Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Mar 29, 11:15 AM

2019 beklenen animeler konusuna yazmıştım Dorohedoro'yu bekliyorum diye ama aklıma geldi herkesin aklında olan adaptasyonu çıkmayan mangalar için de bir konu açayım dedim. Aklıma 20th Century Boys geldi Pluto'nun adaptasyonu gelecek diye bir haber vardı ama o da havada kaldı şimdilik umarım yakında gelir.

Sizin uyarlanmasını umduğunuz mangalar nelerdir?

Mar 29, 11:26 AM
Chikan Otoko fena olmazdı aslında. Hem şimdiki romantik animelerde o çocuksuluk yok hem de
Bu tarz romantik komedilere ihtiyaç var bence anime tarafında.

Mar 29, 11:30 AM

yeknesak said:
Chikan Otoko fena olmazdı aslında. Hem şimdiki romantik animelerde o çocuksuluk yok hem de
Bu tarz romantik komedilere ihtiyaç var bence anime tarafında.

chikan otoko'yu okumadım ama onanie master kurosawa'ya benziyormuş onu çok severim onun da uyarlaması fena olmazdı.

Mar 29, 11:58 AM

Sharin no Kuni ve G-Senjou no Maou. Ama feel değil de white fox veya 8bit uyarlasın isterdim. Diğer stüdyolar artık bishoujo görsel romanlara yaklaşmıyorlar zaten.

Mar 29, 12:32 PM

comyushou desu :')

Mar 29, 4:10 PM

Horimiya çok güzel olurdu.
Kazuma Desu

Mar 29, 4:37 PM
Ran to Haiiro no Sekai animesini yapmalarını isterim. Ama iyi bir stüdyoya yüksek bütçe verilerek yapılması önemli.

Mar 29, 11:00 PM
Utsuro no Hako to Zero no Maria'ın uyarlanması güzel olur ancak bir yandan da batırma ihtimallerini düşündükçe ikilemde bıraktığı da oluyor.

Mar 30, 12:55 AM

SearcyTr said:
Ran to Haiiro no Sekai animesini yapmalarını isterim. Ama iyi bir stüdyoya yüksek bütçe verilerek yapılması önemli.

o mangayı okumuştum evet uyarlaması harika olurdu.

Mar 30, 1:12 AM

Selam, 1/2 Prince ya da Half Prince olarak bilinen SAO dan çok önce çıkmış güzel bir komedi aksiyon serisini yıllardır bekliyorum çıksa da şenlense ortalık :D
...ve aslına uygun yapılamaz belki ama Boichi'nin eserlerinden Sun Ken Rock da çok güzel olurdu.
Modified by vkopuzoglu, Mar 31, 5:24 AM

Mar 30, 1:27 AM

PattisLordu said:
Horimiya çok güzel olurdu.

Epey güzel olurdu bu.

Toma-chan wa Onnanoko, Liar Game, Hirunaka no Ryuusei.

Yotsuba to! Yotsuba'nın okurken hissettirdiği o sıcak hisleri güzelce hissettirebilecek bir stüdyo lazım mutlaka.

Yankee-kun to Megane-chan, Yamada'nın animesi olduğundan bunun çekileceğini hiç sanmıyorum ne yazık ki :/

Zippy Ziggy ile güzel bi komedi izlerdik fena olmazdı.

Ve tabii ki Dengeki Daisy. Şahane bi aksiyon&shoujo ile gözler bayram ederdi.

Mar 30, 1:47 AM

Vaay Liar Game ve Yankee kun şahane olurdu evet. Yalnız Liar Game'in Live Action dizisi var animesini yaparlar mı bilmem.Ufak tefek değişikliklerine rağmen hani dizi fena bir şeye de benzemiyordu ilk sezonunu beğenerek seyretmiştim.
Ancak Yankee-Kun u kesinlikle isterim.
Ayrıca başka yerde vardır belki ama bahsetmek isterim ki biri şu Kenichi'yi de devam ettirsin Allah aşkına yav ~.~

Mar 30, 8:15 AM
The Breaker kesinlikleee

Mar 30, 9:15 AM
Yankee-kun to Megane-chan'ı bende isterim. Good Ending ve Ane Doki! 'de güzel olur. Aslında olabiliyorsa tüm çin ve kore manga/wn serileri animeleşse süper olurdu.

Mar 30, 12:37 PM
Uratarou, Fire Punch ve Platinum End'i anime olarak görmek çok isterim

Mar 30, 1:27 PM
Hmmmm bi Crows animesi fena olmazdı yada GantZ

Mar 30, 3:18 PM

İlk aklıma gelen Vagabond.. Belki Sora wo Kakeru Yodaka da ilginç olabilir çünkü Netflix live-action uyarlaması fena değildi. Onun dışında, Hana to Akuma da görmek isterdim ama mangaya bağlı kalmazlarsa vasat olabilir. Bu arada Totsukuni no Shoujo için epey umudum vardı ve ilgilenen varsa kısa bir ova duyurusu yapıldı 2019 yazı için.

