Forum Settings
Forums
New
Jul 6, 2011 11:28 AM
#1

Offline
Mar 2008
393
Postanowiłam założyć ten temat, bo ostatni odcinek zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie.
Po pierwsze, ponarzekam trochę na arc z Otose. Może to dlatego, że zaspojlerowałam sobie wszystko rawami z mangi, a może naprawdę brakowało w tym wszystkim tego gintamowego pałeru... nie wiem, ale całość oceniam dość średnio (zwłaszcza na tle poprzednich arców).
Zdziwiło mnie, że zamiast zrobić sobie przerwę, producenci przywalili z grubej rury i ruszyli z nowym arcem, który już od samego początku ocieka zajebistością.
W końcu powrót Shinsuke i to w jakim towarzystwie (tych, którzy zaglądają do mangi nie powinno to dziwić, ale nvm). Dwójka największych badassów serii w jednym miejscu? W dodatku współpracują ze sobą? To nie może się nie udać.
Niecierpliwie czekam na kolejny tydzień i w między czasie szukam miejsca żeby znów wcisnąć Kamuiego do favów.

A jeśli chodzi o nowy ending... Nie jest najgorszy, ale do pięt nie dorasta swojemu poprzednikowi. I animacja dość kuleje. Ale nie można mieć wszystkiego^^
KumaakoAug 12, 2011 5:49 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 7, 2011 9:06 AM
#2

Offline
Nov 2008
520
Nowy odcinek był po prostu niesamowity. Wiedziałam, że gdy zacznie się arc z Shinsuke i Kamuim to będzie gorąco, ale nie spodziewałam się, że już od pierwszego odcinku nowego arcu, zdecydowanie liczę na więcej takich momentów, zwłaszcza, że połączenie tych dwóch postaci to epickość w czystej formie. Nowy epizod trzymał mnie w napięciu do końca, chyba jeszcze raz go obejrzę xD

Co do endingu zdecydowanie gorszy od poprzedniego, ale i tak na tle innych anime wypada całkiem dobrze, aczkolwiek piosenka w poprzednim od razu przypadła mi do gustu.

Odcinek 14 oceniłabym 10/10 :D
Jul 7, 2011 10:49 AM
#3

Offline
Feb 2010
78
Jak nigdy do tej pory nie trawiłam Takasugiego to po tym odcinku nawet go polubiłam. Z Kamuim razem tworzą naprawdę świetny wręcz epicki duet. Obaj wykiwali wszystkich i to równo.

Jak dla mnie odcinek świetny 10/10
Sep 8, 2011 1:46 PM
#4

Offline
Feb 2010
115
Odcinek mega. Nie mogłam się powstrzymać , więc lukłam w mangę XD Kamui boski jak zawsze, Shinsuke nawet nieco lepszy w moich oczętach się stał, mimo to, nie trawię go zbyt nadal.

Ale oczywiście odcinek 10/10.
Oct 4, 2012 6:38 AM
#5

Offline
May 2012
504
Może by jakoś ruszyć tym tematem, z okazji powrotu anime :D
Co ja mogę rzec - genialny odcinek :D Początek tego arcu przypomina TS arc - bohater wraca i wszystko jest całkiem inne niż było wcześniej, tyle że tym razem to Gintoki przeżywa szok ;P
Ugh, trzeba czekać ale co to jest 6 dni w porównianiu do kilku miesięcy... Oj, będzie się działo~
Oct 4, 2012 9:17 AM
#6

Offline
Feb 2011
31
-Morkie said:
Może by jakoś ruszyć tym tematem, z okazji powrotu anime :D
Co ja mogę rzec - genialny odcinek :D Początek tego arcu przypomina TS arc - bohater wraca i wszystko jest całkiem inne niż było wcześniej, tyle że tym razem to Gintoki przeżywa szok ;P
Ugh, trzeba czekać ale co to jest 6 dni w porównianiu do kilku miesięcy... Oj, będzie się działo~


cholera ja za godzinę kończę robotę i śmigam szybko do domu na kolację... żartowałem, jedzenie mnie nie obchodzi, ja chcę nowy ep ;D
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Ulubione sceny

Kumaako - Jan 29, 2010

18 by Jakly »»
Oct 27, 2012 7:36 AM

» Openingi i Endingi.

Kumaako - Apr 3, 2010

7 by Jakly »»
Oct 27, 2012 7:32 AM

Sticky: » Karty klubowe ( 1 2 3 )

Kumaako - Jan 27, 2010

110 by Kumaako »»
Jun 22, 2012 2:28 PM

» [Karty Klubowe] +300 LE [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!]

Cissnei - Aug 21, 2011

16 by Saniyasha »»
Jun 7, 2012 10:07 AM

» Ulubiona postać~

Cissnei - Jan 29, 2010

15 by ImCrazyInLove »»
Oct 16, 2011 10:21 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login