Forum Settings
Forums
Pages (2) [1] 2 »
Must be a Club Member to Reply 
Jul 21, 2013 4:31 AM

Kes tahab saab ennast siin tutvustada ja ehk see läbi uusi sõpru leida siin kommuunis.

Modified by Mafay, Sep 20, 2013 5:13 AM

Jul 30, 2013 5:04 PM

Olen Mari-Liis, kutsutakse Mari-chaniks. Elan ida-blokis. Olen 17. Seda, mida ma harrastan vaadata, leiate mu profiilis. Oskan uhkusega öelda, et ma olen olnud Izaya fangirl üle 3 aasta.

Ausalt tahaks rohkem sõpru, kes vaatavad animet ja loevad mangasid, sest nendega kokku saada tulevikus oleks päris äge.

Jul 31, 2013 8:44 AM

Tere, olen Rene. Ise elan Õismäel. Noo mida siis ikka meeldivad anime ja mängud. Oskan natu jaapani keelt, õppisin aasta aga jäi pooleli, sest sõjavägi kutsus. Täpselt sama soov mis Kaminodeshil, saada rohkem tutvusi anime valtkonnast, vaatasin küll baka.ee aga seal vähe tegevust. Nii et praegu siin eesti anime fännid loodaks leida paar sõpra tulevikuks, sest ainult üks minu tutvuskonast vaatab animeesi. See teeb mind nii meeleheitlikuks, et pole kellekiga arutada.

Jul 31, 2013 10:55 AM

Rait.
Õppisin ülikoolis jaapani keelt ja kultuuri.

Olen Tallinna animeklubi Miyako liige. ( https://www.facebook.com/pages/Animeklubi-Miyako/118777294902089 ) Kõik, kes otsivad siin uusi sõpru anime fännide seas on teretulnud sinna.

Võite olla mind näinud ka üritustel nagu Animatsuri ning JAFF. Võib-olla juhtus keegi ka talvel anime päevadele KUMU's, kus ma pidasin anime teemalise loengu.

Anime maitse on väga seinast seina, kuid eelistan süngema sisuga teoseid.

Aug 1, 2013 7:27 AM
Grim Anime Fan

UPDATE: Nii vana tutvustus , mõtlesin nata tuunin ja uuendan ka lingi.

Artur, sünniaasta 1994, asetsen Tartu kandis.

Animet vaatan juba üpris pikalt, üle 8 aasta tõenäoliselt.

Vaatan põhimõtteliselt kõike. Väldin kuigi Shounen Ai ja Yaoid, kuid ka nende otsa satub harva. Ei istu ka väga space/sci-fi/military värk.. aga ka neid on häid. Lemmikuks kuigi jääb Romance (love that sweet vanilla romance, cute, sweet, warm and "fluffy". Where that fateful encounter in 3D tho, who knows. :/) ja shounenid (battle omad rohkem, võibolla natuke süngemad eelistan rohkem. Tokyo Ghoul, Bleach, Hunter X Hunter.. jne..). Üldpildis igatahes, ei ole justkui Anime genre, mida üldse ei vaataks.

Siit saab statistilisi andmeid mu listist.

Tasapisi tiksun ka Mangaga.

Ei ole justkui kõige jutukam, aga võib küsida kõike, tõenäoliselt vastan enamus asjadele. Noh..oleneb küsimusest, midagi saab avalikult discussida, midagi isiklikult (PM or so), midagi võibolla ei soovi avaldada või arutleda^^.

TLDR; I watch A lot of Anime, and I'm open for questions/discussions.

Modified by DesolatePsyche, Oct 20, 2017 4:22 PM

Aug 21, 2013 1:03 PM

K.K.Kallikorm (mitte rasist) vanus 19.

Olen vaadanud mõned aastad animed (plaan on pikk).

Pole mingi žanri vastu.

Renju/Gomokus on mul reiting ja 8 kyu ning eile sain ametlikult shogi reitingu.

