Report Luuna's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 6.5
Mean Score: 8.42
  • Total Entries76
  • Rewatched0
  • Episodes393
Anime History Last Anime Updates
Higurashi no Naku Koro ni
Higurashi no Naku Koro ni
Sep 14, 2009 6:40 AM
Plan to Watch · Scored -
Great Teacher Onizuka
Great Teacher Onizuka
Sep 14, 2009 6:31 AM
Plan to Watch · Scored -
Skip Beat!
Skip Beat!
Sep 14, 2009 6:30 AM
Plan to Watch · Scored -
Manga Stats
Days: 0.3
Mean Score: 5.00
  • Total Entries11
  • Reread0
  • Chapters13
  • Volumes6
Manga History Last Manga Updates
Totally Captivated
Totally Captivated
Sep 14, 2009 6:36 AM
Plan to Read · Scored -
Dengeki Daisy
Dengeki Daisy
Sep 14, 2009 6:34 AM
Plan to Read · Scored -
Skip Beat!
Skip Beat!
Sep 14, 2009 6:29 AM
Plan to Read · Scored -

Favorites

All Comments (19) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Ayamee Sep 4, 2008 12:38 PM
Moje zlaté, vieš, čo ma napadlo? Že tú sú tiež niečoako "private messages", tadiaľ môžeme nerušene komunikovať! Ale som dobrááá :)
Ayamee Sep 1, 2008 5:57 AM
Ozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! Môžeš mi zajtra doniesť tie DVD :)
Ayamee Sep 1, 2008 5:56 AM
Si fakt zlá! Nebilo to do očí, zákon schválnosti, samozrejme, existuje, no teraz som s ním nepočítala a tam ten citát, ta to ma už dorazilo! Tsa, tsa! A nič jej nepoviem, veď na to už možno zabudla! Nie? Asi nie, no, ehm, ale i tak jej to nemusím pripomínať... A aké 2 a 2 dokopy, veď predsa vôbec nijako nevidno, že ehm, no on, že sa mi páči bo čo... Boha, koho ona len teraz podozrieva, ehm, ehm... OMG!

A myslím, že sa účty na dA mazať nedajú... Veď to je jedno, len tam ten starý nechaj, prípadne povymazávaj staré deviácie, komenty, favy, ak ho chceš čistý... Ale potom navaľ nick!
Ayamee Aug 31, 2008 1:40 PM
Slečna Vicky-chan, mne sa nepáči naša komunikácia cez MAL, je to verejné! Hoci väčšina ľudí tu ani len netuší, čo je to slovenčina...

Ona si to prečítala! Ona to zistila! Ááá! Ann o... boha, no pánovi M! Minule som sa na blogu obšírne vykecávala o mojom "dobrodružstve" s nikým (dobrodružstvo ako dobrodružstvo, najväčšie vzrúšo tam boli tie rožky...) a na záver som dopísala, že sa mi páči istý spolužiak, pretože som si myslela, že oni (Ann a Al) už na môj blog nechodia! No ona... dúfam, že to bola ona, tipujem, predtým sa podpisovala mierne inak... ona ako Ann, už som to spomínala, že kto vlastne? Čiže Ann si to prečítala a... že som tajnostkárska, že kto to asi je, že ona to i tak tušila!

Tušila čo, preboha? Áááááááá! Je mi zleee, nemám po ruke žiadne jahody na upokojenie... Skúsim to s Wallflowerom, ach jaj... Neviem, čo ma to tak vzalo, fakt neviem...

Ale už si predstavujem, ako Ann 2. septembra zatiahne: "No Aďaaa!" a Al potom, že "Čo, čo?" Ovšem, ak jej o tom už nepovedala a nečítali to obe...

Ale myslí Ann toho, koho má myslieť? A ako to, že si to i tak myslela, to je to dáke očividné či čo? Help!
Ayamee Aug 26, 2008 4:27 PM
Myslím, že sa na stužkovú vykašlem, ako, že ju pistím z hlavy, keď dáka bude, nechám sa, samozrejme, nahovoriť na krátku účasť ale inak...

A nechápem, prečo ti isté DVD prosto nejdú, to nie je možné!

A veď to nevadí, tak sa uvidíme až v utorok v škole, mno...
Ayamee Aug 25, 2008 12:07 PM
Ale nič tým DVD inak nie je, nie? DVD asi neprehráva .mkv formát, myslím, že Howl je v takom :). Nemôžeš si pozrieť na počítači, Howla musíš vidieť, je to najlepší film, aký som kedy videla, z animovaných i hraných :). A ja som ti nič nenútila, no dovoľ! To len preto, lebo už začínal ten film v kine, tak som ti musela rýchlo napchať do ruky dáke tie DVD, kým som videla, čo je na nich popísané :). Jasné, dones do školy, hneď prvý deň, nie :) ?

