Forum Settings
Forums
Apr 1, 2012 3:44 AM

Jak sama nazwa wskazuje w tym temacie można się przedstawić i opowiedzieć coś o sobie.

Jestem Zorka, ale znajomi mówią też na mnie Zor, Zorcz, Zorku, Zordon i tysiące innych odmian. XD Jestem leniwą, spóźnialską i totalnie aspołeczną sadystką, która uwielbia robić ludziom na złość, ale jak poszukacie, to znajdziecie jakieś pozytywne cechy (chyba). Uwielbiam spać, rysować (to, że mi to nie wychodzi to inna sprawa), wspinać się po drzewach, wpierdzielać tony czekolady, słuchać muzyki i podróżować. Kocham koty, wilki, arbuzy (♥!), wiosnę, kolor czarny i zielony oraz piękną pogodę. Jestem straszną egoistką i nienawidzę się dzielić. Nienawidzę kłamców i pająków. Mam ogromną słabość do shounenów. Nie trawię yaoi.
Moje ulubione serie to Soul Eater, Fairy Tail, Sengoku Basara (oczywiście), Lovely Complex, Eureka Seven, Tegami Bachi, Natsume Yuujinchou, Tiger & Bunny oraz Darker than Black. Nie będę wymieniać wszystkich ulubionych postaci, ale z tych najulubieńszych to Lavi (D.Gray-man), Ōtani Atsushi (Lovely Complex), Gray Fullbuster (Fairy Tail), Soul Eater oraz Sanada Yukimura (Sengoku Basara). Ulubione seiyuu to Suzumura Kenichi, Uchiyama Kouki, Miyano Mamoru i Koyasu Takehito.

To by było na tyle.~
Liczę na was, że też się przedstawicie! 8D
Modified by Zorka, Apr 7, 2012 9:04 AM

Apr 3, 2012 9:10 AM

Zabieram się za to i zabieram, no więc:

Na imię mi Karolina. Moja szkolna ksywa to 'Jezus'. Jestem nudna, trochę wredna, wiecznie głodna. I niska. Bardzo niska. .o. Lubię się wygłupiac.
Poza anime i mangą interesuję się też rysunkiem i muzyką. Gatunki, które panują w mojej bibliotece to rock i metal, ale ogólnie słucham wszystkiego. Najczęściej Abingdon Boys School, Iron Maiden i Shinedown.
Uwielbiam zwierzęta. :3
Moje ulubione anime to Gintama, Sengoku Basara, Majin Tantei Nougami Neuro, Shiki i D.Gray-man. Nie znoszę Dragon Ball'a.
Jeżeli chodzi o postaci - takie najukochańsze to Kamui (Gintama), Date Masamune (Sengoku Basara), Lavi (DGM) i Ulquiorra (Bleach).
Nałogowo oglądam "Trudne Sprawy". (XD)
Boję się duchów i babki z okładki "Egzorcysty".

Wyszło tego całkiem sporo. c:

Apr 3, 2012 11:42 AM

Tak mi się jeszcze przypomniało po przeczytaniu posta Hekard: jestem wiecznie głodna. XD

Apr 4, 2012 1:27 PM

Nie wiem co o sobie napisać XD

Na imię mi Gabrysia,ale wolę mój nick Gabutek. W szkolę nazywana jestem Rysią :D.
Jestem leniwa,nudna i zawsze niewyspana. Moje hobby to rysowanie,spanie,oglądanie anime i czytanie mangi.
Tak samo jak Hekard lubię się wygłupiać :D.
Kocham wilki,arbuzy,truskawki i kolor czerwony.
Nie cierpię kłamców i szpanerów. Nie czytam yaoi.
Jak na razie mój ulubiony zespół to X Japan.
Moje ulubione anime to : Toki wo Kakeru Shoujo, Baccano, Sengoku Basara, Rainbow i Initial D XD
Ulubione postacie : Konno Makoto,Sanada Yukimura, Grimmjow,Shiba Kaien,Ryougi Shiki,Sakuragi Rokurota

To chyba tyle XD

Apr 5, 2012 9:06 AM

Wyznaję Dariuszanizm. Moim chłopakiem jest wokalista zespołu Modern Talking, ale on zaprzecza. Fanka Yaoi. Ciągle noszę jedne gacie ozdobione w super Zacie (Zac Efron). Żyję jedną zasadą: "Jak się nie ma co się jara, to się kradnie co popadnie". Zawsze marzyłam o wystąpieniu w reklamie Coregi. W przyszłości chce zostać kierowcą cysterny.

