Report -L0stC0ntr0L-'s Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 137.7
Mean Score: 6.49
  • Total Entries716
  • Rewatched2
  • Episodes8,127
Anime History Last Anime Updates
One Punch Man
One Punch Man
Dec 21, 2015 1:12 PM
Completed 12/12 · Scored 9
Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki no Hi ni
Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki no Hi ni
Oct 12, 2015 6:18 AM
Completed 1/1 · Scored 8
Guin Saga
Guin Saga
Oct 2, 2015 1:27 PM
Watching 21/26 · Scored -
Manga Stats
Days: 10.1
Mean Score: 9.50
  • Total Entries21
  • Reread0
  • Chapters1,819
  • Volumes62
Manga History Last Manga Updates
Bleach
Bleach
Nov 12, 2015 5:54 AM
Reading 650/705 · Scored -
Sugar Dark: Umerareta Yami to Shoujo
Sugar Dark: Umerareta Yami to Shoujo
Oct 19, 2014 12:45 PM
Plan to Read · Scored -
Natsu no Zenjitsu
Natsu no Zenjitsu
Oct 19, 2014 12:41 PM
Plan to Read · Scored -

Favorites

All Comments (682) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
DiangeloKun18 Jun 10, 2020 2:34 AM
R.I.P
Ewolver Oct 13, 2019 3:00 PM
Merhabalar. Türkiye'deki anime izleyicileri üzerine bir anket yapıyorum. Katılırsanız sevinirim. Sonuçları belli bir sayıyı geçince açıklayacağım:

1) Türkiye de Anime izleyicisi sayısını nasıl buluyorsunuz? (Yeterli/Az/Çok)

2) Yeni bir seriye başlama sebebiniz genelde ne oluyor? (Serinin Popülerliği/Tasarım/Konu/Taviye/AVM/Diğer Bir Faktör)

3) Sezon animelerini tavsiye ediyor musunuz? (Evet/Hayır/Ara Sıra)
Zeaceashir Sep 8, 2015 3:24 AM
Tokuchi Toua <3 <3 <3
Rurouni_ Jan 3, 2015 9:32 AM
Hacım Yeni yılın kutlu olsun...
Karabatak O_o gibi bir görünüp bir kaybolmuşsun sanırım.
-Neato- Dec 21, 2014 5:26 AM
Selam Sadık. İyiyim çok şükür yoğun biraz sen nasılsın ? Eskisi kadar bakamıyorum buraya pek. Serileride vakit buldukça takip ediyorum. Sende ne var ne yok?
smlyfuu Nov 19, 2014 11:20 AM
Sadıkk reis alana dönmene çok sevindim *-* bana yeniden izleyecek bir şeyler önerebilirsin ve daha da tavan yapar o oran XD

Uzun zamandr pek bir şey izlemiyorum :(


*ayrıca şu imza ve avatar kısmı yine yakıyor*
Miz_Jaggerjaques Nov 7, 2014 2:32 PM
Hello! Would you like to join? :)
-Shizuka- Oct 28, 2014 9:27 PM
Evet can sıkıntısından başladım ama nedense çok sevmedim. Karakter çizimleri pek hoşuma gitmedi. Kız karakterimizde fazla işe yaramaz ve depresif duruyor çoğu animede olduğu gibi asdf bakalım...

Ben o kadar uzun serilerin bir kısmını okuyorum sadece. Tüyap 8 Kasımda başlayacakmış onu bende bekliyorum geçen sene epey hakkını verdim oranın :D ama basımı durmuş bir seri olur mu orada bilemiyorum. Kadıköyün tam olarak neresinde söylediğin yer peki?

