Forum Settings
Forums
Pages (2) « 1 [2]
Must be a Club Member to Reply 
Nov 11, 2017 2:09 PM
Tere!

Kaarel, 19 ja otsin sõpru kellega animest rääkida/vaadata. Hoidun suhteliselt omaette sellepärast, et olen IT maailmas liiga pikalt aega veetnud.

Keegi suhelda tahab siis P.M siin või Discord :).

Dec 22, 2017 4:01 AM
Tundub, et ma olen siin vanim.. vähemalt nende seast, kes oma numbri kirja on pannud :) Ja üks viimastest, kes siia saidile jõudnud on.
Mina olen Rita, 30+, elan Tallinnas.

Animega sain tuttavaks varatiinekana, kui saksa kanalitelt hakkasid esimesed Jaapani multikad tulema (pigem TV anime sarjad - SailorMoon, Pokemon etc). Sellest ajast peale ka anime fänn olnud.. see on siis.. mm.. üle poole mu elust :)

JAFFil olen iga-aastane külaline ja eriliselt naudin täispikki anime filme, mis kuidagi minuga "räägivad". Mulle meeldib näha, et kõik multikad ei ole "mina hea, sina paha, mina murran kurjuse" stiilis, vaid on emotsioonidel või vaatlustel põhinevad. Näiteks "Hotarubi no Mori e".

Oma jaapani anime lembusega olen nakatanud ka oma 8-aastast tütart ja elukaaslast, kellega JAFFil koos käime ja kodus multikaid vaatame :) Samuti on mul paar head sõpra, kellele veel anime meeldib.
Modified by tirtsikas, Dec 22, 2017 4:31 AM

May 6, 2018 6:57 AM

Well hello there, i am currently a 19 year old boy and i'm dead inside (and a weeb as you can tell already). Pretty much all you need to know about me. If in need of a drinking buddy, i'll be at your service.

Pages (2) « 1 [2]