Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
#1
Feb 12, 2012 9:26 AM

Offline
Joined: Mar 2010
Posts: 184
Temat prosty jak konstrukcja cepa, jaka jest wasza ulubiona Bishoujo? Dlaczego właśnie ona, co zrobiła że zajmuje zaszczytne miejsce wśród najlepszych znanych wam postaci w anime i mandze. Wypowiem się jak zobaczę że temat aktywny.
PS: Oczywiście śmiało, zarzućcie zdjęciem ulubionej piękności ;)
 
#2
Feb 13, 2012 2:43 PM

Offline
Joined: Feb 2012
Posts: 90
Zdecydowanie Akiyama Mio jest obecnie moją idolką wśród Bishoujo z czego pewnie możecie choćby wywnioskować z obecnego wyglądu klubu ;) Można by rzec że wpadła mi w oko od pierwszego wejrzenia a jeszcze większy mój płomień miłości się dla niej rozpalił między innymi poprzez strój kelnerki, mikołaja itd... ;)

 
#3
Feb 19, 2012 1:22 PM

Offline
Joined: Aug 2009
Posts: 23
Z racji mojej płci, w anime i mandze zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na postacie płci męskiej, za to kobitki muszą zdecydowanie mieć "to coś" żeby przykuć moją uwagę. Zwykle pod uwagę bardziej biorę charakter i usposobienie danej postaci. I tak oto moje ulubienice to:

Kuchiki Rukia - lubię te jej chappy-odpały, i ogólnie to że jest jednocześnie twarda psychicznie i dziewczęca. I ogólnie sentyment (to pierwsza postać z anime, której zapamiętałam imię i nazwisko! xD)

Kagura(Gintama) - dzieciak rozwala system, i do tego jest takaa kaaaawaaaaai ;3

Azuki Miho - pięęęęęęękna po prostu. Trochę irytuje jej nieśmiałość, ale wygląd zdecydowanie 6/6 ;]

Tyle mi na razie do głowy przychodzi ^^
 
#4
Feb 23, 2012 7:33 AM

Offline
Joined: Mar 2010
Posts: 146
Ja lubię Nami z One Piece - uwielbiam wybuchowe dziewczyny i rude włosy. Ze względu na kreskę OP, nie jest może uważana za szczególnie piękną, no ale moje zdanie jest moje ^ ^
Prócz tego Victorique z Gosicka - kawaii, długie jak cholera blond włosy *_*
Jeszcze Horo z Spice & Wolf - lubię wilki i ogólnie podoba mi się jej charakter.
No i wspominana wcześniej Akiyama Mio też jest godna mej uwagi ^ ^

To by było na tyle raczej :3
~~Nyan~~
 
#5
Mar 3, 2012 1:05 PM

Offline
Joined: Mar 2012
Posts: 3
Moja ulubiona pani to Saber z FSN, szczerze to nigdy nie byłam fanką dziewczyn w krótkich włosach bądź w związanych, jednak ona skradła moje serce. *-* Podoba mi się w niej ta oziębłość, brak uśmiechu, poważna. Jednak później ona się rozkręca, uśmiecha się, rumieni. Poprostu "oyaoya *W*" XD