Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Jan 18, 2014 6:29 AM

Mogli bi malo diskuturirati anime koji se trenutno airaju, tko sto gleda itd....
Osim onih iz prosle sezone koji se josh povlache kao Kill la kill, Yowamushi pedal, Nagi no asukara itd. Pocela sam od najnovijih (zimska sezona) pratiti Space Dandy i Witchcraft works, obadva su mi dobra za sad, ostatak sezone namjeravam gledati dok zavrshe (jer namjeravam malo pochistiti on-hold listu i ptw listu kako ce mi se vech dati gledati nesto od toga).
I tako... sto se prati?

Jan 27, 2014 2:08 PM
pozdravhh~~ Da se odmah priključim na temu, pogledala sam prve epizode Space Dandy-ja i Witchcraft works-a i nisam nekako nastavila. Space Dandy bih voljela više sa nekom ekipom gledati, a Witchcraft works me nekako nije privukao? Zanima me, da li se isplati nastaviti? :3 Oh btw, gledam Kuroko no Basket, al to završava u travnju. T__T

Jan 28, 2014 7:40 AM

Ove sezone samo D-frag i Space Dandy, cine se cisto ok za sad. Iako ocekujem puno vise od Space Dandya.

Ostali sto se povlace od prosle sezone a da su i dalje dobri su Yowamushi Pedal koji mi je super, Golden Time, Kuroko no Basket 2, Kill la Kill, Log Horizon i Magi 2.

Ok je jos i Phi brain 3, te nekak meh tier Strike the Blood.

Potpuno razocaranje prosle sezone je Samurai Flamenco, a tako je lijepo pocelo i sve i onda kaos. Nije jos gotovo i nadam se da ce bar nekak ok zavrsit.

Feb 2, 2014 9:09 AM

Svake sezone uvijek ima bar jedna-dve stvari koje me zanimaju.Sto se tice ove ima par zanimljivih stvari

Space Dandey - Prakticki ko da se neko iz Bonesa(FMA,Eureka 7,Soul Eater) dosjetio
kako bi bilo super da naprave anime o onom iritantnom kauboju na bijelom konju iz Iz zadnjih epizoda
Cowboya Bebopa.Animacija odlicna.Pogledao sam 2 epizode al me iskreno za dalje ne zanima
Noragami - Bonesovo novo cedo o kojem niko nije govorio(osim Tumblr),
animacija je jedno od Bonesovih najvecih postignuca dosad,sam anime je kao neka kombinacija Soul Eatera i
Bleacha.Pogledao sam sve epizode koje su izasle i nastavit cu
osim ovih nov jos gledam:
1. Silver Spoon 2 sezona - Zakon slice of life
2. HunterxHuner(2011) - Shounen kojem u podrucju kvalitete i animacije ostali dugi shoneni nemogu ni popusit
3. Kuroko no Basket 2 sezona - nesto ovako zabavno i napeto nisam dugo gledo
4. Magi 2 sezona - Jedan od rijetih shounena koji imaju odlican osjecaj avanture kao One Piece i do neke mjere originalni FMA

Iskreno,trudim se ne pratiti puno stvari jer vec ovako imam za gledat puno starih stvari :D
Modified by rotkva, Feb 2, 2014 9:12 AM

Feb 4, 2014 6:18 AM

Space dandy i zombi parodija - najbolja epizoda do sad u seriji.

Samurai flamenco- nakon bolnog arc-a bobe protiv from beyond-a, surprise! Masayoshiju dodje u posjetu americhki superjunak koji jako podsjecha na kapetana ameriku. Lol. Mozda mi je cak drago sto ga nisam droppala nakon sto je otisao full sentai.

Feb 13, 2014 1:50 PM

Uz ono što je ostalo od prošle sezone (Kill la Kill, Nagi no Asukara, Golden Time i Log Horizon) gledam i Space Dandy, Noragami, Chuunibyou 2nd Season, Sekai Seifuku, D-Frag!, Nabunagun, Nobunaga the Fool i Pupa. Space Dandy je urnebes i uživam u svakoj epizodi. Chuunibyou ima malo razočaravajući početak, ali 5. epizoda mi je najdraža do sada. Noragami, sudeći po onome što sam vidio, ima najviše potencijala biti najbolji anime sezone. Sekai Seifuku, uz jako lijepu animaciju i stil, je zapravo stvarno šarmantan anime; mislim, petogodišnjakinja želi osvojiti svijet pomoću magije, šta se drugo treba reći? D-Frag! je, uz pomalo dosadnu 1. epizodu, čak i zabavan anime na onaj čudan način. Nobunagun i Nobunaga the Fool su toliko glupi da su čak i zabavni, iako no ovom drugom treba još malo poradit.. Najveće razočaranje je Pupa; epizode od 4 minute s animacijom na razini drvenih bojica...