Sep 11, 2013 6:43 AM

Kristiina, 21. Tallinnast.

Alati valmis anime ja manga teemadel rääkima:D

Nii palju vaadanud ja lugenud, et vaikselt hakkab kraam u nunema ja liigun nii ühest teiseni, et pole kõike saanud siin listigi lisada..

Olge aga julged seletama xD!

Sep 11, 2013 10:58 PM

Viki, 19, TÜ tudeng. Anime fänn since 7 (vist) aastat tagasi. kallikorm on endine klassivend ja Kristiina maleva-buddy (höhöhö tutvused tutvused).
Lemmikud žaanrid on jousei ja comedy kuid basically vaatan kõike mis vähegi huvitav tundub.
Mul on palju husbandosid ja sarumi dakimakura ning... megane otoko on the best.
bruh

Sep 12, 2013 2:42 AM

Yurippe said:
Mul on palju husbandosid ja sarumi dakimakura ning... megane otoko on the best.

Haha, meeldetuletus, et sellised inimesed on ka olemas. :D
Samas dakimakura on hea asi, sest midagi/kedagi emmates on alati parem magama jääda.

Meeldiv näha, et tutvuste kaudu aktiivus nakkab. Loodetavasti leiate häid kaaslasi siit juurdegi. :)

Ja vaata, et sul siis mõni yandere husbando ei sattu, muidu on sinu reverse haremiga vsjoo. :,(

Sep 12, 2013 12:03 PM

Yurippe said:
kallikorm on endine klassivend ja Kristiina maleva-buddy (höhöhö tutvused tutvused).

Sa olid mu klassiõde? I have no memory of that.

Sep 13, 2013 5:49 AM

kallikorm said:
Yurippe said:
kallikorm on endine klassivend ja Kristiina maleva-buddy (höhöhö tutvused tutvused).

Sa olid mu klassiõde? I have no memory of that.

Ma tänan. Tore teada et 6 aastat ühes klassis ning 9 aastat ühes koolis õppimist nii nähtamatult möödusid. Then again, ega ma ei viitsi ka kuristikukaid mäletada TIK oli 9999999999% lõbusam :P
bruh

Sep 13, 2013 6:07 AM

Haha, kuidas on üldse võimalik klassikaaslasi unustada? Jääb arusaamatuks.

SAMAS, see tähendab, et on annet luurajana töötada. ;)

Sep 13, 2013 12:26 PM

Aphyxia said:

või siis tähendab see hoopis seda et Kallikorm võiks sometimes oma delusion world'ist välja ronida ja teisi inimesi tähele panna :P
Kuigi yes yes äkki ma fännasin Kurokot liiga palju ja siis sain ta skillid höhöhö :P
bruh

Sep 13, 2013 12:53 PM

Yurippe said:
Aphyxia said:

või siis tähendab see hoopis seda et Kallikorm võiks sometimes oma delusion world'ist välja ronida ja teisi inimesi tähele panna :P

Mu mälu lihtsalt overwrite'ib vanad failid ja mul puudub motivatsioon inimesi mäletada, kellega ma pole suhelnud kaua aega.

Sep 13, 2013 5:57 PM
Hmm ma nats uus siin clubis aga eks proovin tutvustada 21a hetkel mangat ei loe rohkem vaatan animet kui tuju tuleb või siis kui igav on , enam ei mäletagi eriti kuna ma hakkasin vaatama vast umbes mingi 5-8a juhuslikult sattusin sati kanali pealt vaatama :D mingi anime/manga üritustel pole käinud ei teagi kus ja kuna toimuvad :D

nii ongi :)

Sep 23, 2013 12:51 PM

Anette, 20, Tallinnast.
Olen ka Miyako liige.
Armastan cosplayd ja reverse harem animesid ning mangasid.

