Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (5) « 1 2 [3] 4 5 »
Aug 25, 2018 7:53 AM

Aug 2018
1169
Selamlar, Ben Toprak Lise 2. sınıf öğrenciyisim. Bandırmalıyım, en sevdiğim oyun osu, anime one punch man, manga death note. Benden bu kadar çıktı :D
Sep 3, 2018 9:01 AM
Jul 2018
564612
herkese selamlar
erdi - çanakkale - üni 4
geek yapmak isteyenler pm ile tartışma başlatabilir :) maksat muhabbet olsun
en sevdiğim anime, code geass.

Sep 3, 2018 12:08 PM

Oct 2014
3645
hoşgeldiniz @AllahDiyenKirpi @cartals.
code geass güzeldir gerçekten ona benzer mecha yok pek.
Sep 3, 2018 4:24 PM

Aug 2009
288
Hoşgelmişsiniz
Code Geass benim de No1 dır 4 kere izledim darısı 5. ye
Sep 14, 2018 5:40 PM
Aug 2018
68
Ben aranızda yeniyim. Bu yıl lise 3 e başlıyorum. Çanakkale de oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır anime izliyorum. Daha mangalara bulaşmadım. En sevdiğim animeye henüz karar veremedim çünkü çok fazla şey izlemediğim için izlediğim her şeyi sevdim. Ama birkaç ay sonra ben de izlediklerimi sevmemeye başlarım herhalde :D Bu arada özellikle popüler ve kanser animeleri izlemekten kaçındım çünkü popüler olan her şeye çok büyük ön yargım olur.
Sep 14, 2018 5:46 PM

Oct 2014
3645
IlkeKurtlutepe said:
Ben aranızda yeniyim. Bu yıl lise 3 e başlıyorum. Çanakkale de oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır anime izliyorum. Daha mangalara bulaşmadım. En sevdiğim animeye henüz karar veremedim çünkü çok fazla şey izlemediğim için izlediğim her şeyi sevdim. Ama birkaç ay sonra ben de izlediklerimi sevmemeye başlarım herhalde :D Bu arada özellikle popüler ve kanser animeleri izlemekten kaçındım çünkü popüler olan her şeye çok büyük ön yargım olur.

tıpkı benim gibisin yani ben de çok popüler şeylerden uzak duruyorum.
Sep 14, 2018 5:57 PM
Aug 2018
68
Benim gibi birini bulmak her zaman huzur veriyor.
Sep 15, 2018 3:32 AM
Jul 2018
564612
@IlkeKurtlutepe
çanakkalede lise 3? ibrahim bodur anadoluda mısın? orada okumuştum :D
Sep 15, 2018 6:38 AM
Aug 2018
68
AllahDiyenKirpi said:
@IlkeKurtlutepe
çanakkalede lise 3? ibrahim bodur anadoluda mısın? orada okumuştum :D
yok eski adıyla milli piyango yeni adıyla vahit tuna anadolu.
Sep 15, 2018 1:34 PM
Sep 2014
5
selam arkadaşlar 5 senedir anime izliyorum buda anime listim https://myanimelist.net/animelist/fiatrees

güzel anime önerileri veya herhangi bir anime hakkında konuşmak isteyen konuşalım
Sep 21, 2018 11:44 AM

Apr 2018
14
Selamlar. Ben Melih. Sakarya'da yaşıyorum. Lise 2'ye gidiyorum (Daha ilk haftası :D). Bu siteye bu sene katıldım. Anime izlemeye ilk Naruto, One Piece, Bleach gibi popüler ve uzun shounenler ile başladım. Bu animeler uzunluğu yüzünden sıkıcı gelince uzun bir ara verdim (Galiba 3 sene). Geçen senelerde yeniden başladım anime izlemeye. Bu sefer daha kısa animeler izledim.

