Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
Jul 9, 2015 4:04 PM
Navedite bilo koji Anime serijal,specijal ili film koji vas je osobno rasplakao,naveo na razmišljanje o ljudskim vrijednostima,o pitanju života i smrti itd.
Modified by nihon1994, Jul 10, 2015 11:28 AM

Jul 13, 2015 8:54 AM

Prvo sto mi pada na pamet je Evangelion i Berserk.

Jul 13, 2015 12:20 PM
Napokon je netko odgovorio :-)
Što te je konkretno ganulo u vezi tih animea,npr.tema,likovi,glazba,priča....?
Ja sam se osobno rasplakala na Sailor Moon,Kuroshitsuji:Book of Circus i Black Lagoon.Najčešće me gane smrt likova ili glazba koja u trenutku smrti nekog lika svira,pogotovo ako je violina ili violončelo u pitanju.

Jul 17, 2015 11:43 AM

Mislim da je ovaj club umro.

Inace, u zadnjih godinu dana... Bokura wa Minna Kawaisou jer drzim da je Nishikino Mayumi ja u 2D-u. Heartless bitch, I know.

Jul 17, 2015 2:03 PM

Holy shit, sorry na cekanju. :D

Evangelion je zbog likova koji mozda iz prve mozda ne ostavljaju neki dojam, ali s vremenom pokazu toliku kolicinu ljudskosti i ranjivosti kroz svoje osobne probleme s kojima se moraju nositi da stvarno ostave dojam na tebe. Iskreno nisam gledao anime u kojem su likovi vise prikazani kao pravi ljudi nego Evangelion.

Berserk zbog cistog postovanja prema glavom liku Guts-u koji prosao kroz toliko dreka i svejedno ide dalje. I pomisli sto sve ambicija moze uciniti od covjeka koji je svojim prijateljima predstavljao ideal i nadu za bolje sutra.

Jul 17, 2015 4:02 PM

Kako će ovaj club biti živ kad ima najmanje 1000 Anime fanova u cijeloj Hrvatskoj lmao......

Anyway,u zadnje vrijeme me Gakkou Gurashi dirnuo jer je priča stvarno žalosna.

Jul 18, 2015 2:55 PM
ac-dac nema veze ;-)
Meni je jedan od najdražih likova Revy iz Black Lagoona. Imala je teško djetinjstvo;od neimaštine,gladi,zlostavljanja,silovanja,da bi naposlijetku postala hladnokrvna ubojica.Svaka njena rečenica o životu,smrti i ljudskom moralu mi je EPIC.
Evo jedan od njenih,meni osobno najdražih rečenica:

"What's left for a poor Chinese bitch to rely on?
It's money of course,and guns. Fuckin' A.
With these two things,the world is a great place."

Svaki put se naježim kad kaže ovaj citat.

Jul 21, 2015 4:07 AM

Možda 70% njih koje sam gledao. Moram reć da se divim kreatorima kako uspiju napravit tako jebenu atmosferu da te natjera na plač. To je toliko fascinatno da nije normalno. Eto.
One man's freedom is another man's terror.

Jul 21, 2015 1:25 PM
Meikyuuiri_Tsumi slažem se s tobom :-)
Mislim da je to glavni razlog zašto volim Anime (emotivna glazba,atmosfera,likovi). Ti Japanci su stvarno genijalni.