Sep 26, 2013 11:45 AM
Tere!
Mina olen Lenne, ehk Lene-chan, ja ma olen 15, elan Tallinnas. Olen olnud animete vaatamise juures juba 3-4 aastat, viimasel ajal olen lugenud palju mangasid.
Olen ka pidev Jaff-i sõber, käin ikka animefilme ka kinos vaatamas! :)

Meeldiv tutvuda! :D

Oct 1, 2013 10:24 AM

Tere, o/ Tulin tutvuma eestlastest anime/manga sõpradega. Tänu scanlation groupile on välismaalt selliseid tuttavaid palju, aga eestist mitte ühtegi. Animede vaatamisele väga aega ei jää, aga mangasid loen küll paju (eriti neid mille valmimisele ise kaasa aitan). Animedega/mangadega tegin tutvust väga palju aastaid tagasi, viimase aasta jooksul olen endale avastanud ka manwhad ja manhuad. Loodan siin toredasti aega veeta. \o
Evil is Good!

Oct 19, 2013 1:10 AM

Margus, pärit Pärnust ja sündind Pärnus, animesi esimest korda nägin kui sõber minu juures neid vaatas ja siis sain ka mina anime pisiku külge (bokemoni ja digimoni ma ei arvesta, neid nägin TV nooremana), algut olin tõrgas ja vaatasin ain seepärast et tema vaatas (nüüd tall töö ja pere ja pole enam selleks aega, nu põhjus selles et ta jättis keska pooleli, aga se tähenda et ta peab rohkem rügama), mind isiklikult se ei huvitand aga siis hakkas huvitama kui olin mõnda näind, esimesed animed mida nägin Chobits Dears ja To-Love-Ru, nägemise järjekorras, se vist aögas 2007 vb 2008, algul vaatasin ain siis kui ta külas olin aga lõppuks vaatasin juba ise üksinda ga, kuna se anime nakkus oli kaugele arenedn LOL, elan vanematega ühe kattuse all, kattuse alune korrus on täielikult minu päralt, all 2 tuba köök ja tusshi ruum koos WC'GA, miks ma peaks üüri korterisse minema ja üüri maksma kui mul on ome elamine olemas? mõttetu raha raiskamine, ja vanematel ka sellest kasu, neil ka odavam nattuke minu arvelt, minu raha tõttu, sissetulek kruppi toetus (minu viga ei paista välja, ja pole siuke asi millepärast rohtusi vaja võtta, ei viitsi täpsemalt sellest rääkida :D) põhikooli tegin läbi ilma tedmata et mul miskit viga on, välja arvatud 1 pisi asi mille pärast just kruppi ei saa taotleda, ujuv neer, neer on korras aga se teeb nerust riski factori, et tuleb end hoida, seega ma ei tohi füüsilisi asju palju teha, NT ehitus töö, transport töö, transpordid raskeid asju vaja tõsta, mu arsti soovitus piir 5GK aga olen ka 10vedand, aga siis ei tohi palju teha seda, momedli vanus 28, olen alergik, kassi hamstri ja linnu vastu tugev alergija, kaasi oma eriti hull, tund aega kellegi juures kellel on kass ja silmad sügelevad pööraselt, ja rohi ei aita, pole aidand mis kassi puudutab, reaksioon tekkib ikka, ja mõned toidu ained ka pisut, põhimiselt keemija mis toidusisse pannakse, need E ained

nüüd te ilmselt taipate kust mu user name ka tuleb LOL
se username mõtte tuli siis kui rohkem MMO'SI mängisin, tekkis kopp ette nimete mõtlemisest ja kopperimisest filmideast kuna paljud on juba kasutuses
Modified by Sugram22, Oct 19, 2013 1:31 AM

Oct 20, 2013 12:14 PM

Oh kui tore teema siin on :) Kahju, et postitused natuke aegunud. Aga kuna mind hiljuti lisati siia siis võiks ka kirjutada:

Ütlen kohe ette ära. et ei oska eesti keeles animeteemalistes asjades end eriti väljendada, kasutan vääga palju ingliskeelseid repliike x'D
Olen 18. Elan Tallinnas
Oskus ja soodumus alati üksi olla. Lone wolf. Külastan eestikeelseid foorumeid üliharva, niiet et ma siin praegu olen = rare case. xD Uued tutvused muidugi väga teretulnud. Olen muidu sõbralik inimene, btw. :)