En sevdiğim animelere gelirsek çok fazla anime izlemedim ama Code Geass, FMA: Brotherhood, Naruto (Shippuuden değil), Elfen Lied, Hajime no Ippo favorilerimdendir.

Aynı zamanda oyunlara da meraklıyım. PS4 veya Vita'nız varsa MelihCoach PSN hesabından veya Venatar adlı Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

Listemi göz önünde bulundurarak anime önerileri yaparsanız sevinirim:)

Sep 21, 2018 12:20 PM

Oct 2014
3645
Mcoach said:
Selamlar. Ben Melih. Sakarya'da yaşıyorum. Lise 2'ye gidiyorum (Daha ilk haftası :D). Bu siteye bu sene katıldım. Anime izlemeye ilk Naruto, One Piece, Bleach gibi popüler ve uzun shounenler ile başladım. Bu animeler uzunluğu yüzünden sıkıcı gelince uzun bir ara verdim (Galiba 3 sene). Geçen senelerde yeniden başladım anime izlemeye. Bu sefer daha kısa animeler izledim.

En sevdiğim animelere gelirsek çok fazla anime izlemedim ama Code Geass, FMA: Brotherhood, Naruto (Shippuuden değil), Elfen Lied, Hajime no Ippo favorilerimdendir.

Aynı zamanda oyunlara da meraklıyım. PS4 veya Vita'nız varsa MelihCoach PSN hesabından veya Venatar adlı Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

Hoşgeldin.
fma'yi sevdiysen busou renkin, bantorra gibi animeler var benzer onlar da güzeldir.
Bir de Pumpkin Scissors var ama animesi yarım kaldı onun.
Code Geass'a da Gundam 00 ve Terra e..(TV serisi film değil) önerebilirim.
Hajime no Ippo -> Ashita no Joe fazla boks animesi yok.
Elfen Lied -> Mnemosyne ovası var benzer
Sep 21, 2018 2:44 PM

Apr 2018
14
Cnon said:
Mcoach said:

Hoşgeldin.
fma'yi sevdiysen busou renkin, bantorra gibi animeler var benzer onlar da güzeldir.
Bir de Pumpkin Scissors var ama animesi yarım kaldı onun.
Code Geass'a da Gundam 00 ve Terra e..(TV serisi film değil) önerebilirim.
Hajime no Ippo -> Ashita no Joe fazla boks animesi yok.
Elfen Lied -> Mnemosyne ovası var benzer

Öneriler için sağol, hepsini Plan to Watch'a ekledim bir ara bakarım.

Sep 21, 2018 3:04 PM

Mar 2009
359
Mcoach said:

Hoş geldin. :)

Hajime no Ippo candır. Ben de çok severim. <3 Spor serisi seviyorsun ve Cnon'un tavsiyesiyle Ashita no Joe'yi zaten plana atmışsın. Mangası çok güzeldi, gerçi komedi yönünden pek Ippo'ya benzemez, biraz daha dram taşıyor Joe ama dediğim gibi güzel karakterleri ve işlenişi vardır serinin. Onun dışında boks animesi değil ama spor serisi olarak ve tabii komedi olarak da Eyeshield 21 tavsiye ederim, komedisi ve eğlencesi Ippo kadar zevk verir. Yine Cnon'un tavsiyesiyle listene aldığın Terra e... serisini de çok bekletme, şahane bir seridir.

Gundam 00 izleyip seversen Gundam Seed ve Zeta Gundam da tavsiye ederim. Mecha olarak müziği de göz önüne çıkaran Macross ve Macross Frontier serileri de ekleyebilirsin listene.

