Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Aug 24, 2015 3:59 PM

Eto, nažalost sam usred ispita pa ne mogu u potpunosti sudjelovati u ovome, ali sam bookmarkao sve albume te ću definitivno poslušati.

Zasad evo moja preporuka:

Last.fm Artist information page: http://www.last.fm/music/Gazpacho

Last.fm Album Information page: http://www.last.fm/music/Gazpacho/Night

Artist: Gazpacho

Album: Night

Release Date: 2007

Genres: progressive rock, neo-progressive, post-rock, psychedelic

Link to Album: https://www.youtube.com/watch?v=Cz5rYWP956k

P.S. ispričavam se na užasnim linkovima ali sam prelijen da fixam/slažem.
Cheers
This world is mine. I think this world may even just be a long, long dream I'm watching. You guys may just be illusions, and it can't be proven whether or not you really exist either. In other words, this world was created with me at the center. So what will happen if I die? I don't know. My imagination isn't very creative; I just can't imagine myself dying. In other words, there is no way this world can completely disappear. But if I die, then everyone will disappear. I am the only one in this world who won't disappear. The rest are just people I see as if in a dream.

-Claire Stanfield, Baccano!

Aug 26, 2015 1:48 PM

Neznam di si ovo našao ali ovaj bend je jednostavno nevjerojatan!

- Dream of Stone; od početka do kraja pjesme totalno se osjećam kao da sam tamo. Polagani početak, srž. Stvarno nemam ništa za pregovorit. Još se baš osjeća ambijent!

- Chequered Light Buildings; zadnje tri minute. Jesus fuck, totalni masterpiece!
Napetost gruva do pakla i nazad.

- Upside Down; ovdje vokali baš rasturaju i to rasturanje dolazi do izražaja.
Savršeno, uklapa se savršeno. I opet, malo napetosti na kraju. Epic!

- Valerie's Friend; violina, stari moj, ubija. Kraj, nemam riječi. Isto kao CLB.

- Massive Illusion; odjednom drugačija melodija. Izveli su to tako dobro da jednostavno žmarci me prolaze dok slušam.

Nisam nikad čuo za ovaj bend, ali mogu reć jedno. Bolji su od stotine bendova danas. Totalno imaju ideje i nadareni su. Za najdražu pjesmu jednostavno ne mogu izabrat između Dream of Stone i Massive Illusion.

Svaka čast, imaš dobar ukus. Thanks for sharing, man.
One man's freedom is another man's terror.

Aug 28, 2015 7:20 AM

Najpoznatiji/Najbolji unlabeled band :)
jako ih volim, imaju ono nešto, fkt su čudesni

Poslušaj i ostale albume ako ti se da, nećeš se razočarati

Preporučam Bravo (2000) i Missa Atropos (2010) albume svakako još
This world is mine. I think this world may even just be a long, long dream I'm watching. You guys may just be illusions, and it can't be proven whether or not you really exist either. In other words, this world was created with me at the center. So what will happen if I die? I don't know. My imagination isn't very creative; I just can't imagine myself dying. In other words, there is no way this world can completely disappear. But if I die, then everyone will disappear. I am the only one in this world who won't disappear. The rest are just people I see as if in a dream.

-Claire Stanfield, Baccano!

Aug 30, 2015 8:32 AM
Super preporuka, stvarno odličan bend. Već dugo nisam tak nešto čula. Ko neki mix Warpainta i Mars Volte. Fala puno :)

Aug 30, 2015 11:36 AM

Sad sam poslusao i Bravo poslije ovog. Cudno mi je sto nisam cuo prije nekoga koji kombinira shoegaze sa progessive rockom. Likovi razaraju.