MyAnimeList.net

bakaatashi's Anime List | bakaatashi's Manga List
bakaatashi's Profile

bakaatashi's Details
05-07-15, 8:47 AM
Female
Poland
medarobots.tumblr.com
November 20, 2010
Member
18,387
517
284
7 (Find All)
Last List Updates
Durarara!!x2 Shou add
Watching at 4 of 12
Suna wo Kizamu Hari add
Reading at 2 of -
Doukyuusei add
Plan to Watch

Anime Stats

Time (Days) 86.8
 
Watching 10
 
Completed 254
 
On Hold 32
 
Dropped 41
 
Plan to Watch 35
 
Total Entries 372
 

Anime compatibility with bakaatashi is:
Unknown :(
 %

bakaatashi's Random Anime

Manga Stats

Time (Days) 18.4
 
Reading 34
 
Completed 169
 
On Hold 38
 
Dropped 34
 
Plan to Read 43
 
Total Entries 318
 

Manga compatibility with bakaatashi is:
Unknown :(
 %

bakaatashi's Random Manga

About bakaatashi
i love sousuke and kagami more than anything gbye


bakaatashi's Comments
Displaying 15 of 384 Comments
Darkgreen12 | 10-08-14, 2:57 PM
YES. MakoHaru has taken over my life.

isibeal | 10-01-14, 2:13 AM
Cieszę się, że MakoHaru jest tak popularne w Japonii. I że seiyuu też to widzą <3

W pewnym sensie masz rację, ale jest też dużo starszych fanek z Polski które po prostu wolą pary oparte na rywalizacji. Nie wiem jak to działa bo nie czytam o takich parach, czy poza samą rywalizacją te pary mają w ogóle jakieś uczuciowe życie, a jeśli tak, to czy są przedstawieni zgodnie ze swoim charakterem czy jest to kompletne OOC.
Muszę przyznać, że wyjątkowo nie pasuje mi wybór Haru co do jego przyszłości... Nigdy nie będę w stanie tego zaakceptować, to było zbyt wymuszone i dziwne. Owszem, lubię rywalizację Rina i Haru ale nie na aż takim poziomie. Pro!Haru to nie Haru... Wolałabym, żeby wybrał coś innego.
Rin i Haru są jak... nie wiem jak inaczej to nazwać, najlepsi kumple? I strasznie podobają mi się takie ich relacje.
Ale Rin to nie Makoto, znów nie potrafię dobrze tego wyjaśnić, Rin pojawił się i 'namieszał' w życiu Haru (niekoniecznie negatywnie) a Makoto był z nim zawsze. Nie potrafię wyobrazić sobie, żeby byli osobno. Nie umiem i nie chcę wyobrazić sobie, że kiedykolwiek mogliby przestać się kochać.
Strasznie bałam się, że twórcy anime zniszczą ich związek, wiedząc że oni sami wolą Rina i relacje Rin/Haru. Po 12 odcinku całkiem się załamałam. Ale jak tylko zobaczyłam ostatni odcinek... Ich nie da się zniszczyć, oni zawsze będą razem, zawsze do siebie wrócą. Płakałam jak dziecko, a 'witaj w domu' całkowicie mnie rozbroiło. Byłam tak strasznie szczęśliwa, że miłość Haru do Makoto zaczyna być wyraźnie widoczna, czasami brakowało mi tego, ale ostatni odcinek był nią przepełniony.
Co do 'dorosłej' formy ich miłości, czasem lubię wyobrażać sobie i to. Za to jestem wdzięczna twórcom doujinshi. Zwłaszcza, że w ich przypadku ta fizyczna miłość też może być piękna.
Ale fizycznie czy nie, ich miłość kompletnie mną owładnęła. Ciągle o nich myślę i nie mogę przestać. Oszalałam na starość.

(Wybacz, jeśli piszę nieskładnie, przyzwyczaiłam się do rozmów po angielsku i powoli zapominam jak 'ładnie' pisać po polsku...)

isibeal | 09-29-14, 4:22 AM
Tonę w MakoHaru od początku pierwszej serii... Tym bardziej bolało mnie, że większość polskich fanów woli Haru i Rina. Ciężko mi zrozumieć ludzi, którzy nie potrafią dostrzec piękna MakoHaru. Jak w ogóle można stworzyć coś tak idealnego.

sayanee | 09-27-14, 2:17 PM
Cieszę się, że potoczyło się tak, a nie inaczej. Mam wrażenie, że jestem teraz w lepszym stanie niż kiedykolwiek wcześniej. c:

Aww, jak starsza siostra? To urocze :) W sumie to tak się czuję kiedy z Tobą piszę, haha. Szczerze powiedziawszy momentami byłam bardzo bliska poddania się i pójścia do zawodówki, na szczęście do tego nie doszło.

