Forum Settings
Forums
Pages (4) « 1 2 [3] 4 »
Must be a Club Member to Reply 
Mar 13, 2017 5:40 AM
Selamlar, ben Yunus. 4 senedir animeleri takip ediyorum. Üniversite hazırlıkta olduğum için fazla aktif olmayabilirim.

En sevdiğim anime/manga serileri: Jojo's Bizarre Adventure, Tengen Toppa Gurren Lagann, Berserk, Fate/ ve Evangelion

May 29, 2017 5:36 PM

NeilDegruthTR said:
Selamlar, ben Yunus. 4 senedir animeleri takip ediyorum. Üniversite hazırlıkta olduğum için fazla aktif olmayabilirim.

En sevdiğim anime/manga serileri: Jojo's Bizarre Adventure, Tengen Toppa Gurren Lagann, Berserk, Fate/ ve Evangelion

kulübe hoşgeldin

Jul 5, 2017 12:53 PM

hoşgeldin deniz

Aug 25, 2018 7:53 AM

Selamlar, Ben Toprak Lise 2. sınıf öğrenciyisim. Bandırmalıyım, en sevdiğim oyun osu, anime one punch man, manga death note. Benden bu kadar çıktı :D

Sep 3, 2018 9:01 AM

herkese selamlar
erdi - çanakkale - üni 4
geek yapmak isteyenler pm ile tartışma başlatabilir :) maksat muhabbet olsun
en sevdiğim anime, code geass.

Sep 3, 2018 12:08 PM

hoşgeldiniz @AllahDiyenKirpi @cartals.
code geass güzeldir gerçekten ona benzer mecha yok pek.

Sep 3, 2018 4:24 PM

Hoşgelmişsiniz
Code Geass benim de No1 dır 4 kere izledim darısı 5. ye

Sep 14, 2018 5:40 PM
Ben aranızda yeniyim. Bu yıl lise 3 e başlıyorum. Çanakkale de oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır anime izliyorum. Daha mangalara bulaşmadım. En sevdiğim animeye henüz karar veremedim çünkü çok fazla şey izlemediğim için izlediğim her şeyi sevdim. Ama birkaç ay sonra ben de izlediklerimi sevmemeye başlarım herhalde :D Bu arada özellikle popüler ve kanser animeleri izlemekten kaçındım çünkü popüler olan her şeye çok büyük ön yargım olur.

Sep 14, 2018 5:46 PM

IlkeKurtlutepe said:
Ben aranızda yeniyim. Bu yıl lise 3 e başlıyorum. Çanakkale de oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır anime izliyorum. Daha mangalara bulaşmadım. En sevdiğim animeye henüz karar veremedim çünkü çok fazla şey izlemediğim için izlediğim her şeyi sevdim. Ama birkaç ay sonra ben de izlediklerimi sevmemeye başlarım herhalde :D Bu arada özellikle popüler ve kanser animeleri izlemekten kaçındım çünkü popüler olan her şeye çok büyük ön yargım olur.

tıpkı benim gibisin yani ben de çok popüler şeylerden uzak duruyorum.

Sep 14, 2018 5:57 PM
Benim gibi birini bulmak her zaman huzur veriyor.

Sep 15, 2018 3:32 AM

@IlkeKurtlutepe
çanakkalede lise 3? ibrahim bodur anadoluda mısın? orada okumuştum :D

Sep 15, 2018 6:38 AM
AllahDiyenKirpi said:
@IlkeKurtlutepe
çanakkalede lise 3? ibrahim bodur anadoluda mısın? orada okumuştum :D
yok eski adıyla milli piyango yeni adıyla vahit tuna anadolu.

