Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]
Nov 11, 2017 2:09 PM
Offline
Oct 2016
6
Tere!

Kaarel, 19 ja otsin sõpru kellega animest rääkida/vaadata. Hoidun suhteliselt omaette sellepärast, et olen IT maailmas liiga pikalt aega veetnud.

Keegi suhelda tahab siis P.M siin või Discord :).
Dec 22, 2017 4:01 AM
Offline
Dec 2017
1
Tundub, et ma olen siin vanim.. vähemalt nende seast, kes oma numbri kirja on pannud :) Ja üks viimastest, kes siia saidile jõudnud on.
Olen 30+, elan Tallinnas.

Animega sain tuttavaks varatiinekana, kui saksa kanalitelt hakkasid esimesed Jaapani multikad tulema (pigem TV anime sarjad - SailorMoon, Pokemon etc). Sellest ajast peale ka anime fänn olnud.. see on siis.. mm.. üle poole mu elust :)

JAFFil olen iga-aastane külaline ja eriliselt naudin täispikki anime filme, mis kuidagi minuga "räägivad". Mulle meeldib näha, et kõik multikad ei ole "mina hea, sina paha, mina murran kurjuse" stiilis, vaid on emotsioonidel või vaatlustel põhinevad. Näiteks "Hotarubi no Mori e".
tirtsikasJan 21, 2023 5:19 PM
May 6, 2018 6:57 AM

Offline
Jun 2016
44
Well hello there, i am currently a 19 year old boy and i'm dead inside (and a weeb as you can tell already). Pretty much all you need to know about me. If in need of a drinking buddy, i'll be at your service.


Jan 9, 2020 9:31 AM

Offline
Dec 2018
8
Hei,

Leidub siin ehk veel Serial Experiments Lain, Haibane Renmei või Shinsekai Yori (anime) fänne?

Kõike vahvat,
Sussch
Apr 29, 2020 3:43 AM

Offline
Jan 2008
741
Tere! Eesti Klubi liikmeks astusin tegelikult juba aastaid tagasi. Siin on kuidagi väga vaikseks jäänud, seepärast otsustasin natuke aktiivsust üles näidata ja end lõpuks tutvustada.

Anime fan olen juba 15+ aastat olnud, ... pisiku sain külge kui nägin esimest korda telekast VIVA ja MTV pealt "X - The Series" ja "Sailor Moon". Inglise keelt ma sel ajal veel ei mõistnud, aga kuidagi väga põnev oli. :)

Vaatan igasugust animet... ulme, seiklus, komöödia, romantika, isekai, shounen ai - kõik läheb peale, kui vaid tegelased ja tegevus huvitavad on. Ilus graafika tuleb ka kasuks ("Made in Abyss", "The Ancient Magus' Bride" ja "Violet Evergarden").

Olen ka manga/manwha sõber... mida loen enamasti mangafoxi kaudu (raamatuid ma koju ei kuhja... niigi tegemist oma nendoroidide kogu ära mahutamisega). :)=

Mul on neli myanimelisti klubi, mis pole eriti populaarsed, kuna kasutan neid mõnikord vaid oma lemmikute üles lugemiseks.

OK, jutt valgus kuidagi laiali.... kui on soovi, võtke ühendust.

Alyx~


P.S. Sussch, tänan soovituse eest.... ma pole veel animet "Serial Experiments Lain" vaadanud... tundub huvitav!
Jan 29, 2021 11:02 AM
Offline
Nov 2012
10
Hello!

Olen juba aastaid MALis lurkinud, aga nüüd hiljuti oli mitu aastat pausi (unustasin parooli ära ja ei viitsinud jamada xd), ja ma pole tegelikult kunagi väga kribanud kuhugi. Tundub veider, et kõik on nii vaikseks jäänud - vanad tuttavad, klubid jne, seega mõtlesin väikese tutvustuse siia visata. Ehk satub mõni like-minded indiviid seda lugema. :)

Lühidalt minust: 24, elan Tartus, olen tarkvara testija ja õpin TalTechis IT-süsteemide arendust. Kodukontor ja kaugõpe ftw.

