Forum Settings
Forums
New
Jun 12, 2009 1:11 AM
#1

Offline
Jun 2007
143
OVAJ TOPIC CE STALNO BITI UPDATE-OVAN PA NAVRACAJTE CESCE ZA NOVE INFO O PROMJENAMA

Pozdrav svima,
prije svega, imamo nas mail koji glasi:
animeatbalkan@gmail.com. Sve radove mozete poslati na tu adresu.

Ovdje cu od sada najavljivati nove promjene koje ce zadesiti ovaj klub. Ovdje se također mozete prijaviti ukoliko zelite pomoci, ili imate neke svoje prijedloge. Sve prihvacene ideje, prijedlozi tj. bilo koji doprinos ovom klubu se nagrađuje bodovima. O bodovanju i novom sistemu koji treba da podstakne ljude na aktivnost malo kasnije danas.

Novi ciljevi za ovaj klub su:

1. Potpuni re-design kluba
Mislim da nam je svima dosadio ovaj stari izgled, a i da bi ucinili anime @ balkan primamljivim i novim clanovima, bilo bi dobro da ga malo usminkamo. Ko god zna da radi u bilo kakvom graficom alatu (osim MS Paint :P) moze se javiti da pomogne. Ovdje cu pisati imena koja su se prijavila.

Pravila o karticama i sistemu bodovanja su pomjerena ovdje:
Clanske kartice i bodovanje


Za sve ove promjene potrebni su ljudi koje ce ih realizovati. Ja mogu jedan veliki dio uraditi ali zbog obaveza na fakultetu i poprilicno zahtjevne djevojke (nadam se da ovo nikad, nikad nece procitati XD) nemoguce je sve da sam odradim.


Traze se:
Officer - da broji glasove za nase interne top 5 liste i da ih update-uje ukoliko neko promjeni svoju top 5 listu.


Spisak ljudi koji su se prijavili da pomognu:

- Asch (Admin i glavna faca na forumima (oficijialna pozicija XD))
- Meri (Admin i novi layout kluba)
- SabakuNoGaara (clanske kartice)
- corwin_r (Officer, evidencija bodova)
- ulqior (Officer, evidencija bodova)

Toliko za sad, cujemo se uskoro!
lenquistJun 14, 2009 3:31 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) [1] 2 3 »
Jun 12, 2009 1:18 AM
#2
Offline
Jul 2008
3032
lenqiust, prije svega cestitam na incijativi ^^
Za sve oko dizajna kluba i kartica ja se evo i formalno prijavljujem iako sam to i rekla na komentarima. Ovaj klub stvarno vrijedi a treba ga malo osvjezit i usminkati :)
Takode ako se mogu prijavit i za adminitratora tu sam, ionako na poslu sam stalno na MALu..he he ubijam dosadu, pa mogu i to pokusati onda xD

PM sa top 5 saljem kasnije :)
Jun 12, 2009 1:33 AM
#3

Offline
Aug 2007
627
Šminkanje,rofl.
Super to sve zvuči,ali šta ćemo s tim karticama...bilo bi dobro da ih dajemo po aktivnosti.Da budu numerirane,onako ko kod arancara u bleach,haha.Glupa ideja.
Ja ću pomoć oko svega što ne ubraja izrađivanje kartica jer nisam baš dobar u tome :D.

*šaljem pm*

Jun 12, 2009 1:59 AM
#4
Offline
Jul 2008
3032
asch said:
ali šta ćemo s tim karticama...bilo bi dobro da ih dajemo po aktivnosti

Pa ne mora to biti po aktivnosti, neki klubovi idu po principu ko zatrazi taj i dobije xD
Jun 12, 2009 2:01 AM
#5

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:
ali šta ćemo s tim karticama...bilo bi dobro da ih dajemo po aktivnosti

Pa ne mora to biti po aktivnosti, neki klubovi idu po principu ko zatrazi taj i dobije xD


Pa dobro šta ako onda netko zatraži,a nije nikad ništa posto.Mislim da će biti velik odaziv za kartice a nije baš da imamo velik broj redovno aktivnih članova.

