Report Nevelin's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 377.1
Mean Score: 5.36
  • Total Entries1,708
  • Rewatched56
  • Episodes23,423
Anime History Last Anime Updates
UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2
UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2
Sep 6, 4:18 PM
Plan to Watch · Scored -
Promare
Promare
Aug 28, 3:13 AM
Completed 1/1 · Scored 4
Enen no Shouboutai
Enen no Shouboutai
Aug 28, 2:57 AM
Completed 24/24 · Scored 7
Manga Stats
Days: 106.0
Mean Score: 4.22
  • Total Entries443
  • Reread1
  • Chapters19,023
  • Volumes1,699
Manga History Last Manga Updates
Tetsugaku Letra
Tetsugaku Letra
Sep 19, 4:56 PM
Completed 27/27 · Scored -
Taiyou no Ie
Taiyou no Ie
Sep 18, 3:14 AM
Completed 53/53 · Scored 9
Saotome Senshu, Hitakakusu
Saotome Senshu, Hitakakusu
Sep 17, 5:37 AM
Completed 124/124 · Scored 5

Favorites

All Comments (1045) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Banaczek 42 minutes ago
???
Banaczek Sep 22, 8:21 AM
to ty to napisaleś nie ja lol
Banaczek Sep 22, 8:20 AM
:---DDDDDD
Banaczek Sep 16, 3:06 AM
żaba ma dzis urodziny
Banaczek Sep 15, 11:30 AM
to brzmi jak randka
Banaczek Sep 15, 9:06 AM
banżabka
panżabka
Banaczek Sep 15, 9:03 AM
widzę ciebie
Banaczek Sep 15, 9:02 AM
żaba
Banaczek Sep 15, 8:54 AM
rybcia robi bul bul
Banaczek Sep 2, 12:47 PM
sam jesteś gangsterem
Mezame_ Aug 6, 11:56 PM
6 to bardzo wysoka ocena, przeczytałam pierwsze kilka tomów, brakuje mi 2 by dokończyć i przeczytać całość i wtedy ocenić ponownie. Ja oceniam lekko surowiej niż większość ludzi, mam dziwny dość gust i w sumie do czasu aż przeczytam całe to ocenę wstawiam taką orientacyjną, bo na malu dodaje wyłącznie tomiki, które mam fizycznie, dlatego przykładowo w ulubionych mam postaci z mang albo mangi, których nie mam przeczytanych na liście, bo nie mam fizycznej kopii. Pornografię mam dość wysoko ocenioną, bo poza walorami artystycznymi to same egzemplarze są przez dość niski nakład bliskie memu sercu.
Mezame_ Jul 22, 11:33 AM
Tytuł kojarzę, ale nie grałam. Gierka o Kotach nie jest na podstawie komiksu, ale twórcy robią komiksy w internecie. Z ich strony dowiedziałam się o projekcie i zamieszczali między rysunkami projekty postaci etc. Robienie gierki brzmi dość fajnie, choć duże odległości mogą komplikować projekt, co do grafik były gdzieś kiedyś darmowe wzory na sprity postaci i jakieś drobne obiekty, możliwe, że nawet na deviantarcie też ktoś sprzedaje bardziej rozbudowane mapki i tym podobne, wtedy można dość łatwo zmienić kolory czy cokolwiek w odpowiednim programie graficznym. Z znalezieniem kimś do współpracy na pewno byłoby ciężko, bo pixelart nie jest aż tak popularny. Skoro to wasz pierwszy projekt to taka schematyczna prostota może być super wyborem i większość Twojej grupy ma rację, w sensie nawet w przeciętny rpg się dobrze gra, a przy mocno fabularnej gierce z zagadkami, poziom mocno odwzorowuje grywalność. Grę robicie hobbystycznie czy planujecie ją udostępniać gdzieś za opłatą?
Mezame_ Jul 21, 2:54 AM
Animowaną planuję od dawna, ale ciężko mi się zebrać, bo co chwilę znajduję coś bardziej zajmującego. Sama manga jak i przedstawienie teatralne są świetne, przy starszych seriach ma się większą pewność o wysokiej jakości, bo skoro coś jest tak popularne od dekad, powinno być choć trochę zajmujące. RPG maker znam, jako dzieciak pobierałam pełno fanowskich gierek i tych popularniejszych serii, większość było darmowych, a wymagania na komputer były niskie, więc sporo czasu spędziłam na rzeczach typu Ib czy Corpse Party. O dziwo fandom Hetalii, który obecnie ledwo zipie, tworzył pełno fanowskich gier na RPG Makerze, które wtedy nie wydawały mi się złe, choć nie mogę potwierdzić jakości tego typu produkcji po latach. Ostatnią gierką jaką grałam na tym silniku była The Chronicles of Nyanya, taka urocza infantylna gra z kotkami ratującymi świat, stworzona przez polaków, których komiksy kiedyś obserwowałam, choć obecnie ich humor już do mnie nie dociera. W sumie dość ciężko pracować przy takich projektach w grupie, w sensie jeśli nie ma się dobrze ogarniętej chmury i dokładnego planu działania, to trzeba dłubać w kilku przy jednym komputerze. Używacie gotowych tekstur czy rozwijacie też produkt artystycznie? Myślicie nad jakimiś ciekawszymi mechanikami i zagadkami czy typowe klikanie na przedmioty i walka w zwarciu?
Mezame_ Jul 20, 11:26 AM
5 świnek morskich, wymagające zwierzątka, ale bardzo urocze. Z komiksów przeglądam Różę Wersalu, bo niedawno oglądałam fragmenty adaptacji Takarazuki, i chciałam przypomnieć sobie wersję komiksową. Gierka to papierowy rpg , planszówka czy programujecie coś? Miłego spotkania.
Mezame_ Jul 20, 9:42 AM
Bardzo spokojnie. Karmię zwierzątka i przeglądam komiksy. A Ty?