Forum Settings
Forums
Pages (9) [1] 2 3 » ... Last »
Must be a Club Member to Reply 
Nov 1, 2007 2:10 AM

Ime Armin, 87 godište, u horoskopu vodolija, student i anime fan! U slobodno vrijeme web-designer http://www.freewebs.com/lenquist . Sad ste vi na redu!

EDIT: Sad radi link :)
Modified by lenquist, Mar 10, 2008 5:36 AM

Nov 1, 2007 1:18 PM

^^ "web designer" = cool!!

Odazivam se na ime Boris, 90-o godište, srednjoškolac...u horoskopu sam strijelac/škorpion, krvna grupa A+, HIV negativan...
u slobodno vrijeme gledam/čitam anime/mange i mučim se sa pronalaskom mjesta na kojem mogu kupiti malo bolje i novije mange

Nov 2, 2007 6:01 AM

Ti se odazivaš!!!!

Hmmm....nisam dobar u ovom...Dobro zovem se Aljoša,rođen 29.1.1991 tako da sam isto Vodolija.Hmmm da rođen sam u Vukovaru ali eto živim u Puli (...).Idem u treći razred srednje škole jel?!
Ahha krvna grupa:0 +
I tako to....za daljne informacije (ne)pitajte me!!!

Nov 2, 2007 2:11 PM

Niste morali krvne grupe :) to ako zafali da znamo ko moze donirati ^_^

Nov 3, 2007 5:08 AM

Pa baš zato.Ja mogu svima dat,al neću xD.

Nov 3, 2007 2:33 PM

http://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_blood_type_theory_of_personality

ja sam zbog toga napisao... Za ono drugo sam se zahebavao.
i nije ako drugima zafali nego ako mene nešto pregazi!!

Nov 3, 2007 2:44 PM

Skull26 said:
http://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_blood_type_theory_of_personality

ja sam zbog toga napisao... Za ono drugo sam se zahebavao.
i nije ako drugima zafali nego ako mene nešto pregazi!!

Jest, cuo sam za to u nekom Anime-u....ja mislim u Oruchuban Ebichu. To je njima nešto kao naš horoskop koliko sam skontao.

Nov 4, 2007 2:08 PM

E aj da otaljam ovo, nikad nisam volela pretstavljanje. Zovem se Tijana, rodjena 28.12.1990. u nemam pojma koliko sati. Zivim u Beogradu, treci razred gimnazije. U slobodno vreme (koga imam previse) uglavnom gledam anime ili sedim pred kompom i blejim na msn-u. Koga zanima jos nesto nek pita slobodno :P

Feb 17, 2008 12:23 PM
nadimak : zlaja
godiste: '92
lokejšn : sarajevo

debil s vana, pametnjakovic po prirodi, ambiciozan po idealu, roker u dusi i neobican po obicaju...

Feb 20, 2008 2:09 AM
yoy... ^^;

Zovem se Barbara, 91. godište sam, živim u Puli, treći rez. turističke škole ( s Aschom XD), u slobodno vrijeme gledam anime (mda), rolam se, crtam, pišem i tako... ^_^

...to je to. XD

Mar 2, 2008 5:39 AM

Ime Mladen,20 godina fizicki nezaposljen umno tragam za filozofijom zivota gledajuci anime i citajuci mangu ^^,slusam rock i heavy metal muziku,u horoskopu skorpion,igram fudbal i basket ostalo koga zanima imate moj msn pa slobodno ubacite :)

Mar 2, 2008 9:22 AM
sofija, vaga(ne verujem u horoskop),'90, u slobodno vreme pisem svasta...slusam lp i naravno...gledam anime...

Mar 2, 2008 2:26 PM

marko, 88 god... nisht posebno....

i samo da ispravim onoga ko je reko da je nulta pozitivna da moze da da svakom krv... ne mozhe meni :P

p0z ;)
Zaraki with bankai > Chuck Norris

Mar 3, 2008 9:28 AM

A što je s tobom?

Mar 4, 2008 2:46 AM

Pa hello svima........... Sta da kazem o sebi.......... Ime mi je Alan, imam 16 godina, tj. 92 sam godiste. Nazalost, kasno sam upoznao lepotu Anime, tako da sam do sada gledao samo Naruta i to je bilo dovoljno da se zaljubim u ovaj filmski pravac. Nadam se da cu se lepo uklopiti, i tako....... sve u svemu, See ya!!!
.