Aksiyon ve komedi seviyorsan Baccano!, yine aksiyon olarak Phantom: Requiem for the Phantom, macera olarak da Takarajima önereceğim. Takarajima'nın eskiliği önyargı oluşturmasın, çok iyi bir seridir. Ayrıca Cowboy Bebop ve Samurai Champloo izlemeyi de unutma. ;)
TelphoussaSep 21, 2018 3:11 PM
Sep 21, 2018 3:28 PM
Aug 2018
1
Merhaba ben thezawarudo.
Sep 21, 2018 3:31 PM

Apr 2018
14
Telphoussa said:
Mcoach said:

Hajime no Ippo candır. Ben de çok severim. <3 Spor serisi seviyorsun ve Cnon'un tavsiyesiyle Ashita no Joe'yi zaten plana atmışsın. Mangası çok güzeldi, gerçi komedi yönünden pek Ippo'ya benzemez, biraz daha dram taşıyor Joe ama dediğim gibi güzel karakterleri ve işlenişi vardır serinin. Onun dışında boks animesi değil ama spor serisi olarak ve tabii komedi olarak da Eyeshield 21 tavsiye ederim, komedisi ve eğlencesi Ippo kadar zevk verir. Yine Cnon'un tavsiyesiyle listene aldığın Terra e... serisini de çok bekletme, şahane bir seridir.

Gundam 00 izleyip seversen Gundam Seed ve Zeta Gundam da tavsiye ederim. Mecha olarak müziği de göz önüne çıkaran Macross ve Macross Frontier serileri de ekleyebilirsin listene.

Aksiyon ve komedi seviyorsan Baccano!, yine aksiyon olarak Phantom: Requiem for the Phantom, macera olarak da Takarajima önereceğim. Takarajima'nın eskiliği önyargı oluşturmasın, çok iyi bir seridir. Ayrıca Cowboy Bebop ve Samurai Champloo izlemeyi de unutma. ;)

Bunları da ekledim. Şu an bitirmeye çalıştığım birkaç anime var. Onlar bitince Terra e... serisine de başlarım. Teşekkürler tavsiyelerin için:)

Sep 21, 2018 3:40 PM

Mar 2009
359
Mcoach said:
Telphoussa said:

Bunları da ekledim. Şu an bitirmeye çalıştığım birkaç anime var. Onlar bitince Terra e... serisine de başlarım. Teşekkürler tavsiyelerin için:)

Rica ederim, şimdiden iyi seyirler. :)
Sep 21, 2018 3:49 PM

Oct 2014
3645
Telphoussa said:
Mcoach said:

Takarajima'yı bilen birini görmem iyi oldu. Eski diye kimse izlemiyordu onu dediğin
gibi ama harikadır.
Sep 22, 2018 2:46 PM

Mar 2009
359
Cnon said:
Telphoussa said:

Takarajima'yı bilen birini görmem iyi oldu. Eski diye kimse izlemiyordu onu dediğin
gibi ama harikadır.

Ben genelde eskici olduğum için eski yapımları daha çok didikliyorum. Takarajima'yı da Old School Anime Clup'te çok lafladıklarını görünce merak edip izlemiştim. Tabii yönetmenliğini Dezaki'nin üstlenmesinin de payı büyük. Dezaki'nin el attığı işlerde kötü çıkanı nadirdir. Korsan temalı yapım çok izlemedim ama Takarajima bunu en iyi işleyen animelerden biri bence, bunda kitabın etkisi büyüktür elbet, korsan dediğin kötü olur. :D
Sep 22, 2018 3:28 PM

Oct 2014
3645
Telphoussa said:
Cnon said:

gibi ama harikadır.

Ben genelde eskici olduğum için eski yapımları daha çok didikliyorum. Takarajima'yı da Old School Anime Clup'te çok lafladıklarını görünce merak edip izlemiştim. Tabii yönetmenliğini Dezaki'nin üstlenmesinin de payı büyük. Dezaki'nin el attığı işlerde kötü çıkanı nadirdir. Korsan temalı yapım çok izlemedim ama Takarajima bunu en iyi işleyen animelerden biri bence, bunda kitabın etkisi büyüktür elbet, korsan dediğin kötü olur. :D

Evet Dezaki'ye saygım sonsuz zaten. Onun gibi yönetmen pek bulunmaz.
Oct 9, 2018 1:24 PM