That being said, pole eriti animeteemalistest üritustest osa võtnud, kuigi ise 3 aastat animetega tuttav, (juhuslikult sain alles hiljuti teada, et selline asi nagu animatsuri eksisteerib).
*Pihtimus*Tegelikullt aasta või kaks tagasi liitusin animeklubiga, käisin paar korda Miyako kokkusaamistel, but i felt like a total outsider, ning hiljem lihtsalt haigeks jäämisega jms põhjustel ei saanud enam seal käia. Ja kõige jubedam on see et ma ei andud endast teada and i felt too awkward to reply to them D': Võib-olla siin on ka põhjus, miks ma animeüritustest osa ei võta eriti.. ma tunnen mõned näo järgi ära, aga kuidas ennast uuesti tutvustada.. uggh, lihtsalt ei oska.

Hmm muidu mis ma hetkel oma eluga teen: Mitte midagi :D Enamus aega läheb koolile, youtube's passimisele (jälgin väga paljusid channeleid) (teen mingeid kahtlaseid AMV algatisi ka), muusika kuulamisele või animete vaatamisele/mangade lugemisele. Hetkel plaanis hakata stepmaniat mängima :') (influenced by animatsuri)

Ps, kui mingeid üritusi toimub, andke teada, vb võtan osa oma igava elu kõrvalt ~
Modified by Lylaaz, Nov 2, 2013 2:54 PM

Oct 30, 2013 8:16 AM
Mariliis, 20, worcaholic, Tallinn.
Olen ka Miyako liige ja baka.ee's tuntud Rorichest'ina.
Ei tea kui kaua animet vaadanud ja mangat lugenud olen. Kogun figuriine ja animenänni, oman dakimakurat ning waifuga merch'i (duhuhuhuhuu) ja vahel tegelen ka cosplayga.

Nov 6, 2013 6:52 PM

Tere, olen Kim, 20, Tallinna külje alt. :D Peamiselt kutsutakse mind Raj-iks online's, olen sellega liigagi harjunud juba. :P
Olen animet vaadatnud pea 10 aastat vist nüüd juba, kuigi tollal ei teadnud, et see "anime" on. Siis veel näidati saksa kanalilt tööpäeviti animesid...
Suht kindlat zanrit ei ole, mida vaatan, aga tavaliselt seinen ega yuri ei istu mulle. Sama käib manga kohta, mida ma loen praegusel ajal rohkem kui jõuan mangat vaadata. :/ Manga listina ma kasutan esmajoones Manga-Updates'i, kuid mingi aja tagant lisan ma kõik MAL'i ka. :P
Endal on mul paar merch'i ja 12 voluumi ühte kindlat mangat, mida olen võtnud eesmärgiks koguda kokku. :D :D
JAFFil olen ikka püüdnud käia, see aasta jäi kahjuks vahele. Animatsurile pole veel jõudnud, kuna pole kellegiga minna olnud. Teistest üritustest kas pole midagi kuulnud või pole võimalik olnud minna. :/

Nov 11, 2013 8:51 AM

Tere ^^ Olen Reelika, 16. Anime fänn olen olnud juba aastaid, ega täpselt ei mäletagi enam kuidas selle hobiga tutvusin. Lemmik žanri ei oska nimetada kuid mecha ja sci-fi kohe üldse ei lähe. :/ Lemmik anime on DRRR!!.
Anime nänni väga ei kogu, kodus on mõned mangad aga ka need kuuluvad minu õele. Üritustest pole samuti kunagi osa võtnud, sest ma olen selline laisk inimene. Vahest kui aega leian meeldib fanart'i jms joonistada. c:

Nov 12, 2013 6:43 AM
Grim Anime Fan

ahah. Tasapisi inimesei juba koguneb.