Sep 15, 2018 1:34 PM
selam arkadaşlar 5 senedir anime izliyorum buda anime listim https://myanimelist.net/animelist/fiatrees

güzel anime önerileri veya herhangi bir anime hakkında konuşmak isteyen konuşalım

Sep 21, 2018 11:44 AM

Selamlar. Ben Melih. Sakarya'da yaşıyorum. Lise 2'ye gidiyorum (Daha ilk haftası :D). Bu siteye bu sene katıldım. Anime izlemeye ilk Naruto, One Piece, Bleach gibi popüler ve uzun shounenler ile başladım. Bu animeler uzunluğu yüzünden sıkıcı gelince uzun bir ara verdim (Galiba 3 sene). Geçen senelerde yeniden başladım anime izlemeye. Bu sefer daha kısa animeler izledim.

En sevdiğim animelere gelirsek çok fazla anime izlemedim ama Code Geass, FMA: Brotherhood, Naruto (Shippuuden değil), Elfen Lied, Hajime no Ippo favorilerimdendir.

Aynı zamanda oyunlara da meraklıyım. PS4 veya Vita'nız varsa MelihCoach PSN hesabından veya Venatar adlı Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

Listemi göz önünde bulundurarak anime önerileri yaparsanız sevinirim:)

Sep 21, 2018 12:20 PM

Mcoach said:
Selamlar. Ben Melih. Sakarya'da yaşıyorum. Lise 2'ye gidiyorum (Daha ilk haftası :D). Bu siteye bu sene katıldım. Anime izlemeye ilk Naruto, One Piece, Bleach gibi popüler ve uzun shounenler ile başladım. Bu animeler uzunluğu yüzünden sıkıcı gelince uzun bir ara verdim (Galiba 3 sene). Geçen senelerde yeniden başladım anime izlemeye. Bu sefer daha kısa animeler izledim.

En sevdiğim animelere gelirsek çok fazla anime izlemedim ama Code Geass, FMA: Brotherhood, Naruto (Shippuuden değil), Elfen Lied, Hajime no Ippo favorilerimdendir.

Aynı zamanda oyunlara da meraklıyım. PS4 veya Vita'nız varsa MelihCoach PSN hesabından veya Venatar adlı Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

Hoşgeldin.
fma'yi sevdiysen busou renkin, bantorra gibi animeler var benzer onlar da güzeldir.
Bir de Pumpkin Scissors var ama animesi yarım kaldı onun.
Code Geass'a da Gundam 00 ve Terra e..(TV serisi film değil) önerebilirim.
Hajime no Ippo -> Ashita no Joe fazla boks animesi yok.
Elfen Lied -> Mnemosyne ovası var benzer

Sep 21, 2018 2:44 PM

Cnon said:
Mcoach said:

Hoşgeldin.
fma'yi sevdiysen busou renkin, bantorra gibi animeler var benzer onlar da güzeldir.
Bir de Pumpkin Scissors var ama animesi yarım kaldı onun.
Code Geass'a da Gundam 00 ve Terra e..(TV serisi film değil) önerebilirim.
Hajime no Ippo -> Ashita no Joe fazla boks animesi yok.
Elfen Lied -> Mnemosyne ovası var benzer

Öneriler için sağol, hepsini Plan to Watch'a ekledim bir ara bakarım.

Sep 21, 2018 3:04 PM

Mcoach said:

Hoş geldin. :)

Hajime no Ippo candır. Ben de çok severim. <3 Spor serisi seviyorsun ve Cnon'un tavsiyesiyle Ashita no Joe'yi zaten plana atmışsın. Mangası çok güzeldi, gerçi komedi yönünden pek Ippo'ya benzemez, biraz daha dram taşıyor Joe ama dediğim gibi güzel karakterleri ve işlenişi vardır serinin. Onun dışında boks animesi değil ama spor serisi olarak ve tabii komedi olarak da Eyeshield 21 tavsiye ederim, komedisi ve eğlencesi Ippo kadar zevk verir. Yine Cnon'un tavsiyesiyle listene aldığın Terra e... serisini de çok bekletme, şahane bir seridir.

Gundam 00 izleyip seversen Gundam Seed ve Zeta Gundam da tavsiye ederim. Mecha olarak müziği de göz önüne çıkaran Macross ve Macross Frontier serileri de ekleyebilirsin listene.