Mar 6, 2008 10:50 PM

pa nije nishta sa mnom... samo ako si pozitivna krvna grupa ne mozes davati krv grupama koje su negativne. :)

Mar 8, 2008 1:19 PM

Ovo je bash cool chek i ja da napishem neshto ((:

Ja sam Sanja, imam 19 godina, studiram zurnalistiku u Nishu, imam crvenu kosu, patim od hornichne depresije i smatram da je svako vreme slobodno vreme.
Signature removed. Please follow the signature rules, as defined in the Site & Forum Guidelines.

Mar 8, 2008 6:05 PM

Slazem se za slobodno vrijeme, ali hronicno depresivna... zasto!?

p.s.: nisi rekla krvnu grupu ; )

Mar 9, 2008 12:52 AM

Lol...ja i ne znam svoju...

Mar 9, 2008 3:07 AM

Nisi trebao priznat,moraš se izjasnit svezi krvne grupe :D.

Mar 9, 2008 4:18 AM

LOL, pitash zashto? Pa zato shto je depresija cool.

Krvna grupa 0+ ... nije kao da je to bitno s obzirom na to da ne planiram da ikad ikom dam svoju krv.
Signature removed. Please follow the signature rules, as defined in the Site & Forum Guidelines.

Mar 9, 2008 6:22 AM

Šta si slabokrvna pa si zato depresivna?

^^

Mar 9, 2008 10:29 AM

pitao sam iz zajebancije nisi duzhna da kazhesh krvnu grupu.. shala... ja svoju nisam rekao.. ja mislim ?

i shto jes jes... depresija > neshto shto nije depresija... :)

Mar 9, 2008 11:36 AM

ime dino,91',rak.zivin u splitu,iden u drugi razred srednje skole.treniran boks,a u slobodno vrime,naravno,volin pogledat anime(iako me priko tjedna uvik neko pila na msn-u pa ne stignen pogledat puno epizoda tada,al to nadoknadin priko vikenda).mangu citan rijetko jer i ovako iman previse animea a uvik mi je draze zavalit se u stolicu i gledat anime nego citat.ipak,namjeravan procitat mangu od nekih animea koji su mi se svidili,a da se prica mange i animea razlikuje(npr.light novel od fate/stay night,itd.)

btw ako mi bacite oko na profil pa vidite da iman PREVISE animea na plan to watch - ja tu stavin anime koji san downloada ali nisan jos stiga pogledat.iman dosta animea i stalno downloadan,puno brze nego sta gledan lol

Mar 9, 2008 3:38 PM

LOL nisam slabokrvna... shto se krvne grupe tiche ... nije kao da je tajna...

Mar 10, 2008 12:26 AM

Cuo sam da anemija opasno vlada medju Anime fanovima :P

Mar 10, 2008 12:30 AM

A poshteno... ja sam 0-

Mar 10, 2008 2:54 PM

lenquist said:
Cuo sam da anemija opasno vlada medju Anime fanovima :P

LOL
Stvarno?

Mar 10, 2008 4:01 PM

pa valjda kada ceo dan provodimo tako sto blejimo ispred ekrana,nije ni cudo...lol

ajde pa da me ne gledate ko' da sam pala sa marsa...

ne morate da me zovete, dodjem ja i sama. ali ajde, za svaki slucaj, zovem se Bojana Petrovic i rodila sam se nekad davno, 13.12.1991 u nekoj zabiti...erm,htedoh reci bolnici. trenutno zivim u bg-u ali sam se dosta selila(zivela sam na dva kontinenta) tako da se ne bih iznenadila kada bih se probudila sutra ujutru u Tunguziji. elem,idem u 5. beogradsku(gde sam poznatija kao Pjetrovichka) iliti 'bivse' sediste gestapa...da se primetiti

visoka i mrsava sa nekom cudnom braon kosom. nosim naocare i dioptrija mi postepeno raste...cik pogodi sto?

u slobodno vreme,vrebam po internetu i gledam anime. zelim da budem forenzicarka i da se pojavi mesto na kome mogu da kupujem mange.krvnu grupu ne znam ai znam da sam Rh +. svoju otkacenost objasnjavam time sto sam jela vunene cupe koje su se skupljale na tepihu kao mala...

slusam sve i svasta sam ne narodnjake.yu-rock ima prednost naravno.

napisala bih maticni broj ali ga ne znam napamet...ako sta treba javite...tu sam ja negde iza coska.