Japońscy idole! Czyli generalnie japońskie girls- i boysbandy. W sumie to jest to teraz hobby, które pożera najwięcej mojego czasu.

Darkmaya | 09-26-14, 11:05 AM
Ej usunęłaś starego tumblra? :( Bo cię na liście tych co followuję nie mogę znaleźć.

isibeal | 09-26-14, 4:14 AM
Wyjątkowo weszłam dziś na mala, sprawdziłam listę znajomych i od razu moją uwagę przyciągnął Twój profilowy obrazek. MakoHaru to cudowna para, cieszę się, że są w Polsce osoby które lubią ich razem.

sayanee | 09-17-14, 8:06 AM
O ile dobrze pamiętam znamy się jeszcze z czasów, kiedy chodziłam do podstawówki, prawda? Czas bardzo szybko leci! D:

Na pewno wszystko wyjdzie w praniu :) Z ważniejszych rzeczy jakie mogę wymienić to to, że znalazłam sobie przyjaciół, uczę się japońskiego i znalazłam sobie dodatkowe zainteresowania poza mangą i anime. Jak więc widać, rozwijam się!

Jedno z lepszych liceów w moim mieście. Bardzo chciałam się do niego dostać i dużo na to pracowałam, więc radość z dostania się tam jest ogromna :) Poszłam tam ze względu na to, że jest to jedyna szkoła w Łodzi która przygotowuje do matury międzynarodowej.

Mam nadzieję że o Twoich fazach też zdążę usłyszeć, oczywiście o ile będziesz chętna :) Prawo jazdy! Brzmi ciekawie. Ja też od jakiegoś czasu myślałam, czy by po osiemnastce nie wyrobić sobie prawka... W mojej rodzinie nie jeździ się samochodem, więc zawsze mnie do tego ciągnęło.

sayanee | 09-17-14, 7:25 AM
Hej! Bardzo fajnie jest znowu przeczytać od Ciebie wiadomość c: U mnie duuużo się wydarzyło, przede wszystkim pozytywnych rzeczy. Właśnie dostałam się do wybranego liceum, więc przeżywam sporą ekscytację. A Ty jak się miewasz?

OtakuMadness | 09-09-13, 8:56 AM
Hi, hi~! A fan of Yamamoto Kotetsuko~?
Then won't you please join us!? :'D
>>> http://myanimelist.net/clubs.php?cid=28763 <<<
Though the club isn't new, the management is and we are working hard to bring our club back to life!
So please join in and share with other fans of this wonderful mangaka and help our club grow <3
Also any ideas and requests are very welcome!

Darkmaya | 12-24-12, 7:04 AM

Jack na poprawę humoru :D kiedy idziesz do kina? Bo widziałam, że są pokazy przedpremierowe w weekendy już.

Darkmaya | 12-24-12, 6:59 AM

wesołych i spokojnych świąt!

TheEmbalmer | 12-17-12, 1:19 PM
LOL, przed chwilą grałem w DDR i sobie sprawdzałem tę dziewkę, co ją masz na avatar'ze, bo było "Kaze hiku no~ kaze hiku no~" w piosence i stwierdziłem, że muszę spojrzeć o co tam chodzi. Fajny ten animiec, czy to kolejny przykład tego, że jestem na coś zbyt nieczuły?

Kaizoku_Mugiwara | 11-06-12, 10:51 PM
Join The Anime America Club!If you are receiving this then you've been invited by Team Yumeji to join Anime America Club. Click on this link to go to the clubs page: http://myanimelist.net/clubs.php?cid=33815

We have tacos!! <3 No, but it is a cool place to talk about anime and have fun discussions.

If you join Anime America Club, please post in the forum called "Team Yumeji" and say "Joined"...Thanks

Bestald | 11-04-12, 12:52 PM
omg I smile like a creep now :3
so glad you added me *w*

reiicchi | 10-25-12, 1:39 PM
heyyy, you havent replied to me in a while so i was wondering how you were doing(:

Write a Comment