Report Kunoichi's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 66.0
Mean Score: 7.58
  • Total Entries326
  • Rewatched15
  • Episodes3,896
Anime History Last Anime Updates
Tokyo Mew Mew New ♡
Tokyo Mew Mew New ♡
Apr 27, 3:36 AM
Plan to Watch · Scored -
Kono Sekai no Katasumi ni
Kono Sekai no Katasumi ni
Feb 22, 9:53 PM
Completed 1/1 · Scored 9
Tenki no Ko
Tenki no Ko
Jul 24, 2019 4:31 AM
Completed 1/1 · Scored 9
Manga Stats
Days: 37.0
Mean Score: 7.01
  • Total Entries235
  • Reread0
  • Chapters5,209
  • Volumes740
Manga History Last Manga Updates
Comic Showa-shi
Comic Showa-shi
Sep 1, 3:22 AM
Completed 120/120 · Scored 8
Renai Ruby no Tadashii Furikata
Renai Ruby no Tadashii Furikata
May 27, 2018 12:36 PM
Completed 6/6 · Scored 8
Bokura ga Koi wo Ushinau Riyuu
Bokura ga Koi wo Ushinau Riyuu
Apr 22, 2018 8:57 AM
Completed 7/7 · Scored 6

Favorites

All Comments (29) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Ciara Aug 28, 2014 10:08 AM
Nie wiem, co jest smutniejsze: zombie Matsumoto czy Mayuri Słonecznik.
Ciara Aug 28, 2014 9:16 AM
Przeczytałam nowy rozdział One Piece'a (jednak nie ma święta, tylko obsuwa).
Był tak wspaniały, że prawie się rozpłakałam.
Ciara Aug 27, 2014 8:33 AM
Miało, ale nie jest ona Robin ani Sanjim.
No chyba już mówiłam, że chcę ostatnie trzy tomy Uteny ze sklepu Waneko. Tylko 15 złotych! ... No dooooobra. ... Cholera, same pierdoły za te punkty. Oczywiście najgorsze możliwe arty z One Piece'a, a z figurek jest - tu-dum - Shirahoshi i Krokodyl. Da fuq, random much?

JA TO CHCĘ. W sumie muszę obejrzeć wreszcie anime.
Nie martw się. Nie będziemy miały pieniędzy. A ja nawet prawie na pewno nie będę miała córki. All's good!
Ciara Aug 26, 2014 2:57 PM
Well, damn it.

E, ten art z Robin nie jest ładny. Gotycka Nami jest śliczna, ale to Nami, nie uchodzi mieć Nami, skoro nie ma się Sanjiego i Robin. Z Luffym i Zorem są badziewne, jakby nie było lepszych artów.
Ciara Aug 26, 2014 2:14 PM
RZECZYWIŚCIE

No popatrz. A ile jest w ogóle? *wcale nie subtelnie przypomina, ze to był Kunosiowy pomysł*

E, serio, na pewno nie będzie tam nic, czego nie byłoby na Wiki. A będzie nawet mniej. W sumie mogliby zakładki dać, zakładki zawsze w cenie. Uwielbiam zakładki! ZAKŁADKA Z SANJIM. OM NOM NOM NOM.
Właś- Nie.
Ciara Aug 26, 2014 1:21 PM
Nie. Nie jest. Istnieje fangirlizm sezonowy (Doitsu) i wieczny (Sanji). Difference is the key.

Ktoś mi powiedział, że pożyczy mi ją, kiedy będą wszystkie tomy. Z tego co wiem, to jeszcze nie ma. A poza tym to ktoś ją już miał, gdy ją chciałam. That's so complicated.
Zobaczę co to, free stuff z Sanjim i Robin, yay!

Napisałaś to tak, jakbym przejmowała się Luffym. Zaraz zapytasz, czy chcę zobaczyć ten fajny art z Zo- nie chcę.
Ciara Aug 26, 2014 12:37 PM
Jeśli to rozjaśni sprawę: dla "fangirling object" przeszukujesz Tumblra i robisz fap folder, dla ulubionych nie. ... Co każe mi się zastanawiać, co robi tam Hiro-san, skoro nie spełnia tych wymagań. Aha, już pamiętam. Bo to Hiro-san, biotch.

Taką, że nic nie pamiętam, a jak oglądam urywki na JuTjubie, to mnie nie ruszają. Taka nietrzeźwa.
Walić pirate info cards, ja chcę Oniisama e! ... Znaczy, wezmę. Jak dają, to wezmę. Aczkolwiek nie sądzę, by było tam coś, czego nie ma na One Piece Wikia. Tej angielskiej oczywiście. Polska - jak to polska - ssie. A nie wiedzieć czemu zawsze wyświetla mi się pierwsza w goglach, jakby nie wiedziała, że za każdym razem pffffftuję na jej widok.

Ciara Aug 26, 2014 11:39 AM
Kiedyś był. Ale potem stwierdziłam, że nie jest na tyle wyjątkowy, żeby tam być. Tak, tak, właśnie tak. Wiesz, ulubione postacie dzielą się na "fangirling objects" i "ulubione postacie". Na MALu mam listę "fangirling objects". Faza na Doitsu przeszła mi wraz z fazą na Hetalię i to tylko przyjemne wspomnienie. So yeah. nadalrzucamsięnaładneobrazkiznim
Moja dusza płacze, że Księżniczka Kryształu i Himari są na MALu uznane za jedną postać, bo nie mogę wsadzić szczerze jej w sobie na listę. Himari jest meh. Princess of the Crystal is teh shit.

