Nelucchin's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 339.0
Mean Score: 8.31
  • Total Entries1,945
  • Rewatched151
  • Episodes20,958
Anime History Last Anime Updates

Access to this list has been restricted by the owner.

Manga Stats
Days: 61.2
Mean Score: 8.85
  • Total Entries946
  • Reread3
  • Chapters10,870
  • Volumes662
Manga History Last Manga Updates

Access to this list has been restricted by the owner.

Favorites

All Comments (188) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
bolaykim Mar 19, 11:50 PM
Arkadaslik istegi icin tesekkurler ^_^
Mthkera Aug 6, 2015 5:31 PM
Aslında yeni seri için galiba açıklama felan da yok ama bu resim den fanlar yeni seri diye çıkarttı :) Hiç belli olmaz güzel bir seri olabilir :)
Mthkera Jul 29, 2015 5:20 PM
Yeni mangasında Oz yokta Pandora Hearts artbook birinde yeni seri karakteri ile Oz ve arkadaşların bir resmini çizmiş :)

http://pouty-sunshine.tumblr.com/post/122597641690/one-not-depressing-thing-about-the-new-ph-artworks

Yeni seri için şimdi den doki doki :)
Mthkera Jul 25, 2015 5:11 PM
Pandora Hearts son chapter okuyunca ilk düşüncem Oz Alice ve Gilbert ayrı kalmamış olmasıydı. Üçünün ayrıldıkları sahnede koptum tam üzülmeye başlayacaktım ki sonun da tekrar bir araya gelmeleri ile mutlu bir şekilde bitirdim. Jack ve Lacie için keşke bir kavuşma sahnesi olsaydı hayal de olsa olsaydı çok iyi olurdu. Oswald da serinin her hot kişiliği içinde seri kötü bitti ona da üzüldüm. Zaten serinin ismini de Pandora Hurts diye değiştirseler tam uyarmış.

Pandora Hearts mangakası da yeni bir seriye başlayacak galiba Oz ile yeni serinin karakterin çizimlerini gördün mü
Mthkera Jul 23, 2015 5:05 PM
Dışarıdan erkekler için fanservis ile dolu gibi gözüküyordu serinin hiç böyle çıkacağı aklıma gelmemişti :) Aynı tarz da Idolmaster Cinderella Girls izlemiştim de pek sarmamıştı ondan fikir alışverişi yapayım dedim :)

Pandora Hearts mangasını bitirmiş ikili olarak görüşlerini alayım :) Ben bazı karakterler için üzülsem de genel bitişi beğendim yarı mutlu son gibiydi.
Mthkera Jul 22, 2015 4:25 PM
Love Live nasıl buldun büyük bir erkek fan kitlesi var :) Bu kadar fan kitlesi varken insan merak etmiyor değil :)
Mthkera Jul 19, 2015 4:37 PM
Karakter sayısı baya fazla belki ilerde olabilir :) Son okuduğum chapter çıkan bayan karakterden yeşil chibi bir karakter var galiba s rank sıralaması ikinci sıra da o baya eğlenceli gibi geldi :)
Mthkera Jul 18, 2015 4:53 PM
Bayram geçmeden sana da iyi bayramlar :) Saitama da listen de One Punch Man sonra dan keşfettim ama çok iyi manga baya sürükleyici ama final dövüşleri hep çabucak bitiyor gerçi işin eğlencesi de o ya :) Seri de hala kendime favori karakter bulamadım :)
Mthkera Jul 17, 2015 4:46 PM
Çocuk hali çok sevimliydi.Birde Naruto seiyuu su yapmaları hoş olmuştu. Bende evde tatil yapıyorum Çanakkale gidip gelmek dışında tatile felan gidemedim keyfini çıkar derim.
Mthkera Jul 11, 2015 5:50 PM
Bur da bir Sabo fanı mı görüyorum :) Çocuk hali pek sevimliydi ama Anime den tekrar çıktık dan sonra epey dikkatimi çekti :) Görüşmeyeli nasılsın :)
Cnon Apr 21, 2015 12:47 PM
Myanimelist Türkiye Kulübü Bülteni


Gelişmeler

1. IRC kanalımız açılmıştır herhangi bir IRC istemcisiyle veya direk tarayıcınızdan http://webchat.freenode.net/?channels=%23myanimelist-turkey adresinden #myanimelist-turkey kanalına bağlanabilirsiniz
2. Son zamanlarda Myanimelist sitesindeki Unicode uyumluluk sorunu yüzünden kulübün adı TURKEY olarak değiştirilmiştir.
Arerie Aug 17, 2014 7:37 PM
Merhaba, kabul ettiğin için teşekkür ederim :D
Hildegard Jul 15, 2014 7:49 AM
Aynen, 20th CB güzeldir ama müsait olduğunda kesinlikle bakmalısın. ^^

Benim etrafımda anime falan bilen olmadığından ben bi' başıma kafama göre takılmıştım, şanslıymışsın. :D

Hiç sorun değil, ben takılmam öyle şeylere asdf off bozuk klavyeye alternatif olarak ekran klavyesini az mı kullanmıştım *acı hatıralar* fxusdugds :D
Hildegard Jul 11, 2014 9:59 AM
Ben o kadar eski animelere hiç bakmadım açıkcası, şimdilik popüler serilere ağırlık veriyorum. Ama 80'li yılların da çok kaliteli hikayelere sahip serileri var diye birkaç övülen duyduydum.

Ben de hep shoujo okurdum ilk başladığımda aynı şekilde ama sonra seinen türüne kaydım asdf son zamanlarda birkaç shounen ai de okudum, ben de senin gibi epey kafama göre takılıyorum. :D 20th CB, Monster'ın yaratıcısına ait. Hikayesi çok sürükleyici ve detaylı, okurken olayları hiç tahmin edemiyorsun, akışıyla şapşallaştırıyor okuyucusunu.

Ahahah o kadar çok izlemişsin ki doğaldır yahu. *-* Genelde zaten DN ya da Naruto ile başlamış herkes, popülerliklerinden olsa gerek.
Hildegard Jul 10, 2014 5:50 AM
Aynen yahu, bana da sezon animeleri cazip geliyor, hem izleyenlerle aynı anda takip ettiğimden tartışma olayı oluyor hem de spo yemek neredeyse imkansız. :D Durum bu olunca plan to watch listesine sıra gelmiyor aynı şekilde.

Mangaları daha çok seviyorum da genelde ben de senin gibi kısa serileri tercih ediyorum. Uzun serilerde de çeviri olayı sıkıntı. Kelime dağarcığım zayıf olduğundan sözlüğe bak sonra dön tekrar oku falan açıkcası ona da üşeniyorum. :D Mesela 20th Century Boys gerçekten hayran hayran okuduğum bir seri ve hikayenin gidişatını da merak ediyorum ama herkes paragraflarla konuştuğundan ötürü ne zamandır çevirisi için beklemede. Senin manga listen de epey kalabalık. *-*

İlk izlediğim anime -bilinçli olarak- Death Note idi. Eskiden tv'de izlediğim animelerin devam sezonunu ararken herkesin DN'tan bahsettiği fark ettim. Sonra bir bakayım dedim ama ilk mangasına başladım. xD Önce mangayı sonra animeyi keşfettim diyebilirim. Senin ilk animen hangisiydi!?