Forum Settings
Forums
New
Sep 29, 2012 3:20 PM
#1

Offline
Apr 2009
32
*próbuje jakoś rozkręcić to forum*
Jak wszyscy dobrze wiemy w naszej ukochanej Hetalii aż roi się od bishów, którymi można się podniecać~! A więc? Jaka jest wasza najukochańsza postać?

Moja to zdecydowanie Hiszpania! Czemu~?
Antonio jest tak idealną postacią, że aż nie umiem tego opisać ;_;. W życiu nie widziałam charakteru tak radosnego, uroczego i kochanego, żeby roztaczał w okół siebie taką pozytywną aurę. Zakochałam się w nim no D:!
Bo to chodzące słońce, które podbija serca ludzi swoim wiecznym nieogarem i optymizmem. Jest delikatny, opiekuńczy i czuły. I idealnie oddaje charakter Hiszpanii jako kraju który kojarzy mi się właśnie tylko z przyjaznymi ludźmi, pasją, siestą i słońcem~. (już pomijając to, że kocham wszystko co jest związane z Hiszpanią xD)
Kocham jego nastawienie do życia, pogodę ducha, to, że nigdy się nie poddaje, zawsze wierzy, że wszystko będzie dobrze i ze wszystkim sobie jakoś poradzi! I wcale nie uważam, że jest głupi...po prostu wygodnie jest mu grać takiego głupola i tyle.
Kocham go w wersji pirat/konkwistador/matador, jest PIĘKNY i w ogóle mogłabym się nim podniecać cały dzień. Antonio byłby świetnym kochankiem/przyjacielem i przedszkolanką, o! Pedo Spejn? NIE D<.
No i to tyle, co sie będę rozpisywać xD".

Poza tym uwielbiam także Prusy, Szwajcarię oraz Loviego. No. ._.
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 6, 2012 3:28 PM
#2

Offline
Apr 2012
1
No to może ja jako pierwsza napiszę?
Ciężko jest mi określić moją ulubioną postać. Zawsze wydawało mi się, że jest to Japonia, ale zaraz potem uświadamiam sobie, że kocham jeszcze Chiny, Grecję, Polskę, Francję i Kanadę! Ale no... Jeśli już wybierać tą najukochańszą to zdecydowanie Japonia ^^
Jejuś... Zawładnął mym serduszkiem już od samego początku, jak tylko go ujrzałam. Właściwie to nie wiem, dlaczego tak się nim podniecam. Jest słodki, słodki i jeszcze raz mega słodki! A ten jego głos... *.* No oszalałam na jego punkcie. I to w takim stopniu, że nazywam go swoim mężem xD Poza tym jest taki skromny, a jak się uśmiechnie to odlatuję normalnie! Ach, mogłabym o nim pisać w nieskończoność, ale... starczy tyle xD
Poza tym, co do wypowiedzi wyżej to też bardzo lubię Antonia ^.^
Oct 6, 2012 3:48 PM
#3

Offline
May 2011
442
Kimczak said:
A ten jego głos... *.* No oszalałam na jego punkcie. I to w takim stopniu, że nazywam go swoim mężem xD Poza tym jest taki skromny, a jak się uśmiechnie to odlatuję normalnie! Ach, mogłabym o nim pisać w nieskończoność, ale... starczy tyle xD

Haha, dokładnie Cię rozumiem! Głos ma przeszywający, trzeba przyznać~ I prawda, jak taki ktoś poważny czy zrzędliwy się nagle uśmiechnie, to niesamowite jest~ :3


A to teraz ja w takim razie~ :3333
Mooooim Bogiem jest Anglia, tehehe. Ja nie wiem, nie umiem opisywać, czemu lubię jakąś postać, po prostu ją lubię i tyle. .3. Ale tak ogólnie, to ja koooocham facetów tsundere. Są tacy zadziorni, a jak przychodzi co do czego to tacy nieśmiali, i jeszcze kiedy się rumienią, awwww. ♥ Noi no, Arthura kocham najbardziej chyba, a tak poza nim to jest jeszcze Romano i Kanada. Romek tak samo, super tsundere i jejku, qoiqeiroweoqrheqewjoifjoe uroczy i tyle~ <3 A Maaaatt... Kocham ciotowate postaci :'DDD Znaczy się, chłopaków zwykle. Bo ja lubię jak on jest taki cichy is spokojny, milutki, może się popłakać czasami i się tak uroczo rumieni, pjfowjiehjqoejfpqejflk ♥ Nie wiem, po prostu go uwielbiam i tyle ;u;

A tak poza tym, to ja wszystkich lubię, tehehehe. Ostatnio mam wielką fazę na Chiny, normalnie, ON JEST TAKI ARU UROCZY ;W; I kocham jego seiyuu, Kaida Yuki wymiata w kosmos, a ta Yao character song "Aiyaa Yononsen" to po prostu dzieło samych Bogów. Lubię jeszcze Iśka, Norwegię, Włoszka, HongKong'a, Amerykę, czy naszego Polskę oczywiście.
Oct 7, 2012 7:15 AM
#4
Offline
Jul 2009
1189
Moją najukochańszą postacią jest Japonia <3
Następni są Polska, Anglia, Rosja, Grecja, Kanada i Austria.
Potem Włochy, Niemcy, Ameryka, Szwecja i Prusy.
A na końcu lofciam wszystkich pozostałych :D
Jan 11, 2013 3:31 AM
#5

Offline
Jun 2012
5
To ja albo jakaś zacofana babka jestem pewnie ale dla mnie najlepszą postacią jest Doitsu.
Czemu? mnie uke/bishi nie jarają. Może uśmiecha się raz na ruski rok ale jego głos jest po prostu niesamowicie głęboki taki menowaty : D. Zaje*Kra!Epitet*te męskie rysy twarzy *.* No dla mnie tak powinien wyglądać facet xD Tak głupia jestem wiem. I też mogę się podniecać nim cały boży dzień.
Mar 18, 2013 3:36 AM
#6
Offline
May 2012
56
Hmm, moimi ukochanymi postaciami są Włochy Południowe ( Romano ) chyba ze względu na to ,że mam bardzo podobny charakter ; D
I oczywiście Licia ; D Nie wiem czemu ale po prostu go uwielbiam , taka
cicha woda ^^
Ogólnie każda postać z Hetalii ma w sobie to ' coś ' . ; )
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» HetaGry

miyotan - Dec 7, 2012

0 by miyotan »»
Dec 7, 2012 4:21 PM

» Zapisy na newslettera

miyotan - Dec 7, 2012

0 by miyotan »»
Dec 7, 2012 4:08 PM

» [WKRÓTCE] Oficjalne karty klubowe

miyotan - Dec 7, 2012

0 by miyotan »»
Dec 7, 2012 4:00 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login