Fantastik kitap okumayı aslında lisede bırakmıştım asdf özellikle ejderha mızrağı serisinden sonra başka okuyasım gelmedi çok sevdiğimden seriyi sanırım :D Ama elimde hala başlamayı bekleyen zaman çarkı seriside var bi ara okumayı düşünüyorum onuda :D
ElstonGunn Oct 27, 2014 9:56 AM
Lütfen, ne zaman müsait olursan cevap verebilirsin, problem yok. :) Yok, aslına bakarsan pek bir yavaşımdır, hatta izlerken çoğu zaman yorgunluğumdan sürekli uyurum. :D Seri izlemeye halim yok pek, bir oturuşta mümkünatı yok 10 bölüm falan izlememin. Arada işte Ashita no Joe gibi istisnalar çıkıyor. Daha doğrusu onu bitirdikten sonra çok berbat oldum. Baş ağrısı, halsizlik, yorgunluk vs. Ki o kadar zorlamadım bile. Sen düşün artık. 1 hafta içerisinde bitti 47 bölüm. O yüzden sürekli yavaş alırım, ancak arada istisnalar çıkınca da o düşeceğim durum dahi olsa bir kıyak geçiyorum, daha sonra o da bana kıyak geçiyor. :D Nirvana konusuna gelirsek, şimdi ne olup bittiğini anlatamam, çünkü daha izlemedin. :D İnan, nasıl anlatmak istiyorum, ancak bir yandan hiçbir şey söylememek de geliyor içimden. Hani şöyle düşün, hikaye adeta seni susturuyor. Yorum dahi yapamıyorsun, öyle dokunaklı ve enfes bir hikaye ki. Hani o "EPİK" dedikleri kavram var ya, sanırım bu olsa gerek. Sanki tanımı gibi. Dediğim gibi konuşmak bile yersiz, o derecede kaliteli bir eser. Umarım yakın zamanda izlersin de güzel bir sohbet ederiz o konu hakkında. Ki eminim izledikten sonra senin için de konuşma gibi bir durum olmayacak. Seri çok dokunaklı, içimde çok hoş bir ukde bıraktı, tarif edemiyorum, ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum. Uzun zamandır böyle "başyapıt" diyebileceğim bir seri izlememiştim. Hani çok hoş seriler izledim de bu bambaşka dediğim gibi. Efsanevi olan bir seri zaten - ki sonuna kadar hak ediyor bence -.

Yine aynı şekilde Ashita no Joe etkisi biraz geçsin (sanırım 1 hafta ya da 2 hafta kadar izleyebileceğimi düşünmüyorum pek bir seri). Kimagure Orange Road sırada dediğim gibi, bir de bu aralar bayağı bir yoğunum. Bir de seri izleyecek halim falan yok dediğim gibi. İzledikten sonra, eğer senden evvel bitirirsem yine aynı şekilde düşüncelerimi paylaşır ve sen izledikten sonra konuşuruz.

Touch spor serisi, yalnız ilk bölümden izlediğim kadarı ile saf sporu konu alacak gibime de gelmiyor - ki doğal hani, başka türler de barındırıyor -. Yani demek istediğim, bazı seriler gibi saf ana odaklı spor üzerine gitmeyecek sanırım, diğer türlerin hakkını vereceğini de düşünüyorum. Tabii ilk bölüm izlenimlerim bunlar, ilerisi için bir yorum yapamam.
ElstonGunn Oct 26, 2014 12:40 AM
Üst üste mesaj olacak gerçi ama, yazmadan geçmek istemedim. Ashita no Joe 2 bitti ve evet, enfes bir final yaptı. Dalga mı geçiyorlar? Bu nasıl dokunaklı bir hikaye? Konuşmak dahi istemiyorum cidden.
-Shizuka- Oct 25, 2014 1:50 PM
Ooof kendimi o kadar uzun sure tutarken dusunemedim iradene saglik :p bayagi iyiymis ya ben 10 kg versem yeter yaf.

Zankyou no terror sanirim bu yaz epey tutmus bitirince fikrini paylassana bende kisa seri ariyorum izleyecek hep uzun izliyorum baydi artik :D

Bir de sen bilirsin diye sormak istiyordum. Netten kitap alacak en iyi site ne sence? Ben unutulmus diyarlar diye bir seriyi okumak istiyorim ama turkce baskisi bitmis artik satilmiyor bulamadim -_- bu gidisle ing. Alcam ama istemiyorum uhuh
ElstonGunn Oct 25, 2014 2:49 AM
Allah Allah yine silinmiş mesaj. :D Sadık kusura bakma. Dün kaç defa gönderdiğim mesajların hepsini MAL silmiş, bu arada haberin var mı bilmiyorum ama, MAL yakın tarihte saldırıya uğradı. :D Onun etkisi halen sürüyor sanırım. Neyse, cidden haklısın. Açılışları seri ile çok daha uyumlu eski serilerin izlediğim kadarıyla, dokunaklı için dokunaklı parçalar, neşeli için neşeli parçalar tarzında OST kullanımını harikulade yansıtıyorlar. Onun haricinde ikisini de seviyorum, ikisi de ayrı bir hoş bence. Islık çok daha derinden geliyor tabii, onun etkisi de bir ayrı, ancak açılış parçası (ıslık harici) da ayrı bir dokunaklı, ayrı bir hoş bence. Kayırmam, ikisini de ayrı bir severim. :D Bu arada klibini de atayım, ilk seri için aynı parça üzerinden 2 tane klip çekildi. 2 klip de çok hoş, ancak ilkini çok daha bir başka severim, çok başka, çok dokunaklıdır bence. Hele o ağlama sahnesi esnasında "LuLuLu..." zaten beni alıp götürüyor. :D Onu da atayım ben yine.

