Forum Settings
Forums
New
Aug 19, 2012 1:53 AM
#1

Offline
Jun 2011
2050
Temat analogiczny do tego, który założyłam wcześniej. Tam jednak wypowiadaliśmy się na temat naszych ulubionych scen z anime, tutaj zaś skupiamy się na mandze, dlatego podwójnie ostrzegam o SPOILERACH, które na pewno się pojawiają.

Osobiście mam kilka ulubionych momentów, które pojawiły się w mandze. Jednym z nich jest oczywiście scena, kiedy Kyoko leży na kolanach Rena *.* Jeszcze te rysunki były takie piękne i świetnie się na to patrzyło. Jestem przekonana, że nie jest to wyłącznie moje zdanie. Zresztą dla osób, które oczekują jakiegoś wątku miłosnego, scena ta dała odrobinę nadziei.
Kocham również moment, kiedy Kyoko wparowała bez ostrzeżenia do łazienki, gdzie kąpał się Ren. Najfajniejsze jest to, że wtedy grała jego siostrę, dlatego musiała udawać kompletnie niewzruszoną, a kiedy wyszła z łazienki... Szok :D I to zawiedzenie Rena, że Kyoko to nie poruszyło. Niby oczywiście xD
Tak samo ten pocałunek Shou i późniejsze przekonywanie Kyoko przez Rena, że to nie był prawdziwy pocałunek. No padłam dosłownie xD A Kyoko jeszcze oczywiście w to uwierzyła :D
Ach, i jeszcze moment, kiedy Kyoko dała wszystkim czekoladki tylko nie Renowi :D To trzeba być Mogami, aby się tak zamartwiać, czy Ren będzie chciał przyjąć od niej czekoladkę, kiedy tyle ich dostaje, a i tak ich nie je :D Dodatkowo dała czekoladę Yashiro na oczach Rena. Podłe xD
I oczywiście ta galaretka zamiast czekoladki. I późniejszy pocałunek Rena... Szkoda, że tylko w policzek :P

Trochę tego wyszło xD To takie moje ulubione momenty, ale musiałabym jeszcze raz przeczytać mangę, aby wypisać wszystko.
DarkNightyAug 19, 2012 2:15 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 19, 2012 6:08 AM
#2
Offline
Jul 2009
1189
Uwielbiam cały art z walentynkami :D (Reino, czekoladka nienawiść, pocałunek jeden i drugi, itd.)

To moja ulubiona manga także jedyne co mi się nie podoba to to, że nie ma wszystkich rozdziałów po polsku ;p
Aug 19, 2012 7:35 AM
#3

Offline
Jun 2011
2050
Ashinami, ale przecież wszystkie rozdziały mangi Skip Beat! są przetłumaczone ;) Wejdź na centrum-mangi, tam wszystko jest :D
Aug 19, 2012 9:09 AM
#4

Offline
Mar 2008
90
Ale z tego, co pamiętam, jest tam dziura pomiędzy 42 a 66 rozdziałem. Dopatrzyłam się teraz także dziury między 126 a 138 rozdziałem, ale ponoć ta większa dziura jest w miarę tłumaczona, więc powinno jej wkrótce nie być. No chyba, że o czymś akurat nie wiem.

Wracając do tematu. Manga? Ohohohoho~

- scena w łazience. Nie myślałam, że dopiero kiedy Kyoko wyjdzie stamtąd zacznie panikować co tam widziała XD To było cudowne.
- sceny z menadżerem Yashiro, kiedy ten co chwila o coś panikuje (zwłaszcza w ostatnich rozdziałach). Jego miny są bezcenne, a rozważania rozwalają (zwłaszcza czy rozkminie z mejlami) :D A potem końcowy wynik tego wszystkiego w postaci różnych reakcji Rena.
- Yashiro bez okularów (+ ręcznik, bo się bodaj mył chłopina). Toć to szok był jak się okazuje, jakim ciachem jest menadżer.
- Walentynki. Co Kyoko wyprawiała z tymi czekoladkami to się nie mieści w głowie. Po cichu liczyłam, że ona jednak Renowi da te czekoladki ^^

Póki co tyle.