Aga jah. Tere tulemast uutele liikmetele :P

Nov 13, 2013 10:38 AM
Tere ka minu poolt kõigile - kallid hikikomorid, casualid ning muidu otakud!
Olen 20-aastane. Animet vaatasin palju kui olin umbes 15-aastane, vahelduva eduga olen mõne asjaga end kursis hoidnud, kuid nüüd on toimunud nö teine renessanss. Olen suur muusikahuviline (vabakutseline ajakirjanik Postimehele, teen ise muusikat) ning viimase poole aastaga palju jaapani innovatiivseid elektronmuusikuid kuulama hakanud.

Love~~~

Dec 20, 2013 11:54 PM

Hei,
aitäh kutse eest Eesti Klubisse :)

Kutsutakse mind tavaliselt Mooni, vanus... on suhteline, aga üksjagu vanem kui enamus siinseid näib olevat :)

Animet olen vaadanud alates üsna varajasest lapsepõlvest, kui saksa kanalitelt näidati. Vahepeal oli paus, kuni avastasin fansub'ide maailma. Mõned aastad tagasi vaatasingi väga intensiivselt, aga nüüd vähem (tööl käimine, muu elu ja hobid võtavad oma aja).
Zanritest, siis tundub, et slice of life läheb viimasel ajal kõige paremini peale. Aga ka muud, suhteliselt avatud, anime puhul see ongi nii tore, et sarju on ikka seinast seina. Üldiselt, kui miski meeldib, vaatan ka mitu korda üle, sest detailid ei jää meelde ja üks hetk avastan, et oo, see sari mulle meeldis ju, aga millest see oli üldse..

Igasugu klubi-tegevusest ja üritustest polegi kunagi osa võtnud (Jaffil olen küll paar korda käinud), ei tunne ka isiklikult mitte ühtegi inimest, kes vaataks animet. Kunagi ühele sõbrannale andsin vaadata (Natsume Yuujinchou'd ja Aria't vist, võimalik, et ka Kanon (2006)), aga ma ei tea, et ta oleks iseseisvalt edasi uusi asju vaadanud. Jaffil käisime küll korra temaga koos..

Pikk jutt :D Vb seepärast ma tihti ei kommenteerigi, et jutt läheb lippama :D

Dec 30, 2013 5:09 AM

f0x3l said:

Lõpetuseks veidike mõtlemisainet kõigile http://imgur.com/wzSNz

Haha, peab Obamale teatavaks tegema selle asja. :D

Aga teretulemast. :)

Jan 1, 2014 2:39 PM

f0x3l said:
Samuti olen mõelnud üle tsekata selle Miyaki animeklubi aga pole veel jõudnud. Ehk kunagi tulevikus

Uued liikmed ja muidu sõbrad on alati Miyakos teretulnud.

Jan 2, 2014 5:01 AM

Olen Kerli, 18 ja vist ainuke Kuressaarest hetkel :S Olen anime ja mangaga kursis olnud juba 6 aastat aga nüüd lõpuks otsustasin ka joinida myanimelistiga, et lihtsam järge oleks pidada :D olen ka veel kpopper, kui keegi teist siin veel on.

Teretulnud on ka kõik sõbrakutsed, sest ma ei tunne põhimõtteliselt kedagi oma sõpruskonnas, kes vaataks animet ja loeks mangat.

Mu esimeseks animeks oli OHSHC ja ma ikka naeran selle üle, et mu esimene reaktsioon oli mida gei multat, aasta hiljem hakkasin igavusest edasi vaatama ja alles siis sain aru, et Haruhi on tüdruk, nii juhtub kui algul ainult 1 episode 1 parti ära vaatad ja hiljem avastad hoopis midagi muud :D

Arigato teile and fighting!

Jan 2, 2014 7:28 AM

minhyunne said:
ja vist ainuke Kuressaarest hetkel :S

Anime fänne on ikka päris palju sealt kandist. Ainuüksi mina tean kusagil kuute inimest.