Mar 10, 2008 6:21 PM

Ja sam za to da mi osnujemo pokret protiv anemije medju anime fanovima.[ili to ili da trazimo negdje neke yome da pojedemo da se igramo klejmora....]

Doniram krv po potrebi, al imajte obzira da raspolazem sa samo 4-5 litara :)

akane_chan... vunene cupe ?? haha
I avatar ti je odlican stvarno, hahaha.. zaraki kenpachi..

Mar 10, 2008 6:43 PM

da kao beba sam ih jela...ne pitaj sto jer ni ja sama ne znam...

sto se tice avatara...hvala.i meni je kenpachi bio najsmesniji...ono u stilu 'uvredi ga i nayebao si'

Mar 11, 2008 3:41 AM

hmz.. sta reci o sebi.. zovem se vlada, 87o sam godiste, student beogradske akademije racunara i to cak student na daljinu, iz ns-a sam q: i tako.. anime fan naravno :D nznm sta vise da napisem, mnogo sam lenj.. xaxa >.<

Mar 11, 2008 4:18 AM

KiLLaUrSeLv said:
Ja sam za to da mi osnujemo pokret protiv anemije medju anime fanovima.[ili to ili da trazimo negdje neke yome da pojedemo da se igramo klejmora....]

Ma ne mozemo se mi igrati claymore-a to samo cure mogu :) Mi cemo glumiti Raki-a i kuhati im :P

Mar 11, 2008 4:53 AM

Haha, ma nek eksperimentishe ko hoce... Ja mislim da josh nisam stigao do anemije iako gledam anime [bar se nadam, jer nemam pojma da kuvam ]

Mar 11, 2008 11:53 AM

Pa možemo i mi muški,al nam onda ne trebaju klejmori.Ja ću biti ko Rigardo pretvarat ću se u lav-čudovište.Možemo i s katanama.Nisam ni ja stigo da anemije...strah me...neću dat krv,treba mi.

Mar 11, 2008 12:53 PM

Pa da se predstavim...
Zovem se Sanjin, godište '87, "studiram" ekonomiju - previše lijen da bi ju završio, volim visit na kavi, čitat knjige (pogotovo Murakamia)...Krvnu grupu neznam....za sve ostalo slobodno pitajte...

Mar 12, 2008 12:45 AM

ssudec said:
Pa da se predstavim...
Zovem se Sanjin, godište '87, "studiram" ekonomiju - previše lijen da bi ju završio, volim visit na kavi, čitat knjige (pogotovo Murakamia)...Krvnu grupu neznam....za sve ostalo slobodno pitajte...

I ja nesto opasno volim studirati pa nikako da zavrsim :) Inace sam na elektrotehnici, a nisam napomenuo da zaradjujem za zivot kao graficki i web dizajner. Dobar avatar akane ^_^

Mar 12, 2008 2:00 AM

my turn....

zovem se Ivan 84.godiste , student prava....jos ih nisam zavrsio (polako ima vremena) :))

trenutno radim, a kada ne radim gledam anime....pa...i kada radim gledam anime LOL
A+ blood grupa...

a lenquiste za taj klejmor ...umes li da kuvas? nije lako biti Raki.... :P

Mar 12, 2008 3:04 AM

romero said:
my turn....

zovem se Ivan 84.godiste , student prava....jos ih nisam zavrsio (polako ima vremena) :))

trenutno radim, a kada ne radim gledam anime....pa...i kada radim gledam anime LOL
A+ blood grupa...

a lenquiste za taj klejmor ...umes li da kuvas? nije lako biti Raki.... :P

s tim da Claymore jedu jednom sedmično bice dovoljno. ^ _ ^

Mar 13, 2008 8:54 PM

hello there!
Ja sam Ivana, 83 godiste i to mi trenutno ne pase, jer mi se cini da sam najstarija ovdje :))! Po okupaciji sam anime lover, a u slobodno vrijeme studiram geodeziju :)..
Krvna grupa 0-, nemam problema sa doniranjem krvi, tako da samo javite..
Nemam anemiju :)
Pokusala sam jednu godinu studirati japanologiju,nije me bas krenulo..no,hvata me i dalje zelja da naucim japanski, valjda bude srece..

