Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (5) « First ... « 2 3 [4] 5 »
Mar 16, 2019 2:57 AM

Oct 2014
3645
TheDevil_Within said:
Cem, 22

İnsanlarla zaman geçirmektense manga okumayı tercih eden hafif ruh hastası biriyim. Teşekkürler.

MitsuhaM said:
Adım Berk, İstanbul'da yaşıyorum. Makoto Shinkai'nin eserlerine hayranım, özellikle Kimi no Na wa. Şu anlık birkaç anime izliyorum, Dororo, Kemono Friends 2 tarzı. Normalde romantizm filmleri veya dizilerinden nefret ederim Türk yapımlar sağ olsun. Fakat konu animeye gelince en sevdiğim tür romantizm oluyor. Şu anlık beklediğim 2 tane anime filmi var, birincisi Tenki no Ko, diğeri ise KonoSuba: Crimson Legend. Teşekkürler.

hoşgeldiniz.
Mar 16, 2019 5:58 AM
Feb 2015
27
Merhaba, ben Gökhan.
Belli bir türe yada isme bağlı kalmadan zevkli bulduğum animeleri (özellikle filmleri) izliyorum (Ecchi, Hentailerden olabildiğince kaçınarak). MAL'ı (ve Kitsu'yu) sadece izlediklerimi kaydedip bölüm yorumlarına bakmak için kullanıyorum. Yani diğer yerlerde de olduğu gibi burada da aktif olacağımı zannetmiyorum, Sadece üye sayınız artsın diye geldim sayabilirsiniz. Hoşbuldum ve tanıştığıma memnun oldum :)
GokhanLikesAnimeMar 16, 2019 6:04 AM
Mar 16, 2019 11:17 AM

Aug 2009
288
Valla inaktif eleman sayısı yeterince fazla aktif arkadaşlar arıyoruzzzz
Mar 24, 2019 11:28 AM
Jun 2017
6
Çok aşırı izlemiyorum ama arada girip dolanıyorum. Küçükken izlediğim Rurouni Kenshin'i ilerleyen yıllarda neydi lan bu pembe kıyafetli samurayın adı diye arayarak sanıyorum 12-13 yaşlarında giriş anime dünyasına. Öncesindeki Pokemon, Digimon, Beyblade Yugioh vs saymıyorum zaten, onları ülkemizde izlemeyen erkek çocuğu hatta kız çocuğu bile nadirdir. Sonra Naruto'yu izledim ertesi sene. İşte sonra kaplumbağa hızıyla da olsa ara ara izliyorum. Çok bir şey yapmasam da buraya giriyorum haftada, ayda bir. Çok çocuksu çizimleri olan şeyleri izlemekten kaçınıyorum. Böyle gözleri dev, kendi tıfıl karakterleri sevmiyorum. Zaten animelerin önemli kısmı öyle olduğu için biraz fazla seçici oluyorum. Zaten listemden belli olur.
Mar 24, 2019 11:29 AM

Oct 2014
3645
koyumavi said:
Çok aşırı izlemiyorum ama arada girip dolanıyorum. Küçükken izlediğim Rurouni Kenshin'i ilerleyen yıllarda neydi lan bu pembe kıyafetli samurayın adı diye arayarak sanıyorum 12-13 yaşlarında giriş anime dünyasına. Öncesindeki Pokemon, Digimon, Beyblade Yugioh vs saymıyorum zaten, onları ülkemizde izlemeyen erkek çocuğu hatta kız çocuğu bile nadirdir. Sonra Naruto'yu izledim ertesi sene. İşte sonra kaplumbağa hızıyla da olsa ara ara izliyorum. Çok bir şey yapmasam da buraya giriyorum haftada, ayda bir. Çok çocuksu çizimleri olan şeyleri izlemekten kaçınıyorum. Böyle gözleri dev, kendi tıfıl karakterleri sevmiyorum. Zaten animelerin önemli kısmı öyle olduğu için biraz fazla seçici oluyorum. Zaten listemden belli olur.

hoşgeldin.
Mar 25, 2019 10:37 AM
Oct 2018
7
Selam millet, ben Serhan. Kendimi tanıtmakta kötüyüm ama sırf ben de yapmamış kalmıyım diye yazıyorum. Hepinize iyi günler.

