Forum Settings
Forums
#1
May 21, 2011 3:11 PM

Offline
Joined: Jan 2009
Posts: 864
...I doczekaliście się! Dział, który miał powstać... w wakacje ubiegłego roku, potem we wrześniu, na urodziny klubu... i wyszło jak zawsze. Będzie to cudeńko (?!) wciąż się rozwijające, więc nie zdziwcie się, jak za parę dni wszystkie informacje okażą się kłamstwem. Jeśli masz pomysł na rozrost tego tematu, napisz to tutaj.

Kurofil to tytuł dla użytkownika, który na jakimś odcinku czasu wykazał się największą aktywnością, pomocą i zaangażowaniem w sprawy klubowe, przynosił konkretne Kuro-nowinki i brał czynny udział w naszej Kurowiedzy.
Kurofilia obejmuje każde 3 miesiące (zgodnie z porami roku) pracy, a po tym czasie punkty zostaną podliczone i Kurofil wybrany! Ale może po kolei...

***

FAQ

» Za co punkty i ile ich dostanę?

  • Kurowiedza - konkretnie opisane w owym dziale;
  • Ożywiamy klub! - 10-50, zależy od otrzymanej pomocy;
  • Aktywność w komentarzach - jeśli będziesz jakiś czas dosyć aktywny/a w dyskusjach w komentarzach, możesz otrzymać maks. 100 punktów, punkty ujemne za zaniżanie poziomu (maks. -100);
  • Konkursy - zależy od konkursu, miejsca, wszystkiego dowiecie się przy danym konkursie;
  • Aktywność w tematach na forum (gry też się wliczają...) - zależnie od długości/jakości postu, możecie otrzymać maks. 20 pkt.


» Kto może wziąć udział?
Właściwie to każdy z wyjątkiem komisji, której skład poznacie później (ale będą to prawdopodobnie adminki XD ). A w gruncie rzeczy, to nie trzeba się zapisywać ani nic. Ślepa nie jestem i widzę, kto się stara, a kto nie. Wszyscy zostaniecie zapisani.

» Byłem/am bardzo aktywny, a pominięto mnie przy przyznawaniu punktów!
Bardzo przepraszam, jeśli tak się stało. Napisz w tym temacie swój nick, podaj adresy postów, w których widać Twoje starania/datę, gdzie pisałeś/aś w komentarzach, a po sprawdzeniu tego dostaniesz swoje zasłużone punkty.

» Ile to będzie trwać?
Nie wiem. Zobaczymy w praniu.
Obecny termin: 5 VI 2011 - 25 VIII 2011


Masz jakieś inne pytanie? Także pisz w tym temacie!
 
Top