Apr 20, 2014 4:08 PM

Ove sezone se za sad čine okej Haikyuu!!, Ping Pong The Animation <3, Baby Steps, Mekakucity Actors, No Game No Life, Nisekoi iz prošle koji se polako pretvara u harem -____- i naravno, Mushishi. I Isshuukan Friends za one koji vole takve stvari. Dosta ih hvali i Mahouka-u, al meni je za sad dosadno.

Apr 20, 2014 11:13 PM

Ne zaboravi Captain Earth

Apr 21, 2014 8:02 AM

Captain Earth mi za sad nije nešto budući da nisam ljubitelj mecha sci-fi žanra. Možda postane zanimljivo u tih 25 epizoda. Ima vremena. :)

Apr 21, 2014 10:11 AM

Od prosle sezone sto je ostalo pratim Nisekoi, a One Piece mi je vec postao navika, svake nedjelje ga pogledam. Od ovih novijih gledam: Isshuukan Friends, Kanojo ga Flag wo Oraretara , Gokukoku no Brynhildr, Dragon Ball Kai (2014) , Kamigami no Asobi, Kenzen Robo Daimidaler, Seikoku no Dragonar, Bokura wa Minna Kawaisou, No game No life i naravno Mangaka-san to Assistant-san (dugo sam ga isčekivao, šteta sto je samo 10ak min po epizodi) i Fairy Tail (jedan od najdražih)

Apr 21, 2014 12:05 PM

Captain earth mi izgleda kao kombinacija Eureke 7 i Star Drivera,sto na papiru zvuci odlicno.Al istina da za sad bas i nije nest zanimljiv.

Soredemo Sekai wa Utsukushii - Poceo kao solidan rom-com u srenjovjekovnom setingu ,a u 3. epizodi krenulo u fetise i poceo mi se polako gaditi(glavni likovi su 7. godišnji kralj 17.godišnja princeza).

Nisekoi - radi sasvim solidan posao za ono sto treba biti al sad vise nemam blagog pojma koji se vrag dešava od sad vec 3. ključa.Ispada da je Raku imao cijeli harem prije 10 god,a da se nikoji klinac ne sjeca :D

Ping Pong The Animation - Trenutno najbolja stvar od svih 12 sto pratim ove sezone.

Sidonia no Kishi -uffff opako.....neke scene u 2. ep. su me podsjetile da Dead Space :D

Bokura wa Minna Kawaisou - jako dobar rom-com,jako ugodno iznenađenje.

Mahouka Koukou no Rettousei je trenutacno dosadan dozla boga

Mekakucity Actors - eehhh,ajmo rec da je dobro,al vec je odavno proslo vrijeme kad projekt Akiyuki Shinbou-a(direktor 90% stvari koje radi studio Shaft) izgledao originalno.

Haikyuu!! - ide na formulu Kukora ali po meni je za sad nije bas nesto jer likovi nemogu biti genericniji nego sto jesu (glavni lik je prakticki preslika svakog glavnog shounen karaktera)

Soul Eater Not! -trenutno najzanimljiviji Bonesov anime od 3 koje imaju ove sezone,koliko god žalosno to bilo

Fairy Tail (2014) - Neznam kako je to moguce ali uspjeli su Lucy napraviti jos vecom droljom (nije da imam nekih problema s time :D ).

gledam jos stvari al mi se vise neda pisat.

Apr 21, 2014 1:51 PM

^^Potpisujem. Baš sam se nasmijala.

Apr 22, 2014 1:47 AM

kako vam se svidio Ishuukan Friends (One Week Friends)??

meni je osobno najbolji ove sezone, zanimljiv je i užasno tužan :'( ali jako kvalitetan
od ostalih ovog proljeća nema mnogo dobrih animea, sve je puno nekih kartaških igara i čudnih dječjih anime o.O
I don't care if I lose my mind. I'm already cursed.

