Report Daphne4's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 135.6
Mean Score: 7.65
  • Total Entries764
  • Rewatched26
  • Episodes8,120
Anime History Last Anime Updates
Hypnosis Mic: Division Rap Battle - Rhyme Anima
Hypnosis Mic: Division Rap Battle - Rhyme Anima
Oct 13, 10:23 PM
Watching 2/13 · Scored -
Burn the Witch
Burn the Witch
Oct 13, 8:41 AM
Completed 3/3 · Scored 7
Black Clover
Black Clover
Oct 11, 8:56 AM
Plan to Watch · Scored -
Manga Stats
Days: 3.2
Mean Score: 7.27
  • Total Entries59
  • Reread0
  • Chapters473
  • Volumes64
Manga History Last Manga Updates
Blame!
Blame!
Sep 17, 3:39 PM
Plan to Read · Scored -
Devilman
Devilman
Aug 24, 2018 10:49 PM
Plan to Read · Scored -
Tokyo Ghoul:re
Tokyo Ghoul:re
Aug 24, 2018 10:49 PM
Plan to Read · Scored -

Favorites

All Comments (4295) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Mthkera Oct 7, 4:44 PM
Uchiyama Kouki ilk Guilty Crown'da Daryl'de duydum. Sen ilk sesini nerede duydun?
Mewocchi Oct 7, 7:11 AM
evet ya keşke :(
Mewocchi Oct 7, 2:20 AM
Aynı şekilde ben de Panty & Stocking seven birisini bulduğum için mutlu oldum fakat Panty'nin Stocking'e karşı hiç şansı yok bence ╮ (︶ ▽ ︶) ╭
Ama zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi :D
Mewocchi Oct 7, 1:27 AM
isteğimi kabul ettiğin için çok teşekkür ederimm! ^^
Mthkera Oct 3, 4:54 AM
Teşekkür ederim. Eski bir arkadaşla tekrar görüşmek güzel.
GeNeRaL52 Oct 2, 4:53 PM
izledim pokemonu fena değildi. evet biraz daha dark olmuş ama çok da beğenmedim. ama olsun yine de hoştu. 2010 sonrası doğan nesle en azından şunu bi izle bi fikrin olsun diyerek önerilebilecek bi iş diye düşünüyorum.
GeNeRaL52 Oct 1, 6:58 AM
Code Geass r2 tabii ki de. ayıp hala izlememişsin. abc harflerine bakarak; Akira, Banana Fish, Boogiepop Phantom, Btooom, Bungo Stray Dogs 2 (ilk sezondan 2-3 kat iyi) ve Cowboy Bebop öneriyorum. izle bunları yeter :D
GeNeRaL52 Oct 1, 4:44 AM
aa alt tarafı 4 bölümlük bir şey imiş izleyeyim bari bu pokemon şeysini ben merak ettim. 02'yi izledim bitirdim ben zaten. ee işte en cool kızı en cool oğlana yazacaklardı tabe :D şaşırmadım ben.

B +sı olmayan bir düz ve hiç düz olmaması gereken bir türde, kulvarda bi seri. yaiba bol +lı bi düz bence. ya zaten shounenlerin hepsi hemen hemen düz. diğerlerinden komple farklı bi shounen var mı ki hatırlamıyorum. belki fma. aralarında en derini, farklı bi matematiği olan oydu sanırım. aot'ye shounen gözüyle bakamıyorum onu da sayamam o yüzden. taizai'yı en güzel yerinde bırakmışsın işte bırak dursun öyle devam etme bence :D 3. sezon hepten rezillikler olmuş herhalde herkes düşük vermiş. izlemiycem ben zaten 2. sezondan anlamıştım boka sardığını. ilk sezonu bitirdikten sonra ben de senin gibi düşünüyordum amma olmadı :/
GeNeRaL52 Sep 30, 5:12 PM
severim tabii hiç bi şey için olmasa bile tasoları için harcadığım emeğe saygımdan severim :P ben 02 bitirdim işte ama çok sevemedim. en çok 01 izlerken zevk alıyordum. özellikle açılış şarkısı çok iyi gerçekten bu Butterfly çocukluğuma dair çok ilginç bi damara basıyor aşırı hoşuma gidiyor benim de dinlemek. karakter olarak en çok sora'yı seviyordum, digimon olarak da agumon. atmosferi çok dark idi çocukken izlerken geriliyordum ben. bazen insanı ciddi ciddi depresif varoluşsal krizlere sokuyo anime :D pokemon daha basit bi dramaya sahip. yeani en azından animesi. oyunları çok darklaşabiliyor imiş sanırım. bi de nedendir bilmiyorum hem darklık olsun hem de net anı bırakacak kadar etkilenmeleri bende en çok yaratan anime sevimli hırsız jeanne. geçmişlerden favorimde olan tek anime o. sanırım.

ya yok saçmalama ya ucuz hollywood işi gibi anime işte. ama tabii bi japon parmağı değince güzelleşmiş biraz ama kurtarmaz yani. çok güçlü olduğu bi tarafı yok. hepsi eh.
Kimetsu no Yaiba neden iyi? çünkü yapması gereken tek işi çok iyi yapıyor. shounenliği. saf bi dene ana karakter koymuş ama güçlenişine inandırıcılık katmak için çok güzel bi kardeş detayı koymuş. ilişkileri üzerinden akıyor gidiyor hikaye. bi tane anti-kahraman koymuş ama aslında en güçlüsü o ama farkında değil. bi tane deli kahraman koymuş ve onu zor duruma düşürüp güzel izlettiriyor, güldürüyor. basit bir iyi-kötü tarafları var -gerçi çok bilinmezli belki orası da kaliteli çıkabilir ileride- ama bir shounen'in olması gerektiği kadar da çeşitli. her karakteri ciddi merak ettirebiliyor. anime içindeki her klişe olaya +1 koymuş. klişeleri bi tık ileriye taşımış yani. bence ciddi başarı 2010ların sonunda bunu yapmak. en güzeli de diğer iyi shounenler kadar uzun uzadıya sıkmıyor insanı pat pat işliyor konusunu. 26 bölüm değil de 50-60bölüm olsaydı bu hikaye 7 bile alabilir miydi benden emin olamıyorum. ama bakalım hayırlısı en son taizai'yi çok beğenmiştim ben sonra devam eden süreçte bombok oldu seri. belki bu da bozar :/
RebelPanda Sep 30, 10:11 AM
Thank you :)
GeNeRaL52 Sep 27, 12:46 PM
teşekkür ederim ^^ nası gidiyo digimon güzel mi? orijinal eser kadar iyi olacağını sanmıyorum ama merak ettim. gerçi iyi olsa bile anılar var o kadar ya orijinali yerine geçemez benim için asla. bi de B: The Beginning izliyormuşsun bence hemen bırak onu boşuna zamanın gitmesin çok düz sıradan bi iş ya. yapmasalar da olurmuş.
SwedishGeekGirl Sep 24, 8:41 PM
Thank you ^^
EtnaEraclea Aug 24, 7:58 AM
Hey Daphne! Sure thing i just made you adming in the Aquarius club! If u want to add more aquarius characters to the club would be super helpful and appreciated!
Whenever you want to be added in staff of more clubs just tell me ♥ Thanks again :3
aloadofbooks12 May 19, 2:37 PM
Yo what were the 90s like :OOOOO
SwedishGeekGirl Apr 7, 2:20 AM
Thank you ^^
You have really good taste in anime as well, and yes!, haha that is crazy that we are the same age but you might Catch up beacuse I watch less anime now compared to a couple of years ago.