Mar 25, 2019 11:01 AM

Oct 2014
3645
kuroblakka said:
Selam millet, ben Serhan. Kendimi tanıtmakta kötüyüm ama sırf ben de yapmamış kalmıyım diye yazıyorum. Hepinize iyi günler.

hoşgeldin Serhan
Mar 25, 2019 2:16 PM
Feb 2013
2
Herkese merhaba! ben Melis ama Mei'yi tercih ediyorum :) 23 yaşındayım üniversite okumaktayım MAL'ı izlediğim animeleri hatırlamak için kullanıyordum fakat zaman geçtikçe kaliteli animeler bulmakta zorlanıyor insan bunun için daha fazla arkadaş edinip yeni animeler üzerinde sohbet etmek & paylaşım yapmak istiyorum.

NOT: Çok fazla bölümü olan animeleri izleyemiyorum..

Ahh bu arada oyun oynamayı da çok seviyorum profilimde steam linkim mevcut arkadaş olarak eklemeye çekinmeyinn :)
Mar 27, 2019 5:22 AM

Oct 2014
3645
Meiline said:
Herkese merhaba! ben Melis ama Mei'yi tercih ediyorum :) 23 yaşındayım üniversite okumaktayım MAL'ı izlediğim animeleri hatırlamak için kullanıyordum fakat zaman geçtikçe kaliteli animeler bulmakta zorlanıyor insan bunun için daha fazla arkadaş edinip yeni animeler üzerinde sohbet etmek & paylaşım yapmak istiyorum.

NOT: Çok fazla bölümü olan animeleri izleyemiyorum..

Ahh bu arada oyun oynamayı da çok seviyorum profilimde steam linkim mevcut arkadaş olarak eklemeye çekinmeyinn :)

hoşgeldin
Mar 29, 2019 2:20 AM
Mar 2019
3
Herkese selamlar, adım Nasip 19 yaşındayım konyada oturuyorum. MyAnimeList'e yeni katıldım ve manga çeviri ekibim olduğu için bir klübe girmem gerektiğini düşündüm ^~^

Mar 29, 2019 2:48 AM

Oct 2014
3645
epiffan said:
Herkese selamlar, adım Nasip 19 yaşındayım konyada oturuyorum. MyAnimeList'e yeni katıldım ve manga çeviri ekibim olduğu için bir klübe girmem gerektiğini düşündüm ^~^

yanlış hatırlamıyorsam @cartals Türkçe manga okuyacağı site arıyordu senin siteni kullanabilir link de vereyim
http://www.mangawt.com/
hoşgeldin.
Mar 29, 2019 5:38 AM
Mar 2019
3
Cnon said:
epiffan said:

yanlış hatırlamıyorsam @cartals Türkçe manga okuyacağı site arıyordu senin siteni kullanabilir link de vereyim
http://www.mangawt.com/
hoşgeldin.

Hoşbuldum, sitemi bilmen beni mutlu etti ^^
Apr 1, 2019 9:15 AM

Apr 2017
45
Selamlar! Adim Onat, lise son ogrencisiyim ve Istanbul'da yasiyorum. Ne zaman bu gruba katildigima dair hicbir fikrim yok o_0

Bos zamanini uyuyarak, Reddit'te meemlere bakarak ve oyun oynarak gecirmekten hayli zevk alan, tembelliginden taviz vermeyen birisiyim :d Tenis oynamaya bayilirim ve insanlar benim mukemmel bir dinleyici oldugumu soyler, bunlar tek yeteneklerim galiba >_>

DiTF bittiginden beri anime izlemiyorum ama yeniden baslamaya niyetliyim. Hardcore Evangelion fangeyi oldugumu belirterek izledigim hicbir animenin hakkinda kotu seyler soylemeyi sevmedigimi bilmenizi isterim. Hepsini cok seviyorum ya <3

Geyik yapmak ya da oyun oynamak isterseniz beni Steam uzerinden ekleyebilirsiniz, eklerseniz cok sevinirim! En sevdigim oyunlar:

Herkese iyi gunler dilerim UWU
Apr 3, 2019 11:46 AM
Feb 2019
3
merhaba ben Rüzgar

