Report AmataxD's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 60.8
Mean Score: 7.88
  • Total Entries381
  • Rewatched0
  • Episodes3,761
Anime History Last Anime Updates
Detective Conan
Detective Conan
Dec 14, 1:21 PM
Watching 316/? · Scored 10
Detective Conan OVA 03: Conan and Heiji and the Vanished Boy
Detective Conan OVA 03: Conan and Heiji and the Vanished Boy
Dec 14, 9:56 AM
Completed 1/1 · Scored 7
Banana Fish
Banana Fish
Dec 14, 9:11 AM
Watching 23/24 · Scored -
Manga Stats
Days: 20.8
Mean Score: 7.34
  • Total Entries115
  • Reread0
  • Chapters2,930
  • Volumes415
Manga History Last Manga Updates
Sakamichi no Apollon
Sakamichi no Apollon
Dec 15, 8:23 AM
Reading 35/45 · Scored -
Op: Yoake Itaru no Iro no Nai Hibi
Op: Yoake Itaru no Iro no Nai Hibi
Dec 9, 12:10 PM
Reading 5/? · Scored -
Gangsta.
Gangsta.
Dec 9, 12:08 PM
Reading 49/? · Scored 9

Favorites

All Comments (5068) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Rekahdhd 21 minutes ago
Finaly, i feel so bad as i had your comment on hold for so long. Take it calm i dindt forget you. Just had my phone in chile so writing such long messages to you is to bothersome. Now im back in Norway and have my computer tho.

It was a wonderful experience in chile. I loved it there. Really feelt like i belonged there and it was hot aswell so thats a plus. ;)
I would go as far saying im sad im back in Norway actualy

Well it was always that hype train on school. I remember it was pokemon cards, then beyblades. The beyblade days were amazing. Everyone at school had atleast one beyblade. Then we made stages outside in the ice. We created like a hole in the ground then we filled it up with water, let it freeze for a night and we got it. It was so cool, but as always the hype dissapeared. Me and my anime friends keept on liking anime so it dindt really matter

Naruto is better than shippuden. ;)

I remember Xialion, great show. one of the character looks like krilin i remember

My christmas spirit is ready. I dont feel christmas the same way as i did when i was a kid but its still quite exciting tho. Im more excited that i have holiday more than actualy enjoying the holiday lol. Wbu u ready for christmas?

I have a cat, since i was 1 year old. He is 17 years old actualy on the 24th of december. One year younger than me. The lad is old

I mean if you dont want to talk about it or find it hard i get that. Im just saying im here to listen and help. Sounds kinda stupid to say when i reply after like two weeks right? If you still having trouble just tell me it helps i swear
Nevelin Yesterday, 4:34 PM
Dobrze, że furry nie weszło zbyt głęboko w ciebie, inaczej byśmy musieli się pożegnać... jeszcze byś mi jakieś ekstremalne furry podesłała i bym umierał na wypalenie oczu.

Haha, to zależy od nastroju i tematu, nie zawszę mam zmysł do rozkminiania, więc raczej nie ma sensu próbować. ^^

I akurat słowem roku został dzban, przypadek?
Te przerysowane legendy... no chyba, że... na prawdę wyglądały jak dzbany, wtedy zwracam honor. Chociaż z drugiej strony ukarał te eghm.. "płaskie" mniszki, u nich nie ma co wyglądać jak dzban, a tylko ogranicza się im ruch.

