Roddi's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 96.0
Mean Score: 7.54
  • Total Entries326
  • Rewatched0
  • Episodes5,658
Anime History Last Anime Updates

Access to this list has been restricted by the owner.

Manga Stats
Days: 52.6
Mean Score: 8.70
  • Total Entries227
  • Reread0
  • Chapters9,547
  • Volumes746
Manga History Last Manga Updates

Access to this list has been restricted by the owner.

Favorites

Anime
Manga
Characters

No favorite characters yet.

People

No favorite people yet.

All Comments (14) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
LadyX Sep 14, 2012 1:48 PM
No ale lul, pomyśl, to chyba logiczne, że nie będę z tym czekać aż do egzaminów :P Chodziło mi o to, że nie każdy wie tak od razu na początku klasy maturalnej co chce studiować. Jakaś koncepcja na siebie przychodzi po miesiącu, trzech, tuż przed egzaminami albo już po nich (nawet jak już se coś wybrałeś, to nagle ci się może odwidzić). Wiadomo, że coś już tam przeglądam, ale na razie po prostu nie mam za bardzo pomysłu co by to mogło być konkretnie, ot co :>

No chyba ni :P "Najwyższy czas" wtf, to są teraz jakieś limity? A tak pół żartem to czekam, aż wyprowadzę się w jakieś miejsce o wyższej średniej wzrostowej, bo na razie to większości osób płci przeciwnej w niepłaskich butach mogłabym napluć na czubek głowy, haha :D Zero zainteresowania rówieśnikami :P
LadyX Sep 11, 2012 12:14 PM
A widzisz, moja koleżanka po maturze mówiła mi zupełnie co innego :D Powiedziała, żebym teraz po prostu zastanowiła się nad tą maturą, napisała geografię (wiadomo, że lepiej ją mieć napisaną, jakbym kiedyś nagle zmieniła zdanie co do kierunku czy coś), a na myślenie o studiach mam czas, bo ponoć dużo osób decyduje się na konkretne kierunki dopiero po maturach. Ile osób, tyle opinii.

Ja sama nie wiem czy mam się cieszyć taką długą przerwą :P Wszyscy zawsze gdzieś się porozjeżdżają, ja kasy wiecznie nie mam, no i weź se tu człowieku kombinuj D:

"Chłopak", hie hie, dobre :P
LadyX Sep 6, 2012 11:46 AM
Chyba dopadło nas "zmęczenie materiału" :P (znaczy przypuszczam, że jeszcze nie obejrzałam xx zajebiaszczych serii, no ale wiesz, już się trochę tym człowiek przejadł). A jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że nowe sezony nie oferują za wiele, to już w ogóle się odechciewa.

No a ja właśnie mam codziennie max 6 lekcji :D Właściwie to jeszcze nie jestem pewna co do matur - przede wszystkim nie wiem co chcę studiować (nic mnie nie interesuje D:). Na 90% matma rozszerzona, bo tego się w sumie wymaga na wielu kierunkach (no i przynajmniej tutaj się używa mózgu, a nie kuje na pamięć). Niby jestem mat-ang-geo, ale nie wiem czy dałabym se radę z ang rozszerzonym (mimo dobrych ocen i ogólnego ogarniania w tym języku, uważam się za leszcza), a geografia to kosmos jak dla mnie :D (przede wszystkim za dużo nauki).

Nom korzystaj, ostatnie takie wakacje w życiu :P Ja czuję, że moje przyszłe wakacje będą sponsorowane hasłem "praca" x) (o ile uda mi się cokolwiek znaleźć, a szkoda, bo bym se wyjechała na jakieś wczasy, chociaż na kilka dni)


LadyX Sep 4, 2012 8:53 AM
Kolejny mi wyskakuje z "młodą damą" hie hie :D

Czyli oglądasz/czytasz coś jeszcze czy nie? :P Ja ostatnio przeglądam trochę mang. Niestety jak rozdziały wychodzą z częstotliwością jeden na miesiąc i rzadziej, to potem można się pogubić. Niedawno musiałam przeczytać jeszcze raz prawie 100 chapterów Skip Beat, bo już zupełnie przestałam ogarniać co się w tym wszystkim dzieje :P