Jan 7, 2014 1:31 PM

really!!?? ahhh... milline kergendus :D

Jan 7, 2014 1:41 PM

minhyunne said:
really!!?? ahhh... milline kergendus :D

miks kergendus? kardad kõiki kes pole Kuressaarest? (JOKING) LOL

Jan 8, 2014 12:08 PM

ei ei ei ei ei!! :D lihtsalt... alone on ka nagu kurb olla :'(

Jan 9, 2014 10:48 AM

minhyunne said:
ei ei ei ei ei!! :D lihtsalt... alone on ka nagu kurb olla :'(

aga sa pole ju üksi siin nii palju rahvast :D

Feb 7, 2014 10:58 AM

Um hei, olen siin klubis kaua kaua olnud, aga mõtlesin, et tutvustan ennast ka siis lõpuks.
Olen Marje, 17, varsti 18. Elan Pärnu-Jaagupi lähedal, kuid tihti käin ka Tartus, Haapsalus ja Pärnus. Jaapani keelt eriti ei oska, oskan öelda vaid oyasumi ja arigatou, koishiteru jms neid asju.
Animet hakkasin vaatama, kui mu poiss soovitas mul Narutot vaadata. Peale esimese seasoni vaatamist jätsin anime vaatamise pikaks ajaks pooleli. Paari aasta pärast peale anime poolelijätmist soovitas mu poisi klassivend mul Kiss X Sis'i vaadata ja siis nagu hakkaski sealt see pisik uuesti külge.
Lemmikud animed on sellised nagu Kaichou Wa Maid-Sama, Blood Lad, Ao no Exorcist, Another, Shingeki, B Gata H Kei, Kuroko No Basuke, jnejne.
Animet 24/7 ei vaata, sest ma ei teagi miks. Ei ole nagu tunnet, et tahaks vaadata, siis ei vaata ka, kuigi anime ju väga meeldib..
Oman Shingeki no kyojin'i scouting legioni märgiga pusa, mille ebayst tellisin, ja see on ka kahjuks ainuke anime merch, mis mul on. :c
Tumblris oman ka anime/jaapani/nsfw/looduse blogi: Hellakawaiiblog.tumblr.com
Omaarust olen pidevalt jube lahe, aga tegelikult ei ole.
Anime boy crushid on Usui Takumi, Rin Okumura, Kuroko Tetsuya, yeah.
Mängin ka lauatennist ja võrkpalli ning mu suur 'kirg'(võib kah nii öelda ju) on matemaatika. Oman tohutult diplomeid spordis ja mälumängus ning ka muudes valdkondades(ma väga uhke nende üle :D )
Lemmikmängud on AC:Brotherhood/Revelations(teised osad ka head, aga need parimad), Age of Empires II&III, Tekkit, Naruto:Ultimate Ninja Storm(2. või 3. ma ei mäleta), Starcraft II ka(, aga mu arvuti pangetas ja ei saand mängida seda, seega tõmbasin maha ja praegu ei mängi enam) jnejne. Pigem meeldib vaadata, kuidas teised mängivad, idk. Ise kahjuks mänguriarvutit ei oma, sest pole raha praegu.
That's about it, I guess. Läks veits paljuks..
Võite lisada mind kui soovi on, olen väga sõbralik. c:
Wisdom is so rare nowadays.

Feb 7, 2014 11:31 AM

Ega animet ei peagi vaatama 24/7. Mul on endalgi aegu, kus ei viitsi mitu nädalat ühtegi animet lahti võtta, sest on teist põnevat teha. Muu kirjelduse järgi on aru saada, et kõrgema taseme animepisik küljes. :D

Aga, teretulemast ja loodetavasti saab meeldiv olema. :)

