we WSJ jsem žral nejvíc,hlavně tu komplentí adaptaci co pak dostala dobrou prioritu ve formě pár OVA sérii takže ten čas na animaci tam byl větší by jsme si automaticky řekly - spíš jde o to že tohle prostě byl sportovní favorit než přisel Kuroko no Basket a tu celou adaptaci mangy měl taky docela dost brzo za zasebou.
New Prince of Tennis neměl tak kvalitní lidi na to ale furt to mělo relativně přijatelný tempo jak se té serie týče tak i těch speciálů co doplnovali ty mezeri a 2. série NPoT by prostě uvítala ale kvůli tomu že to jsou zapáš jeden za druhým a ty dialogy před zápasama či jako celkově jsou v některých případech fakt minimální takže pak se neni čemu divit že 130 kapitol snězeno jako nic (ani nechtěj vědět kolik času to trvalo než to množštní kontentu trvalo zakumulovat oproti anime kde to prostě ''snědli'' za 3 měsíce xD).Prostě imerzivně je toho hold už docela vedle..a hlavně u poloviny lidí v tom World Cup to vypadá jak by používali Standy xD Ale to už bylo mírně nabídnuto když Ryoma v tom Japonskym finále (v původním PoT) jel do ''Samurai'' modu xD

Tak pokud by to bylo něco jako Initial D tak jasně..ten měl ty kapitoly něco mezi 8-12 stránkama co se týče těch lokálních kapitol co debutovali v magazínu tak OK..ale New Prince of Tennis vyhází v JUMP SQ což je měsíčník (sourozenec WSJ) a tam prostě většinou máš tři kapitoli za sebou po 11-18 stránkách takže si vem když dávali 10 kaptiol do nějakejch 20 minut co to bylo za mletý maso xD škoda že to dostalo takovej treatment po 10 letech ale to je daný tim že ty Stage Playe se vyplatí víc..a co jich bylo za těch 10 let u nich lokálně xD
No zpátky k Bakimu..tam je jětě za 4. série mangy co skončila v 2 měsíce zpátky takže těžko říct kolik ''objednaj'' epizod pro další fázy toho projetku.Ale musí to být kvůli tomu jak ta adaptace 3. mangy začala a to že 13 epizod adatakovlo jenom neceljch 80 kapitol (Baki 2021) a asi to nebyl takovej uspěch tak z původních 52 třeba okouhly to o 13 a chtěli to zadaptovat jen ve 39 tudle 3. mangu jinak nevim no - prostě s NEFTLIX je to vždy bordel,pokud víc jak zadaptovali celou mangu Blade The Immortal před pár lety ve 24 epizodách.
OPM hlavně je v tý online sekci YOUNG JUMPU a tam je to flexibilnější (I jak hustá ta kapitola muže být) ..kapitola může být každý druhý týden nebo až za 4 týdny apod. prostě jako WSJ má JUMP+ tak WEEKLY YOUNG JUMP má TONARI NO YOUNG JUMP.
Soulsfear Aug 4, 5:10 AM
Jde o to takhle..nejlepší čáast je prostě ep28-62 kde prostě jede ten Kyoto Arc bez filleru nonstop.Co se týče toho Tokyo arcu kterej beru jako prolog tak v anime má asi 1/3 epizod co jsou fillery no a hlavně 63-94 (poslední třetina anime jsou jenom fillery) ale museli být protože mangu to dohnalo i přes těch asi 10 fillerů v první třetině anime :S Ale tak záleží jeslti skipneš či ne no.Uvidíme jak to u remake vydrží..pro někoho je to takový prázdnější když to nemá Kenshinovi silly momenty alá inspirace na Gintokiho v určitém úhlu bych řekl..xD

Jde o to že Gintama začala jako ''pouze'' komedia a parodie kde ty akce neměli žádnou váhu a prostě to tak bylo..i ve finále taková půlka toho anime/mangy tak je do jisté míry ale to pak záleží jak se zjiješ s tim velkym výběrem charakterů kterej později máš a každej kdo má aspon 1 nebo 2 character arcy či ty nejméně co se objeví v pvní půlce anime tak pár epizod spíš.
Steins Gate 1/3 hold taková byla za mně..a tušim že Shiki taky kterej měl ty přípravy na ten switch v 2. půlce což bylo v jinym stylem oproti třeba Summertime Render což je oproti tomu novejší a mainstream shounen a ne seinen kterej je fakt slowburn v té první půlce/třetině.