Aksiyon ve komedi seviyorsan Baccano!, yine aksiyon olarak Phantom: Requiem for the Phantom, macera olarak da Takarajima önereceğim. Takarajima'nın eskiliği önyargı oluşturmasın, çok iyi bir seridir. Ayrıca Cowboy Bebop ve Samurai Champloo izlemeyi de unutma. ;)
Modified by Telphoussa, Sep 21, 2018 3:11 PM

Sep 21, 2018 3:28 PM
Merhaba ben thezawarudo.

Sep 21, 2018 3:31 PM

Telphoussa said:
Mcoach said:

Hajime no Ippo candır. Ben de çok severim. <3 Spor serisi seviyorsun ve Cnon'un tavsiyesiyle Ashita no Joe'yi zaten plana atmışsın. Mangası çok güzeldi, gerçi komedi yönünden pek Ippo'ya benzemez, biraz daha dram taşıyor Joe ama dediğim gibi güzel karakterleri ve işlenişi vardır serinin. Onun dışında boks animesi değil ama spor serisi olarak ve tabii komedi olarak da Eyeshield 21 tavsiye ederim, komedisi ve eğlencesi Ippo kadar zevk verir. Yine Cnon'un tavsiyesiyle listene aldığın Terra e... serisini de çok bekletme, şahane bir seridir.

Gundam 00 izleyip seversen Gundam Seed ve Zeta Gundam da tavsiye ederim. Mecha olarak müziği de göz önüne çıkaran Macross ve Macross Frontier serileri de ekleyebilirsin listene.

Aksiyon ve komedi seviyorsan Baccano!, yine aksiyon olarak Phantom: Requiem for the Phantom, macera olarak da Takarajima önereceğim. Takarajima'nın eskiliği önyargı oluşturmasın, çok iyi bir seridir. Ayrıca Cowboy Bebop ve Samurai Champloo izlemeyi de unutma. ;)

Bunları da ekledim. Şu an bitirmeye çalıştığım birkaç anime var. Onlar bitince Terra e... serisine de başlarım. Teşekkürler tavsiyelerin için:)

Sep 21, 2018 3:40 PM

Mcoach said:
Telphoussa said:

Bunları da ekledim. Şu an bitirmeye çalıştığım birkaç anime var. Onlar bitince Terra e... serisine de başlarım. Teşekkürler tavsiyelerin için:)

Rica ederim, şimdiden iyi seyirler. :)

Sep 21, 2018 3:49 PM

Telphoussa said:
Mcoach said:

Takarajima'yı bilen birini görmem iyi oldu. Eski diye kimse izlemiyordu onu dediğin
gibi ama harikadır.

Sep 22, 2018 2:46 PM

Cnon said:
Telphoussa said:

Takarajima'yı bilen birini görmem iyi oldu. Eski diye kimse izlemiyordu onu dediğin
gibi ama harikadır.

Ben genelde eskici olduğum için eski yapımları daha çok didikliyorum. Takarajima'yı da Old School Anime Clup'te çok lafladıklarını görünce merak edip izlemiştim. Tabii yönetmenliğini Dezaki'nin üstlenmesinin de payı büyük. Dezaki'nin el attığı işlerde kötü çıkanı nadirdir. Korsan temalı yapım çok izlemedim ama Takarajima bunu en iyi işleyen animelerden biri bence, bunda kitabın etkisi büyüktür elbet, korsan dediğin kötü olur. :D

Sep 22, 2018 3:28 PM

Telphoussa said:
Cnon said:

gibi ama harikadır.

Ben genelde eskici olduğum için eski yapımları daha çok didikliyorum. Takarajima'yı da Old School Anime Clup'te çok lafladıklarını görünce merak edip izlemiştim. Tabii yönetmenliğini Dezaki'nin üstlenmesinin de payı büyük. Dezaki'nin el attığı işlerde kötü çıkanı nadirdir. Korsan temalı yapım çok izlemedim ama Takarajima bunu en iyi işleyen animelerden biri bence, bunda kitabın etkisi büyüktür elbet, korsan dediğin kötü olur. :D

Evet Dezaki'ye saygım sonsuz zaten. Onun gibi yönetmen pek bulunmaz.