Jun 12, 2009 2:03 AM
#6

Offline
Oct 2007
2071
1. Potpuni re-design kluba - Meni se dopada trenutni dizajn kluba, nista mu ne fali, mislim da ako neko ima slobodnog vremena i volje moze da se prihvati da radi ovo ali ne bi trebalo da bude glavni prioritet.
2. Clanske karte - Do want. Primer:

Ovako nesto mozda, napravi se par dizajna pozadina i onda svaki clan da neku sliku koja se ubaci u tu sliku u velicini 100 x 100.
Mislim da je najbitnije da nateramo ljude da budu aktivni nekako, trebaju nam ideje za interesantne teme, igre itd.
Jun 12, 2009 2:05 AM
#7
Offline
Jul 2008
3032
asch said:

Pa dobro šta ako onda netko zatraži,a nije nikad ništa posto.Mislim da će biti velik odaziv za kartice a nije baš da imamo velik broj redovno aktivnih članova.

To nema veze ako napravimo recimo 5 tema za kartice za sve clanove (tako nesto su uradili u True Badass Club) onda je samo stvar promjeniti ime clana i broj na kartici, sto u photoshopu nije tesko ako vec imas tih 5 tema uradenih....stim sto bih recimo na tih 5 tema moglo biti 5 TOP likova u AnimeBalkan, nakon sto se saberu svi glasovi sa PM-ova
Jun 12, 2009 2:15 AM
#8

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:

Pa dobro šta ako onda netko zatraži,a nije nikad ništa posto.Mislim da će biti velik odaziv za kartice a nije baš da imamo velik broj redovno aktivnih članova.

To nema veze ako napravimo recimo 5 tema za kartice za sve clanove (tako nesto su uradili u True Badass Club) onda je samo stvar promjeniti ime clana i broj na kartici, sto u photoshopu nije tesko ako vec imas tih 5 tema uradenih....stim sto bih recimo na tih 5 tema moglo biti 5 TOP likova u AnimeBalkan, nakon sto se saberu svi glasovi sa PM-ova


Zvuči dobro i da stavrno nije teško promjenit samo ime.

Jun 12, 2009 2:37 AM
#9
Offline
Jul 2008
3032
Tixy said:
1. Potpuni re-design kluba - Meni se dopada trenutni dizajn kluba, nista mu ne fali, mislim da ako neko ima slobodnog vremena i volje moze da se prihvati da radi ovo ali ne bi trebalo da bude glavni prioritet.


Bilo bi lijepo uraditi jedan layout sa nekom temom (top anime na primjer u Anime@Balkan)
i to sve fino linkovati sa postojecim ili novim topics u ovom klubu
Jun 12, 2009 4:03 AM

Offline
Feb 2008
6186
Slazem se sa Tixy..
Sto se re- design kluba tice, to ne treba biti prioritet.. Ja mogu pomoci tu, ali najgore je sto mi je kreativnost ovih dana mrtva.. *Previse ekonomskih predmeta ucim*...

Clanske karte:
Kao sto rekoh, dobra ideja.... Sto se tice Template- a za karte.. Mogli bi otvoriti neko glasanje, ili tako nesto.. xD

@ Ostalo:
Zavrsava mi skola u sledeci petak, tako da verujem da cu imati vremena. Imam i sada, ali posle 20 bice ga jos vise.. xD
I da, prijavio bih se za Admina.. xD
.
Jun 12, 2009 4:57 AM

Offline
May 2009
67
1.

Promjena izgled kluba nema potrebe i ovaj super izgleda.

2.

Clanske kartice do prije 5 min nisam ni znao da to postoji u virtualan svijet xD.
Nebi bilo lose imat. Izgled kartice napravit par postavit anketu pa nek narod bira :D.

Neaktivnost pretvorit u aktivnost moze se i razlicitim zanimljivim temama, igrama itd. nemora se bas sve vrtiti o animeu npr. sport, zivot, muzika itd. :D

Sto se tice crtanja znam samo u paint :( (gazda poneka saranja u paintu ne izgledaju lose :P).
Za vodjenje foruma najbolje izabrat ljude koje imaju vec iskustva sa drugi foruma.
ulqiorJun 12, 2009 5:03 AM
Jun 12, 2009 5:04 AM
Offline
Jul 2008
3032
ulqior said:

Promjena izgled kluba nema potrebe i ovaj super izgleda.