İstanbul'da oturuyorum ve lise 2 ye geçtim daha doğrusu geçemedim annem vefat ettikten sonra benim ve 6 yaşındaki kardeşimin vesayet davası olduğu için okula gidemedim sadece bir sene ara vermek zorunda kaldım her neyse romantik, korku ve shounen animeleri seviyorum. Aslında korku türünden çok psikopat karakteri olan animeleri seviyorum. En sevdiğim Anime re zero tabii yanlış anlamayın ben çokta yeni saylmam 2.5 yıldır hatta belki daha uzun zamandır anime izliyorum hesabımda yazanlar sadece benim hatırladıklarım her neyse kandim hakkında söyleyebileceğim bu kadar hepinizla tanıştığıma memnun oldum
Apr 7, 2019 2:40 PM
Oct 2018
10
Merhaba arkadaşlar ben Damla.
Grafik Tasarımdan mezun oldum şuan Reklamcılık okuyorum. Kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Çizim yapmayı da seviyorum çok iyi olmasam bile. Animelere önceden bağımlı değildim. Fazla izlemezdim. Kore ve Amerikan yapımı dizilere daha çok takıntılıydım. Ve Supernatural fanıyım. Aranızda Supernatural fanı olan var mı?🤣 Animeleri ne ara nasıl bu kadar çok sevmeye başladım hatırlamıyorum ama ağabeyimin etkisi büyük.😊 Şu an hayatımın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi 😊
En sevdiğim beni en çok etkileyen anime Orange oldu. Sonra Hakuouki.
Hyouka - Owari no Seraph - Akatsuki no Yona- Ao Haru Ride- Yakusoku No Neverland ReZero- Bungou Stray Dogs çok sevdiğim animelerden. Şuan oynayan kış animelerinden Dororo'yu çok seviyorum.
Arkadaş çevremde benim gibi olan yok bu konu da çok şansızım maalesef 😑 Animeler hakkında ağabeyim dışında kimseyle konuşamıyorum🤣 Nedense çoğu insan bunlara boş iş veya çocuk işi olarak bakıyor. Ama ben kurgusal dünyayı seviyorum. Gerçek dünyadan daha çok seviyorum. Neyse çok uzatmayayım sizlerle tanıştığıma memnum oldum 😊
Apr 7, 2019 11:42 PM

Oct 2014
3645
onat said:
Selamlar! Adim Onat, lise son ogrencisiyim ve Istanbul'da yasiyorum. Ne zaman bu gruba katildigima dair hicbir fikrim yok o_0

Bos zamanini uyuyarak, Reddit'te meemlere bakarak ve oyun oynarak gecirmekten hayli zevk alan, tembelliginden taviz vermeyen birisiyim :d Tenis oynamaya bayilirim ve insanlar benim mukemmel bir dinleyici oldugumu soyler, bunlar tek yeteneklerim galiba >_>

DiTF bittiginden beri anime izlemiyorum ama yeniden baslamaya niyetliyim. Hardcore Evangelion fangeyi oldugumu belirterek izledigim hicbir animenin hakkinda kotu seyler soylemeyi sevmedigimi bilmenizi isterim. Hepsini cok seviyorum ya <3

Geyik yapmak ya da oyun oynamak isterseniz beni Steam uzerinden ekleyebilirsiniz, eklerseniz cok sevinirim! En sevdigim oyunlar:

Herkese iyi gunler dilerim UWU

RUDEDU said:
merhaba ben Rüzgar

İstanbul'da oturuyorum ve lise 2 ye geçtim daha doğrusu geçemedim annem vefat ettikten sonra benim ve 6 yaşındaki kardeşimin vesayet davası olduğu için okula gidemedim sadece bir sene ara vermek zorunda kaldım her neyse romantik, korku ve shounen animeleri seviyorum. Aslında korku türünden çok psikopat karakteri olan animeleri seviyorum. En sevdiğim Anime re zero tabii yanlış anlamayın ben çokta yeni saylmam 2.5 yıldır hatta belki daha uzun zamandır anime izliyorum hesabımda yazanlar sadece benim hatırladıklarım her neyse kandim hakkında söyleyebileceğim bu kadar hepinizla tanıştığıma memnun oldum