Peamiselt tegelen elektroonilise muusika tegemise ja mängude pelamisega (so nothing very unusual).

Kui mõni õhtu on kellelgi soovi LoLi minuga mängida või lihtsalt rääkida animest/mängudest, millest iganes, siis hit me up. Vastan meeleldi sõbrakutsetele ja kommentaaridele.

Have a nice one!
Mar 23, 2021 2:36 PM
Offline
Sep 2010
17
Tere,

Olen Maris, vaatan, et tradisiooniks on siin öelda ka vanus... 26. Elan Tallinnas, aeg ajalt olen JAFFi juures abiks.

No animet olen vaadanud tükk aega. Vaatan kõike mis minu meelest on hea anime. Selle lõppeva talihooaja lemmikud on Tensei shitara slime, Re:zero, Urasekai Picnic, Mushoku Tensei, Yuru camp, , Wonder egg, Horimiya, SKoo, Beastar, Dr.Stone.
Mis näitab, et mu huvid on laiad ja on ka mu tavaelus. Hoolimata oma tohutust anime vaatamisest olen leidnud aega elada, reisida, tegutseda ja olla mina ise.

Ja viimasel ajal murran end rutiinidest välja ja seetõttu otsustasin ka siia kirjutada, sest netikommentaare ja postitusi pole ma kõigi nende aastate jooksul kuigi teinud...
Aug 24, 2022 10:25 AM
Offline
Jul 2020
2
Nimi: Jaan (20)
Elan harjumaal väikses talus
Eem.. esimene anime oli "Darling in the franxx" mille avastasin pewdiepie video kommentaaride hulgast. Soovin leida ka sarnase mõtteviisiga sõpru :D
2022 aastal siin kedagi?
Jun 22, 2023 5:20 AM

Offline
Jan 2017
259
Tere,

Olen Signe, 23- aastane, elan Kadrinas ja olen animet vaatanud 11-12 aastat või isegi enne seda väiksena telekast. Telekast ma näinud Sailor Moon , Howls moving castle, Naruto , Laputa mis kõik olid dub ja mulle kahjuks ei meeldinud dub versioonid vaid sub. xD 
Lemmikud genre mis mulle meeldivad on romance, comedy, slice of life, mystery, music, drama, history. On ka muid genreid mis ma vaatan mitte aint lemmikuid.
Lemmik animed mis mulle meeldivad on Kaichou-maid sama, Re:Zero, 3-gatsu no lion, Violet Evergarden, Durararara, Dororo, K-project ( K anime ), Bungou Stray Dogs, Kaguya-sama love is war, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Bang Dream jne.
Manga ma olen ka hakkanud lugema rohkem ja seda hakkasin hiljem kui anime, kuskil 5-6 aastat või veel vähem.
Manga lemmik genred on samad mis anime omad ikka ja erinevad genre.
Lemmik manga Fullmetal Alchemist, Black Bird, Beck, Kaguya-sama love is war, Yuukoku no moriarty, Given,  Kyou Koi wo Hajimemasu jne.
Endast natuke sõbralik, jutukas, quiet type ja cold. 
Bye Bye >.<
DarknessCurseJul 8, 2023 11:49 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]

More topics from this board

» Re:Zero

hellart11 - Jul 14, 2016

14 by JaanLikesAnime »»
Aug 24, 2022 10:14 AM

» Millist animet praegu vaatate? Uue anime hooaja lemmikud?

Alyxandria - Apr 22, 2020

13 by Alyxandria »»
Jul 20, 2020 9:15 PM

» GATE

DesolatePsyche - Jul 3, 2015

11 by Sugram22 »»
Dec 21, 2017 12:36 PM

» Shuumatsu Nani Shitemasu ka?

tehstarr - Jul 7, 2017

1 by PrinceKirameki »»
Jul 31, 2017 12:29 AM

» Sword Art Online II

Mafay - Sep 25, 2014

6 by Angelclaw »»
Mar 24, 2016 10:38 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login