Polecam filmy gdzie są karmione zwierzęta typu węże, pająki i tego typu stworzenia, chociaż to też trzeba trafić na konkretny filmik. Sam raz oglądałem filmik gdzie facet karmił węża żywą małą myszką, wiesz... włożył mysz do terrarium i dał działać naturze. Rozumiem, że to może być okrutne w stosunku do myszy, ale ogólnie w naturze żadna istota nie zabija dla pożywienia, niestety tak już jest. A w komentarzach przybiegło wiele takich młodych dziewczyn które mają myszki, króliczki etc... i leciały komentarze typu "brutal", "okrutnik", "jak można to zrobić takiemu słodkiemu stworzeniu", "wstrętny wąż", "jak możesz tego diabła karmić takim słodkim aniołkiem". Ciężko teraz mi przywołać dokładne komentarze, bo widziałem to dobre dwa lata temu, ale były właśnie tego typu... obrażanie hodowcy dobra idzie przeboleć, ale węża? Co żaden wąż ma nie polować i umrzeć z głodu, bo myszka jest małym słodkim mi kochanym zwierzęciem? Śmieszne.
Haha, to jest to samo jak powiesz, że odrzucają cię geje albo ten cały ruch lgbt... zaraz jesteś homofobem, złym człowiekiem i wyślemy cię na stos. Ludzie jakoś przestali myśleć... teraz twoja opinia czy zdrowie... życie nie jest ważne, jak możesz uderzyć jelenia?! Nie ważne, że zagraża twojemu życiu... jesteś chorym człowiekiem!
A najśmieszniejsze jest właśnie to, że większość tych bojowników praw zwierząt, idzie do sklepu i kupuje sobie kurczaczka, stek, szyneczkę i się zajada. Bo wiesz, jedzenie w biedronce bierze się z pustki, po prostu się pojawia... żadnego rolnika tam nie ma, żadna krówka, świneczka, kurczaczek nie ucierpiał. :)
Gdyby zniszczyli możliwość hodowania zwierząt, nagle byłby hejt i agresja na to, że w ich kochanej biedronce nie ma mięsa, no jak to tak może być?! Tak źle i tak nie dobrze, prawda jest taka, że ludzie mają za dużo w dupach i zaczynają wymyślać. Gdy weźmiesz jakikolwiek temat, zaraz znajdziesz kosmiczne opinie, stek bzdur i agresje sięgającą zenitu. 21 wiek, idziemy do przodu naukowo, technologicznie i umysłowo, ale cofamy się w trzeźwym logicznym myśleniu... prawda jest taka, że sami się prędzej zniszczymy niż skończy się świat.

Czy tylko ja lubię mazać sobie odciski na ekranie? Zawszę sobie tak na bok przesuwam a potem rysuje obrazki i znów zmazuje. xD
A tak ogólnie to dobrze mieć szkło, mojej znajomej ostatnio rozlał się ekran w nowym telefonie, nie chcieli wziąć na gwarancje. Ale temat uratowało szkło naklejone na ekran, bo skoro nic się z nim nie stało, to nie możliwe aby go rozbiła. Więc polecam nie żałować pieniążków na dobre szkło ochronne i dbać o telefon.

Szczerze? W moim odczuciu to nie ma jakiejkolwiek wartości artystycznej, w sztuce jednak istnieje jakaś granica. Możesz wziąć obrazek dziecka który jest bohomazem i porównać to do bohomazu artysty który się na tym zna, to będzie kompletnie inny obraz. Dziecko narysuje coś co nie ma łącznika, sensu, koncepcji... za to malarz stworzy coś z głębią i sensem... zwykły człowiek tego nie zobaczy, ale krytyk będzie wiedział na pierwszy rzut oka.
Może jestem w błędzie odnośnie jej twórczości, bo osoby z autyzmem mają swój świat i trzeba go zrozumieć (tak zrobiłem research i znalazłem informacje, że choruje na coś z podłożem autyzmu, sama to napisała).

Jeśli chodzi o zmienianie tempa, stylu, mieszanie wokalu... to ta piosenka jest właśnie zrobiona artystycznie. Nawet jeśli powrócimy do wokalistki którą ci podesłałem, jej piosenki mają sens i łączą się w całość, niestety u Emi dostajemy jeden wielki miszmasz.