Mar 30, 3:25 PM
"Battle Royale" görmek isterdim de, seks ve şiddet içerikli böyle bir manganın (orijinali novel) anime uyarlamasının geleceğini zann etmiyorum.
White Demon

Mar 30, 6:59 PM

Kozure Ookami ; Dororo'dan sonra biraz umutlandım bu konuda.
Bir de hiç umudum yok ama Houkago Hokenshitsu'nun uyarlanmasını çok isterdim.

Mar 31, 9:41 AM

En çok Rookies uyarlansın istiyorum. Onun dışında ise Mars, Es: Eternal Sabbath, Rough, Tenshi Nanka ja Nai, Tokyo Crazy Paradise, Me de Shireru Yoru no Junjou, Hana wa Saku ka, Yuuutsu na Asa, Kashikomarimashita, Destiny, Kimi wa Pet, Tamayura ve Seven Days.

Aklıma gelenler bunlar, benim liste baya kalabalık oldu. Aslında remake gelsin dediklerim de var. Mesela Kenshin'e tüm mangasını işleyen bir anime serisi gelmeli, Tsubasa Chronicle serisine de.

Mar 31, 11:53 AM

Telphoussa said:
En çok Rookies uyarlansın istiyorum. Onun dışında ise Mars, Es: Eternal Sabbath, Rough, Tenshi Nanka ja Nai, Tokyo Crazy Paradise, Me de Shireru Yoru no Junjou, Hana wa Saku ka, Yuuutsu na Asa, Kashikomarimashita, Destiny, Kimi wa Pet, Tamayura ve Seven Days.

Aklıma gelenler bunlar, benim liste baya kalabalık oldu. Aslında remake gelsin dediklerim de var. Mesela Kenshin'e tüm mangasını işleyen bir anime serisi gelmeli, Tsubasa Chronicle serisine de.

eternal sabbath'ı ben de okudum uyarlansa harika olurdu gerçekten.

Mar 31, 3:51 PM

Cnon said:
Telphoussa said:

eternal sabbath'ı ben de okudum uyarlansa harika olurdu gerçekten.

Çok güzel bir manga cidden, Sensei o türde daha fazla yapmalı aslında. Psikolojik içerik yapmak adına kasmadan işlenen bu türdeki yapımları daha çok seviyorum, işlenişi çok hoşuma gitmişti.

Apr 1, 4:53 AM
ben pretty face diyorum. daha fazla komikli romance lazim

Apr 2, 9:41 AM

Parallel Paradise

Gözlere şölen borderline hentai harem ecchi iyi bir animasyonla tadından yenmez.

Unbalance 2X

En iyi öğrenci-öğretmen ilişkisi konulu mangalardan biri bence gerçi manhwa oluyo ama herneyse.

Apr 3, 8:54 AM

Fazla manga okuyan birisi değilim ama tek dileğim Steel Ball Run'ın animesini izlemeden ölmemek.
Trace on. Trigger off. Set. Nine Lives Blade Works.

Apr 3, 9:51 AM
webtoon ve Manwha larıda işin içine katarsak
Solo leveling
Release That Witch
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
konjiki no moji
the new gate
Dice
horimiya
Rain
Unordinary
The Gamer
Black Haze
Battle Through the heavens
Kekkon yubiwa ... sağlam ecchi olabilirdi :)
The Breaker
Vagabond
Dungeon Seeker
bu liste böyle gider aklıma gelen olursa eklerim
Modified by akrepo, May 6, 6:28 AM

Apr 18, 8:45 AM
Manwha ve remakeleride sayarsak

Slam dunk remake

Noblesse

shaman king flower

May 4, 12:57 PM

aslında düşününce kimi no knife ve metro survive uyarlaması da fena olmaz.

May 11, 6:41 PM
Oyasumi punpun süper düper olurdu ama sanmıyorum olacağını. Haliyle başlıkla çelişiyorum biraz.

May 14, 11:33 AM
şu sıralar vinland saga için baya heyecanlandım pv leri çok güzel duruyor bones gibi bir stüdyo yapıyor artı.

May 15, 7:00 AM

yuyep said:
şu sıralar vinland saga için baya heyecanlandım pv leri çok güzel duruyor bones gibi bir stüdyo yapıyor artı.

eğer gerçekten bones yapıyorsa bu harika bir haber. mükemmel bir uyarlama olur eminim.

May 15, 7:44 AM
Cnon said:
yuyep said:

eğer gerçekten bones yapıyorsa bu harika bir haber. mükemmel bir uyarlama olur eminim.

baktım bones değilmiş :D Wit stüdyo yapıyormuş açıkcası ondanda umutluyum

May 15, 8:27 AM

yuyep said:
Cnon said:

baktım bones değilmiş :D Wit stüdyo yapıyormuş açıkcası ondanda umutluyum

wit'in de animeleri iyi sorun değil.

Aug 24, 12:32 AM
Witch Hat Atelier.

Gerçi manga'nın çizimleri o kadar güzel ki animasyon konusunda Mad House veya Ufotable bile çalışsa benim için vasat olacak.