BlueSwallow said:
Merhaba arkadaşlar ben Damla.
Grafik Tasarımdan mezun oldum şuan Reklamcılık okuyorum. Kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Çizim yapmayı da seviyorum çok iyi olmasam bile. Animelere önceden bağımlı değildim. Fazla izlemezdim. Kore ve Amerikan yapımı dizilere daha çok takıntılıydım. Ve Supernatural fanıyım. Aranızda Supernatural fanı olan var mı?🤣 Animeleri ne ara nasıl bu kadar çok sevmeye başladım hatırlamıyorum ama ağabeyimin etkisi büyük.😊 Şu an hayatımın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi 😊
En sevdiğim beni en çok etkileyen anime Orange oldu. Sonra Hakuouki.
Hyouka - Owari no Seraph - Akatsuki no Yona- Ao Haru Ride- Yakusoku No Neverland ReZero- Bungou Stray Dogs çok sevdiğim animelerden. Şuan oynayan kış animelerinden Dororo'yu çok seviyorum.
Arkadaş çevremde benim gibi olan yok bu konu da çok şansızım maalesef 😑 Animeler hakkında ağabeyim dışında kimseyle konuşamıyorum🤣 Nedense çoğu insan bunlara boş iş veya çocuk işi olarak bakıyor. Ama ben kurgusal dünyayı seviyorum. Gerçek dünyadan daha çok seviyorum. Neyse çok uzatmayayım sizlerle tanıştığıma memnum oldum 😊

hoşgeldiniz arkadaşlar
May 31, 2019 4:13 AM
Feb 2013
1
Herkese selam :)

Ben İlker. Uludağ Üniversitesi'nde Felsefe bölümü öğrencisiyim. Bursa'da yaşıyorum. Müzik ve edebiyat bağımlısıyım. Favori animelerim; Gintama, Cowboy Bebop, Serial Experiments Lain ve Ergo Proxy.

Herkese esenlikler dilerim :)
Jun 25, 2019 12:44 AM

Oct 2014
3645
Neography said:
Herkese selam :)

Ben İlker. Uludağ Üniversitesi'nde Felsefe bölümü öğrencisiyim. Bursa'da yaşıyorum. Müzik ve edebiyat bağımlısıyım. Favori animelerim; Gintama, Cowboy Bebop, Serial Experiments Lain ve Ergo Proxy.

Herkese esenlikler dilerim :)

hoşgeldin
Jun 25, 2019 10:34 AM
Aug 2017
1
Merhaba millet, anime izlemeyi, manga okumayı severim ama bu grup baya ölü kimse yok mu?
evrene mesaj XD
Jul 1, 2019 2:30 PM
May 2019
1
Merhaba ben Eray. Anime falan izlerim işte 16yım falan filan...
Jul 1, 2019 3:27 PM

Oct 2014
3645
OuuZ said:
Merhaba millet, anime izlemeyi, manga okumayı severim ama bu grup baya ölü kimse yok mu?
evrene mesaj XD

kvothel said:
Merhaba ben Eray. Anime falan izlerim işte 16yım falan filan...

ikiniz de hoşgeldiniz!
Jul 3, 2019 5:10 AM

Aug 2009
288
Hoşgeldiniz arkadaşlar, buralara ölü cansız diyen insanların da yorumlara binaen çabalarını bekliyoruz douzo onegaishimasu
Aug 21, 2019 9:09 AM
Aug 2019
7
merhaba furkan bende \( ̄O ̄)
97 doğumluyum ,veterinerlik okuyorum.genelde 96-2008 arası animeleri severim(berserk olsun fma olsun) ama genelde her sezon farklı bir türe sarıyorum (slice of life , isekai v.b).malum günlük hayatta pek animelerden konuşabilecek insan pek yok o yüzden buradan arkadaş ekllemeye çalışıyorum böyle düşünüp te isteyen varsa dozo kudasai
Aug 24, 2019 2:19 PM

