Forum Settings
Forums
Must be a Club Member to Reply 
May 4, 2014 2:29 PM

Svima se je to dogodilo.Ljudi stvore ogroman hype oko nekog animea koji ga na kraju ne zavrijeđuje.Ili jednostavno se sami prevarimo kad shvatimo da smo ocekivali puno više od nečega.

Ja osobno nemam neki problem s time jer u 95% slučajeva dobro znam što očekivati od showa koji gledam pa se i nemam što razočarat.Naravno ima i iznimka

Zetsuen no Tempest - koja je glavna premisa ovdje ja nemam blagog pojma,ovo je moglo biti tako dobro i htio sam to voliti(i donekle jesam) ali konstantna promjena raspoloženja kod glavnih likova koji svoju pamet i cijelu jebenu ideologiju dokazuju jedino citatima is Shakespearovih djela jednostavno je bilo previše za mene

May 4, 2014 2:44 PM

Kill la Kill - Trigger nije spasio anime

May 4, 2014 2:49 PM

Slazem se, Kill la kill nije tako dobro kao sto svi govore

May 4, 2014 3:55 PM

Log Horizon, Jormungand, Suzumiya Haruhi, Elfen Lied, Wolf's Rain, D.N.Angel... Prva tri još mogu nekako pogledati, ali zašto su tako popularni nemam blage.

May 5, 2014 11:06 AM

Razbojnik said:
Kill la Kill - Trigger nije spasio anime

Animeu ne treba spašavanje.Kill la Kill-a je upropastio hype masa koje su očekivale neznamkakvog isusa od animea bez ikakvih osnova.Gledao sam do 15 ep. i dropao jer me iskreno nije zanimao ali u osnovi,Kill la Kill je sasvim solidan anime i toćno ono što sam očekivao da bude,a to je anime u stilu Gurren Langanna sa old school look-om.

Ista stvar sa Space Dandeyom samo još smiješnije.Mislim stvarno,neznam sta je ljudima bilo u glavi kad su govorili(gledajuci samo iz trilera) da ce to bi slijedeći Cowboy Bebop.Da li je izgledom i žanrovima upućivao na to? :D