Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Feb 22, 2016 9:08 AM

Pa evo, malo da se opet (hopefully) potakne neka diskusija. Ovoga puta imamo hit 2016. Winter sezone, a i MAL-a opcenito: Boku dake ga Inai Machi aka The Town Where only I am Missing.

MAL information page: Boku dake ga Inai Machi

MAL Score - 9.121 (scored by 43,367 users)
Ranked - #6
Popularity - #202

Anime koji se veoma brzo popeo na sam vrh anime ljestvice na ovoj stranici, pa me zanima koji su dojmovi ovoga kluba. Da li mislite da opravdava sav taj hype, ili je ipak malo prenapuhan rating? Za koga mislite da je ubojica? Meni je osobno za sad veoma napeto, ali sve ovisi o kraju. Nadam se da kraj ipak nece biti neko bljutavo smece te da ce imati nekoga smisla.

Discuss below!

Feb 24, 2016 7:03 AM

Ja sam nekako u sredini. Premisa mi se sviđa, ali pojedini trenutci su mi ili nelogični, npr. ona čokolada koja je očito vrijedila 100 milijuna ¥ ili naprosto glupi, npr. mama koja tuče svoju kćer jednostavno da pobudi mržnju gledatelja. Nisam fan takve jednodimenzionalnosti likova.

Anime mi se sviđa, ali apsolutno ne zaslužuje niti ocjenu 9.12 ili mjesto u top 10 na MAL-u

Mar 24, 2016 12:26 PM

Zadnja epizoda me je ugodno iznenadila.

Anime je ful dobar, nije sad neki blockbuster, ali to ne bi ni trebalo bit bitno.

One man's freedom is another man's terror.

Mar 24, 2016 12:38 PM

npr. mama koja tuče svoju kćer jednostavno da pobudi mržnju gledatelja

Želiš reć da takve situacije ne postoje u svijetu? Postoje, vjeruj mi; mali milijon.
One man's freedom is another man's terror.

Mar 25, 2016 4:02 PM

Uzmi u obzir da sam to napisao kada razlog fizičkog zlostavljanja nije bio poznat. Ne kažem da roditelji uopće ne tuku svoju djecu, nisam kreten. Jednostavno mi se pristup prezentaciji njezinih reakcija dok ju tuče ili kad pokušava to prekriti uopće nije svidio