Oct 9, 2018 1:14 PM
merhaba,
adım beyza lise son sınıf öğrencisiyim saçma küçük kasaba gibi bir ilçede yaşıyorum geçen sene anime izlemeye (tabiikide death note) bu sene manga okumaya başladım, marvel,dc,doctor who gibi şeyleride severim fantastik bilim kurgu severim ama animelerde fantastik biraz zorlama geldiği için daha çok romantik, yaoi, gizem izliyorum buralarda yeniyim :)

Oct 9, 2018 1:24 PM

stjernepulver said:
merhaba,
adım beyza lise son sınıf öğrencisiyim saçma küçük kasaba gibi bir ilçede yaşıyorum geçen sene anime izlemeye (tabiikide death note) bu sene manga okumaya başladım, marvel,dc,doctor who gibi şeyleride severim fantastik bilim kurgu severim ama animelerde fantastik biraz zorlama geldiği için daha çok romantik, yaoi, gizem izliyorum buralarda yeniyim :)

hoşgeldin irc kanalımıza da bekleriz.

Oct 9, 2018 4:06 PM
stjernepulver said:
merhaba,
benim gibi yeni birini görmek güzel ^_^

Oct 27, 2018 1:14 PM
Selamlar,adım Çağatay Lüleburgaz'da yaşıyorum ve lise 3.sınıftayım.
Anime izlemeye daha yeni başladım sayılır ilk animem seri olarak K-ON.Şimdilik favorilerim Hibike! Euphonium,Evangelion,Aria serisi,Princess Mononoke ve Ghost in the Shell.Akira ve K-ON da özel yer tutar gönlümde ayrıca

Oct 29, 2018 12:10 PM

p4n_ said:
Selamlar,adım Çağatay Lüleburgaz'da yaşıyorum ve lise 3.sınıftayım.
Anime izlemeye daha yeni başladım sayılır ilk animem seri olarak K-ON.Şimdilik favorilerim Hibike! Euphonium,Evangelion,Aria serisi,Princess Mononoke ve Ghost in the Shell.Akira ve K-ON da özel yer tutar gönlümde ayrıca

Hoşgeldin.

Nov 3, 2018 3:37 AM

Selamlar. Ben Egemen. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim. Ankara'da okuyorum. Anime izlemeyi çok seviyorum ama zaman buldukça izleyebiliyorum.

FMA:Brotherhood ve Steins;Gate benim için başyapıt olan animeler. Bungou no Stray Dogs ve Boku no Hero Academia güncel olarak sevdiğim ve takip etmeye çalıştığım seriler. Belirli bir türe karşı sevgim yok diyebilirim her türden animeyi sevebilirim.

Bunun dışında oyun oynamayı ve müzik dinlemeyi de çok severim.

Nov 3, 2018 6:20 AM

@kuuhaku3 ne oynuyon?

Nov 3, 2018 9:22 AM

bu aralar daha çok 3ds ve gameboy oyunları oynuyorum. Fire Emblem oynuyorum şu sıra. Pokemon çok seviyorum. PC'de de hikayeli oyunları tercih etsem de geriden geliyorum güncel oyunlara pek yetişemedim diyebilirim :)

Nov 3, 2018 11:10 AM
konbanwa!
uzuun yillardir fujoshiyim >-<
bunun disinda nerdeyse her turden sevdigim anime ve manga var
en cok keyif aldiklarim
dark/tragedy/psychological (tavsiyelere acigim *-*)
shounen+comedy
josei/seinen
yoroshiku onegaishimasu ^^

Nov 3, 2018 12:14 PM

@Kuuhaku3 @arcueidbrunest
Hoşgeldiniz. Tsukihime mangasını ben de çok severim animeyi izleyip mangayı okumadıysan oku mutlaka.