Bahsettiğim ilk klip:

http://youtu.be/DX6S52L_Zb8

Bu arada 2.seri o kadar soğuk falan dememe rağmen ne kadar hoş toparladı öyle, çok çabuk ısındım. Çok zevk alıyorum, az kaldı. En son 26.bölümünü izledim işte, sanırım sonu ile ilk seri ile eşit olacak, hatta sollayadabilir. :D Tabii 2 serinin de yeri ayrı olur, bilhassa ilk seri hiçbir şekilde benim gözümden düşmez, ancak 2.seri yine döktürmüş, ayrı bir enfes olmuş bence. Bu arada yine yazım hatası yapmışım, eski mesajları okudum da. :D Daha doğrusu yazım hatası değil de eksik anlatmışım, seri zaman atlamalı gitmiyor derken bir yanlışlık yapmışım. Seri tabii ki bir zaman işleyişine sahip. Şu zamana kadar 4-5 yıl geçti (2.serinin 26.bölümüne kadar). İlerleyen zamanlar da belki daha da fazla olacak, bilemem, pek sanmıyorum gerçi ama, ters köşeye de yatırabilir. Benim bahsettiğim 5 yıl, 10 yıl sonra durumları bir an için olan durumlar. Yani birçok seri bir anda 5 yıl sonrası, 10 yıl sonrası diye bahsediyor da onu kastettim. O kadar büyük atlamalar yok. Seri yavaş yavaş 4-5 yıl sonrasına geldi, hoş bir şekilde anlatarak. Onu kastetmiştim. Yanlış bilgilendirmeyeyim yani.

Bu arada Zankyou no Terror için bir başlangıç görüyorum. Hatta 4 bölüm izlenmiş bile. :D O seri öylece kaldı. :D Güya devam edecektim, kaç zamandır izlediğim yok. Hatta seri çoktan bitti. :D Düşüncelerini bekliyorum bitirdikten sonra Sadık. :D Ben de Touch için hazırlıkları yapayım. İlk bölümünü izledim, gayet hoşuma gitti. Zaten eski serilere karşı tutumumu biliyorsun, beğenmeme gibi bir durumum olmuyor. :D Ki Touch yine çok hoş serilerden birisi, çok meşhur, çok favorisi olan bir seri. Yine efsanevi seriler arasında düşünülüyor zaten. Ashita no Joe bittikten sonra, Kimagure Orange Road bittikten sonra izlemeyi düşündüğüm seriler arasında. Ashita no Joe bitsin, daha sonra Kimagure Orange Road ile devam ederim dediğim gibi, daha sonra Touch gelir, o şekilde devam eder. :D Yazık o garip (Kimagure Orange Road) 12 bölüm izlendi, kaldı. :D Ashita no Joe olunca beklemeye aldım. :D O seri için yine çok hoş beklentilerim var, bilhassa Madoka karakterine bayıldım. Hatta favorilerime bile aldım, artık sen düşün. :D O güzelim seri arada kalmasın dediğim gibi.
-Shizuka- Oct 23, 2014 12:07 PM
Hadi canım! Maşallahh!!! Ne kadar sürede verdin yaf? Ben 10 kg vermeye useniyorum hahahhsh belki ameliyattan sonra veririm ya umutlar kesilmez :D

Spor... bende yapmaya baslamistim bi ara uhu.. plates yapiyordum guzelde gidiyordu agrilarim olunca biraktim :( ne guzel ben bi 5 kg vermistim platese giderken millet en az 10 kg vermissin diyordu bozmuyordum ahahah :D
ElstonGunn Oct 23, 2014 8:57 AM
Böyle bir seçim yaparsan eminim pişman olmayacaksın. Kesinlikle değecek bir seri, daha sonunu görmedim, sen düşün artık. :D Çok dokunaklı bir seri, sonu zaten ayrı bir efsanevi diye duyumları sürekli alıyorum. Sonunu izlesem herhalde bayıla bayıla öleceğim Ashita no Joe sevgimden. :D Umarım en kısa zamanda vakit kaybetmeden başlayabilirsin. İlk serinin açılış parçasını da atmak istiyorum tabii, ne kadar dokunaklı bir parçadır o yahu.

Parça:

http://youtu.be/kf7CZxlHTDM

Bu da ıslık versiyonu:

http://youtu.be/_b2zzxY24q4

Not: Joe ilk seri içerisinde çok defa bu ıslığı çalmıştır.
-Shizuka- Oct 22, 2014 11:58 PM
Ben inanmıyorum ilerde acısı çıktığına yaaaa.... Benim çevremde alkol sigara alanlar daha sağlıklı yeminlen :D

Oooo kg mu verdin? Kaç kg verdin banada ögret nasıl verdin ahahahsjzbkz Benimde 10 kg vermem lazımmış ideal için kim vercek ajabjsnaka :D

Bu arada sen daha Bakumanı bitirmedin mi yaf?