Oct 2014
3645
stjernepulver said:
merhaba,
adım beyza lise son sınıf öğrencisiyim saçma küçük kasaba gibi bir ilçede yaşıyorum geçen sene anime izlemeye (tabiikide death note) bu sene manga okumaya başladım, marvel,dc,doctor who gibi şeyleride severim fantastik bilim kurgu severim ama animelerde fantastik biraz zorlama geldiği için daha çok romantik, yaoi, gizem izliyorum buralarda yeniyim :)

hoşgeldin irc kanalımıza da bekleriz.
Oct 9, 2018 4:06 PM
Aug 2018
68
stjernepulver said:
merhaba,
adım beyza lise son sınıf öğrencisiyim saçma küçük kasaba gibi bir ilçede yaşıyorum geçen sene anime izlemeye (tabiikide death note) bu sene manga okumaya başladım, marvel,dc,doctor who gibi şeyleride severim fantastik bilim kurgu severim ama animelerde fantastik biraz zorlama geldiği için daha çok romantik, yaoi, gizem izliyorum buralarda yeniyim :)
benim gibi yeni birini görmek güzel ^_^
Oct 27, 2018 1:14 PM
Mar 2018
1
Selamlar,adım Çağatay Lüleburgaz'da yaşıyorum ve lise 3.sınıftayım.
Anime izlemeye daha yeni başladım sayılır ilk animem seri olarak K-ON.Şimdilik favorilerim Hibike! Euphonium,Evangelion,Aria serisi,Princess Mononoke ve Ghost in the Shell.Akira ve K-ON da özel yer tutar gönlümde ayrıca
Oct 29, 2018 12:10 PM

Oct 2014
3645
p4n_ said:
Selamlar,adım Çağatay Lüleburgaz'da yaşıyorum ve lise 3.sınıftayım.
Anime izlemeye daha yeni başladım sayılır ilk animem seri olarak K-ON.Şimdilik favorilerim Hibike! Euphonium,Evangelion,Aria serisi,Princess Mononoke ve Ghost in the Shell.Akira ve K-ON da özel yer tutar gönlümde ayrıca

Hoşgeldin.
Nov 3, 2018 3:37 AM

Apr 2013
8
Selamlar. Ben Egemen. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim. Ankara'da okuyorum. Anime izlemeyi çok seviyorum ama zaman buldukça izleyebiliyorum.

FMA:Brotherhood ve Steins;Gate benim için başyapıt olan animeler. Bungou no Stray Dogs ve Boku no Hero Academia güncel olarak sevdiğim ve takip etmeye çalıştığım seriler. Belirli bir türe karşı sevgim yok diyebilirim her türden animeyi sevebilirim.

Bunun dışında oyun oynamayı ve müzik dinlemeyi de çok severim.
Nov 3, 2018 6:20 AM
Jul 2018
564612
@kuuhaku3 ne oynuyon?
Nov 3, 2018 9:22 AM

Apr 2013
8
bu aralar daha çok 3ds ve gameboy oyunları oynuyorum. Fire Emblem oynuyorum şu sıra. Pokemon çok seviyorum. PC'de de hikayeli oyunları tercih etsem de geriden geliyorum güncel oyunlara pek yetişemedim diyebilirim :)
Nov 3, 2018 11:10 AM
Nov 2018
4
konbanwa!
uzuun yillardir fujoshiyim >-<
bunun disinda nerdeyse her turden sevdigim anime ve manga var
en cok keyif aldiklarim
dark/tragedy/psychological (tavsiyelere acigim *-*)
shounen+comedy
josei/seinen
yoroshiku onegaishimasu ^^

Nov 3, 2018 12:14 PM

Oct 2014
3645
@Kuuhaku3 @arcueidbrunest
Hoşgeldiniz. Tsukihime mangasını ben de çok severim animeyi izleyip mangayı okumadıysan oku mutlaka.
Nov 4, 2018 12:13 AM

Apr 2013
8
Cnon said:
Hoşgeldiniz. Tsukihime mangasını ben de çok severim animeyi izleyip mangayı okumadıysan oku mutlaka.

