Forum Settings
Forums
New
Nov 14, 2010 3:42 AM
#1

Offline
Mar 2010
266
*Proszę byście w postach napisali parę słów o sobie i dali link do awatara, który miałby Was reprezentować :) (będzie to potrzebne do strony)*

Spis członków

Hisami (tzw. szefowa)tłumaczka, typesetter, edytorka
Suou Aoi (zastępca szefowa) tłumaczka, korektorka, edytorka, typesetter, uploader
Arisa tłumaczka
Czi edytorka, typpester
Dragon edytorka, typesetter
Edcetera korektorka
Latemone tłumaczka
moojej edytorka
Nerdo tłumaczka
Nyuu korektorka
ooamenohime korektorka
SunFlower tłumaczka, edytorka, typesetter
Szuszu tłumacz
Urumii edytorka, typesetter
HisamiJun 3, 2011 10:18 AM


Reply Disabled for Non-Club Members
Nov 14, 2010 4:38 AM
#2

Offline
Sep 2009
3960
O sobie:
Zwariowany hentajec, głupia wariatka, cicha marzycielka, agresywna egoistka. Nigdy nie poddaje się w połowie drogi, nie rzuca słów na wiatr, yaoistka całą duszą, Otaku całym sercem. Na piedestale jej miłości dumnie stoi nie zastąpiony Naruto Uzumaki 8D.

Wystarczy? Jak coś to dajcie znać a zedytuję posta :3.

Avek (rozumiem że ma być 50x50? Jak nie, to też zmienię xD)

KawwwaDec 2, 2010 3:02 AM


We're all golden
Sunflwers
on the inside :>
Nov 14, 2010 5:00 AM
#3

Offline
Oct 2009
2855
(Mam nadzieję, że są takie znaczniki w html'u)
Nick: Suou Aoi, chociaż woli, by zwracać się do niej Aoi- chan.
O sobie <s>Szara eminencja</s>. Aj, to nie ta grupa XD Stara się zawsze dotrzymać terminów i obietnic, jednak z tym różnie bywa. Lecz gdy się już za coś zabierze, to zrobi do końca.
Niepoprawna marzycielka, marząca o spotkaniu księcia z bajki, równocześnie realistka, raz przejawiająca nienormalny optymizm, kiedy indziej zarażająca wszystkich pesymizmem. Czasem dochodzi do wniosku, że jej wszystko zwisa i 'niech się dzieje wola nieba'.
masz jakieś pytanie czy sugestie dotyczące grupy? Pisz na gg: 10519944
Na bank odpiszę w weekend ;)

Avek:
Nov 14, 2010 5:33 AM
#4
Offline
Nov 2007
237
Witam
Właśnie zostałam korektorka:)
O sobie: Cicha, spokojna, realistka, dużo czytam, lubię koty i lody orzechowe - reszta wyjdzie w praniu.
Awatarek: http://img14.imageshack.us/img14/3846/1r9vc6z9h53.jpg
Nov 14, 2010 7:10 AM
#5

Offline
Sep 2010
217
Wiedziałam, że ten dzień kiedyś nadejdzie ;w; *nienawidzi się opisywać*

O sobie:

Może być? ^^"

Avatarek:
Nov 15, 2010 3:12 PM
#6

Offline
May 2009
471
Heej xd

Edzia. Do jej zainteresowań [pomijając, rzecz jasna, mangę i anime] należy jazda konna. Prócz tego reżyserka, aktorstwo, pisanie i wszystko, co związane z kierunkami humanistycznymi, choć jest umysłem ścisłym.
Czyta, głównie książki fantasy.
Cechy: nieśmiała, szczera, egoistyczna, dziecinna, z dziwnym poczuciem humoru. Uwielbia się rozpisywać na przeróżne tematy, nie zna umiaru, jeśli o to chodzi, także potrafi dużo pisać o byle czym, co zresztą widać.
Uwielbia kolor niebieski, ma manię na punkcie FMA i Edzia.

ok, obiecana zmiana avatara ^w^ jeśli to nie problem, to chciałabym ten:
http://i56.tinypic.com/9tjuzc.jpg ;3

i, przy okazji - zmieniłam również opis siebie.
EdceteraDec 29, 2010 8:32 AM
Poland.