Nov 4, 2018 12:13 AM

Cnon said:
Hoşgeldiniz. Tsukihime mangasını ben de çok severim animeyi izleyip mangayı okumadıysan oku mutlaka.

Hoşbulduk :)

Nov 4, 2018 12:21 AM
Cnon said:

tesekkurler. animesi cok basarili degildi ama olabilecek potansiyeldeydi, mangaya basladim ^^

Nov 4, 2018 1:07 AM

arcueidbrunest said:
Cnon said:

tesekkurler. animesi cok basarili degildi ama olabilecek potansiyeldeydi, mangaya basladim ^^

evet animede baya yer atlandı ama manga daha başarılı kesinlikle

Nov 4, 2018 9:11 AM

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. :)

@arcueidbrunest

Yuuutsu na Asa seven birini görmek güzel, benim de favori mangalarımdan biridir. <3

Nov 18, 2018 3:22 AM

Adım Oğuzhan, 19 yaşında mezuna kalanlardanım.
Favori animelerim; Steins;Gate, Mekakucity Actors, Sankarea.
Kişilik olarak Okabe Rintarou'ya benziyorum, yada benzemek istiyorum da olabilir. Üniversite sınavına çalıştığımdan anime izleyecek vaktim yok. Aslında uzun zamandır steins;gate 0'dan başka anime izlemedim. Turkanime'de bi tartışma esnasında birinin önerisiyle şans eseri bu club'a denk geldim. Ve topic'leri okuduğum zaman anime konusunda hala bir lamer olduğumu fark ediyorum. :P Gerçekten işin piri olmuşsunuz artık yıllardır burada. İnsan içinize girip selam vermeye çekiniyor sizi görünce. :D

Nov 18, 2018 3:52 AM

zetsinrau said:
Adım Oğuzhan, 19 yaşında mezuna kalanlardanım.
Favori animelerim; Steins;Gate, Mekakucity Actors, Sankarea.
Kişilik olarak Okabe Rintarou'ya benziyorum, yada benzemek istiyorum da olabilir. Üniversite sınavına çalıştığımdan anime izleyecek vaktim yok. Aslında uzun zamandır steins;gate 0'dan başka anime izlemedim. Turkanime'de bi tartışma esnasında birinin önerisiyle şans eseri bu club'a denk geldim. Ve topic'leri okuduğum zaman anime konusunda hala bir lamer olduğumu fark ediyorum. :P Gerçekten işin piri olmuşsunuz artık yıllardır burada. İnsan içinize girip selam vermeye çekiniyor sizi görünce. :D

hoşgeldin ben de daha steins gate 0'ı izleyemedim.

Mar 6, 12:35 PM
Selam ^^ Bende ismimi pek vermeyi seçen biri değilim nickim de yazdığı üzere Emiso yada kısaca emi ile hitap edebilrsinz. Universite 2 ye gidiyorum.
Gizem ve dram animelerini severim. Mecha ecchi ve horror dışı her tür anime izlerim. 2015 de başladım animeyle haşır neşir olmaya. Olgun kişilikli karakterleri seviyorum.
Efsane ağlarsın dediğiniz animeler varsa keyifle bakarım önerilerinize. Tesekkrler ^^

Mar 6, 2:36 PM

Bilindik serilerin çoğunu izlemişsin zaten, efsane ağlarsın biraz subjektif yorum olsa da ben baya gözlerimin dolduğu birkaç seriyi yazayım:
-Bakemono no Ko
-Bakuman(genel itibariyle hüzünlü bir seri değil, sıkıcı da gelebilir ama seriyi çok seven birisi olarak duygulandıgım cok olmustur)
-Colorful'a bakabilirsin
-ReLIFE belki
-Shigatsu wa Kimi no Usa mehh
-Tengen Toppa Gurren Lagan, efsane sahnelerinden dolayı
-FMA Brotherhood, aynı sebepten
-Tokyo Magnitude 8.0 , saydıklarım arasında dram kategorisinde olup dramın hakkını veren tek seri
-Bokura ga Ita, shoujo oldugu için izlemedigim bir seri bunun da baya baya dram oldugunu duymustum
illa anime olmasına gerek yok dersen 'One Liter of Tears' izleyebilirsin, bizim tv deki çakmasıyla pek alakası yoktur dramın dibine kadar hakkını verir