Trebas vidjeti neke klubove ovdje na MAL-u. Ne kazem da ovaj izgled nije dobar, ali mjesta za popravku ima...treba to uciniti malo dinamicnijim.

ulqior said:

Neaktivnost pretvorit u aktivnost moze se i razlicitim zanimljivim temama, igrama itd. nemora se bas sve vrtiti o animeu npr. sport, zivot, muzika itd. :D

Sa ovim se bas i ne slazem, ipak se klub zove Anime@Balkan i forum je na MAL-u, mislim..za ove stvari sto ti govoris imaju i drugi forumi :)
Klub bi treabao da promovise anime na Balkanu po mom misljenju, ako je to i uopce moguce kod nas :(
MeriJun 12, 2009 5:12 AM
Jun 12, 2009 5:20 AM
Offline
Dec 2007
637
Joj bash, zgodno. Potrudit ću se da ćešče posjećujem MAL sada. XD
Šteta što su moje dizajnerske sposobnosti na amaterskoj razini. :P
Jun 12, 2009 6:20 AM

Offline
Aug 2007
627
Dobri su vam prijedlozi
ulqior said:



Neaktivnost pretvorit u aktivnost moze se i razlicitim zanimljivim temama, igrama itd. nemora se bas sve vrtiti o animeu npr. sport, zivot, muzika itd. :D

Ma možemo i o tome.Mislim nije nam za sad u cilju da napravi od ovog kluba neki hard-core forum,već samo da aktiviramo ljude drugačijim stvarima osim postovanja.Dobro Meri zbori ipak se ovdje sve radi o animetima.Al bi se moglo malo i preć na mange ,malko smo zaboravili na njih.Otvorit koju igru svezi manga,tipa pogodi mangu.

Za sada treba sredit stvari oko uljepšavanja i kartica...tako da ljudi šaljite pm s top5.

Haha imam oficijelni status :D.
aschJun 12, 2009 6:28 AM

Jun 12, 2009 6:32 AM
Offline
Jul 2008
3032
asch said:
Al bi se moglo malo i preć na mange ,malko smo zaboravili na njih.Otvorit koju igru svezi manga,tipa pogodi mangu.

Sad kad si to rekao, pade mi na pamet Book club ideja...ili nesto slicno xD
Ovako ide, svake sedmice/mjesec (ovo jos ne znam) imamo Mangu sedmice/mjeseca---u smislu posljemo ljudima link za citanje i otvorimo temu za ovo. Pa ko voli neka raspravlja. Jedna tema naravno, samo se rasprava mjenja :) Dobro bi bilo da pocnemo sa One shots izdanjima...a mozemo naravno poceti i sa mangama koje se trenutno izdaju...s tim da treba dati ljudima vremena da procitaju poglavlja ^^

asch said:

Haha imam oficijelni status :D.

cestitam i ja postadoh admin. O_o
xD
Jun 12, 2009 6:35 AM

Offline
Aug 2007
517
Da, ali ko sto vidim vise se gleda anime nego cita manga. >_>

Ideje su super i slažem se sa vecinom.
Jun 12, 2009 6:47 AM

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:
Al bi se moglo malo i preć na mange ,malko smo zaboravili na njih.Otvorit koju igru svezi manga,tipa pogodi mangu.

Sad kad si to rekao, pade mi na pamet Book club ideja...ili nesto slicno xD
Ovako ide, svake sedmice/mjesec (ovo jos ne znam) imamo Mangu sedmice/mjeseca---u smislu posljemo ljudima link za citanje i otvorimo temu za ovo. Pa ko voli neka raspravlja. Jedna tema naravno, samo se rasprava mjenja :) Dobro bi bilo da pocnemo sa One shots izdanjima...a mozemo naravno poceti i sa mangama koje se trenutno izdaju...s tim da treba dati ljudima vremena da procitaju poglavlja ^^

asch said:

Haha imam oficijelni status :D.

cestitam i ja postadoh admin. O_o
xD


Uhuhuhu sviđa mi se...baš fora...još da nabacimo koju recenziju.
Ja sam te preporučio xD.

Jun 12, 2009 6:50 AM
Offline
Jul 2008
3032
asch said:

Uhuhuhu sviđa mi se...baš fora...još da nabacimo koju recenziju.
Ja sam te preporučio xD.

Stvarno??
Wow bas ti hvala ^^ Ja sam i onako vec postala ovisna o MAL-u , pa rekoh da to barem i upotrijebim nekako xD
Jun 12, 2009 6:53 AM

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:

Uhuhuhu sviđa mi se...baš fora...još da nabacimo koju recenziju.
Ja sam te preporučio xD.