S těma recapama už to zas tak hrozný neni..i když vetšinou je dostneš v epizodě jako nějaký flashbacky než 4 minuty recapu na začátku každý epizody..xD
Tak série na který koukáš jednou jednou v týdně jen 1 kvartál tak to OK..ale třeba většinu Isekaiu a podobnejch typů taky už maratonuji když je 1/3 či další venku..tam hold neni moc co nad čim přemýšlet xD Jina kto snad vypadá že v té druhé půlce Baki 2023 anime chtěj dát ten konec 3. Baki mangy což znamená 125 kapitol v 13 epizodách což mi dává PTSD když vyšel 2nd cour pro New Prince of Tennis (10 let čekání na pokrčování ve formě série lol) a adaptoval/attempted speedrun 130 kapitol za 13 epizod xD
Soulsfear Aug 2, 3:44 AM
Ta ironie tý OVA z 99. je že adaptuje flashback část která je až v poslednim arcu (tim největšim) z celý mangy takže i když v manze maž backstory až po nějakejch 160 a něco kapitolách tak hold ti co začali koukat na anime 10-20 let zpátky v tom rozmezí tak mohli začít u OVA a pak se vrhnout na TV sérii která je z 40% cca filler.Původně ta manga měla bejt jenom Tokyo Arc (40-50 kapitol) ale pak samozřejmě se nechal ukecat a vznikl Kyoto Arc kterej je tak tu sérii z 96. proslavil a tvoří 2. třetinu toho anime kde 1. třetina je napůl filler a taková epizodická jako prvních pár desítek epizod Gintami.Ten problém pokud se vůbec vrátiš kté staré sérii je ta poslední třetina (30 epizod) kde prostě to je jenom filler spree a to to anime cancelnulo xD
U toho remaku to je takovej rework podobnej jako má momentálně 1K Years Blood War Arc v Bleach pokud srovnáš ty rozdíli mezi mangou a anime ale s tim rozdílem že to je fakt pomalý a je možný že všech 24 epizod fakt bude vyplátváno na Kyoto arc kterej prostě nemá nějak velkou zápletku..prostě to musíš brát jako Patlabor OVA/TV sérii kde prostě 90% času je to takovej akční sitcom teda z rozdílem že remake u Kenshina tu komedii a silly momenty ubral čož se naopak nelíbí boomerům nebo těm co prostě ta 90. série takhle sedla.
HxH byl skvělej..tam ten remake (a nakonec sequel toho co původní adaptace nezadaptovala) prostě na konec tu předchozí verzi přenoval..i když lidi měli ze začátku problémy s tim stylem kolorizace a bůhví čeho ještě - obě verze prostě má své publikum a to je důležitý.

U Gintamy je to daný tím že to parodvalo mainstream shouneny a pak sem nam nějaký dobový věci jako nová konzole když vyšla či 1. SAW film nevim co ještě..v těch prvních pár letech co manga pumpovala obsah a pak se samozřejmě dostal do anime o pár desítek měsícu později.Je to takovej mainstream co se týče parodiíí a shounenu zároven..hlavně to trvalo dlouho než se to celé zadaptovalo a to že attention span by mohl bý problem tak spíš z toho důvodu že jim nesednou SERIOUS epizody nebo naopak ty komediální nebo ty co nějak ty postavi nerozvýjí imerzivitou nebo bůh ví co ještě - tam taky ta válka mezi komediální arc vs akční arc byl taky takový klišé tenkrát xD
DB jsem opustil po tom 2018 filmu a One Piece..tam možná dám větší pauzu až zadaptujou celé Wano xD
Soulsfear Jul 31, 4:10 AM
Shuumatsu no Walküre mě nikdy nelákal ale ten sequel rozdělenej na 10 a 5 epizod je relativně vysoko ale Baki 2023 ještě víc xD údajně Baki byl rushnutej (panely co prej vynechali) protože prostě adaptace skrz NETFLIX a taky to že to musí mít tempo protože dnešní generace nemá attention span na pomalejší shouneny typu Rurouni Kenshin nebo Dark Gathering to momentálně začal v létě - prostě tempo JJK tý dnešní MAL generaci sedí víc kde tu m*nstruaci každou epizodu ty lidí ''jakože'' dostanou..
Soulsfear Jul 30, 4:36 AM
Spíš tam jsou ty rubačky jako ted má vyjít pokračování Bastarda (remake) z minulýho roku,zbylá část 2. série Shuumatsu no Walküre tu byla nedávno no a hlavně Kengan Ashura se vrátí na konci léta.Ale je fakt že většinou dostaneš ty epizody naráz pokud da podpora jde hlavně ze strany NETFLIX.
Mangu jsem nikdy nečetl jenom když jsem viděl náhdně sem tam nájakou kapitolu z 2018 série co nedávno skončila ale co se týče děje tak vim skrze shrnutí na wikia zhruba a to mi stačí.
Soulsfear Jul 28, 5:27 AM
Spíš to tak připadá kvůli tomu kolik je anime rozkouskovanejch a nemohou si většinu anime dovolit ani jen dva kvartáli v kuse..tim způsobem jsem to myslel.A pokud hodim ten isekai či fantasy žánr tak je toho ve finále relativně méně protože takový anime jako Golgo 13 nebo Gantz se prostě na jejich lokální obrazovky nedostanou..maximálně v ONA formátu což jde na NETFLIX apod.