Nie jestem pewien a raczej nie wydaje mi się, żeby ta piosenka była w jakimkolwiek anime. To właśnie pokazuje, że piosenki z tamtych lat są specyficzne i od razu wiemy w jakim okresie czasu powstawały. Aż mam ochotę przez ciebie obejrzeć anime z tego okresu, chociaż pewnie fabularnie jak zwykle się zawiodę.
Sprawdziłem i tak jak myślałem, jest to vaporwave mix, pamiętam oryginalną wrzutę gdzie jako teledysk jest, nocny wypad w Japonii z samochodami jak Initial D oraz przerobiony aby wyglądał jak z VHS. Ja za to z okazji, że kupiłem sobie Forze Horizon 4 i nie miałem czego słuchać podczas wyścigów, to odpaliłem sobie Ghost Data i od paru dni tak sobie męczę tego twórcę. A dzisiaj wkręciłem się w tą piosenkę


Tak dokładnie jestem kotem, który nie lubi mordowania zwierząt, jest kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny, która w dodatku jest lesbijka i czasem też bi, słucha k-popu, jara się z innymi w yaoi fandomie i jeszcze mam różowe wąsy, no i oczywiście jestem introwertykiem.
Musiałem pośmieszkować, inaczej być nie mogło (to wszystko żart, żeby potem nie było). XD

Mam flashbacki do początku naszej znajomości, boże ile od tego czasu minęło... hello starość my old friend.
Że tak ogólnie jeszcze w to grasz, nie spodziewałem się, że wciąż korzystasz z hodowli smoczków. Ten czarny z dodatkami fioletu, czyli pierwszy jest bardzo fajny, podoba mi się.
AnimeCreed Dec 14, 9:27 PM
You know the feeling then..
Damn idk alot people here uni especially girls feel that its a big turn off for guys who watch anime

Damn i see how did your exams go?
You go tutoring or prof not really good teaching?

Ooo nice how was that experience?
Sorry for extreme late reply busy with uni and finals but i'm done now :D
Hows everything going for ya?
suixdream Dec 14, 11:16 AM
No, będziesz musiała przyzwyczaić się do sesji bo teraz czeka Cię to co pół roku :D Z sesją raz jest trudniej a raz łatwiej, raz miałam tylko jeden egzamin (i to prosty) w sesji a teraz mam np. 5. Ale jakoś się udawało do tej pory, chociaż stres jest zawsze.
"Zerówka" to egzamin pisany wcześniej, tak jakby "na próbę" - jeśli zdasz, masz egzamin z głowy, jeśli nie, nic się nie dzieje i normalnie podchodzisz do egzaminu w pierwszym terminie. To taka jakby dodatkowa trzecia szansa.

O rany, takiej akcji jeszcze u mnie nie było XD W sumie to sama nie wiem jaką ksywkę bym mogła sobie wymyślić, bo "Sui" to tak dziwnie (u mnie nie ma żadnych mangozjebów), więc pewnie wzięłabym któreś z moich ulubionych zwierząt jak Panda czy Alpaka X'D

Współczuję bardzo :(
Czyli miałaś dwa kotki i oba nie wróciły do domu? W sumie nadzieja zawsze jest, bo kotom zdarza się zabłądzić czy łazić gdzieś przez kilka dni a ostatecznie wrócić, ale sama wiesz jak to jest :( Kotki które wychodzą samopas narażone są na tyle niebezpieczeństw, że zazwyczaj nie udaje im się dożyć nawet dwóch czy trzech lat. To kochane zwierzaki, mają jednak umysł 3-letniego dziecka i nie wiedzą, że gdzieś nie wolno iść, że jedzenie które znajdą może być zatrute, że na ulicy coś może je przejechać. To my jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za ich życie i zdrowie :(

Hmmm, a w tym wieczorku planszówkowym grało się w gry też z nieznajomymi ludźmi, czy raczej każdy przychodził w grupach albo z inną osobą i trzymali się razem? W sumie fajna okazja żeby kogoś poznać :)