Stvarno??
Wow bas ti hvala ^^ Ja sam i onako vec postala ovisna o MAL-u , pa rekoh da to barem i upotrijebim nekako xD

A ono ja sam te sam htio stavit za admina,al sam ipak prije pitao lenquist,on naravno nije imao ništa protiv.
>_<

Jun 12, 2009 7:00 AM
Offline
Jul 2008
3032
asch said:

A ono ja sam te sam htio stavit za admina,al sam ipak prije pitao lenquist,on naravno nije imao ništa protiv.
>_<

e pa hvala obojici ^^
jos samo ostaje da to i opravdam :D, klub ima potencijala...samo ga treba razviti :)
Jun 12, 2009 7:05 AM

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:

A ono ja sam te sam htio stavit za admina,al sam ipak prije pitao lenquist,on naravno nije imao ništa protiv.
>_<

e pa hvala obojici ^^
jos samo ostaje da to i opravdam :D, klub ima potencijala...samo ga treba razviti :)

np,
Hoćeš sigurno redovita si na MAL,a i prekul su ti ovi sigovi i ostale kreacije.
Hvala što imaš veliko mišljenje o našem klubu.

Jun 12, 2009 8:28 AM

Offline
May 2009
67
Meri said:



Trebas vidjeti neke klubove ovdje na MAL-u. Ne kazem da ovaj izgled nije dobar, ali mjesta za popravku ima...treba to uciniti malo dinamicnijim.

pogledao sam klubove i nisu bas nesto puno ljepsi i dinamicniji od ovog

Meri said:

Sa ovim se bas i ne slazem, ipak se klub zove Anime@Balkan i forum je na MAL-u, mislim..za ove stvari sto ti govoris imaju i drugi forumi :)
Klub bi treabao da promovise anime na Balkanu po mom misljenju, ako je to i uopce moguce kod nas :(


ma na Balkanu je sve moguce :D
i ona ideja book club super je bilo bi super da se sto prije realizuje :D, al ko sto Talhkora kaze vecina gleda neg sto cita :(
Jun 12, 2009 8:30 AM

Offline
Feb 2008
6186
Zavisi koji.. "MAL Profile of the Month" klub razvaljuje sto se prednje strane tice, kao i "Graphics club"...
.
Jun 12, 2009 8:31 AM

Offline
Jun 2007
143
Svidja mi se book club ideja, vidjet cemo sta se da odraditi. I zna li neko da li MAL ima opciju da se vidi broj postova svakog clana kluba?
lenquistJun 12, 2009 8:35 AM
Jun 12, 2009 8:43 AM
Offline
Jul 2008
3032
SabakuNoGaara said:
Zavisi koji.. "MAL Profile of the Month" klub razvaljuje sto se prednje strane tice, kao i "Graphics club"...

O tome ja i govorim ^^
Vidi se da posjecujemo iste klubove :)

lenquist said:
Svidja mi se book club ideja, vidjet cemo sta se da odraditi. I zna li neko da li MAL ima opciju da se vidi broj postova svakog clana kluba?

Ja ne znam ali mozemo pitati u Support dijelu foruma :)
Jun 12, 2009 8:46 AM

Offline
Aug 2007
627
lenquist said:
Svidja mi se book club ideja, vidjet cemo sta se da odraditi. I zna li neko da li MAL ima opciju da se vidi broj postova svakog clana kluba?

Meri said:
Ja ne znam ali mozemo pitati u Support dijelu foruma :)


To bi bilo dobro znati.

Jun 12, 2009 8:46 AM

Offline
Sep 2007
28
ja ne želim bit admin, meni je ovako doro...
mislim da bi ri-dizajn jako doro došo,ali što se tiče kojekakvih igrica, mene neće privuć takvo što... ja više želim teme gdje se može raspravljat o nečemu, a ne teme tipa najdraži anime gdje samo nabrajamo i nikom ništa.

mogli bi napravit grupu na facebook-u, to je sad nešto extra popularno... ja sam u grupi "pula anime klub" koja ima 150 članova, a to je samo jedan mali grad, šta bi tek bilo da ima grupa anime@balkan...1000 članova?

ovdje me samo živcira što ima malo ljudi, pa neam motivacije postat ništa kad niko drugi ne posta...
book club je kewl ideja
Jun 12, 2009 8:50 AM
Offline
Jul 2008
3032
asch said:

To bi bilo dobro znati.

Vidjet cemo sta kazu :)
http://myanimelist.net/forum/?topicid=91197
Jun 12, 2009 8:58 AM

Offline
Aug 2007
627
Meri said:
asch said:

To bi bilo dobro znati.

Vidjet cemo sta kazu :)
http://myanimelist.net/forum/?topicid=91197

Hvala što si pitala.
Nadam se da postoji tako što.