Mar 6, 2:49 PM
EmisoDesu said:
Selam ^^ Bende ismimi pek vermeyi seçen biri değilim nickim de yazdığı üzere Emiso yada kısaca emi ile hitap edebilrsinz. Universite 2 ye gidiyorum.
Gizem ve dram animelerini severim. Mecha ecchi ve horror dışı her tür anime izlerim. 2015 de başladım animeyle haşır neşir olmaya. Olgun kişilikli karakterleri seviyorum.
Efsane ağlarsın dediğiniz animeler varsa keyifle bakarım önerilerinize. Tesekkrler ^^

Ağlamanı beklemem ama Natsujun un dediklerinden Colorful iyidir.

Oooh Punpun okuyorsun galiba, Asano nun tüm mangalara bakabilirsin.

Mar 6, 3:46 PM
İyi seyirler. Colorful movie ve tv serisi var yalnız bahsi geçen movie idi. Tv serisi de erkeklerin düşeceği komik durumları işliyor başta ama sonra konu bütünlüğü dağılır biraz gag ecchi gibi bir şey oluyor.

Mar 6, 3:50 PM
Bakemono ko planımdaydı zaten o zaman ona kesin bakıyorum. Tokyo Magnitude de plana aldım. Colorful da dram eklentisi yok askine ecchi eklentisi var onun tarzını pek anlayamadım ecchi biraz sarmıyor beni. Bakuman sanırım manga sektöründe geçiyordu, sağlam olduğunu duydum ama uzun diye hatırlıyorum.Animede aksiyom vb. türler olmadığnda onun uzun olması pek sarmıyor beni. İlerleyemiyorum genelde. Yeni nesilden olan shirobako ya bakmıştım oda anime sektöründe geçiyor ama o kadar çok sıkıldm ki drop attım normalde drop kolay kolay atmazdım. Bu arada teşekkür ederim ikinizede ^^

Mar 6, 3:54 PM
bu arada toaru railgun serisi hakkında soracaktım, seri 2 ye ayrılıyor sanırım bilginiz var mı? Ona göre izliyeceğim de

Mar 6, 3:56 PM
junkdog0 said:
İyi seyirler. Colorful movie ve tv serisi var yalnız bahsi geçen movie idi. Tv serisi de erkeklerin düşeceği komik durumları işliyor başta ama sonra konu bütünlüğü dağılır biraz gag ecchi gibi bir şey oluyor.

ah şimdi fark ettim tamam teşekkürler ^^

Mar 7, 10:10 AM

Railgun serisi S ve 3.sezon olarak devam ediyor diğer çıkanlar Motto vs spin off ları.Majutsu no Index i diyorsan da o ana seri zaten öncelikli olan Index.

Mar 7, 11:36 AM
NatsuJun said:
Railgun serisi S ve 3.sezon olarak devam ediyor diğer çıkanlar Motto vs spin off ları.Majutsu no Index i diyorsan da o ana seri zaten öncelikli olan Index.
Index pek hoşuma gitmemişti de railgun ile bağlantılı mı ? sadece railgunu izlesem anlamı olmaz yani?

Mar 7, 2:09 PM

şöyle, ana seri normalde Index.Misaka orada ana yan karakterlerden biri.Devam serilerini izlemediğim için ne kadar şey kaçırırsın bilmiyorum açıkçası ama Railgun izlemen için illa Index izlemene gerek yok.Sadece Touma ve Index'le alakalı detayları bilmezsin herhalde.

Mar 7, 3:46 PM
Tamam o zmn teşekküt ederimm

Pages (4) « 1 2 [3] 4 »