Feb 10, 2014 5:18 AM

Mina olen Helga ja vanust on mul viimase taksi jagu :) Ma elan ja käin Tallinnas ülikoolis ning animefänn sai minust kuus aastat tagasi, kui ma avastasin enda jaoks Naruto. Seda vaatan ma vahepeal siiamaani, kuigi mitte nii suure õhinaga kui varem. Kunagi võisin ma veeta päevas mitu tundi animet vaadates, viimasel ajal ma enam üle paari osa nädalas vaadata ei viitsi. Minu suurimad lemmikud on siiamaani olnud Code Geass, Kyou Kara Maou, Fullmetal Alchemist: Brotherhood ja Shiki. Kindlat lemmikžanrit mul ei ole, ma vaatan kõike, mis mulle huvitav tundub. Cosplay vastu pole ma kunagi huvi tundnud, aga kui ma oskaksin endale ühel päeval Jaden Yuki jaki õmmelda, siis annaks selle asja peale juba mõelda :D
“Success is stumbling from failure to failure with no loss of enthusiasm.”

― Winston S. Churchill

Mar 5, 2014 2:51 PM

@PrinceKirameki

mis Narutose puutub, sama siin, varem meldis se mulle rohkem kui praegu

Mar 9, 2014 3:46 AM
Tere. Esiteks meeldiv teie kõigiga siin tutvuda;) Olen arvatavasti kõige vanem siin kommuunis, 28. aastane. Animet hakkasin vaatama 8 aastat tagasi ülikooliajal. Elan Tallinnas Lasnamäel.

Sooviksin leida omaealisi sõpru, kellele meeldib ka anime. Aga loomulikult on ka kõik tutvused teretulnud!Olen käinud mitmesugustel üritustel nagu JAFF, AniMatsuri, Miyako korraldadud peod ja animevaatamised.
Modified by raamatuhaldjas, Apr 2, 2016 3:27 PM

Mar 9, 2014 4:54 PM

raamatuhaldjas said:
Tere. Esiteks meeldiv teie kõigiga siin tutvuda;) Olen arvatavasti kõige vanem siin kommuunis, 28. aastane. Animet hakkasin vaatama 8 aastat tagasi ülikooliajal. Kusjuures ülikooliga pole veel senimaani ühele poole saanud. Olen vahetanud eriala, hetkel viibin akadeemilisel puhkusel. On palju, millega ma Eesti haridussüsteemis rahul ei ole. Elan Tallinnas Lasnamäel. Kutsuda võite mind Katiks või Katriniks.

Sooviksin leida omaealisi sõpru, kellele meeldib ka anime. Aga loomulikult on ka kõik tutvused teretulnud!Olen käinud mitmesugustel üritustel nagu JAFF, AniMatsuri, Miyako korraldadud peod ja animevaatamised.

eksid selles suhtes, ma olen aasta vanem :)

Mar 10, 2014 3:01 PM

toonesepp said:
Tervist siis ka minu poolt! Nime poolest olen Gert, pärilt Muhust ja hetkel kõnnin Viljandis ülikooliradu.

Esimene anime, mida tõsiselt vaatasin, oli Ergo Proxy (siiamaani üks lemmikutest, Triguni ja Hellsingi kõrval). Siiski eelistan mangat lugeda- rohkem kunstilisem ja jääb veidi ruumi fantaasiale. Näiteks Blame on väga hästi joonistatud, hea lugeda olenemata vähesest dialoogist.

Muidu tegelen puutööga ja muu sarnasega, keda huvitab: punanepuu.deviantart.com

Uusi tutvusi ei karda, aga kuna ma siia väga tihti sisse ei logi, siis ei tasu muretseda kui mõni päev minult mingit vastust ei tule.

Heh, sa näed päris metal välja. Käid kultuuriakadeemias?

May 8, 2014 8:23 AM
Olen Krissu, 15aastane tütarlaps Tallinnast. Animed vaadanud 2-3 aastat ehk. Kahe-kolme aastaga olen väga vähe jõudnud vaadata, vahepeal polnud aega ja samuti anime viis live-action filmideni, mis omakorda Aasia draamadeni, sinna ongi kogu mu vabaaeg läinud, nüüd tulen tasakesi anime juurde tagasi ja teen väikese pausi draamadest. Manga lugemisega alustasin eelmine aasta, nüüd tuli suurem huvi. :)

Mar 24, 2016 9:52 AM

tere ,

nimi on mul karel. poleks arvanud ,et eestis nii palju mal kasutajaid on . mul on rõõm liituda selle klubiga . loodan olla kasulik ja produktiivne liige .

aitäh teile .
“I speak to everyone in the same way, whether he is the garbage man or the president of the university.”