Jun 12, 2009 9:05 AM

Offline
Feb 2008
6186
Meri said:
SabakuNoGaara said:
Zavisi koji.. "MAL Profile of the Month" klub razvaljuje sto se prednje strane tice, kao i "Graphics club"...

O tome ja i govorim ^^
Vidi se da posjecujemo iste klubove :)


Izgleda.. xD

I da, odgovorili su ti na temu u Support, i to nije moguce.. xD

Sto se book verzije tice.. Ne razumem najbolje.. Prevodili biste Mangu ( bismo ) na Balkanski ili sta?
.
Jun 12, 2009 9:13 AM
Offline
Jul 2008
3032
asch said:

Hvala što si pitala.
Nadam se da postoji tako što.

Cyruz kaze nije moguce :(
sta ces idemo dalje :)

SabakuNoGaara said:

Sto se book verzije tice.. Ne razumem najbolje.. Prevodili biste Mangu ( bismo ) na Balkanski ili sta?

lol, ma ne xD
U pitanju je diskusija mange ili tacnije chaptera, koji odaberemo za mangu te sedmice/mjeseca. Naravno ocekuje se da procitamo taj chapter xD
Jun 12, 2009 9:18 AM

Offline
Feb 2008
6186
So bukvalno, jednu nedelju odaberemo, lupam, Naruto novi Chapter, i onda je diskusija te nedelje posvecena tom chapteru?

Ako je tako, nije lose, ali ne verujem da bi privuklo previse paznje...
.
Jun 12, 2009 9:24 AM
Offline
Jul 2008
3032
SabakuNoGaara said:
So bukvalno, jednu nedelju odaberemo, lupam, Naruto novi Chapter, i onda je diskusija te nedelje posvecena tom chapteru?

Ako je tako, nije lose, ali ne verujem da bi privuklo previse paznje...

I morao je biti bas Naruto? lol..ma svejedno...moje je misljenje ako ne mozes procitati 15-60 str ( sve zavisi od mange) za jednu sedmicu i dati svoje misljenje u dvije recenice ili vidjet sta drugi ljudi misle o tome...pa onda zasto bi takav neko i bio u Anime@Balkan klubu, ili jos tacniije na MAL-u uopste?
Jun 12, 2009 9:27 AM

Offline
Feb 2008
6186
Ne, nisam mislio na to.. Mislio sam da to mozda nebi bila dovoljna zanimljiva tema da aktivira vecinu clanova.. Ja nemam nista "protiv" nje.. Ali ne verujem da ce biti odazov velik...
.
Jun 12, 2009 9:38 AM

Offline
Feb 2008
6186
Da, takodje, ja bih rado pomogao sa Member karticama.. Ove sam ja radio.. *U Templates*
http://myanimelist.net/forum/?topicid=89008

A otvoren sam i za svaki drugi dizajn istih..
.
Jun 12, 2009 9:51 AM

Offline
Jun 2007
143
Ok dodat cu te na spisak... Posalji radove na nas mail. Meri isto.
Jun 12, 2009 9:55 AM

Offline
Feb 2008
6186
Par pitanja...
Prvo, sto se Bannera i userbarova ticem bogao bih to uraditi, samo me zanima da li postoji neki odredjeni Anime ili lik kojeg bi vi hteli da koristim?

Drugo, na mail da posaljem neke karte sto sam radio za druge klubove ili sta?
.
Jun 12, 2009 10:03 AM

Offline
Oct 2007
2071
SabakuNoGaara said:

Prvo, sto se Bannera i userbarova ticem bogao bih to uraditi, samo me zanima da li postoji neki odredjeni Anime ili lik kojeg bi vi hteli da koristim?

Mislim da bi najbolje bilo da budu Gintoki i Konata, ne zato sto su moji najomiljeniji likovi nego zato sto oboje obozavaju animeove.
Jun 12, 2009 10:05 AM

Offline
Feb 2008
6186
Gintokija bi mogao da uradim.. Ali Konata.. Ma, jednostavno mi je odbojna i ne bih da pravim ista vezano za nju...

Koliko da bude velik, sirok? Kao ovi sada na Information stranici kluba, ili drugacije nesto?
.
Jun 12, 2009 11:00 AM

Offline
Jun 2007
143
Sto se tice dimenzija imas razne varijante, sire ili uze, kako ti bude vise odgovaralo... ali sirina je max 500px pa da znas. A izbor teme tj likova prepusta tebi, vazno je da lijepo izgleda. Clanske karte bi trebale biti orginalne, da se vide da su za nas klub...