Apr 22, 2014 5:08 AM

Osim 3 cista moe rom-coma i 7 baziranih na nekoj igri imas još 36 showa od kojih su jedno 20 izgeda sasvim solidno samo gledajuci iz kartice :D

Ishuukan Friends bi jako htio pogledati al se bojim da ce mi bit previse jer vec pratim 12 stvari

Apr 22, 2014 6:42 AM

Issuukan Friends mi je za sad okej, tj. među boljima. Na prvi pogled me privukla animacija, ali sad mi nije baš nešto dok je priča solidna. Ping Pong drži prvo mjesto. Ima ih par koje vrijedi pogledati, ali nećeš previše propustiti ni ako ništa ne pogledaš.

Apr 29, 2014 2:13 AM

od trenutnih što izlaze gledam

fairy tail - ne znam zašto rijetko tko voli taj anime, ja doslovno vrištim svaki put kad izađe nova epizoda. da ne kažem kako sam svih 175 epizoda prve sezone pogledala u 2 tjedna. me no have a life.

no game no life - zaljubljena sam u taj anime. cyberpunk ftw.

mahouka koukou no rettousei i black bullet - budu li ovako nastavili, drop-at ću ih. *zjev*

bokura wa minna kawaisou - voljela bih malo brže razvijanje radnje. ubija me ovo.

isshuukan friends. - slatko i neobično. iako ne znam šta ću sa sobom koliko ih trenutno gledam. T_T

veselim se na ljeto sailor moonu, navodno će biti fora. ^^

edit: i naruto. jebeni filleri, da ne čitam mangu, već bih zaboravila šta se radi u animeu.
If you win, you live.
If you lose, you die.
If you don’t fight,
you can’t win!

Apr 29, 2014 2:54 AM
Ja pratim:

No Game No Life - Moj trenutni omiljeni anime. Otkrio sam mangu a onda i light novel a sada anima. Sutra je nova episoda :) (ali onda tjedan do pete :( )

Isshuukan Friends - Ovo je tako slatko da se rastapam. Manga i anima su obije izvrsne.

Mahouka Koukou no Rettousei i Black Bullet - mange su bile OK. Nisu to slabe anime ali ono - gotovo sve u njima sam vidio negdje drugje.

Gokukoku no Brynhildr - O. Lynn, autor Elfen Leida opet udara. Manga je dobra a anime ju za sada prati. Nije za one slabog srca.

Hitsugi No Chaika - Okay. Manga je dobra a i anime je dovoljno dobro napravljen da bude dobar.

Mekakucity Actors - Manga je zabavna i dobra. Anime se pokazao istim takvim.

Soul Eater Not! - Soul Eater.

Soredemo Sekai Wa Utsukushii - Manga je izvrsna a anime ju prati dovoljno dobro da bude jako dobar.

Akkuma no Riddle - Za sada okay.

Od OVA koje moram pogledati tu su Noucome (jedini cilj ove anime je da svi koji ju gledaju idu LOL ali je zato je tako zabavna) i Girls Und Panzer (ova na samo kraju sezone ali GuP je GuP).

Apr 29, 2014 5:41 AM

trenutno jedino čemu je status "airing" a još gledam je

Nisekoi ~~

počeo sam Fairy Tail (2014) ali sam stao na prvoj XD
i vjerojatno ću ga ostaviti za neko drugo vrijeme
This world is mine. I think this world may even just be a long, long dream I'm watching. You guys may just be illusions, and it can't be proven whether or not you really exist either. In other words, this world was created with me at the center. So what will happen if I die? I don't know. My imagination isn't very creative; I just can't imagine myself dying. In other words, there is no way this world can completely disappear. But if I die, then everyone will disappear. I am the only one in this world who won't disappear. The rest are just people I see as if in a dream.

-Claire Stanfield, Baccano!

Apr 29, 2014 2:39 PM

Počela sam pratiti Dragon ball Kai (2014), kao fan Dragon Ball serijala i koji mi je jedan od naj chilhood animea ovo mi je nešto kao izmedju rewatchinga starog samo poboljšanog po pitanju razvlačenja - radnja bolje slijedi mangu i nije toliko prisutan osjećaj da se radnja razvlači, svejedno ga je veći gušt gledat maratonski od barem par epizoda u komadu.

O ostalima mi se ne da sad pisati.

May 2, 2014 12:27 PM
No game no life i JoJo pratim samo ove sezone.
NGNL me ugodno iznenadio koliko je zabavan.
JoJo awesome kao i uvijek...

