Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Jul 7, 2017 5:12 PM

Pole viimasel ajal palju vaba aega olnud ja seega üpris valivaks muutunud mida vaatan. Shuumatsu Nani Shitemasu ka? oli minu jaoks 2017 kevadhooja parim ja suht ainukene anime, mis ma algusest lõpuni vaatasin.

Lugu algab suht nagu 'iga teine anime' ja ega seal mingit revolutsioonilist pööret toimugi, et selline suht aeglase algusega, kus esimesed paar osa tuleb lihtslat ära kannatada ja siis otsustada kas pooleli jätta või on siiski tekkinud huvi, et mis edasi saab.
Aga meeldis see kuidas loosse on suudetud põimida nii palju, siin või seal animes juba kasutatud elementa, mis 'meiesugustele' tundub ehk tavaline või nagu iga teine anime, aga millest samas kui mõni animevõõras küsiks, et räägi mis ses seriaalis juhtub, oleks see keerulisem kui ...terminaator2 stsenaariumi seletamine.

* "Inimeste nimelised koletised" püüdsid oma tegevusega hävitada maad.
* neid jälginud kõrgemad olevused astusid vahele
* maa kubiseb koletistest ja viimased inimesed, või õigemini neid ajapikku välja vahetanud erinevad loomade ja inimeste ristsugutised elavad hõljuvatel saartel ja vanast, koletiste eelsest ajast, alles jäänud käputäis *tarkasid* on leinutanud mooduse kuidas nii noorelt surnud laste, kes ise veel aru ei saa, et nad surnud on, hingedest teha ...võlu võimetega tüdrukuid, kes suudavad kasutada iidsetest aegadest alles jäänud relvasid, mida need loom-inimesed misiganes põhjusel kasutada ei saa, et siis koletistega võidelda.
* Ühel päeval leitakse kiviks muudetud dude, kes tuleb välja, on kivikuju olnud koletiste eelsest ajast saati ja püüab siis sellest uuest imelikust maailmast aru saada.
* Ühtlasi MC on OP, aga mitte päris "Shiba Tatsuya (The Irregular at Magic High School)"

Jul 31, 2017 12:29 AM

Ma pole seda animet veel vaadanud, kuigi plaanis oli... aga OP tegelased mulle ei meeldi, nii et võib-olla mõtlen ümber :D
“Success is stumbling from failure to failure with no loss of enthusiasm.”

― Winston S. Churchill