Hoşbulduk :)
Nov 4, 2018 12:21 AM
Nov 2018
4
Cnon said:

tesekkurler. animesi cok basarili degildi ama olabilecek potansiyeldeydi, mangaya basladim ^^
Nov 4, 2018 1:07 AM

Oct 2014
3645
arcueidbrunest said:
Cnon said:

tesekkurler. animesi cok basarili degildi ama olabilecek potansiyeldeydi, mangaya basladim ^^

evet animede baya yer atlandı ama manga daha başarılı kesinlikle
Nov 4, 2018 9:11 AM

Mar 2009
359
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. :)

@arcueidbrunest

Yuuutsu na Asa seven birini görmek güzel, benim de favori mangalarımdan biridir. <3
Mar 6, 2019 12:35 PM

Jul 2015
15
Selam ^^ Bende ismimi pek vermeyi seçen biri değilim nickim de yazdığı üzere Emiso yada kısaca emi ile hitap edebilrsinz. Universite 2 ye gidiyorum.
Gizem ve dram animelerini severim. Mecha ecchi ve horror dışı her tür anime izlerim. 2015 de başladım animeyle haşır neşir olmaya. Olgun kişilikli karakterleri seviyorum.
Efsane ağlarsın dediğiniz animeler varsa keyifle bakarım önerilerinize. Tesekkrler ^^
Mar 6, 2019 2:36 PM

Aug 2009
288
Bilindik serilerin çoğunu izlemişsin zaten, efsane ağlarsın biraz subjektif yorum olsa da ben baya gözlerimin dolduğu birkaç seriyi yazayım:
-Bakemono no Ko
-Bakuman(genel itibariyle hüzünlü bir seri değil, sıkıcı da gelebilir ama seriyi çok seven birisi olarak duygulandıgım cok olmustur)
-Colorful'a bakabilirsin
-ReLIFE belki
-Shigatsu wa Kimi no Usa mehh
-Tengen Toppa Gurren Lagan, efsane sahnelerinden dolayı
-FMA Brotherhood, aynı sebepten
-Tokyo Magnitude 8.0 , saydıklarım arasında dram kategorisinde olup dramın hakkını veren tek seri
-Bokura ga Ita, shoujo oldugu için izlemedigim bir seri bunun da baya baya dram oldugunu duymustum
illa anime olmasına gerek yok dersen 'One Liter of Tears' izleyebilirsin, bizim tv deki çakmasıyla pek alakası yoktur dramın dibine kadar hakkını verir
Mar 6, 2019 3:50 PM

Jul 2015
15
Bakemono ko planımdaydı zaten o zaman ona kesin bakıyorum. Tokyo Magnitude de plana aldım. Colorful da dram eklentisi yok askine ecchi eklentisi var onun tarzını pek anlayamadım ecchi biraz sarmıyor beni. Bakuman sanırım manga sektöründe geçiyordu, sağlam olduğunu duydum ama uzun diye hatırlıyorum.Animede aksiyom vb. türler olmadığnda onun uzun olması pek sarmıyor beni. İlerleyemiyorum genelde. Yeni nesilden olan shirobako ya bakmıştım oda anime sektöründe geçiyor ama o kadar çok sıkıldm ki drop attım normalde drop kolay kolay atmazdım. Bu arada teşekkür ederim ikinizede ^^
Mar 6, 2019 3:54 PM

Jul 2015
15
bu arada toaru railgun serisi hakkında soracaktım, seri 2 ye ayrılıyor sanırım bilginiz var mı? Ona göre izliyeceğim de
Mar 6, 2019 3:56 PM