Cuż jeszcze mogę dodać hmm
Ulubione anime: NO.6, Brave 10 i Junjou Romantica ( to tylko 12√3 z 1/3% powierzchni mieszkania 10m x 20m na osiedlu zamkniętym)
Ulubione postacie: Nezumi, Takano Masamune, Yuri Kamanosuke i wielu innych.

Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę xD

Apr 6, 2012 1:52 AM

Gabutek said:

Kocham wilki,arbuzy...
Nie czytam yaoi.
Moje ulubione anime to : Sengoku Basara,

Kochasz wilki i arbuzy tak samo jak Zorokowa, dziwne.
Ostatnio pisałaś dziewczynie, która lubi yaoi, że też je czytasz.
Zanim zapisałaś się do tej grupy nie miałaś w ulubionych Sengoku Basary, potem miałaś pierwszą, a jak zaczęłaś pisać z Zorkową, to nagle stwierdziłaś, że druga jest lepsza.
Przestań się wszystkim podlizywać, bo to jest denerwujące.

Apr 7, 2012 8:27 AM

Zdarza się,że niektórzy lubią niektóre rzeczy takie same.
Nie napisałam niczego takiego,że czytam yaoi,tylko,że nic do niego nie mam.
Tak gadałam o mandze-ale nie o yaoi tylko o prawnikach XD
Może dla Ciebie to tak wygląda ale już kiedyś miałam Sengoku Basara 2 w ulubionych,ale kiedy obejrzałam Initial D to je skasowałam,potem dodałam Shiki,później zmieniłam,aż do momentu takiego,że nie wiedziałam co dodać do ulubionej piątki.
Jak Ci to tak bardzo przeszkadza to nie wchodź na mój profil i tyle.
Modified by Gabutek, Apr 7, 2012 9:13 AM

Apr 7, 2012 8:58 AM

Hora! Tylko mi się tutaj nie kłócić! XD
Ja jeszcze dodam tylko, że moje ulubione japońskie zespoły to ONE OK ROCK, Asian Kung-Fu Generation, UVERworld, Abingdon Boys School, Boom Boom Satellites oraz DOES, chociaż lubię też pojedyncze piosenki T.M. Revolution oraz ROOKiEZ is PUNK'D. Czyli przeważa u mnie rock. ♥
Modified by Zorka, Apr 7, 2012 9:01 AM

Apr 7, 2012 9:12 AM

Spoko :D ja się nie chcę kłócić! (Duszanku,chyba ty też nie ? :))
Po prostu chcę sprostować to co napisała.
Modified by Gabutek, Apr 7, 2012 12:30 PM

Apr 7, 2012 3:26 PM

wiesz Gabutku tylko winni się tłumaczą

Apr 9, 2012 3:51 AM

Jeju, te wasze nicki są takie śmieszne i słodkie.~ "Gabutku", "Duszanku"! Prawie jak "Muminku!", omg~ XDDD

May 23, 2012 5:44 AM
W sumie to nie lubię pisać o sobie, ale jak już zaczęłam. I tak teraz na zajęciach z języków programowania nie mam co robić, więc siedzę na MALu. No ale do rzeczy:
Jestem fanką anime, mangi trochę mniej, ale na wykładach lepsze jest czytanie mangi niż oglądanie anime bez dźwięku :D Poza tym lubię czytać, słuchać muzy, śmiać się, objadać czekoladą, pisać po japońsku na marginesach, gdy mi się nudzi, wiosnę, Japończyków, komedię, jdramy, wyciskacze łez, itd. itp.
Muzyka - głownie japońska, ewentualnie psychodeliczny rock lub muzyka z lat 60.
Zespoły(dżapońskie): UVERworld, FLOW, RADWIMPS, abingdon boys school i T.M.Revolution, High&Mighty Color(ze starą wokalistką) i inne
Serie: BLEACH, Soul Eater, Nana, Clannad, Ao no Exorcist, Deadman Wonderland, Death Note, Hellsing Ultimate, Blood + i inne
Postacie: za dużo by wymieniać ;D

P.S. Co do yaoi - nie jaram się nim, ale od czasu do czasu zdarzy się coś zobaczyć albo poczytać