Forum Settings
Forums

KONTEST GRAFICZNY ed. I: Konkurencja Profil Klubowy [ZAMKNIETE]

Must be a Club Member to Reply 
Nov 4, 2010 3:53 AM

Idea Ayo-chan *klaskać mi tu proszę*, która mam nadzieje, będzie konkurencją dla ogólnego MALowego konkursu graficznego :>.

Kontest Graficzny dzieli się na dwa etapy.
Pierwszy - Spośród wszystkich nadesłanych prac nasze szanowne, cudowne, niepowtarzalne, nieomylne, złożone z profesjonalistów jury (w którego skład wchodzą: bisco-dyktator-chan, pszec-chan, Chey-chan, Ayo-chan & me), wyłoni od 5-10 prac.
Drugi - W nim jury udziału brać nie będzie, lecz wszyscy pozostali owszem. System punktacji będzie nam wszystkim doskonale znany (m.in. z Polskiego FC Bishounenów z którego to zaczerpnęliśmy, za zgodą pszec, tenże pomysł). Jeżeli prac będzie do pięciu - przynajecie punkty od 3 w dół/powyżej pięciu - od 5 w dół.
Wszystko jasne? To jeszcze kilka zasad.

ZASADY
1. Grafika nie może być dziełem kogokolwiek z jury.
2. Żeby zgłosić klub w którym jesteś zwykłym użytkownikiem, potrzebna jest zgoda jednego z adminów tego klubu.
3. W jednej konkurencji można złożyć max. 3 zgłoszenia, które nie powtarzają się z pozycjami zgłoszonymi wcześniej przez użytkowników.
4.Musi to być Polski klub
5. Ta sama grafika nie może brać udziału w konkursie 2 lub więcej razy.
6. Nie przestrzeganie zasad jest równoznaczne z wykluczeniem z danej edycji konkursu, bądź poważne lub nagminne - dożywotnie wykluczenie lub nawet wyrzucenie z klubu.
7. Zgłoszenia przyjmujemy przez tydzień od otworzenia edycji (co miesiąc będzie nowa, w tym - dopiero pierwsza). Głosowanie trwa przez następne 3 dni po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń.

Po tym wszystkim następuje podliczenie, przedstawienie i zatwierdzenie głosów przez jury. Zastrzegamy sobie również prawo do możliwości przyznania wyróżnienia, jeśli uznamy że jakaś praca nienagrodzona w żaden sposób jest tego warta.

Zgłoszenia składamy na zasadzie podania linku do profilu klubowego i nicka jego wykonawcy.

Nu. To tyle. Z niecierpliwością czekam na nominacje :)

Modified by Nami, Nov 21, 2010 6:28 AM

Nov 18, 2010 12:10 PM

ZAMKNIĘTE

No. Niestety nikt nie chciał brać udziału w mojej konkurencji..