Oct 2014
3645
exyphire said:
97 doğumluyum ,veterinerlik okuyorum.genelde 96-2008 arası animeleri severim(berserk olsun fma olsun) ama genelde her sezon farklı bir türe sarıyorum (slice of life , isekai v.b).malum günlük hayatta pek animelerden konuşabilecek insan pek yok o yüzden buradan arkadaş ekllemeye çalışıyorum böyle düşünüp te isteyen varsa dozo kudasai

hoşgeldin
Aug 24, 2019 3:52 PM
Aug 2019
7
Cnon said:
exyphire said:

hoşgeldin
teşekkürler :)
Oct 25, 2020 2:30 AM
Aug 2013
6
Merhaba arkadaşlar bana Pega deseniz yeter :) MAL'a yeni alışıyorum sayılır ve burayı da bir arkadaştan görerek katıldım, umarım iyi vakitler geçiririz :)
Yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum, bazen duraksar bazen köklerim. Harem/ecchi/yaoi/yuri hariç hemen hemen her türü izlerim, harem/ecchi izlediğim oldu ama genelde sevmem. Direkt olarak sevdiğim bir anime veya tür yok. Genelde ruh halime göre o an ne istersem onu izlerim.
Animeler haricinde elektrik-elektornik son sınıf öğrencisiyim ve Ankara'dayım. Başka aklıma bir şey gelmedi :D
Oct 25, 2020 8:45 AM

Aug 2009
288
Baya eski çıktın bugüne kadar nerelerdeydin
Oct 27, 2020 5:20 AM
Aug 2013
6
Bende bilmiyorum nerelerdeydim :D başka forum sayfalarına da aynı tarihlerde kayır olmuşum ama pandemi zamanı fark ettim :D Birde burayı sadece animelerin kayıtta tutulduğu bir yer sanıyordum, bir arkadaşım öyle olmadığını söyledi bende incelemeye başladım :)
Nov 9, 2020 8:23 AM
May 2020
1
Selam ben Eser. Lise 2.sınıfım 2019'dna beri anime izliyorum oyun oynamayı ve anime izemeyi severim.
şuana kadar toplam 99Anime izledim toplam 3.457bölüm. Tanıştığıma Memnuun oldum.
Dec 18, 2020 5:48 AM

Oct 2014
3645
S0tash1 said:
Adım Hüseyin , İstanbulda yaşıyorum, bilgisayar mühendisliği okuyorum, en sevdiğim anime
Higurashi no Naku Koro ni dir, en sevdiğim karakterse Hikigaya Hachimandır.

pegasusejder said:
Merhaba arkadaşlar bana Pega deseniz yeter :) MAL'a yeni alışıyorum sayılır ve burayı da bir arkadaştan görerek katıldım, umarım iyi vakitler geçiririz :)
Yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum, bazen duraksar bazen köklerim. Harem/ecchi/yaoi/yuri hariç hemen hemen her türü izlerim, harem/ecchi izlediğim oldu ama genelde sevmem. Direkt olarak sevdiğim bir anime veya tür yok. Genelde ruh halime göre o an ne istersem onu izlerim.
Animeler haricinde elektrik-elektornik son sınıf öğrencisiyim ve Ankara'dayım. Başka aklıma bir şey gelmedi :D

EserERDEN said:
Selam ben Eser. Lise 2.sınıfım 2019'dna beri anime izliyorum oyun oynamayı ve anime izemeyi severim.
şuana kadar toplam 99Anime izledim toplam 3.457bölüm. Tanıştığıma Memnuun oldum.

hepiniz hoşgeldiniz.
Jan 1, 2021 1:56 PM
Oct 2018
2
Esenlikler, ben Deren. 19 yaşındayım ve fizik mühendisliği okuyorum. Hobilerimi kitap okumak, resim çizmek, piyano çalmak, doğa yürüyüşü yapmak olarak özetleyebilirim. Anime izlemeye yaklaşık 3 sene önce başladım. İzlemeye çok zaman ayıramasam da zaman bulduğumda izlemeyi seviyorum. Genelde yaşamdan kesitler ya da felsefi animeleri seviyorum. Şunu da söylemek isterim ki hiç arkadaşım yok, eğer tanışmak isterseniz mesaj kutum açık.
Jan 2, 2021 3:05 PM
Jul 2018
564612
drn-victor said:
Esenlikler, ben Deren. 19 yaşındayım ve fizik mühendisliği okuyorum. Hobilerimi kitap okumak, resim çizmek, piyano çalmak, doğa yürüyüşü yapmak olarak özetleyebilirim. Anime izlemeye yaklaşık 3 sene önce başladım. İzlemeye çok zaman ayıramasam da zaman bulduğumda izlemeyi seviyorum. Genelde yaşamdan kesitler ya da felsefi animeleri seviyorum. Şunu da söylemek isterim ki hiç arkadaşım yok, eğer tanışmak isterseniz mesaj kutum açık.