No ale jak już wspominałam mam zastój, już to wszystko mnie tak nie kręci. Klasa maturalna - niby stres związany z egzaminami i z wyborem studiów (bo póki co nie mam zielonego pojęcia co mogłabym po ogólniaku robić), ale sam rok szkolny będzie mega nudny. Poodpadały te bardziej "emocjonujące" przedmioty - niby dobrze, bo laba, ale umieram na polskim, geografii, angielskim itd :P (i nie sądziłam, że kiedykolwiek matma będzie moim wybawieniem z tych nudów) W ogóle z czego ostatecznie pisałeś te matury? Jakieś studia?
LadyX Aug 28, 2012 11:09 PM
Wciąż odwiedzasz tę stronę, a prawie od roku nic nie oglądasz :D A myślałam, że to ja mam jakiś straszny zastój :P
Majeh-Sama Jan 5, 2012 10:24 PM

January 2012 Edition


Yamaha152 Dec 25, 2011 4:19 PM
Wesołych świąt życzenia trochę spóźnione ale to dlatego że po wysłaniu ich Putemu i Lady X coś się mi z netem popsuło.
Majeh-Sama Oct 5, 2011 9:28 PM


LadyX Aug 30, 2011 10:44 AM
Yukiatsu to mi się chyba właśnie najmniej podobał :P Chociaż bieganie w ciuszkach Menmy było mocne :D No ale jak napisałam - ogółem było w miarę ok, ale szału ni ma.

A oglądać Blicza, też teraz nie oglądam, bo to jest po prostu męczące, jak wejdą odcinki z mangi to pewno zacznę ;] (ale do tego chyba jeszcze daleko). Ja tak ogółem od dłuższego czasu praktycznie mało co oglądam, od ponad pół roku praktycznie same kinówki lub oav, no i serie on-going, ale to tak góra jedna na sezon :P
LadyX Aug 30, 2011 9:53 AM
Wow, Roddi daje znaki życia :D
Kurcze, nie było złe i całkiem wciągało (w 2 dni załatwiłam) i tak dalej, ale imo za bardzo przedramatyzowali momentami. Końcówka to już mnie zabiła po prostu :D Wkurzali mnie bohaterowie, Poppo jako jedyny nie działał mi na nerwy. Rozwalały mnie też momenty, kiedy Jinta się tłumaczył jak debil, że widzi Menmę, a ta, zamiast dać im kuźwa znać, że jest w pobliżu, to stała i wzruszała tylko ramionami. No ja pitole, mogła zrobić cokolwiek, nie wiem, zacząć czymś ruszać, rozwalać czy cokolwiek innego. Widzisz, taka drobnostka a denerwowała jak nie wiem.

Z resztą wiesz, jestem zimna i takie melodramaty mnie raczej nie ruszają :P To raz. No a dwa, te oceny to nie są takie zawsze adekwatne do moich odczuć co do serii, musiałabym się wyrażać w jakichś dłuższych wypowiedziach (no albo chociaż kilku zdaniach, jakiś tam numerek od 1 do 10 nie załatwia sprawy), a jako że nie ma żadnego foruma, to trochę dupa, bo nie będę się rozpisywać losowym osobom (i tak już zamęczałam nie raz Putego na przykład :P). Czasem jednak przydałoby się to forum ;]

btw - obejrzałam se dzisiaj 4 kinówkę blicza, no i nudy jak uj. Przewijałam, a i tak się wynudziłam. NIE polecam :P

No i fajnie by było jakbyś jednak udostępnił te listy :/
Puty May 4, 2011 8:49 AM
Hej, Grobowiec Świetlików za 5 zeta - trzeba tylko poszukać w kiosku!
http://www.dodatkidogazet.pl/film/rid,20679,dd,grobowiec-swietlikow.html
kazz Mar 5, 2011 12:35 PM
LadyX Nov 24, 2010 7:46 AM
"This list has been made private by the owner. Only they may view it." - why? ;o

btw. nie pociągnęliście za długo z tym forum :P
Crane Jun 18, 2010 3:29 AM
Dzięki wielkie Roddi ;D
Btw. świetny komiks na głównej.