Report Berker's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 48.5
Mean Score: 6.77
  • Total Entries154
  • Rewatched0
  • Episodes2,882
Anime History Last Anime Updates
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
47 minutes ago
Watching 1/12 · Scored -
Fate/stay night: Unlimited Blade Works Prologue
Fate/stay night: Unlimited Blade Works Prologue
2 hours ago
Completed 1/1 · Scored 9
Fate/Zero 2nd Season
Fate/Zero 2nd Season
4 hours ago
Completed 12/12 · Scored 10
Manga Stats
Days: 8.2
Mean Score: 8.57
  • Total Entries15
  • Reread0
  • Chapters1,342
  • Volumes163
Manga History Last Manga Updates
Higurashi no Naku Koro ni: Onikakushi-hen
Higurashi no Naku Koro ni: Onikakushi-hen
Jul 6, 2:08 PM
Completed 7/7 · Scored 10
Tokyo Ghoul:re
Tokyo Ghoul:re
Jun 5, 11:30 AM
Reading 1/181 · Scored -
Jigokuraku
Jigokuraku
Jun 5, 11:25 AM
Completed 128/128 · Scored 9

Favorites

All Comments (530) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Waves02 Jul 21, 5:08 AM
NakuMan_ Jul 2, 5:51 AM
You can also watch odd taxi!!

It's was released spring 2021 and best spring anime after "To your enternety"
NakuMan_ Jul 2, 5:32 AM
Sure let me know when you finished anime!!
NakuMan_ Jul 2, 3:53 AM
Definitely better then fate franchise!!
NakuMan_ Jul 2, 3:39 AM
Same here I'm waiting TYBW Arc!! Anime will be bang!! :3


Watching the garden of sinner it's actually great anime :3!!
NakuMan_ Jun 27, 2:02 AM
What's you watching now ?
NakuMan_ Jun 24, 11:01 PM
I must say you have a good taste of anime!!
aqkux May 5, 3:03 AM
ha gayret 47 bölüm!
JOJOSISPEAK May 3, 2:34 PM
Thx
Madila_chan May 2, 1:54 AM
I think is very nice anime ­čččîŞ
thanks for the advice­čŹí­čŹí­čŹí
h0nesty Apr 26, 2:15 AM
bitir bitir 74. bölüm boyunca hüzün ve mutluluk aras─▒ bir ┼čey ya┼čayacaks─▒n. yüzümde gülümseyle endingin akmas─▒n─▒ izlemek... mükemmel bir duyguydu :D
h0nesty Apr 25, 2:44 PM
Monster─▒ yar─▒m saat önce bitirdim ve daha yeni sindirebildim. hatta di─čer 10 verdi─čim serileri bile dü┼čüresim geldi. son 15 bölüm, kelimelerle ifade etmek zor. zirveye ç─▒kt─▒─č─▒nda direkt kendini belli ediyor karakter psikolojilerini çok daha iyi i┼člemesiyle. 37,44,67,70,72,73... bütün hepsi mükemmel bölümlerdi. ama 71, o bölümü unutamayaca─č─▒m. finali ise, böyle bir animeden bekledi─čim gibi s─▒radan ama çok etkileyiciydi. hafif cliffhanger ile bitiyor.
bitirdi─činde dü┼čüncelerini bekliyorum
greentatsu Apr 21, 2:19 AM
Evet, hakl─▒s─▒n. Ama yine de sinir bozucu oluyor bu durum.

