Forum Settings
Forums

Czemu kochamy Tośka... (Tudzież każdego innego bohatera xD)

New
Jun 10, 2010 3:37 AM
#1

Offline
Oct 2009
2855
Nie pytać czemu Tosiek w temacie, nie pytać

No to, powiedzcie na głos kogo uwielbiacie, na kogo oczekujecie w każdym odcinku ^^
Reply Disabled for Non-Club Members
Jun 10, 2010 11:14 AM
#2

Offline
Mar 2010
266
Odpowiedź prosta i oczywista w moim przypadku ^^ -> Hisagi i Grimmjow ^^
A czemu? Za całokształt ;P

[Tośkomania Aoi, Tośkomania xD]


Jun 14, 2010 6:59 AM
#3

Offline
May 2008
865
Na Tośka miałem manię kiedy się pojawił, ale po ok. 100 (2 lata) odcinkach mi się znudził :P
Jun 16, 2010 4:06 AM
#4

Offline
Nov 2007
1389
-Karma- said:
Na Tośka miałem manię kiedy się pojawił, ale po ok. 100 (2 lata) odcinkach mi się znudził :P

Haha ^^ mi się nigdy nie znudził^^ ale to jest moje zdanie.
Moimi favorytami są Tosiek *_* Byakuya,Grimjjow *_*,Ginuś bez skojarzeń nie pomyliło mi się ^^no i Truskawa z Renjim ^^, a Ishida też może być. Z kobitek lubię Matsumoto ^^,Rukie ,Yuruichi i różową e Yaichiru czy jak jej tam było ^^. Heh Orohime średnio lubię ^^ podchodzi pod kategorię nienawidzę ^^. Oh zapomniałam wspomnieć że lubię też Ulqiore ^^ hmm staruszka Yamamoto ^^ i w połowie Aizena. Natomiast Tousena nienawidzę jego ślepa lojalność mnie po prostu wkurza >_<
Aha Urohare też lubię ^^
Jun 16, 2010 4:16 AM
#5

Offline
Oct 2009
2855
Red-dragon, co do Tośka mamy to samo zdanie xD

red-dragon said:
Ginuś bez skojarzeń nie pomyliło mi się ^^

Gin *w*
Jun 16, 2010 4:20 AM
#6

Offline
May 2008
865
Red dragon - ale ja oglądam Bleacha prawie od początku to ma prawo się znudzić xD
Jun 16, 2010 11:09 AM
#7

Offline
Mar 2010
266
a kto nie ogląda od początku? :P


Jun 16, 2010 2:35 PM
#8

Offline
May 2008
865
Mam na myśli od kiedy powstało anime
Jun 25, 2010 1:34 PM
#9

Offline
Nov 2009
1718
Ja zaczęłam dopiero. xD I najbardziej ubóstwiam Uraharę~ <3,Ulquiorrę <3, Ken-chan'a i Yachiru <3 Potem Aizen'a i Gin'a *ah te włosy* i Grimmijow'a, Hisagi'ego, Renji'ego i Ichigo. xD Jeszcze z dziewczyn Yoruichi *__* Ano, i Tośka też lubię <3
Jun 26, 2010 3:05 AM

Offline
Oct 2009
2855
lordbaka said:
Gin'a *ah te włosy*


Ach, Tuti XD
Jun 26, 2010 4:00 AM

Offline
Nov 2009
1718
EJ~, bo ja mam obsesję na punkcie białych, szarych, srebrnych, siwych, itp włosów *_______________________* A włosy Aizena wymiatają, bo wymiatają, bo są zajebiaszcze, i wyglądają, jakby zużył całe opakowanie gumy do stylizacji. xD
Aug 9, 2010 5:01 PM
Offline
Jul 2009
1189
Byakuya - jak dla mnie jest uroczy ^-^ ma fajne Zanpaktou i mimo wszystko jest zabawny.

Bardzo lubię Yoruichi i Urahare.

Inne postaci które jakoś lubię to: Ichigo, Rukia, Orihime, Uryuu i Ryuuken Ishida, Neliel, Ulquiorra, Grimmjow, Starrk, Baraggan, Gin, Aizen, Zaraki, Zangetsu, Ururu i Nova (w ludzkiej postaci).

Pozostali są mi mniej lub bardziej obojętni ;)
Uff... w końcu to z siebie wyrzuciłam.
Aug 11, 2010 4:27 AM

Offline
Oct 2009
115
Hmm... Bleachem interesuję się od dawna, moim pierwszym ulubionym bohaterem jak u większości damskiej części fanek był Hitsugaya. Ale przeszło mi po jakimś roku i przez długi czas nie miałam żadnego faworyta.
Aż mnie oświeciło.
Powaliło i oślepiło.

