Forum Settings
Forums
New
Mar 25, 2010 10:48 AM
#1

Offline
Sep 2009
91
Licno, ja imam nekoliko omiljenih (ima i nekoliko tuznih, ali su zato veoma upecatljivi) anime momenata...
1. Definitivno bi najtuzniji momenat od svih anima koje sam odgledao bila smrt Kamine (TTGL), nadao sam se da ce ispasti neka fora kao da nije umro, ali do toga nije doslo, i upravo zbog toga je to bio jedan od najdirljivijih momenata koje sam ja do sada video.
2. Takodje jedan tuzan deo mi je bio smrt Shirley (Code Geass), kada je Rolo ubija, ali isto tako kada Princess Eufemija (Lelouchovom - cini mi se nenamernom - greskom) pobila onolike ljude na skupu.

Ali zato postoje i neki EPIC momenti koji su mi se mnogo svidjali.

3. Za one koji su gledali One Piece prilicno tuzan deo bio je kada su se Lufijeva druzina rastajala od njihovog starog broda Merry, sto je bilo veoma dirljivo, ali je zato nekoliko epizoda kasnije, Nico Robin bila spasena od sigurne pogibije, i u tih 10-ak epizoda desilo se mnogo epic tuca, a najbolja je definitvno bila poslednja izmedju Lufija i onog glavnog lika iz CP9 cijeg imena ne mogu trenutno da se setim... XP
4. Isto tako, kao sto Code Geass R2 ima svoje veoma tuzne trenutke, ne mogu a da ne naglasim NAJBOLJI END koji sam ikada gledao, Lelouch je stvarno covek natprosecne inteligencije kada je uspeo da sve izvede na onako brilijantan nacin, koji je dahooduzimajuci!!! XD
5. O poslednjoj bici u TTGL necu ni da pricam, mislim ipak je bitka galaksijama bio zaista VRHUNAC svega! haha

Ima jos puno momenata koji su ne samo vredni pomena, nego ih NIKADA ne treba zaboraviti, tako da, hajmo ljudi, bacite se na kucanje, i da se malo podsecamo COOL i EPIC momenata!!!! XD POZZZZZ......
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 25, 2010 3:20 PM
#2

Offline
Jul 2008
606
Sto se mene tice naj EPIC kraj jendnog anime je iz Cowboy Bebop ono je kraj nad krajevima nema boljeg.



Mar 25, 2010 7:04 PM
#3
Mar 30, 2010 1:07 PM
#4

Offline
Jun 2009
496
Najšokantniji: kraj School Days-a... nakon završne scene sam se "sledio", ostao sjedit u naslonjaču i razmišljat o svemu kojih deset minuta. :o

Najtužniji: 3. epizoda Kaibe, dok majka "ubije" vlastitu posvojenu kćer... plakao sam. I dok se donekle smirim počne flashback scena. T_T

Naj EPIC: pad sa crkvenog tornja u Cowboy Bebopu. Mislim da sam barem 10 puta iznova pogledao tu scenu koliko je dobra. :P

Najromantičniji: predkraj Toradore, scena ispod deke... "dawwww".

Najsmiješniji: ima ih dosta, ali izdvojit ću shopping scenu iz Kannagi.
May 2, 2010 3:36 PM
#5

Offline
Feb 2008
4958
najtuzniji momenat je verovatno Katz-ova smrt iz Zeta Gundam. malo je falilo da zaplacem. poceo sam da vicem NOOOOOOOO KAAAAATZ. posle par scena video sam jos jedan tuzan momenat, Radishov pad.. zatim Emmin... And then there were none. kasnije bio jos jedan jako tuzan momenat, kad scirocco pretvori Kamille-a u retarda... te poslednje dve epizode su od Zeta Gundam napravili epic delo koje svaki gundam fan mora da gleda (mada kakav je fan ako nije gledao Zetu haha).
P.S. Dvoumio sam se da li da stavim spoiler tagove, ali kad vidim da niko nije stavljao, nije potrebno verovatno.

"Your sight, my delight. Will you marry me?"
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Šta gledate ove sezone?

Tsarko - Feb 14, 2020

3 by TheDiadara »»
May 24, 2020 4:07 AM

Sticky: » Anime i manga preporuke

corwinr - Nov 10, 2014

7 by kukijelep123 »»
Dec 7, 2018 1:35 PM

Sticky: » Izbor lika za display sliku - Nominacije

corwinr - Nov 10, 2014

6 by ogiELman »»
Dec 28, 2014 3:46 PM

Poll: » Manga meseca Novembar

corwinr - Nov 2, 2014

3 by SUPEERRRRRRR »»
Nov 6, 2014 11:28 AM

Poll: » Anime meseca Novembar

corwinr - Nov 2, 2014

3 by SUPEERRRRRRR »»
Nov 6, 2014 11:26 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login