Report Nicole_Cover's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 170.1
Mean Score: 0.00
  • Total Entries748
  • Rewatched153
  • Episodes10,037
Anime History Last Anime Updates
Hanasaku Iroha: Home Sweet Home
Hanasaku Iroha: Home Sweet Home
Dec 9, 8:08 AM
Completed 1/1 · Scored -
Hanasaku Iroha
Hanasaku Iroha
Dec 9, 7:04 AM
Completed 26/26 · Scored -
Carnival Phantasm EX Season
Carnival Phantasm EX Season
Dec 8, 6:42 AM
Completed 1/1 · Scored -
Manga Stats
Days: 22.6
Mean Score: 0.00
  • Total Entries40
  • Reread0
  • Chapters2,519
  • Volumes451
Manga History Last Manga Updates
Ao no Exorcist
Ao no Exorcist
Dec 11, 11:24 AM
Reading 106/? · Scored -
Shingeki no Kyojin
Shingeki no Kyojin
Dec 7, 9:02 AM
Reading 112/? · Scored -
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Dec 4, 9:33 AM
Reading 146/? · Scored -

Favorites

All Comments (28) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Szerus_PL May 22, 11:37 AM
Wiesz jestem cholercia bardzo wybrednym animeżercą i od dwóch lat znalazłem tylko jedno ciekawe anime czyli piano no mori anime nie przewidywalne z bardzo fajna kreską i ciekawym zarysem fabuły ty jako jedyna w internecie je tłumaczysz za co jestem wdzięczny pozdrawiam.
Szerus_PL May 11, 7:47 AM
Przetłumaczysz 5ep Piano No mori ?? byłbym bardzio wdzięczny :-)
Otaku-Aniki Sep 24, 2017 10:20 AM
Cześć Królowo. Jak tam ci się podobała kinówka Kurosza? Oglądałaś z subami pl, czy po angielsku?
Otaku-Aniki Aug 21, 2017 10:03 AM
Wiem, wiem, tak tylko śmieszkuje<;3
To skoro już czytałaś, to oznacz jako przeczytane i po sprawie, bo wątpię by ci się chciało do tego już wracać xd
Otaku-Aniki Aug 20, 2017 10:27 AM
Hehehehe; w to nie wątpię. Co do FMP to może pora najwyższa na przeczytanie; tyle lat się kisi, że aż tytuł w łzach cię prosi - przeczytaj mnie<;3
Otaku-Aniki Aug 18, 2017 12:48 PM
Coś długo czytasz tego FMP xd
Kamiyan3991 May 14, 2017 5:43 PM
No i skopało się to nieszczęsne Dziecko Chaosu. Ale przynajmniej dzielnie walczyłaś. ^
Btw, z tego sezonu jako ciekawostkę polecam Granblue Fantasy. Ta staroświecka grafika odmładza. ^^
Kamiyan3991 Feb 4, 2017 1:29 PM
I proszę nie zapominać o biednym Masamune. Kappa.

Śmieszki śmieszkami, ale mój wywiad donosi, że korekta po Nyaszku do najprzyjemniejszych nie należy, więc wybaczam/rozumiem przeoczenia. Natomiast muszę przyznać, że sama bajka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, bo odpaliłem to tak z braku laku w tamten weekend przed egzaminami (dziwnym trafem wtedy się najlepiej ogląda i ogólnie pracuje), no i myślałem, że to będzie typowo jeden odcineczek i drop... a tu proszę. No ale streszczenie Chaos;Heada i tak zdążyło mi wyprać mózg. Oglądanie tego w formie pełnej wersji TV mogłoby okazać się niebezpieczne dla zdrowia, a przynajmniej tak twierdzi mój farmaceuta. A ty jeszcze masz to w obejrzanych... łoo Jezu.
Kamiyan3991 Feb 4, 2017 12:38 PM
Taa, i do kompletu jeszcze Kuzu no Honkai. Pierwsze to takie niby typowe romansidło komediowe, acz postacie mocno nietypowe, a muzyka to istny majstersztyk, który zupełnie zmienia odbiór, szczególnie ta orkiestra, aranżacje i różne takie cuda na kiju, ogólnie polecam się wsłuchiwać. A drugie to mocno zawiła (żeby nie powiedzieć wprost -- ostro porąbana) historia o ciężkiej miłości... która w sumie wywołuje u mnie okazyjne napady rechotu, ale to też z winy dość niekonwencjonalnego jak na animu fanserwisu (zamiast podskakujących wymion mamy np. zaciąganie ręcznego pod kołdrą, chociaż oczywiście nie jest to pokazane wprost). Ogólnie obie serie są pod pewnymi względami świeże. No i tak wnioskuję, że w twoim guście, skoro pasował ci Rolnik szukający żony, na którego z jakiegoś powodu wołali "Ore Monogatari".