felsefi animeler seviyorum dedin ya çok cool oldun şimdi. böyle "hepiniz geri zekalısınız ben bir fizik mühendisliği öğrencisi olarak hem sayısal halledip hem de felsefe yapabiliorum hepinizden ayrıyım" demek istediysen çok ayıp bence.
Jan 4, 2021 12:31 PM
Oct 2018
2
fatihc said:
drn-victor said:

felsefi animeler seviyorum dedin ya çok cool oldun şimdi. böyle "hepiniz geri zekalısınız ben bir fizik mühendisliği öğrencisi olarak hem sayısal halledip hem de felsefe yapabiliorum hepinizden ayrıyım" demek istediysen çok ayıp bence.

hangi türü sevdiğimi söyledim? sen öyle algıladıysan bu senin sorunun
Jan 5, 2021 6:06 AM

Oct 2014
3645
drn-victor said:

hoşgeldin. takma onu.
Jan 10, 2021 8:31 AM
Oct 2019
3
Merhaba ben Burcu. 17 yaşındayım ilgimi çektiği sürece her tür anime ve mangayı okumayı seviyorum belli bir konu ayrımı yapmam genelde. 4 seneye yakındır anime izliyorum. Edit yapmayı ve bir şeyler çizmeyi seviyorum. Umm biraz çekingen olduğum için genelde ilk adımı atamam ama yazmak isterseniz mesaj kutum her zaman açık.
Jan 11, 2021 10:28 AM
Jul 2018
564612
nixhiva said:
Merhaba ben Burcu. 17 yaşındayım ilgimi çektiği sürece her tür anime ve mangayı okumayı seviyorum belli bir konu ayrımı yapmam genelde. 4 seneye yakındır anime izliyorum. Edit yapmayı ve bir şeyler çizmeyi seviyorum. Umm biraz çekingen olduğum için genelde ilk adımı atamam ama yazmak isterseniz mesaj kutum her zaman açık.

🌹😊 anime türkiye kulübümüze hoş geldin. 🌹😊

doğum günümüz ve tarihimiz aynıymış. geçen sene o gün, yani doğum günümde kendime hediye olarak çok yalnız olduğum için sarılıp hüngür hüngür ağlayarak uyumak için bir anime yastığı aldım ama yastığımı dedem görüp "bune oğlum manyak mısın çizgi film mi izliyorsun hala" diye bağırdı, ben de "çizgi film değil anime! anime hayat tarzıdır siz anlamıyorsunuz!" diye kendimi sinirli bir şekilde ifade ettim.

sonra anneme gidip "bizim torun kafayı yemiş." dedi. ben de bunu duyduktan anime güçlerimi aktif edip wryyyy diye bağırarak evden çıkıp naruto gibi koşmaya başladım, sokaktaki herkes bana etkilenmiş şekilde baktı ve birbirlerinin kulağına ne kadar cool olduğumu fısılayıp gittiler. etraftakiler dağıldıktan sonra gidip biraz ramenci mahmut'un dükkanında karnımı doyurdum, ittadakimasu. eve geri geldiğimdeyse dedem uyuyordu, ve kollarının arasındaysa aldığım yastık vardı...

bu olaydan sonra biraz kırgındık birbirimize ama yine de bir şey demedik ve zaman geçti. barıştık, artık beraber oturup shingeki no kyojin izleyip titana dönüşme sahnelerinde oww yeahh diyerek sandalyeden zıplayıp dans ediyoruz.
Jan 12, 2021 12:55 PM

Oct 2014
3645
Konuyu dağıtmayın dm yada profil yorumlarından konuşun.
Jan 21, 2021 6:51 AM
Jan 2021
7
Ben Buse Gizem Bulut Ankarada yaşıyorum en sevdiğim anime şimdilik douluo dalu bu tabikide değişir bunun dışında myanimelist e yeni üye oldum şu anda profilimde 400 e yakın anime göstersede tahmini olarak 1000 i geçtiğini biliyorum yani anime önerisi her zaman yapabilirim yazmaktan çekinmeyin umarım iyi anlaşırız
Jan 22, 2021 4:47 AM
Sep 2020
1
Selamlar.