Jul 2015
15
junkdog0 said:
İyi seyirler. Colorful movie ve tv serisi var yalnız bahsi geçen movie idi. Tv serisi de erkeklerin düşeceği komik durumları işliyor başta ama sonra konu bütünlüğü dağılır biraz gag ecchi gibi bir şey oluyor.

ah şimdi fark ettim tamam teşekkürler ^^
Mar 7, 2019 10:10 AM

Aug 2009
288
Railgun serisi S ve 3.sezon olarak devam ediyor diğer çıkanlar Motto vs spin off ları.Majutsu no Index i diyorsan da o ana seri zaten öncelikli olan Index.
Mar 7, 2019 11:36 AM

Jul 2015
15
NatsuJun said:
Railgun serisi S ve 3.sezon olarak devam ediyor diğer çıkanlar Motto vs spin off ları.Majutsu no Index i diyorsan da o ana seri zaten öncelikli olan Index.
Index pek hoşuma gitmemişti de railgun ile bağlantılı mı ? sadece railgunu izlesem anlamı olmaz yani?
Mar 7, 2019 2:09 PM

Aug 2009
288
şöyle, ana seri normalde Index.Misaka orada ana yan karakterlerden biri.Devam serilerini izlemediğim için ne kadar şey kaçırırsın bilmiyorum açıkçası ama Railgun izlemen için illa Index izlemene gerek yok.Sadece Touma ve Index'le alakalı detayları bilmezsin herhalde.
Mar 7, 2019 3:46 PM

Jul 2015
15
Tamam o zmn teşekküt ederimm
Mar 7, 2019 4:29 PM
Jun 2011
4
Herkese merhaba,

uzun zamandır katıldığım bu topluluğa mesaj atma olayını biraz geç kaldım sanırım. 5 seneyi geçik bir şekilde fansub yönetiyorum. Berserk ve Monster tarzı animeler ilgimi çekmekle beraber eski olan çoğu seriyi izliyorum. Görüntü kalitesi olarak hiçbir animeyi ayırt etmemekle beraber popüler kültür etkisi altında olan serileri can sıkıntısı içerisine girmedikçe izlemiyorum.

Fansub'ımızı ziyaret etmek ve fikirlerinizi belirtmek isterseniz; www.eskiceviri.blogspot.com.

Memnun oldum, iyi günler.
Mar 7, 2019 11:11 PM

Oct 2014
3645
xCorvidae said:
Herkese merhaba,

uzun zamandır katıldığım bu topluluğa mesaj atma olayını biraz geç kaldım sanırım. 5 seneyi geçik bir şekilde fansub yönetiyorum. Berserk ve Monster tarzı animeler ilgimi çekmekle beraber eski olan çoğu seriyi izliyorum. Görüntü kalitesi olarak hiçbir animeyi ayırt etmemekle beraber popüler kültür etkisi altında olan serileri can sıkıntısı içerisine girmedikçe izlemiyorum.

Fansub'ımızı ziyaret etmek ve fikirlerinizi belirtmek isterseniz; www.eskiceviri.blogspot.com.

Memnun oldum, iyi günler.

ben de anime izlerken tarihine bakmıyorum çok güzel eski animeler var yani takarajima gibi mesela yada mirai shounen conan. Eski çeviri dilimize bir çok eski animeleri kazandırdı teşekkürler.
Mar 8, 2019 11:10 AM
Jun 2011
4
junkdog0 said:

Merhaba dostum, öncelikle elinize sağlık projeler için. Agatha christie nin animesi çevriliyordu mu, çevrilecek miydi o ne oldu?

Eski yapımların havası cidden farklı ama popüler derken İsekai falan mı kastediyorsun??