Meri, da li si zainteresovana da radis redizajn kluba, a meni i SabakuNoGaara prepustis clanske karte?
Jun 12, 2009 11:04 AM

Offline
Feb 2008
6186
OK, onda.. Pogledacu da uzmem bar glavnog lika iz prvih 5 ili vise top Anime- a ovde na MAL- u i probam da uradim lepe clanske karte.. :D
.
Jun 12, 2009 11:05 AM

Offline
Feb 2008
6186
SabakuNoGaara said:
OK, onda.. Pogledacu da uzmem bar glavnog lika iz prvih 5 ili vise top Anime- a ovde na MAL- u i probam da uradim lepe clanske karte.. :D


Summimasen! Provalio sam da postoji i Favorite Characters..xD Tako da cu uraditi sa njima kartice.. xD
.
Jun 12, 2009 11:14 AM
Offline
Jul 2008
3032
lenquist said:
Meri, da li si zainteresovana da radis redizajn kluba, a meni i SabakuNoGaara prepustis clanske karte?

Moze kako god zelis, ja sam mislila svakako poceti sa layoutom za klub, ali i sa jednim primjerom kartice pa ako vam se svidi da vidim dalje.
Sutra cu poslati karticu,(PSD file) a za layout bi trebali uzeti neki bas popularan anime kao temu.
Predlazem da otvoris topic sa par prijedloga najglasovitijih anime-a pa da glasamo koju cemo temu.

molim te posalji mi PM sa passwordom za mail ^^
Jun 12, 2009 11:33 AM

Offline
Jun 2008
348
Tixy said:
SabakuNoGaara said:

Prvo, sto se Bannera i userbarova ticem bogao bih to uraditi, samo me zanima da li postoji neki odredjeni Anime ili lik kojeg bi vi hteli da koristim?

Mislim da bi najbolje bilo da budu Gintoki i Konata, ne zato sto su moji najomiljeniji likovi nego zato sto oboje obozavaju animeove.


Ko su ti likovi XD ?

Moze li neki popularniji anime ... ili ako moze da mi posaljemo sliku lika kojeg hocemo, ako vama nije previse posla ubaciti tu sliku u predefinirani template ?
Jun 12, 2009 12:03 PM

Offline
Jun 2007
143
Evo jedan primjer clanske kartice. Nadam se da vam se sviđa. Ja mogu odraditi sve Bleach Theme kartice, SabakuNoGaara ako hoces odradi naruto.



Također sam razmisljao da, na osnovu top favorite charactera na MAL-u odradimo kartice za najpopularnije likove, međutim sto je popularniji lik, potrebno je vise poena za karticu s tim likom. Sta mislite?
lenquistJun 12, 2009 12:07 PM
Jun 12, 2009 12:04 PM

Offline
Aug 2007
627
Sexy lenquist stvarno sexy :D.

Jun 12, 2009 12:15 PM

Offline
Jun 2007
143
Ako nekome bude trebao logo anime@balkan, imam corelov file, pa vam posaljem. Moze i kao jpg ako ste spretniji s tim :D
Jun 12, 2009 12:17 PM

Offline
Aug 2007
627
A da napišemo member,kad već nema č,u nekim fontovima .

Jun 12, 2009 12:20 PM

Offline
Jun 2007
143
Pametna ideja :)
Jun 12, 2009 12:38 PM

Offline
Feb 2008
6186
Ne da nema u nekim, nego u vecini koja se meni svidja.. >.<

Inace, ja sam uradio C.C. ali u poredjenju sa ovim.. Blago receno sucks!

Anyway, lenquist, reci mi koji font koristis za "Anime@Balkan" da ne stavljam neke leve pa bude sve razlicito...
.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) [1] 2 3 »

More topics from this board

» Šta gledate ove sezone?

Tsarko - Feb 14, 2020

3 by TheDiadara »»
May 24, 2020 4:07 AM

Sticky: » Anime i manga preporuke

corwinr - Nov 10, 2014

7 by kukijelep123 »»
Dec 7, 2018 1:35 PM

Sticky: » Izbor lika za display sliku - Nominacije

corwinr - Nov 10, 2014

6 by ogiELman »»
Dec 28, 2014 3:46 PM

Poll: » Manga meseca Novembar

corwinr - Nov 2, 2014

3 by SUPEERRRRRRR »»
Nov 6, 2014 11:28 AM

Poll: » Anime meseca Novembar

corwinr - Nov 2, 2014

3 by SUPEERRRRRRR »»
Nov 6, 2014 11:26 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login