Aaa, to ja też miałam wczoraj taki dzień :D
Wstałam o 5 rano (a poszłam spać o 1), później między zajęciami miałam 4 godziny przerwy przed wykładem. I w sumie fajnie, czułam się naprawdę zmęczona i śpiąca ale koleżanki wzięły mnie do siebie na akademiki, gotowałyśmy razem obiad (w sumie nic wyjątkowego, była to jajecznica ale z tyloma dodatkami i przyprawami że smakowała zarąbiście!), oglądałyśmy seriale paradokumentalne w TV i ogółem było miło. Ale! Moja koleżanka jest taka zakręcona, że ok. 40 minut przed wykładem postanowiła wziąć kąpiel X'D Zajęło jej to z 15 minut, potem trzeba było się wysuszyć, ubrać, zrobić makijaż... :'D No i w końcu lecimy na autobus, z autobusu na wydział, a tu dzwoni druga koleżanka i mówi, że wykład odwołany :'DDD Tak więc czekałyśmy i spieszyłyśmy się na marne. Ale i tak było miło :3 Z tą wariatką przestaję się wszystkim przejmować, teraz mam myślenie typu "no i co, że się spóźnimy? Przynajmniej będziemy krócej tam siedzieć" XD

Całkiem możliwe... ;w; Został jeden odcinek, za tydzień się przekonamy!

Okej, możesz podesłać zdjęcia kapciów-łapek :3

No, jeśli ktoś funduje bilet i zaprasza to aż głupio byłoby nie pójść! :D Hmmm, w sumie ja też wolałabym, żeby stworzyli jakiś nowy film. Ale naprawdę urzekł mnie ten kociak z trailera i już powiedziałam mojemu bff, że mamy na to iść :3 A wcześniej zobaczę sobie ten oryginał, bo aż mi głupio, że tego nie oglądałam XD

Znaczy, figurki chyba też się trafiają w jakichś specjalnych seriach, wiem bo moja koleżanka z uniwerku (ta u której byłam w akademiku) ma całą kolekcję figurek Smerfów z jajek Kinder ^^ A mi mama kupiła jakieś takie zwykłe. I ogółem jest podobno teraz podział na jajka Kinder dla chłopczyków i dla dziewczynek, dla dziewczynek są te różowe (ja miałam zwykłe) :D Ciekawe, co się tam trafia. Pewnie jakaś tandetna biżuteria dla małych księżniczek :'D
irenevanessa133 Dec 14, 9:24 AM
*high-five* yay

You're welcome ^^

Hahaha I'm lazy too xD

Yes, I remember ^^ OMG, really? :o When you're at University and something is related to anime in your classes xD
ErissaViinx Dec 14, 5:05 AM
Wątek miłosny w mandze zaczyna się bardziej rozkręcać chyba na około 17 tomie, w anime jest on przy końcówce, ale ani trochę nie przysłania głównego zadania bohaterki.
Toradora ni jak mi się nie podobała, a o Angel Beats myślę podobnie, na początku potrafiło zanudzić, a komedia, moim zdaniem, była mocno ŚREDNIA...

Widzę ptaki kwadraciaki xD Chyba nie chciało im się tego dopracowywać, bo "kto będzie patrzył na ptaki?" :P
Ehhh... Taki szczegół, ale rzeczywiście nie wygląda dobrzekaitonic Dec 13, 11:03 PM
Well the finale season is coming this January and it is an amazing show.
Charlotte1412 Dec 13, 7:49 PM
Wow!! How is it that u have a lot about India at your uni then??
mayoinnaisu Dec 13, 1:47 PM
its successful isn't it thats all that matters to me
unless you lost the important files
yes its true
yours is decent I would say probably better than mine in a degree XD
i only use those plugins you've mentioned when it comes to writing essays because I do make a lot of grammatical errors here and there in unorganized paragraphs when Im writing rough drafts or first drafts
dayum you're someone I respect now X)
that's an interesting experience you've shared right there
when I was young, anime doesn't exist as a medium for me
I do think those 'anime' are just cartoons made by japan
there were tons of airing anime on our local channels and most of them were family friendly shows with no drama at all (episodic,comedy,no violence/sexual reference/gore)
I rarely understand what shounen is until I saw one piece and later on naruto, slam dunk, bleach etc

oh by that, I'm talking about people from countryside in general
in taiwan, girls from countryside are seen as kind,naive and warmhearted
I guess that applies to farmgirls from u.s as well
so I'm complimenting you (cough)