Ourana oglądałam, gdy zaczynałam, więc niewiele z niego pamiętam. Wolę mieć "trzeźwe" decyzje w ulubionych.
Ciara Aug 14, 2014 2:18 AM
There's no such thing like "enough Sanji" in your life. There simply isn't.
Ciara Jul 31, 2014 6:02 AM
Tacy jesteście śląscy, że nawet nie mówicie po śląsku! *foch i zniszczone marzenia*
Medard do mnie zadzwonił z nowiną, że Tośkowi się umarło. Co prawda zombie umarło, ale i tak kwiknęłam w ekstazie! Kubo to jednak umie, niby go zabił, a jednak żyje, szczwany lis.

I to jest myśl. Na ile masz wypożyczonego 3DSa?
Ciara Jul 30, 2014 1:17 PM
Słyszałam, że ciul jest właśnie na Śląsku obraźliwy. Może tym bardziej śląskim Śląsku, tam gdzie rzeczywiście mówią po śląsku.
Jeśli będę chciała zrobić Iba-sana z Sosajtowskiego Związku Menszczyzn, to mogę mieć problem z zasłonięciem cyców. I nigdy nie nosiłabym Goldie na plecach, musimy trochę zmienić układ.

Ołkej.
PRINZ VON LICHT. Śmialiśmy się z tego z Medardem jakieś piętnaście minut. ... Ha, nadal się śmiejemy.
Ciara Jul 30, 2014 1:31 AM
Och, zawsze możesz się usprawiedliwiać mówiąc, że za czasów Soul Society Bleach to było to.
Nie sądzę, żeby słowo "kurewski" było na tyle hardkorowe, by je "pipać". Ale w niektórych regionach "ciul" jest strasznie obraźliwe, so yeah.
Musiałabym jeszcze znaleźć jej maleńki biały płaszcz prysznicowy w czarne paski i malutkiego Zanpaktou, by wyszło cokolwiek bardziej przekonująco. A i tak malkontenci mi zarzucą, że "Komamura nie był jajnikiem!". Cóż, przez trzy czwarte serii nie był również bizonem, a Ichigo czymkolwiek, czym jest teraz, so the joke's on you! I teraz potrzebuję Wybielacza, ale do mózgu, chciałam zapomnieć o bishu!Komamurze na zawsze -.-

Nie wiem, czy mówię o takich obrazkach, bo wyświetla mi się error śmierci.
Mundury są zajebiste. Spokojnie, u nas niektórzy opowiadają, którą nosówkę wolą i dlaczego.
Kunoichi, robisz to źle. PRINZ VON LICHT. Książę Księżycowej Poświaty pojawia się w anime, w którym już Tuxedo był ostro narmiczny, więc tu przynajmniej od początku był wiadomo, co się święci. It doesn't count.
Ciara Jul 29, 2014 1:20 PM
Kiedy najpierw nazywają cię Szefową, a potem Mistrzem, to musi cię to zobowiązywać do pewnej dozy zajebistości. No i jeśli jakąś serię można nazwać podręcznikiem wszystkich tanich sztuczek mangi i anime, to jest nią Bleach.
Nie rycz, ta manga jest teraz tak dzika, że nic co się w niej dzieje nie jest kanoniczne. Komamura małym pieskiem/liskiem/Goldie, Sui Feng z armatą doczepioną do ręki, Byakuya "It-was-splendid-Bankai-Rukia" Kuchiki, wszystko kłamstwo i fan ficki.

Chyba tak, w Hueco Mundo jeszcze co druga postać nie wyglądała jak dziewczyna (a to manga z bardzo dużą ilością jajników!) i dało się z czystym sumieniem szukać obrazków do fap folderu.
Ej, ej, mundury są fajne (nawet jeśli to dziwacznie o nasz świadczy, bo TE rzeczywiście są najfajniejsze), ale PRINZ VON LICHT to największy narm od czasów *tu wstaw dowolny tytuł/przydomek/renomę z anime, które świadczą o japońskiej fascynacji pięknem i ciągle opisują badasserię, ale na zachodzie wychodzi to po prostu pedalsko and awkward*.
Ciara Jul 29, 2014 11:31 AM
Kunosiu, każdy w Bleachu jest protagiem, nawet ci źli. Z tą różnicą, że oni oficjalnie się nimi stają po pierwszych artach w internetach oraz w następnym arcu. Like, seriously.

Uke ukiem, ale Ishida tak z połowy serii był najciachowniejszym Ishidą. Teraz jest PRINZ VON LICHT i już tak jakoś nie bardzo.

His heart will go on. Or not.
Ciara Jul 29, 2014 8:16 AM
No ja nie wiem. Ostatnio Kubo stwierdził, że lepiej iść w "edżi" i jak to się skończyło dla Unohany? So yeah, nie byłabym tego taka pewna. Jedyny pewnik to fakt, że Tosiek na pewno przeżyje, bo Kubo też chciałby.

Ja nie czepiam się fryzury, czepiam się tego, jak jest rysowany (bo fryzurę ma spoko, choć trochę za uczniakowską, poprzednia lepsza). Porównej se Orihime i Ishidę, toż to prawie bliźniaki jednojajowe. Kubo fa fajną kreskę, nie powiem, ale wszystkie jego postacie wyglądają teraz tak samo. Oda ma co prawda ten sam problem, ale on częściej rysuje bohaterów o fizjonomii z księżyca, więc łatwiej przymknąć oko.

Ahahaha, daj spokój.