Forum Settings
Forums
New
Jul 8, 2010 6:35 AM
#1

Offline
Jan 2009
3253
Witam wszystkich serdecznie.

Pewnie zauważyliście pracę trwające na Vongoli :D Jak wiecie po długim czasie próbujemy wskrzesić Vongole by odzyskała swą potęgę i dumę. Przez długi czas klubem zajmował się Arcobaleno Nieba - ScarletDevil. Jak narazie nie posiadamy sprawnego systemu C.I.A [ Club Informator Agent ] . Już niedługo powinniśmy powołać wszystkich Adminów. Nadchodzi również czas odrodzenia się Arcobaleno pod postacią Officerów ale o tym niżej ;]
Klub posiada już ponad 300 członków więc planuję zrobić próbny Event. ^^
Temat ze starymi kartami klubowymi został zamknięty, został powołany nowy lecz nie jest jeszcze otwarty.


A teraz przejdźmy do konkretów.

1. Rangi

Klub będzie teraz rządzony przez odnowiony skład. Planujemy rekrutację nowych adminów i officerów

Wolne miejsca mamy dla 3 Adminów i 6 officerów!! Sporo nie? :D
Opis rang i zajętych miejsc TUTAJ


Żeby dostać rangę officera będziecie musieli uzbierać odpowiednią ilość punktów.
2000 punktów będzie wam potrzebne by móc myśleć o zajęciu jakiegokolwiek miejsca w składzie Arcobaleno. Ale! To nie wszystko.... żeby nie było za prosto... potrzebne wam będzie jeszcze coś.....!! Będziecie musieli dowieść nam(Adminom) że nadajecie się do tej roboty. Jak uzbieracie 2000 pkt zgłosicie się do odpowiedniego admina. Czyli :

Jeżeli chcesz zostać Officerem Pioruna musisz zgłosić się do Admina Pioruna obecnie Edcetera'y
Natomiast jeżeli chcesz zostać Officerem Chmury musisz zgłosić się do Admina Chmury obecnie NanamiFukumitsu


Dadzą wam oni test na sprawdzenie waszych umiejętności. Hmm? (ciekawe co powymyślają ^^) W nadzwyczajnych sytuacjach test może przeprowadzić Admin i Acrobaleno Nieba.
Z czasem istnieje taka możliwość że wielu ludzi będzie miało ponad 2000 pkt i będzie chciało wam odebrać miejsce Arcobaleno! Wtedy urządzimy BATTLE ROYALE
Ale.... póki co to nie będę wam zdradzał co i jak :)


Proste?
Jeżeli tak to jedziemy dalej! A..... jeśli nie to przeczytaj tyle razy aż zrozumiesz :P


2. Konkursy

Obecnie teraz w klubie rozgrywają się dwa konkursy z ograniczonym limitem czasowym. Z Powodu błędu z Mass MSG przedłużymy konkursy by każdy mógł spróbować swoich sił w potyczkach tytanów^^ (fajnie brzmi co? xD)

Pierwszy konkurs to konkurs na hmm? Layout? czy Karty klubowe? hmmm nie pamiętam który był pierwszy założony XD Dobra nie ważne... ;]

Konkurs na Layout: ~ Kliknij Mnie (tylko proszę nie za szybko^^) ~
Konkurs na Karty Klubowe: ~ Kliknij Mnie! (tylko proszę bądź delikatny^^) ~


Nagroda za wygranie konkursu na Layout : 300 pkt!!!!
Nagroda za wybranie twojej karty w głosowaniu : 50 pkt od jednej !!!
( czyli jak wybiorą dwie twoje karty to masz 100 pkt!! )

Jeżeli macie pomysł na jakiś ZajeVongolski konkurs (albo macie ogólnie jakiś pomysł) to zgłaszajcie się TUTAJ . Najciekawsze pomysły zostaną Nagrodzone. Nagrodzone?! Chyba zgłupiałem żeby dawać wam pkt za to ale ... :D im ciekawszy pomysł tym więcej pkt! :D


3.Karty Klubowe

Będzie ich dużo. To tyle...
No dobra... powiem wam jeszcze co i jak z nimi.....

Wpadłem na pomysł żeby karty były zamawiane w nienormalny sposób ^^ Mianowicie tyle ile pkt będziecie mieli tyle będziecie mogli kart zamówić!
Na starcie myślę że 4 karty będzie mógł zamówić każdy... 4? Za dużo! 3 nie.. nie... 2!
Tak 2 ! :D żeby klub nie zbierał 'pokemonów' którzy kolekcjonują karty klubowe!
Koniec z tym! Będziecie chcieli karty będziecie musieli zdobywać pkt!
Aaaaaaa .... zapomniałem dodać :D 2 karty będziecie mogli wybrać ze WSZYSTKICH kart! a nie po 2 od każdego kto karty robi! <kufufu śmiech szaleńca> i jeżeli nie zdajecie sobie sprawy z tego jaki to ogromny limit to pamiętajcie że samych kart z KONKURSU będzie 30 ;]


4.Punkty

To jest to pewnie co was najbardziej interesuje. Nie wiem jak to zrobimy ale.... będziemy musieli wprowadzić oryginalny system punktacji i rozliczeń...
Suche pkt dobre będą dla normalnych klubów. My natomiast damy wam Vongolską wersję punktów.
Obecną punktację będziecie mogli sprawdzić w Banku Ostatniej Woli . Obecnie nic tam nie ma ;]

O właśnie ^^ znajcie moje dobre serce i dam wam szanse na zdobycie punktów.
Jeżeli macie pomysł na Punktacje i System rozliczeń oraz wiecie jak sprawić by nikt nie podrobił punktów zapraszam do Tematu z pomysłami (link w 2 punkcie^^)






Hmm to by było na tyle :D póki Co ^^
Mam jeszcze w planach ' Dying Will Underworld ' ale to później ^^
KumaakoJul 9, 2010 12:17 AM




Reply Disabled for Non-Club Members
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe v2 [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!] ( 1 2 )

Kumaako - Jul 6, 2010

57 by Voulor »»
Apr 2, 2013 6:36 AM

» Postacie za którymi nie przepadacie.

wakaranai_desu - Feb 9, 2011

8 by Voulor »»
Mar 30, 2013 6:32 AM

» Dlaczego podoba Wam się anime/manga Katekyo Hitman Reborn!

PsychoLord - Aug 23, 2009

15 by Augal »»
Jan 27, 2013 12:53 AM

» Ulubiona postać ( 1 2 )

PsychoLord - Aug 23, 2009

61 by Augal »»
Jan 15, 2013 4:26 AM

Sticky: » Drużyna

Aiskaa - Jul 20, 2010

38 by Celliano21 »»
Nov 5, 2012 6:50 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login