I can imagine how diverse and flexible my lifestyle would be if i move to your uni xd
btw
how's life in a small village? I do often picture villages in europe in a way more tradtional way (windmills,small houses,wells,farms,gardens,plantations etc)
I guess its much more modernized right now
speaking of transportation, are there lots of buses in your area? how about taxis?
public transportation service is none existent here in indiana
you have to own a car in order to survive
you are pretty engaging and helpful to me :)
i have no problems with people expressing their love in public regardless of their genders and sexuality
those triggered ones are probably jealous anyway LOL
ok isee...
so basically the same with yuri and shoujo-ai huh
got it
how are you recently? planning on doing anything fun on christmas?
its getting closer and closer ho ho ho
Shinzui- Dec 13, 1:34 PM
YES SO DO THAT!!! YOU GOT THIS!

Oh wow, how so? :P

YES!!! XD Well he might still be a psychopath but I like his videos! XD
Complainer Dec 12, 2:07 PM
Aw. I see.

& oh makes sense. I used to hate mine cause it is pretty uncommon and i could never
get anything unless custom made, and idk it felt weird since no one had my name. But
now I appreciate how its different. I rather not say though ;-;
Rekahdhd Dec 12, 8:10 AM
I will reply you soon, i dont have a pc in chile tho so i will reply when i get back. Our messages is to long for phone typing. :P
YuanKafkaesque Dec 12, 12:21 AM
I think the expression is quite adequate xD I'm glad you no longer need to replace anything hardware-related ^^

Oh my lord, that's the worst :( You should probably backup your data onto an external hard drive/USB drive this time if you're still gonna play it
That sounds interestingly bizarre but fun at the same time xD

Yeah you're probably right about that, but you have an astute mind nonetheless :D

It sounds like a philosophical show questioning the human condition. And I love the quotes and gifs! No need to apologise for such a delightful presentation :) BoJack seems like a very nihilistic entity and from the quotes and gifs I'm sensing a lot of pessimism coming from the characters within the show. They emanate a general depressing atmosphere and I deduce that's because of the monotonous and meaningless world that they live in, right? The world is nihilistic - ultimately meaningless, and BoJack finds compassion and sentiment fundamentally futile.

I've never studied biology before, I'm more of a physics nut xD

Ligrons? :O I've never heard of those before. I just googled them and wow I must say I'm surprised.
That may be because BoJack's universe is deterministic - there is only one definite outcome for everything, that everything has been predetermined since the beginning of their existence, and so there will be no exceptions, anomalies, deviations etc. apart from the predetermined outcomes. Your example just proves the determinism of this universe - no matter which species you date or have sex with, you will eventually end up breaking up with them and finding a partner who is the same species as you are.

Your name is also very unique, Magda :D
SweetKiichigo Dec 11, 7:12 PM
Yea never hard reset when the computer is updating. So far my computer has screen issues when updating. Like ever watched TV and the screen would sometimes glitch out?~
Well that's how my laptop is at times, bunch of vertical lines but they go away when i reset the computer again.~

Hmm like pizzas? Those use tomato sauce or ravioli too ^^
I'm actually craving ravioli ^^Hope you feel better.~
I've been at job training these past 2 days, got another one tomorrow. Wish the videos weren't so long but at least I get paid so yea.~
Dejiko33 Dec 11, 8:56 AM
Ooo to fajnie xD.
No właśnie, na co komu sen? Anime musi być xD.
Ja w sumie ostatnio mam tak że nie chce mi się spać do późna a zawsze raczej lubiłam dłużej pospać ^^"

No przecież! XD
Hahaha już lecę XDDD.

Pewnie! Chętnie zobaczę jak takie miejsce wygląda bo raczej nigdy w takim nie będę :D
A tam, na pewno nie jest tak źle xd

Myślę że każdy kto coś tworzy nigdy nie powie o tym co zrobił że jest ładne xD.
A myślisz że ja umiem cieniować? xD
Więcej się przy tym wkurzam. Najbardziej przy cieniowaniu ubrań a o włosach to już nie wspomnę O.O chciałabym nabrać w tym wprawy ale mam wrażenie że ciągle robię to tak samo x"D