Popüler kültürden kastım, izleyici kitlesi tarafından zirvelere çıkarılan animeler. "Agatha Christie no Meitantei Poirot to Marple" dediğiniz anime bu ise listemizde mevcut lakin, çevirmen bulabilirsek başlarız. Şu anki bütün çevirmenlerimiz dolu.
Mar 8, 2019 4:14 PM
Jun 2011
4
hitmonlee said:
Anlıyorum evet, ben de ortalama puanı falan sallamıyorum ama son dönem hareketli seriler baya sürükleyici oluyor.

Ve evet, adını hatırlayamadım ama buydu. Beklerim artık ya, yapacak bir şey yok ama ilginç bir şeye benziyor hem Marple hem Poirot u işliyor sanırsam. Kitaplarını severdim.

Eğer çevirmen bulabilirsem, ilk sıraya da yerleştirebilirim. Gerçi çevirmen seçiyor lakin öneri olarak sunarım.
Mar 13, 2019 12:38 PM

Sep 2015
1
Selamlar arkadaşlar. İsmim Serdar, bilgisayar mühendisiyim. Böyle bir club olduğunu hiç bilmiyordum. Biraz önce anasayfada önerdi bende katıldım. Uzunca bir süredir anime izlerim. Ama birkaç yıldır doğru düzgün anime izlemiyorum. Ben mi seçici oldum yoksa sevdiğim türlerde iyi animemi kalmadı pek emin değilim. Neyse sonu kötü veya saçma bitmediği sürece hertürlü anime tavsiyelerinize açığım.
Mar 13, 2019 1:41 PM

Oct 2014
3645
CriusCreius said:
Selamlar arkadaşlar. İsmim Serdar, bilgisayar mühendisiyim. Böyle bir club olduğunu hiç bilmiyordum. Biraz önce anasayfada önerdi bende katıldım. Uzunca bir süredir anime izlerim. Ama birkaç yıldır doğru düzgün anime izlemiyorum. Ben mi seçici oldum yoksa sevdiğim türlerde iyi animemi kalmadı pek emin değilim. Neyse sonu kötü veya saçma bitmediği sürece hertürlü anime tavsiyelerinize açığım.

merhaba kulübe hoşgeldin. listenden ao no exorcist'i sevdiğini gördüm witch hunter robin'i deneyebilirsin hellsing'i de seviyormuş strait jacket ve read or die ovalarını da önerebilirim.
Mar 15, 2019 7:01 AM
Jul 2018
564612
Cem, 22

İnsanlarla zaman geçirmektense manga okumayı tercih eden hafif ruh hastası biriyim. Teşekkürler.
Mar 16, 2019 2:21 AM
Jul 2018
564612
Adım Berk, İstanbul'da yaşıyorum. Makoto Shinkai'nin eserlerine hayranım, özellikle Kimi no Na wa. Şu anlık birkaç anime izliyorum, Dororo, Kemono Friends 2 tarzı. Normalde romantizm filmleri veya dizilerinden nefret ederim Türk yapımlar sağ olsun. Fakat konu animeye gelince en sevdiğim tür romantizm oluyor. Şu anlık beklediğim 2 tane anime filmi var, birincisi Tenki no Ko, diğeri ise KonoSuba: Crimson Legend. Teşekkürler.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (5) « 1 2 [3] 4 5 »

More topics from this board

» Favorileriniz?

NovasAnimeList - May 6, 2022

1 by Traotora »»
Sep 20, 2023 8:59 AM

Sticky: » Önemli duyuru - Lütfen okuyun

Cnon - Sep 17, 2023

0 by Cnon »»
Sep 17, 2023 7:23 AM

Sticky: » Anime / Manga Öneri ( 1 2 )

Cnon - Apr 7, 2015

82 by _Schiffer »»
Mar 28, 2023 8:25 AM

» Grupta başka Neon Genesis Evangelion hayranı var mıdır?

Jerasu - Jun 2, 2019

5 by Bartu55555 »»
Jul 3, 2022 6:12 AM

» Anime Tartışma ( 1 2 3 )

Cnon - Mar 31, 2015

105 by NatsuJun »»
Feb 4, 2022 3:25 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login