Asl─▒nda sana kat─▒l─▒yorum. Önceden ben de izlemekten nefret ederdim ama ┼ču an biraz de─či┼čtim. Uzun soluklu serileri izleme gibi bir ┼čans─▒m yok ┼ču anda. Bu nedenle geriye genelde romantizmin ve cinselli─čin a─č─▒r bast─▒─č─▒ seriler kal─▒yor. Elbette istisnalar var ama genel olarak böyle. Kafam─▒ çok me┼čgul etmeyecek ┼čeyler izliyorum bu nedenle. Ki nefret etti─čimi de ┼čuradan anlayabilirsin: Animelere verdi─čim ortalama puan 4 küsür görünüyor. Ortalamay─▒ dü┼čüren serilerin hepsi hentai. Sevmesem de vakit öldürmek için güzel bir araç. Baz─▒lar─▒ o kadar berbat ki art─▒k daha ne kadar kötüsünü görebilirim diye dü┼čünmeden edemiyorum. Konular belli, karakter tiplemeleri ve seslendirmeler de belli. Ama hobilerimin hepsini b─▒rakt─▒m. Sabah kalk─▒yorum ak┼čama kadar ders çal─▒┼č─▒yorum. Bir tek gece yatmadan önce bo┼č vaktim oluyor. Bu s─▒rada da kaliteli bir seriyi harcamak istemiyorum. Bu nedenle çok fazla izledi─čimi fark ettim.

Ve cidden anime listemi bo┼člam─▒┼č─▒m. Bunu fark ettim. Ço─ču izleyip bitirdi─čim seri PTW veya Watching k─▒sm─▒nda kalm─▒┼č. Oturup bir ara da bunu kontrol etmeliyim çünkü FMAB bile hala PTW görünüyor. :))

Ayr─▒ca Given'─▒n animesi ba┼čta bana da biraz anormal geldi. Her ┼čey biraz h─▒zl─▒ ilerliyormu┼č gibiydi. Çünkü zaman─▒n iyi i┼členmedi─čini dü┼čünüyorum. Asl─▒nda ortada aylar süren bir süreç var ve mangada bu iyi bir ┼čekilde aktar─▒lm─▒┼č. Ama dedi─čim gibi animesinde biraz daha farkl─▒. Yine de benim çok çok sevdi─čim bir seri. Mangas─▒n─▒ daha da çok severim. Neyse ben ┼čimdilik derse geri dönüyorum. Bitirmem gereken daha 200'den fazla soru var. :/
greentatsu Apr 21, 1:23 AM
Hmm, ya┼ča tak─▒l─▒ kalmay─▒ sevmiyorum. Bu nedenle yüz yüze ileti┼čimde arada küçümseme gibi bir problem olabiliyor, i┼čte bu yüzden bu tarz platformlar daha iyi. :))

Evet, hedefim yüksek biraz. Amac─▒m ilk 10 bine girmek. ─░stanbul'un ilk 15 lisesinden birine yerle┼čmek beni fazlas─▒yla tatmin edecek gibi. Ama arada öyle bir dü┼čü┼č ya┼č─▒yorum ki 400-410 aras─▒ ald─▒─č─▒m bile oluyor. Neyse neyse, eski tempomu yakalay─▒p 470 civar─▒na geri gelmeliyim. Oh, bu deneme sonuçlar─▒ beni delirtmeye ba┼člad─▒.

Ve yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsun, LGS zorunlu bir s─▒nav de─čil ama evimin yan─▒ndaki lise bana ne katar ki? Ileride bir de üniversiteye girmek için elenmem gerekti─čini bildi─čim için temelim sa─člam olsun istiyorum, bu nedenle iyi bir lise bana çok ┼čey katabilir. K─▒saca sistem benden günde yakla┼č─▒k 10 saat çal─▒┼č─▒p her sayfada sadece bir soru olan Matematik testinde en az 16 net civar─▒ yapmam─▒ bekliyor. Geçmi┼č TEOG s─▒navlar─▒ndan galiba 2017'de olan─▒ cözmü┼čtüm. Öyle bir s─▒navd─▒ ki 17 bin birinciye ┼ča┼č─▒rmamak laz─▒m. :)

Su s─▒navda iyi bir ┼čey yapay─▒m, tüm yaz insanl─▒ktan ç─▒km─▒┼čças─▒na oyun oynay─▒p, anime/manga ile me┼čgul olaca─č─▒m. S─▒nava say─▒l─▒ günler kala kendimi zor tutmaya ba┼člad─▒m. Ama eminim ki iradesizlik yapmam çünkü bo┼čuna çal─▒┼čmad─▒m onca zaman. Umar─▒m ikimiz de kurtuluruz çünkü ┼čöyle garip bir durumdayken (özellikle de trajikomik olaylarla dolu bir ülkede yasarken) bu stres fazlas─▒yla yeterli oldu bana. Farkli dü┼čünen de yoktur sanki.