Bo sa asi neuvidíme! Ann sa vracia z Amsterdamu v stredu a ty vtedy ideš k babke! Inak, v stredu idem do Blavy s bratom, vybavovať si a hlavne jemu, keďže už tiež ide na strednú a cestuje dennodenne do BA (dúfam len, že nie so mnou!), električenky, autobusenky... Asi to s ním neprežijem, vláčiť sa po Blave, už vidím tie protesty :). A nemôžem ťa ani vytiahnuť na zmrzku, keď ideš práve vtedy k tej babine...

A ešte jeden dotaz mám, ono teraz, čo nevidieť, straší stužková, nie? A ja ani neviem, či to vôbec bude! A čo to bude, až to vôbec bude! Som úprimne zmätená a mierne sa bojím (stužkovej i matury, ale stužkovej asi viac, tá je skôr, ak vôbec je, ovšek :))
Ayamee Aug 8, 2008 2:44 PM
Gomene, ta ja môžem za Zera? Vynadaj tvorcom! Tak sme posadnuté dve, no bože :D. Ale v konečnom dôsledku si ho nechám ja, ok ^^?

A čo ja viem, kde je čo na tom DVD, veď si pozri podľa názvu, nie, ja dbám o to, aby boli tie súbory správne pomenované :D. A čo som ti to vlastne kázala pozerať? Aha, Shinkaia :D. Nepozerala si Hitsuji no Uta? Teda, aj to môžeš pozerať, veď to bolo dobré. Mne sa celkom aj grafika ľúbila, nič proti nej nemala som. To je divný slovosled, hehe :D.

Ok, tak sayo, na zatiaľ, odchádzam zajtra na dovolenku ^^
Ayamee Aug 7, 2008 9:35 AM
Hehe, ok, tak záloha :D.

Inak, pozri si ten film, The Place Promised in our Early Days, na dákom tom DVD musí byť, tuším spolu s VK :D. Je to dobručký film, bude sa ti páčiť :D.
Ayamee Aug 6, 2008 1:45 PM
No fajn, ja som ti tak tie prachy vrátila, ksa, čo nepripomenieš? ^^ Zamením tých 80 SKK za tie DVD :D Ale fakt, napísala som si to na nástenku, vrátim i s úrokmi :D Ty pekne čuč na anime :D
Ayamee Aug 6, 2008 4:24 AM
Len na tretej lekcii, i to som nepochopili doko, koko a čo ja viem čo ešte :D. Ako, začala som včera či kedy :D.

Hej, poďme, poďme, veď s An a Al môžeme ísť na ten druhý film nabudúce :D.
Ayamee Aug 6, 2008 3:25 AM
Musíš si ho predsa skrotiť! A teraz nemyslím jedného z tých desiatich frajerov, prípadne jedenástich, ak rátame aj toho môjho, čo mi ešte splašíš cestou, ale Tobiasa :D.

Mno, ta neviem, neviem, Ann príde v sobotu, ja vtedy akurát odchádzam do tých Tatier na dva týždne takmer. Ale teoreticky by sme na nich mohli počkať a ísť až ako sa ja vrátim. Zostane nám tam týždeň voľna pred školou (pfuj, škaradé slovo, gakkou! teda, v japončine ani nie :D)...
Ayamee Aug 5, 2008 6:06 PM
Luuna, neviem, či zajtra vstanem pred treťou poobede, či vlastne to je už dne... Prosto, musím mrknúť na ten teletext a na autobusy :D. Dúfam, že to stihnem, teda, jeden film stihnem isto, no neviem, či až dva :D.


Tobias je taký sugoii inu! Júúú! Kawaii, som ho videla na tej fotke, no i na živo by som si ho obchytkala (v medziach všetkej nezoofilnej slušnosti :D)!

A Amsterdam, hm, netuším :D.

Ale ideme i my dve len :D? Inak, pokojne vezmi i toho frajera, čo si cez leto zbalila, keby mal kamoša, dáme si to ako dvojité rande, nie :D?
Čiže zajtra to dotiahneme, ak bude možno, tak ráno. Napíšem sem alebo SMS :D.
Ayamee Aug 5, 2008 7:34 AM
Ježíííííííííííííííííííííííííš, videla som Tobiasa (na boome), on je aký rozkošnučký, kawaii, sugoii! Jééé, dones to do kina, pjosím, pjosím!

Poďme na oba, hehe :D.
Ayamee Aug 5, 2008 6:49 AM
Hej, hej, mangy sa dajú čítať i rovno z netu online, mám na blogu článok, počkaj, v ďalšom komente pošlem link :D.

Tobby? Aj to je rozkošné, Tobias sa volá! A fotečka na boome, ta pre ňu tam pôjdem ;).

A fajn, pokojne môžeme teda zajtra, no čo chceme viac Heatha Ledgera alebo Múmiu :D? Nájdem na teletexte, kedy to tak pôjde a donesiem i tie svoje DVDčka :D.

A čo je s babami? Hm, ani neviem, ja nemám kontakt so svetom :D. Ale asi brigádujú, nie :D? Mám sa konečne prihlásiť i na ICQ na sekundu a spýtať sa o ich záujem :D?