Nov 21, 2010 3:25 AM
#7

Offline
Sep 2009
726


Beztroska, wesoła dziewczyna kochająca mangi, szczególnie te o miłości męsko - męskiej. Często buja w obłokach. Prawie wszystko kojarzy jej się z fikcyjnym światem. Miła, łagodna. Jak ktoś ją zdenerwuje - zła i okrutna. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Ulubiony zespół Oomph!. Lubi niemiecki i matematykę. Kocha geografię. Uzależniona od słodyczy i herbaty. Boi się komarów i przedmiotów lecących w jej stronę. Nigdzie nie rusza się bez aparatu i telefonu. Bawi się grafiką, Photoshop to jej ulubiona zabawka. Najlepszym przyjacielem jest leń. Największa niezdara na świecie. Zbiera pieniądze na tablet. Marzy o podróży do Japonii. Chce zamieszkać w Pradze. Kieruje się mottem: „Czego nie zrobisz dziś zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego”. Zajmuje się edycją mang.

avatar:
Dec 18, 2010 9:01 AM
#8
Offline
Jul 2008
5
Opis już wysłałam, ale nie avatarka więc taki o to chcę mieć:
http://img9.imageshack.us/img9/1706/19416.jpg
Dec 31, 2010 3:41 AM
#9

Offline
Oct 2009
717
O sobie:

Miła, wesoła, stara się dotrzymywać terminów ale edytor też człowiek więc może miec male opóźnienia z pracą. xD" Ogólnie jestem optymistką ...nie ...moment.... ja potrafię być i realistą i pesymistką. Wypas , nie? 8D" Bardzo często zdarza się jej bujać w obłokach, bez dobrej książki, telefonu, aparatu i mp4 czuje się jak bez rąk...i nóg. O.,.O' Ulubione kolory? Hm...barwy ziemi (Brązy, Zielenie itp) , w końcu jest Bykiem więc to nawet pasuje. I co by tu jeszcze powiedzieć ...nie lubi przedmiotów ścisłych za to kocha polski i historię.

Avatar:







May 29, 2011 10:57 PM

Offline
Mar 2009
95
Nick : Arisa
O sobie:

Miła, odpowiedzialna, poproszona o pomoc nigdy nie odmówi, choć czasami miewa swoje dni, kiedy to wszystko dookoła ją irytuję i najlepiej jest się wtedy do niej nie zbliżać XD. Realistka, żyjąca w swoim własnym świecie, który nie istniałby dla niej bez jej muzyki i książek ( no i oczywiście anime i mangi :3)

Avatar:
HinaciakMay 30, 2011 6:45 AM
" I will be your deadman,
With nothing but this blood on my hands.
Stuck in your "wonderland"... "
May 30, 2011 2:19 AM

Offline
Mar 2010
266
Wybacz Hinciak, ale ten temat obowiązuje tylko członków grupy sknalacyjnej Himawari. Klub jest tylko pośrednikiem między grupą a osobami które chcą dołączyć do grupy (więcej o tym w Naborze) lub chcą porozmawiać na temat mang :)


May 30, 2011 6:39 AM

Offline
Mar 2009
95
Domyślam się i piszę to jako członek ( dziewczyna, która tłumaczy nieparzyste rozdziały Kimi ni Todoke) Przepraszam bo mogłam jakoś podpisać, że 'Hinaciak' to ja, ale o 7 rano nie byłam w stanie o tym myśleć ;p
" I will be your deadman,
With nothing but this blood on my hands.
Stuck in your "wonderland"... "
Jun 1, 2011 8:01 AM

Offline
Mar 2010
266
Jasne, spoko :P Teraz już wyjaśnione i przepraszam jeżeli Cię uraziłam ^^'


Jun 1, 2011 9:01 AM

Offline
Mar 2009
95
Nie no spoko :) Moja wina, bo powinnam była od początku napisać kim jestem... Mogę się założyć, że gdybym była na twoim miejscu zareagowałabym tak samo
^^.
" I will be your deadman,
With nothing but this blood on my hands.
Stuck in your "wonderland"... "
Jun 3, 2011 10:19 AM

Offline
Mar 2010
266
no ale wyjaśnione, więc jest ok ^^


Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Aktualki

Hisami - Mar 17, 2011

0 by Hisami »»
Mar 17, 2011 9:43 AM

Poll: » Fuzja z Synthesiss [ZAMKNIĘTE]

SuouAoi - Dec 29, 2010

9 by Ajsza »»
Dec 30, 2010 3:26 PM

Sticky: » Zmiana nazwy! - GŁOSOWANIE

SuouAoi - Dec 4, 2010

11 by Kawwwa »»
Dec 5, 2010 2:58 AM

» Mangi JPFu

Hisami - Jul 20, 2010

6 by Edcetera »»
Nov 15, 2010 3:06 PM

Sticky: » !!!NABÓR!!!

Hisami - Jul 21, 2010

10 by red-dragon »»
Nov 4, 2010 1:53 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login