Za ostale inf. obratite se mom doktoru :)

Mar 13, 2008 9:49 PM

Savrseno, ako mi bude trebala krv znam koga da zovem, nema mnogo ljudi 0-

Naravno isto tako ako tebi zatreba zovni me, pa cemo da ugovorimo razmjenu nulte negativne

Nisi neshto stara nemoj da se cimash bezveze :)
I uopshte nije losha ta pjesma... Svijetla tachka tog anime-a shto se mene tiche.

p0z

Mar 17, 2008 4:27 PM

Milos,89 godiste zivim u Nish-u ,"radim" u pakom-u i admin na www.zomganime.com

Mar 18, 2008 8:22 AM

Medusa said:
Milos,89 godiste zivim u Nish-u ,"radim" u pakom-u i admin na http://www.zomganime.com

Cool josh neko iz nisha ((:

Mar 18, 2008 7:04 PM

Hmm, Matija, Zagreb, 1986. god.
Više informacija u profilu. :D

Mar 19, 2008 1:39 AM

Ovi novi clanovi ne znaju da je obavezno napisati krvnu grupu :D

Mar 19, 2008 3:09 AM

sanjica said:
Medusa said:
Milos,89 godiste zivim u Nish-u ,"radim" u pakom-u i admin na http://www.zomganime.com

Ne mogu da verujem da jos neko u Nishu osim mene gleda anime lol .

Mar 19, 2008 3:42 AM

Medusa said:
sanjica said:
Medusa said:

Ne mogu da verujem da jos neko u Nishu osim mene gleda anime lol .

Shta prichash ja znam bash dosta ljudi... samo uglavnom ne prichaju o tome

Mar 20, 2008 3:24 AM

Evo cu se ja da predstavim, inace sam stari član ovog cluba zajedno sa ashom, prestao sam biti aktivan kad i klub, ali eto vidim da je opet aktivan.

Zovem se Nikola, nadimak Talh, imam 17 godina i trenutno pokusavam zavrsiti freaking srednju skolu, prvi susret sa animeo je bio prije 13 god, ali trenutno za njega znam otkada sam na Njemackoj TV gledao Pokemon, Digimon, DragonBall i One Pieace ko klinac. Zasto sam poceo gledati je to sto me pocelo zanimati naravno ali pod utjecajem asha. Bavim se kosarkom i ukupno u Ligi imam 160+ koseva i 4 na ljestvici za strijelca lige. Roden sam u Vukovaru al zivim u Puli, krvnu grupu neznam nikad mi je nisu rekli xD, ako zelite vise znat commentirajte na moj profile.

Mar 20, 2008 8:37 AM

Kad dijelis majce sa potpisima Talh :) ?

I sto se tiche krvi dosta smo rigorozni... Saznajte to... :P

Medusa, imamo li neke popsute mi ovdje u Pakom-u , moram da kupim neki flesh i josh poneku glupost :)

p.s.: lenquist, odlichan banner ! haha :D

Mar 25, 2008 2:32 PM
Poz svima... Evo finaly i ja da se predstavim... Zovem se Zoli. Zhivim u Temerinu (Srbija). Obozhavam anime i japanske Trash filmove.

Rođen: 28. Maj. 1988

Fax: Filozofski Fakultet Novi Sad: Medijske Studije (Žurnalistika)

Mjuz: pa uglavnom slusham metal, metal-core, hard-core, death-core...Daft Punk! (hate me!!!) :)

Hobby: Sviram gitaru, i pevam.

Anime: Pa nemam pojma. Gledam sve i svashta. Od Horora do Romantike sve... :D

Koga interesuje vishe (al chisto sumnjam xD) nek me pita!

Ps: Krvna grupa:
I'm... so... smrk smrk... sorry... cause... smrk smrk... I have no idea! :(
xD

Pages (9) [1] 2 3 » ... Last »