Oct 20, 2017 1:33 PM
Tere,

Ma olen Lekke, muid nime on olemas aga otakude ja muide animehuviliste jaoks on see nimi mõeldud. Olen 24-aastane tugend. Sündisin ja elan Soomes: nõnda ma ei eriti tunne eestlasi irl. Sellepärast kavatsesingi tulla siia Eesti Klubisse niisama lurkima ja vaatama et milline juttu käib ja milline 2D-iluideaal eestlased omavad. Loodan, et annate andeks need imelikud, harjumatusesse põhinevad keelekomistused.

Eesti keelt hakkasin tõsiselt õppima aastal 2013, sest hakkas isu ja võimalus eestlaste seltsis tf2't mängida. Soome ja eesti keele lisaks oskan veits rootsi ja prantsuse ja ka muidugi inglise keelt.

Mis puudub minu maitsesse, nii seda iseloomustab enamalt shoujot ja muud sulnid armastuslood. Aga vahepeal meeldib ka märulit vaadata. Kuigi lõppude lõpuks tasased slice of life -animed rahuliku narratiiviga on arvatavalt see asi, millepärast ma jätkan anime vaatamist tont ise teab milleni. K-oni'ga alustasin oma karjääri, ja sarnasega ma ehk kunagi lõpetan.

Oleks tore saada sõbru, kellega jamada ja priisada eesti keeles animest ja ehk teisist teemadest. Püüdke julgelt sõbraks ja vaatame siis, mis saab edasi. Võin ka natuke soome keelt õpetada, kui tahtmist on.
Modified by LekkivLeek, Oct 21, 2017 4:10 AM

Oct 29, 2017 8:34 AM

Tere!

Minu nimi on Jane. Olen 28 aastane ja pärit Tartust. Animet olen vaadanud ~15 aastat. Manga lugemisega hakkasin tegelema hiljem ~13 aastat tagasi.

Tore on teada, et on ka minu vanuseid anime fänne! ^^

Oct 30, 2017 8:27 AM

Ega see pisik iseenesest ära ei kao. ;)

Oct 30, 2017 12:18 PM

Aphyxia said:
Ega see pisik iseenesest ära ei kao. ;)

Ja nii ongi!

Oct 31, 2017 10:27 AM
Hase said:
Tere!

Minu nimi on Jane. Olen 28 aastane ja pärit Tartust. Animet olen vaadanud ~15 aastat. Manga lugemisega hakkasin tegelema hiljem ~13 aastat tagasi.

Ahaa! Tere olen ka Jane, siiski 24 aastane ja pärit Hiiumaalt, hetkel Peipsi lähedal. :P

Oct 31, 2017 10:30 AM

Zatikaz said:
Hase said:
Tere!

Ahaa! Tere olen ka Jane, siiski 24 aastane ja pärit Hiiumaalt, hetkel Peipsi lähedal. :P

Super nimekaim! xD

Nov 2, 2017 2:08 AM
Sensei

Tere,

Olen Argo ning olen olnud mõnda aega juba selle klubi liige. Animega tegin esimese tutvuse 3 aastat tagasi.
Olen pärit Pärnust ning töötan õpetajana, kui ka IT peal. Põhitööväliselt tegelen ka koolituste, reklaam graafika, kodulehtedega ja kõige muuga veel. (#workaholic)
Hobideks peale anime on mul reisimine, fotograafia, piljard, kokkamine.
Jaapanis ei ole veel käinud aga olen elanud Hiinas lühikest aega.

Pages (2) [1] 2 »