Abarai Renji

Najcudowniejsza postać świata, należy do moich Top ukochanych postaci nie tylko w kategorii Bleach, ale w ogóle ze wszystkich anime jakie oglądałam. Bo czyż on nie jest boski?! Nie tylko z wyglądu < tatuaże, budowa ciała, a jak rozpuści włosy... MRAAAAU~ Weź mnie tu i teraz! > ale i z charakteru. Jest do bólu szczery, prostoduszny, a przy tym tak uroczo momentami głupiutki że gdybym była na miejscu Rukii, czy jakiejkolwiek innej postaci w jego pobliżu, chyba non stop rzucałabym mu się na szyję z piskiem " KAWAIII!! " Bo on po prostu jest aaah~ i oooh~ W tym anime jest cała masa super-inteligentnych postaci, a on ma w sobie tyle zadziornego uroku że nie wyobrażam go sobie jako inteligenta
Nie boi się wyzwań i jest w stanie poświęcić życie w imię tego, o co walczy. Przy czym jest troskliwy o przyjaciół i zdolny do poświęceń dla nich. Przy tym trzeba dopisać, że jest zabawny :D I to nie dzięki gagom albo otaczającym go ludziom, ale dzięki jemu samemu ( prawie się popłakałam ze śmiechu, jak w końcowej wersji jednego z najnowszych odcinków uczył się z Rukią zaklęcia " Shakka Ho " xDD ). I tu nie zgodzę się z Ashinami, że Byakuya jest zabawny. Zabawne są rzeczy, które go otaczają, sytuacje oraz inni bohaterowie, sam w sobie Byakkun jest... raczej mało śmiechowy. A właściwie wcale.

Jestem w nim absolutnie zakochana i chciałabym takiego faceta T_T Mam jeszcze paru innych faworytów, ale o tym napiszę innym razem by nie walnąć tu przypadkiem posta giganta, którego nikt nie przeczyta. A jestem do tego zdolna, uwielbiam żywe dyskusje _^_
AnivienAug 11, 2010 4:43 AM
Nov 21, 2010 11:18 AM

Offline
Mar 2009
403
Tosiek. <3 te oczyska. *____*
podoba mi się, że ma on swoje zdanie, którego się trzyma. ta jego dojrzałość też jest mu liczona na plus, choć mógłby czasami zaszaleć. i uwielbiam, jak poprawia Hinamori, że ma nie mówić do niego Hitsugaya-kun.
Nov 23, 2010 10:24 AM
Offline
Jul 2018
564612
Co wy w nim widzicie? Tosiek jest wszędzie... serio! Patrząc na niego aż czuję te tłumy fanek, które dałyby się pociąć za choćby włos, a ja co czuję? Lekką irytację ;x Chociaż jego seiyuu należy do moich ulubionych, ma taki charakterystyczny głos <3

Na kogo czekam w każdym odcinku? Nie trudno się domyśleć znając mnie ^^' Mała podpowiedź - zieleń porozdzielana bielą na pewnym kapeluszu...
Aug 2, 2011 6:05 AM

Offline
Jan 2011
798
Zupełnie nie rozumiem czemu akurat kapitan Hitsugaya jest praktycznie najpopularniejszy i najbardziej lubiany, mimo iż sama darzę go sympatią, to jednak... W każdym razie!

Mój faworyt, najulubieńszy z najulubieńszych to, tadam... pan kapitan Ukitake Juushirou. Genialny wygląd z naciskiem na długie, białe włosy plus wspaniały charakter czynią z niego na prawdę genialną postać. Tak, to właśnie jego wyczekuję w każdym następnym odcinku z największą niecierpliwością. No, w dużej mierze dzięki niemu właśnie wciąż ze zniecierpliwieniem wyczekuję nowych odcinków i rozdziałów. Nawet to choróbsko dodaje mu uroku. :3 Tak na prawdę spełnia wszystkie moje oczekiwania jakie nakładam na postać by ją bardziej polubić. Jak już wspominałam: długie, białe włosy + charakter a do tego Zanpakutou. Tak jak mam niesamowitą słabość do facetów z katanami w anime, tak on ma podwójny... Czy fanatyczka może chcieć więcej? :D <3

Drugie miejsce zajmuje Kuchiki Byakuya. Na zewnątrz gbur, który jak się okazuje w środku ma dobre serduszko i potrafi być kochany, zabawny i pomocny. W sumie to maskowanie swoich dobrych stron całkiem nieźle mu wychodzi. Tak, lubię takie postaci. Poza tym cholernie spodobał mi się jego Senbonzakura, która dodaje mu do wspaniałości.

Właściwie w Bleachu jest niewiele bohaterów, których bym nie lubiła, ale ta dwójka powyżej jest taka naj, naj. ^___^
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe ( 1 2 )

Hisami - Jun 23, 2010

70 by Ihimado »»
Jun 14, 2014 2:06 PM

Sticky: » Karty klubowe: Movie Edition - Memories of Nobody

Hisami - Jun 23, 2010

32 by Motoo »»
Oct 1, 2013 4:35 PM

» Ulubiona para/pary

Hisami - Jun 28, 2010

24 by Jakly »»
Sep 1, 2012 1:26 PM

» Bliczowy wisielec ( 1 2 )

SuouAoi - Aug 14, 2010

76 by Jakly »»
Sep 1, 2012 1:24 PM

» Primero Espady

nap1ern1czak - Jun 24, 2011

0 by nap1ern1czak »»
Jun 24, 2011 1:27 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login