May 6, 2014 4:08 PM

Bokura wa minna kawaisou - slazen se s Splendor, tribalo bi ubrzat radnju, al cini se kao zanimljiv anime

Selector Infected WIXOSS - u redu je, samo mi se stvarno ne sviđa kako se jedna zenska zaljubi u svog brata hah >.<

Mekakucity Actors - cini se okej

Fairy Tail (2014) - meni inace najdrazi anime tako da ne triban nista govoriti. ostajen budna do 5 ujutro da gledan novu epizodu xD

Nisekoi - predobar i zabavan anime, jedan od najdrazih mogu reci

Date A Live II - cini se okej zasad

^^

May 9, 2014 11:50 AM
Haikyuu me iznenadio. Odbojka je iznenađujuće zanimljiva zasad.

May 16, 2014 5:38 AM
Ajme zadnja epizoda No game no life i shiritori so epic, ali prijevodi su bili još bolji Wtf?
Jibril best girl!!

May 17, 2014 2:16 AM

Meni je Haikyu pomalo plitak, ali vidjećemo kako će dalje ići. Za sada je samo zabavan, to je sve.

May 17, 2014 5:24 AM
Da, jako je zabavan i potpuno je fokusiran na sportski dio što je nekima plus a nekim velik minus. Humor i likovi su vrhunski, čuo sam da je ovaj što se na kraju zadnje epizode pojavio neki epic lik pa jedva čekam vidjet o čem se točno radi.

Jul 5, 2014 5:15 AM

I tako je završila sezona i počinje nova. Iskreno, Ping Pong The Animation je jedino što je bilo savršeno. Sve drugo se moglo i ne pogledat pa ne bi previše propustili. Ne zbrajam Mushishi i JoJo jer to nije moglo biti loše. Yowamushi Pedal je završio, što je meni super anime. Baš sam uživala i jedva čekam da izađe nova sezona. Captain Earth najveće razočaranje jer cijelo vrijeme čekam da postane bolje, a samo postaje još gore. Isshukan Friends ostao sladak i do kraja. Haikyuu zabavan. WIXOSS odličan za taj žanr. Mahouka wat?! Mekakucity Actors bolji od 7.39 rejtinga koji je dobio na MAL-u. :D etogac, ima se još toga za reći, ali da ne duljim... Okej sezona, ali sumnjam da će ova biti bolja.

Jul 7, 2014 1:57 AM
Po meni bi trebala ova sezona bit bolja.
Tokyo Ghoul, Akame ga Kill, Free, Aldnoah.Zero, Hanamonogatari, Zankyou no Terror... Još ak usporedimo s prošlim ljetom, ovo je savršenstvo.

Jul 11, 2014 9:52 AM

TheRunner said:
Haikyuu me iznenadio. Odbojka je iznenađujuće zanimljiva zasad.

svaki sport mi je postao zanimljiv kroz mangu i anime. xd

trenutno free, ao haru ride (jeah, ljubić), akame ga kill :3 i sailor moon, planiram početi sa gekkan shoujo nozaki-kun i barakamon.

još uvijek gledam mahouka iako mi je odavno dojadilo, fairy tail i haikyuu. završih sa black bulletom (razočaranjeee), no game no life, bokura wa minna kawaisou i isshuukan friends i jedino bih opet pogledala NGNL, ovi ostali su mi došli kao usput i nisam nešto pretjerano oduševljena. bokura i isshuukan maltene nemaju radnje.
If you win, you live.
If you lose, you die.
If you don’t fight,
you can’t win!

Jul 12, 2014 5:19 AM

Akame ga Kill! - dobra stvar, jedva čekam drugu epizodu. U početku mi je bila čudna kombinacija onakve animacije i krvi, ali mislim da je to skroz dobro jer anime ne ispada pregrub.

Aldnoah.Zero - Još jedan mecha anime sa klincima. Već mogu pretpostaviti kako bi moglo izgledati. Čak mi pada na pamet vezati ga sa Gundam Destiny. Moram li napominjati da je soundtrack u animeu nešto prebrutalno.

Sailor Moon - Remake.

Free! - Tko ne voli vidjeti gole dečke kako trčkaraju oko bazena :3

Mahouka Koukou no Rettousei - Ovo mi je skoro pa na čekanju jer ne mogu gledati ep po ep. Super je ideja, ali mislim da ću se ipak baciti na čitanje LNa jer mi anime ima previše rupa.

Shirogane no Ishi: Argevollen - Još jedan mecha (uhvatila me želja..). Ništa spešl, ništa što prije nije viđeno.