Ben Zafer 18 yaşındayım, 13yaşında anime izlemeye One Piece İle başladım ismimden belli olduğu gibi Lolileri severim ve kayseriliyim YKS ye çalıtığım için son zamanlarda fazla anime izlemiyorum siteyi yeni keşfettim ve izlediğim çoğu animeyi hatırlamadığım için sadece aklımda kalanları listeme ekleyebildim
Favori animem Hajime no ippo
Favori Mangam: Berserk
Favori Karakterim: Rikka Takanashi
Fazla amga okumam ve animeleri puanlarken genele izlerkenki yaşattığı duygularagöre veririm mesela 13 yaşında izleyipte sevdiğim bir animeyi şimdi izlesem sevmeye bilirim ama o zamana göre puan verdim mesela tokyo ghoulü 17 yaşında izledim beğenmedim 13 14 yaşında izleem kesin beğneirdim :D
Jan 25, 2021 7:14 AM
Nov 2020
1
Immmm, bana Lily diyebilirsiniz. 8. sınıf öğrencisiyim, 3. sınıftan beri anime izliyorum. Gerçi pek fazla izleyemesem de...
Vocaloid dinlemeyi severim, özellikle de Gakupo'yu.
Yazabilecek pek bir şey aklıma gelmiyor.
Şu anda Death Note ve Himouto Umaru-chan izliyorum -konuları çok benziyor ya...-
Sanırım bu kadar~~
Jan 30, 2021 9:09 AM
Oct 2020
3
merhaba sanırım buranın en küçüklerindenim 15 yaşındayım insanlarla müzik hakkında konuşmayı severim sürüngen hayvanlara karşı ilgim var beslemeyi ve araştırmayı severim en sevdiğim anime türleri; aksiyon/dram/spor /komedi tanıştığıma memnun oldum
Feb 16, 2021 5:06 AM
Jan 2021
5
Selam ben İmge. Anime izlemeye yeni başladım sayılır ama hoşuma gittiği için ve animeler hakkında konuşmayı sevdiğim için bir kulübe de üye olayım dedim. Bu kadar :)
Mar 6, 2021 6:24 AM

Aug 2020
17
Merhabalar

Birkaç ay önce discord sunucusuna geldim ama kulübe katılmamıştım neden bilmiyorum.

Herkesin fikrini önemserim. Yeniyim ve önerilerinize açığım.

Mesaj yazarsanız çok sevinirim umarım iyi anlaşırız :)
EthypoufMar 6, 2021 6:28 AM
Mar 6, 2021 6:53 AM

Oct 2014
3645
@Ethypouf @imgesu @Marirai @teaquois @Lillxum @LoliLover38 @Bgizem
hepiniz hoşgeldiniz.
Apr 3, 2021 1:15 PM
Jul 2018
564612
Selam ben İrem 15 yaşındayım, geçen sene anime izlemeye başladım, mangada severim.
Jun 20, 2021 5:36 AM

Dec 2016
3
Merhaba, böyle bir club olduğunu yeni fark ettim.

Ben Umut, 27 yaşındayım
Yoroshiku :)
Jun 20, 2021 5:36 PM
Apr 2021
1
Selam ben Ozan İzmir'deyim. Bos zamanlarda anime izlemeyi seviyorum. Favori animem Code Geass asil tavırlar beni etkiliyor :) ilk animem Mirai Nikki'ydi. Manga okumaya pek alışık değilim o yüzden animeyi tercih ediyorum. Hemen hemen her türden animeyi severim. Her türlü öneriye açığım.
Sep 21, 2021 9:32 AM

Jun 2020
2
Merhaba, ben Özkan 17 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum. Yaklaşık olarak 6 yıldır anime izliyorum. Anime izlemeye Rurouni Kenshin ile başladım. Samuraylara karşı özel bir ilgim olduğundan dolayı sarması zor olmamıştı tabii ki.