Aug 19, 2012 1:07 PM
#5

Offline
May 2010
154
Cała manga jest świetna :)

Zdecydowanie moment gdzie Ren ma głowę na kolanach Kyoko jest przesłodki. ^^
Ale ten fragment, kiedy Kyoko ''spotka'' Rena pod prysznicem jest the best!
Motyw w którym Ren i Kyoko odgrywają role piekielnego rodzeństwa jest ciekawy i też mi się bardzo podoba...

Gdybym miała wypisać wszystkie sceny, które mi się podobają chyba musiałabym 3/4 mangi opisać :P
Aug 23, 2012 2:03 PM
#6

Offline
May 2009
1012
Zdecydowanie i niezaprzeczalnie moim ulubionym fragmentem w Skip Beat jest wątek, w którym Kyoko i Ren występują jako rodzeństwo Heelów! "Scena łazienkowa" jest moim ulubionym fragmentem, ale uwielbiam również przykładowo fragment, w którym Ren uznaje, że musi kupić Kyoko spodnie, bo ma problemy, żeby chodzić w miniówce. xD Albo kiedy Ren jest zazdrosny o Murasame.
Skłamałabym, gdybym powiedziała, że wszystkie chaptery zawierające w sobie postać Reino nie należą do moich ulubionych. Ta postać zawsze wprowadza zamieszanie i dlatego wyczekuję jej powrotu! Wspomniane już walentynki (plus urodziny Rena) - wspaniałe! Całe te zamieszanie związane z czekoladkami dla Reino było genialne, nie wspominając o Sho i jego "pożyczonej" czekoladce dla Kyoko oraz walentynkowej galaretce! Sho, który wyobraża sobie romans Reino z Kyoko... po prostu brak mi słów z zachwytu (i podziwu dla wyobraźni Sho - jeszcze w tle leciały słowa jego piosenki! xD). Plus podobało mi się, jak Moko dawała czekoladki Hiou. Oczywiście nie mogę zapomnieć także o chapterach, w których Reino się pojawił - o tym jak śledził Kyoko i ostatecznie o tym, jak Sho ją uratował. Późniejsze spotkanie Reino i Rena (kończące się przytulasem Rena i Kyoko) także było świetne.
Chciałabym jeszcze przypomnieć o urodzinach Kyoko! Sam pomysł, żeby dać Kyoko "prawdziwy prezent" w róży. No i mina Kanae, gdy uznała, że dała lepszy prezent Kyoko niż Ren!
Do moich ulubionych zalicza się też najnowszy chapter - 191. Sho, który każe powiedzieć Kyoko, że nie czuje nic do Rena.
Rzeczywiście... 3/4 mangi trzeba by było opisać, żeby wypisać wszystkie świetne sceny z mangi. xD
Nov 25, 2012 10:55 AM
#7

Offline
Aug 2011
14
Moment kiedy Kyoko odwiedza Rena pod prysznicem < epic > :D i ten jej początkowy spokój xD

Chociaż na razie jestem zachwycona chapterem 194 (widziałam go już z 5 razy) i czekam na nowy. Mimo że wiem, że wychodzi tak rzadko to i tak codziennie sprawdzam czy może już jest :D

Kocham jeszcze na samym początku jak Kyoko źle rozumie nazwę Vie Ghoul i cały czas mówi Beagule, a potem jak Sho się o tym dowiaduje i śmieje się z tego cały dzień.

No i oczywiście wszystkie sceny w domu Rena są boskie :D
Dec 8, 2013 1:01 PM
#8

Offline
May 2012
92
Z pewnością scena pod prysznicem, a także ta w której Kyoko robi Renowi malinkę~ No i może jeszcze sceny z okresu, kiedy Sho i Vie Ghoul byli przez przypadek w tym samym kurorcie, strasznie fajne akcje były... c:

Ach, bym zapomniała o walentynkach. ;__;
Nigdy nie zapomnę tej sceny, kiedy Kyoko daje wszystkim czekoladki oprócz Rena. XDDDDDDDDD
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Gra forumowa: &quot;Wybij coś&quot;

DarkNighty - Aug 19, 2012

29 by Ashinami »»
May 15, 2013 9:46 AM

» Ulubione momenty z anime Skip Beat! [Uwaga na SPOILERY]

DarkNighty - Aug 14, 2012

6 by ItakoMirta »»
Aug 23, 2012 1:06 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login