Tokyo Ghoul - Za sada, skroz bez veze anime, barem meni. Pogotovo nakon druge epizode. Ne znam, vidjela sam već nešto ovako u Shikiju i ne sjeda mi ovaj žanr, ali sam počela gledati čisto zbog sve strke koja se oko njega podigla.

Još planiram početi gledati Zankyou no Terror i mislim da je to to za ovu sezonu. Previše drugih stvari za gledati xD

Jul 14, 2014 3:49 AM
AgK i Tokyo Ghoul pročitajte mangu, stvarno su odlične. U Tokyo Ghoulu malo pretjeruju s cenzurama, kad skineš epizodu i 20 minuta gledaš crni ekran samo :P A očito je da bi prodali više bluraya jer prikazuju anime u 1 navečer.

Aldnoah.Zero je ok, ali preružan CGI. Jebiga...

Free sexy kao i uvijek, novi ending je savršenstvo, a ni opening nije loš.

Čuo sam da je Zankyou no Terror najbolji ove sezone, ali ne želim si previše natrpat ;__; Pogledat ću sigurno kad sve izađe.

Haikyuu nastavljam sad ova epizoda uhhh, odličan novi opening i ending i zadnja scena s Hinatom uhhhhhhhhh. Jedva čekam sljedeću epizodu.

Splendor said:

svaki sport mi je postao zanimljiv kroz mangu i anime. xd

Ista stvar :D
Tako i naučim pravila za bilo koji sport...

Jul 14, 2014 6:48 AM

Akame ga kill je odlican (barem za sad)

i

sengoku basara judge end je zakon :D

Jul 26, 2014 5:47 PM

glasslip, aldnoah i zankyou no terror su mi zasad najbolji

gekkan shoujo nozaki-kun, sabagebu i locodol su super komedije a seirei tsukai no blade dance i nobunaga concerto su loši

akame ga kill i tokyo ghoul nisu ništa posebno, mislim da ih se previše hvali,

a mahouka je jedan od najglupljih animea koje sam vidio, radnja je prebrza pa ću vjerovatno počet čitat LN da vidim je li tamo bolje

Jul 27, 2014 2:31 AM
Sword art online II, za sve drugo kaj je airing rađe pričekam da izađe do kraja neg da nakon svake epizode tjedan dana minimalno moram cekat

Jul 29, 2014 5:21 AM
Osim Mahouka Koukou no Rettousei koji je osta od prije pratim samo Akame ga Kill i Himegoto. Uglavnom zato jer su dobre mange pa mi nije bed gledati ih kao anime. Mislio sam gleadatio it Tokyo ESP ali nema se vremena za to i post roleplaying na jednom sijtu. Mozda ga izmaratoniram kada bude gotov.

Aug 26, 2014 10:01 AM

Hmmm jedino što gledam od ovog novog šta sada aira bi bio Haikyuu!!, a Sword art online II mi se neda čekati svaki tjedan za episode pa ću rađe čekati da završi pa u jedan dan ili dva dana pogledati

Sep 12, 2014 6:26 PM

Jel stvarno nitko nije spomenuo Nobunaga Concerto i Sabagebu!. Sabagebu! mogu razumjeti jer takav humor nije za sve ali Nobunaga Concerto je baš zakon.

Šta nitko ne gleda ta dva animea?

Sep 12, 2014 10:30 PM

Pogledo 1. ep,Nobunaga Concerto ima grozan CGI likova kojima su napravili face sa rotoscoping tehnologijom(Aku no Hana) te izgledaju kao da imaju maske.Doslovno mi je bilo bolno za gledati,ali humor je bio super.

Sep 14, 2014 10:59 AM
Ajme nije čudo da Akame ga Flop nije uspio ni prodaju mangi povećat koliko je dosadan. Manga sama po sebi nije ništa posebno, a oni su uspjeli napraviti anime koji je još dosadniji, s lošom animacijom i OST-om...

Tokyo Ghoul je sasvim druga priča. Pola toga su izbacili, pola toga su cenzurirali. Ostane 10% normalnog animea.

Sep 18, 2014 8:47 AM

Tokyo Ghoul je meni najvece razocarenje od ove sezone, doslovno samo ide nizbrdo s epizode na epizodu.

Zankyou no terror mi je bio super sve do zadnjih par epizoda, mislim jos mi je dobar, ali sad mi je nekako izgubio taj ozbiljniji i mracniji dojam koji je imao u ranijim epizodama.