Şuana dek olan serüvenimde beni en içten etkileyen anime NGE'ydi sanırım. Felsefe ve insan ilişkilerine karşı ilgim olduğu için zevkle izledim. NGE'den sonra ise Aoi Bungaku'yu söyleyebilirim. Bilmeyenler için Aoi Bungaku, Japon edebiyatından bazı kitapların animeye uyarlandığı 12 bölümlük bir anime yaklaşık 7 kitap anlatılıyor animede ve Osamu Dazai'nin ölümsüz eserlerinden biri olan "İnsanlığını Yitirirken" de bulunuyor içinde yani sevmemek için bir neden yok. En sevdiğim mangalar ise Oyasumi Punpun, Freesia ve Berserk.

Tanıştığıma memnun oldum..:)
N3koistSep 21, 2021 9:35 AM
Sep 30, 2021 12:08 PM

Jun 2021
418
Selamlar ben Jer.
24 yaşındayım.
Psikolojik, sürükleyici, dramatik, romantik, gizemli anime ve mangaları seviyorum genelde ama aslında her türden izleyebilirim sadece slice of life animeler biraz sıkıyor.
Önerilere açığım.
Herkese iyi zamanlar!
Remember what Master Oogway told us:

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
Nov 7, 2021 2:14 AM
Jan 2020
4
Merbaha ben Deniz. 30 yaşındayım. Birçok konuya ilgim var. Japon kültürü de bunlardan biri.

Çocukluğumda birçok çocuk gibi Tsubasa, Pokemon, Digimon gibi animeleri izler, Gameboy oyunlarını oynar, taso biriktirirdim. Düzenli olarak anime seyretmeye üniversite 1. sınıfta Death Note, Hellsing gibi klasikleşmiş animeler ve Naruto ile başladım.

Başta çocukca olduklarını düşünürken derin karakterlerin ve ilham verici hikayelerin olduğu animeleri izledikçe artık neredeyse Türk televizyon dizilerini izleyemez hale geldim. TV'deki dizilere kıyasla animeler bana daha çok şey katıyor. Bu siteye de sevdiğim animeleri ve izlemek istediğim animelerin listesinin genişlemesi nedeniyle açtım. Eritemediğim liste dışında artık en güncel sezondan takip ettiğim ve gelmesini beklediğim geniş bir listem var.

Ayrıca pandemi dönemi kafamı gündemden uzak tutmak ve biraz zorlamak için Japonca öğrenmeye de başladım. Türkçeye düşünce yapısı olarak çok yakın bir dil (Ural-Altay dil teorisine göre akraba sayılırız).

Anime ve mangaların çocuklar ya da gençleriçin olduğu düşüncesine katılmıyorum. Dediğim gibi Türk dizilerindeki tabanca delisi mafya karakterleri ve bıktırıcı zengin reklam şirketi sahibi oğlan - fakir gururlu güzel kız hikayeleri izlemektense fantastik durumlar içindeki gerçek karakterleri izlemek daha akıllıca.

Uzun bir yazı oldu, okunur mu bilmiyorum. Özellikle belirli bir yaşın üzerinde toplum baskısı hisseden biri varsa diye yazdım. Teşekkürler :D

Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (5) « First ... « 2 3 [4] 5 »

More topics from this board

» Favorileriniz?

NovasAnimeList - May 6, 2022

1 by Traotora »»
Sep 20, 2023 8:59 AM

Sticky: » Önemli duyuru - Lütfen okuyun

Cnon - Sep 17, 2023

0 by Cnon »»
Sep 17, 2023 7:23 AM

Sticky: » Anime / Manga Öneri ( 1 2 )

Cnon - Apr 7, 2015

82 by _Schiffer »»
Mar 28, 2023 8:25 AM

» Grupta başka Neon Genesis Evangelion hayranı var mıdır?

Jerasu - Jun 2, 2019

5 by Bartu55555 »»
Jul 3, 2022 6:12 AM

» Anime Tartışma ( 1 2 3 )

Cnon - Mar 31, 2015

105 by NatsuJun »»
Feb 4, 2022 3:25 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login