je to popcornovka no..je fakt že ten arstyle žeru jak to převzalo TMS studio před 5 lety a v jejich podobě momentálně vydali 64 epizod co se porkačovaní týče což je více či méně víc kontentu než co má Detective Conan zadaptováno manga kontentu za to dobu nebo ročně v průměru xD Je fakt že 2021 prequel k Baki už byl trošku over the top s tim setingem ale to i ten novej má bejt a podle toho že to má skončit až za měsíc tak tuším že dostaneme ještě dalšich 13 epizod nebo kolik za tu dobu což by bylo fajn.Potom totiž zbejvaj 2 ságy než to kompletně zadaptuje 2014 mangu,kde ta dalši co začala před 5 lety a skončila před měsícem je ta aktuální..se sequelem v obzoru - hold tadle série co začala v 1991 je víc aktivnejší než kde jakej One Piece či Detective Conan co začali o pár/několik let později.Co se týče toho clashe s otcem tak to asi bude později protože jestli těch dalšich 3 epizod dají další ságu tak poslední sága bude ta proti otci než by se to vrhlo na další část mangy.
No jo..je to tak označený kvůi tomu že to byla ''druhá'' serie co studie udělalo takže tak - Baki mám v plánu na ponděli či úterý no.
Soulsfear Jul 22, 3:41 AM
tak první dekáda 2. tisícileté prostě měla anime co začali a jeli 2 roky v ruse minimálně (v krajnim případě jen 1 rok) co se mainstream shounenů týče..akční seineny co jeli déle v kuse hold skončili dřív když bylo Golgo 13 (2008) anime k nějakýmu výročí a jelo 1 rok.Hold je to všechno drahý a těžší prosadit některý kousky či spektrum co je stále stejné více či méně ale tenkrát takový nároky lidí nebyli..i těch mimi Asii/Japonsko.U BLEACH je tento formát daný že je tam hromada revize a taky to že animace a plánování adaptace té poslední ságy nebylo moc dopředu..proto ty daný pauzy který jsou metou už 4 roky..prakticky u anime co mají mít 22-26 epizod tak mohou být taky rozpůlený a mít jeden/dva kvartáli nebo víc pauzu - animátorů je hold málo i přes to že makaj jak v koncentráku v třetině/polovině toho jejich průmyslu.
A navíc když to nakouskujou tak se v jeden kvartál pak dokáže sjedonit větší počet pohobnejch shounen kousků a konkurence ''neúmyslná'' či co xD

Tak ten poslední Ippo 10 let zpátky jo..I když tam už nebyl ten samej drive jako u 2000 série kdy fakt zadaptovali každej detail..po pak v těch dalšich 2 sezonách trošku krouhali co se dalo a nemělo v budoucnu takovej dopad - stále ale kvalitní podívaná retrospektivně.Sakamichi no Apollon byl jejich první oficiálně velkej start kdy byli na to kompletně sami.Zankyou no Terror,Shingeki no Bahamut Genesis a Garo Honoo no Kokuin jsem si tenrkát užil i když to byli anime origináli..Punch Line byl fajt ale nezestárl tak že bych si na něj náhodně vzpomenul xD Kompresovaná adaptace Ushio to Tora se taky nakonec povedla si myslim no a zbytek to už bych spamoval xD Jde o to že ty 2 další Garo anime mě už tolik nevzali ale pomohlo jim načnout Days,Shoukoku no Altair,Kakegurui či famozní Yuri on Ice který nikdy nedokončej či daj sequel xD na Dorohedoro pesimism je zatim brzo jestli pokračování či ne..xD
Berserk byl fajn i přes ty limitace..hold seinen akce nemá nikdy velký produkční hodnoty..i Kingdom to víc jak 10 letech..ale artstyle zlepšili se S3/S4.

Jo..tadle ta věc je dobrá no ale jelikož já nečtu takový to o co go v anime (hlavně u anime originálů) takže si to pak přeberu podle toho jakym tempem a dojemem se to chce představit.Těch anime to maj krev je docela málo a pokud tam je tak to neznamená že ten danej charakter umře xD Zatim mě nic nenapadá.
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login