Gekkan shoujo nozaki-kun cista komedija sa simpa likovima, skroz dobro :D

Barakamon mi je najdraza zasada ove sezone, super likovi, super atmosfera, jednostavno zabavno za gledat : )

Sep 19, 2014 2:03 AM

Au no Haru Ride -shoujo koji je prosjek prosjeka,gledajte Kimi ni Todoke umjeto toga

Akame ga Kill - Over the top edgy-style shounen koji ima jednako smisla kao i Mirai nikki sa tolko gluposti i promjena u raspoloženju da je teško pratiti ali postaje dooooonekle zabavan ako ga pocnes smatrati kao crni humor.

Gekkan shoujo nozaki-kun - super komedija,Chiyo je najslađa redhead odma poslije Asuke

Sep 19, 2014 12:42 PM

Tokyo Ghoul je imao super finale, a dolazi i 2. sezona, da je barem takav bio cijeli anime..

Oct 31, 2014 7:37 AM

Ima tko da gleda Akatsuki no Yona ili Ore, Twintails ni Narimasu.
Zanimaju me komentari da vidim ocu li pogledati. :D
"What a drag." -Shikamaru Nara

Nov 5, 2014 2:33 AM

Sarmek said:
Ima tko da gleda Akatsuki no Yona ili Ore, Twintails ni Narimasu.
Zanimaju me komentari da vidim ocu li pogledati. :D

Akatsuki no Yona zasada izgleda vrlo dobro i svakom epizodom sve bolje.

Ore, Twintails ni Narimasu. ima zanimljivi smisao za humor.

Preporucio bi to oba serijala.

Nov 5, 2014 8:38 AM

Akatsuki no Yona je solidna ali iskreno sam htio da bude malo vise od jednostavnog shouja koji se istice jedino po tome sto je periodna drama.U jednoj ruci imas smrt i dramu(koje su izvedene dosta jeftino),a u drugu ruku imas tone ''shoujo/chibi/cute/whatever'' momenata koji te odma izvuku iz bilo kakve imerzije sto je drama prethodno postavila.Pacing je također ''udri me lopatom''.Za stvar od 12 epizoda oni u 1 epizodi provedu svu ti dramu i ubiju tog lika i sljedece 2 ep flashbackovima objasnjavaju zasto bi me bilo briga.

Fate/Stay Night je zasad zakon - nadmašio Fate/Zero u 4 epizode,ufotable zna posao kako tocno adaptirati VN.Jedini je problem sto,zbog toga sto je VN adaptacija,izgleda 90% vremena jako ukoceno.0

Parasyte - zasad tocna adaptacija jednog odlicnog horor manga klasika.

Nov 13, 2014 2:32 AM

Fate/Stay Night je najbolji od ove sezone
Ai Tenchi Muyo ja jako zabavno za gledat
Nanatsu no Taizai izgleda malo dječje ali ja OK za sad
Madan no Ou to Vanadis je isto zakon
"I lost all of what you could call feelings of love. They weren't sealed, so they can't be released. They weren't broken, so they can't be fixed. That which is lost, cannot be recovered." Shiba Tatsuya
"There are no regrets. If one can be proud of one's life, one should not wish for another chance." Saber
"No matter what happens, no matter how crazy things get, I'll always try to restore balance." Korra
"It's madness to let others take what's yours and accept it blindly." Baatar Jr
"Instinct is a lie, told by a fearful body, hoping to be wrong." Zaheer
"Partner in crime, partner in time" Chloe Price and Max Caulfield

Dec 5, 2014 9:20 AM
toniklc02 said:
Tokyo Ghoul je imao super finale, a dolazi i 2. sezona, da je barem takav bio cijeli anime..

Slazem se, ima Tokyo Ghoul svojih momenata, al meh, meni nije pasao iz nekako razloga, pogledat cu ga ponovo kad zavrsi 2. sezona. Kraj prve sezone je odlican :)

Jan 8, 2015 10:02 AM

iii krenula nova sezona tokyo ghoula, vrlo zanimljivo i izgleda da druga sezona ne prati mangu, nadam se da će ostatak sezone iznenaditi i nadmašiti onu kilavu prvu :)

od ostalih anime se gleda druga sezona aldnoaha i kantai collection

Jan 8, 2015 12:09 PM

Prva epizoda druge sezone Tokyo Ghoula mi je odlična.Nadam se da će takva biti cijela sezona i nadmašit prvu,a ne razočarati kao Akame ga Kill.
"What a drag." -Shikamaru Nara