Gin'i kimin öldürdü─čünü bilmiyorum. Ki bilsem de her türlü bu seriye ba┼čtan ba┼člay─▒p sonuna kadar devam ettirece─čim yaz─▒n. Naruto Part 1'deyken Shippuuden 500. bölüm spoiler─▒n─▒ yemi┼č bir insan olarak oldukça al─▒┼čk─▒n─▒m.

Asl─▒nda önceden listeme hentaileri eklemezdim. Bu nedenle de herkese aç─▒k b─▒rak─▒rd─▒m. Ama ┼čimdi o kadar çok var ki. ;)) Aç─▒nca tüylerim dikeliyor. Ama bir süre açar─▒m. Eheheheh, muhtemelen ise yarar bir seri bulamazs─▒n. Ama yine de açay─▒m.
greentatsu Apr 20, 4:09 PM
Hehehhehe, ben de yazacakt─▒m da zaten anla┼č─▒l─▒yor her türlü. Küçük bir ipucu olsun bari: ejder meyveli smoothie ve alt─▒n musluk... :))

LGS desem? Hayat─▒m─▒ alt üst etmese de b─▒kt─▒m art─▒k. 2020'de ilk kapanma oldu─čundan beridir ders çal─▒┼č─▒yorum ve o zamand─▒r kafay─▒ yemek üzereyim. Ah, okullar aç─▒k ama ö─čretmenler ders i┼člemiyor bile. Ve canl─▒ derslere erisemeyen ö─črenci say─▒s─▒ çok fazla olmas─▒na ra─čmen tüm müfredattan sorumluyuz. Genelde biz ö─črencilerle dalga geçiliyor bu tarz konularda da neyse, ┼ču lanet güne 45 gün kala moralimi bozmak istemiyorum. Denemelere yeni konular eklendikçe puan─▒m dü┼čüyor. ┼×u an resmen 460 alt─▒na dü┼čmezken 460 üstüne ç─▒kamamaya ba┼člad─▒m. Can─▒m inan─▒lmaz s─▒k─▒l─▒yor, soru görünce midem bulanmaya ba┼člad─▒. K─▒saca bitse de kurtulup eski halime geri dönsem.

Evet, animelerde genelde romantizm gerçek d─▒┼č─▒ yans─▒t─▒lsa bile Nana çok farkl─▒ bu konuda. Uzun süre etkisinden ç─▒kamad─▒─č─▒m bir seriydi. Ve mangas─▒ da ayn─▒ ┼čekilde. Ke┼čke mangaka devam etseydi.

San─▒r─▒m Ichigo ile Orihime'nin çocu─ču vard─▒, Ichimaru Gin'in ölümü de akl─▒mda kalm─▒┼č. Zihnimde en net olanlar bunlar. Bende ┼ču an hala watching kategorisinde. Ama dedi─čim gibi en erken 45 gün sonra izleyebilirim galiba. Attack on Titan 4. sezonu bile b─▒rakt─▒m ┼ču kritik dönemde.

Ve art─▒k nas─▒l bir bo┼čluktay─▒m bilmiyorum galiba. Okumad─▒─č─▒m onca manga varken Given'a tekrar ba┼člad─▒m. Cidden çok ho┼čuma gidiyor. Hem manga hem anime. PTW k─▒sm─▒ iyice birikti. Temizlemem laz─▒m. :) Ah, bunlar─▒ yazarken bile bir yandan Matematik çözmek beni mahvediyor. Ama biraz daha çözeyim, bir kitap daha bitmi┼č olacak.