PS: kusi spamować na tym waszym czacie słowami "kiedy Chaos;Child"... i dostać warna/bana od Marka.
Kamiyan3991 Feb 1, 2017 3:31 PM
Ale mało oglądasz w tym sezonie. Najbardziej dziwi mnie brak Masamune na liście. ^^
Kamiyan3991 May 26, 2016 4:37 PM
Hej, czy ja dobrze widzę, że nie masz na liście ŻADNEGO Monogatari?
http://i.imgur.com/qoOgv00.png
Kamiyan3991 Dec 1, 2015 3:19 AM
A, tak. To jest spory problem. Moja lista wymaga kolejnej aktualizacji, czyli w zasadzie kolejnej obniżki ocen. W sumie zastanawiam się, czy to bardziej ze względu na to, że kolejne latka stukają, czy po prostu po zobaczeniu większej liczby bajeczek już nie wydają się takie dobre. Kiedyś mi się nawet Bleach bardzo podobał, heh.
Kamiyan3991 Nov 19, 2015 3:14 PM
Cisza jak makiem zasiał. W sumie to Ty nie wystawiasz bajkom żadnych ocen, czy to ja jestem ślepy?
Kamiyan3991 Jun 11, 2015 10:34 AM
U mnie odwrotnie. Miałem/mam tak ułożony sylabus, że pierwszy semestr był lajtowy, drugi cięższy, ale wciąż tylko jedną poprawkę miałem. Trzeci i czwarty... ech, ciężko. Ale raczej zdam, ino ogarnąć dwie poprawki z zimy i jak najwięcej przedmiotów przez poprawkami we wrześniu.

Ogólnie to poirytowany dziś wróciłem, bo miałem szansę rozpykać najtrudniejszy egzamin na kierunku, to oczywiście błędy typu - zapomnij podzielić na końcu całą sumę przez 3 i już masz ***, a nie wariancję z próby...
No ale trudno, we wrześniu się raczej lajtowo poprawi.

Rzekłbym, że coś pomiędzy... bo w sumie po 2 latach mam święte przeświadczenie, że nie mam prawa wylecieć, heh. Albo po prostu tez jestem przyzwyczajony, że na studiach nie trzeba się tylko nauczyć - trzeba mieć jeszcze taktyki na zdawanie egzaminów.

No nic, spadam coś porobić, bo tego Ore dawno nie było, a czasu mam trochę teraz. Co do bajek to weekendowe oglądam regularnie, a resztę różnie. No i teraz wracam do tłumaczenia swoich bajek z wiosny.
Kamiyan3991 Jun 6, 2015 4:40 AM
Przerzuciła częściowo. Pierwszy i trzeci rok ma lipiec, a drugi ma wrzesień. Nie wiem, jak na magisterce, ale ja jestem na drugim, więc mam normalnie wrzesień. Ale kampanie i tak już mam, bo uwaliłem jedne laborki. Teraz skupiam się na tym, żeby w miarę możliwości nie uwalić więcej.

No i jeszcze w tym roku praktyki... krucho trochę. Czasu nie ma, a co jakiś czas jeszcze mi na GG (i nie tylko) ktoś męczy: "kiedy będzie wydane X". W sumie sam chciałbym to wiedzieć, teraz miałem mieć trochę czasu i machnąć kilka rzeczy, a doszedł jeden projekt do zrobienia na labory i już lipa. W dodatku niespodziewanie zdałem ćwiczenia z najtrudniejszego przedmiotu w tym semestrze (w zasadzie w całym roku) i muszę się uczyć na egzamin... a już planowałem, że wtedy coś porobię, bo tamto na pewno uwalę... heh. No i jeszcze to taki egzamin, że wzorki na pamięć... chore, bo tych wzorów to kilka kartek A4 i każdy przydługi. Przynajmniej kalkulator specjalistyczny mogę mieć (bo tak na laborkach/ćw to Excel/Gretl/Matlab itp).

Ogólnie tak styczeń-luty i maj-czerwiec to kruchy okres dla polszych bajkooglądaczy. Na łunlajnach już widzę wylane całe morze łez, że syfy to wstawiają, a "porządnych" bajek nie ma komu robić. No ale ich to mam od dawna gdzieś... odkrycie NAZI i Nyaa/HS okazało się bardzo pomocne. Kiedyś oglądałem bajeczki w 480p onlajn... dżizas.

Że mi wtedy oczu nie wypaliło to ja nie wiem. Za to teraz ostatnio sobie obejrzałem na blurejku Coalgirls jakąś baję... jednak co jakość, to jakość.

Ale ogólnie starzeje się człowiek... w sumie dziwne rozkminy, bo dalej mi niż bliżej do trzydziestki, a powoli już o tym myślę. A ty?