Forum Settings
Forums
New
May 26, 2009 11:02 AM
#1

Offline
Jan 2009
1098
Początek - czyli jak zaczęła się Wasza przygoda z kanałem RTL 7 i dlaczego zaczęliście oglądać anime puszczane w bloku " Odlotowe Kreskówki " ( Dragon Ball , Rycerze Zodiaku, itd).
Reply Disabled for Non-Club Members
May 27, 2009 7:14 AM
#2

Offline
Aug 2008
3
dla czego zaczolem ogladac te anime??? hmm... niewiem (wtedy nawet niewiedzialem co to anime xD) zaciekawilo ,wciaglo i ogladalem,i nie zaluje,milo wspominam ta stacje...
May 27, 2009 7:31 AM
#3

Offline
Jan 2009
1098
I gitara :)

Ja najpierw zajarałem się japońskimi filmami akcji ( yakuza ) i o samurajach , potem komiksy (Batman , Spider-Man) , aż natrafiłem na anime między innymi dzięki stacji RTL 7 (Piłka w grze , Dragon Ball ) ,a dalej już poszło :)
May 27, 2009 2:26 PM
#4

Offline
May 2009
118
Ja nawet nie pamiętam jak natrafiłam na anime na tej stacji :P Jak już zaczęłam oglądać to nie mogłam przestać. Specjalnie ze szkoły biegłam do domu żeby nie przegapić ani jednej sekundy anime (choć dla mnie były to jeszcze "bajki") :D Najlepiej pamiętam serie takie jak Slayers'ów, Dragon Ball'a, Magic Knight Rayearth i Yaibę xD
Sorry for my english ^^"
May 28, 2009 6:55 AM
#5

Offline
Apr 2009
30
Pierwsze moje anime to było na RTL 7 a było nim dragon ball, jak pierwszy raz to ujrzałem to nie mogłem przestać oglądać kolejny epizodów, następnie zacząłem oglądać kolejne anime na tej stacji


May 28, 2009 8:14 AM
#6
Offline
Sep 2008
2
Hmm, kidy to bylo ;p Niepamietam jak to sie zaczelo, prawdopodobnie miyslalem ze to niezle "bajki", ktore byby smieszne. I tak powoli sie wciagnalem. Najlepiej pamietam DragonBalla, Slayers ^^, Saint Seiya
May 28, 2009 1:38 PM
#7

Offline
Feb 2009
298
No już parę latek temu to było, nie jestem pewien jakie anime było widziane przeze mnie jako pierwsze , ale raczej był to Dragon Ball. Świetnie anime jak na tamte czasy, chyba każdy z tego klubu je oglądał. W między czasie obejrzałem też inne serie emitowane na tej stacji, takie jak np. Slayers, czy Łowcy Dusz.
Jun 9, 2009 4:56 PM
#8

Offline
May 2009
211
ohh żeby pamiętać :P po prostu chłonąłem wtedy "bajki" z RTL7... Nie da się zapomnieć tego co puszczali DB, Rycerze Zodiaku etc. ahh.. wspomnienia... Jeszcze nagrywałem odcinki na kasety video ;P na których mnie w domu nie było, żeby zobaczyć je po powrocie hehe ^^


W fazie projektu /
In progress x]
Nov 26, 2009 5:58 AM
#9

Offline
Dec 2008
569
Początek mojej przygody sięga czasów podstawówki a dokładniej 4 klasy. Wówczas to, koledzy przerzucili się z zabawy w "przeszkadzanie dziewczynom" na "walki z dragon bula". Zaciekawiony, spytałem się kumpla o co w tym wszystkim chodzi i w ogóle co to jest ten dragon bul. Wyśmiał mnie oczywiście, ale uświadomił, że na RTL7 w godzinach popołudniowych leci to "cudo" Tak więc wróciwszy do domu, załączyłem stację i... tak się to zaczęło. Po czasie doszły kolejne pozycje z pakietu "Odjazdowych Kreskówek". Tak to mniej więcej wyglądało. Cieszę się, że zacząłem moją przygodę z anime, właśnie poprzez serie z RTL7, ponieważ były na swój sposób ciekawe, zabawne no i... zapełniały ten "po szkolny" czas ^^



Day before yesterday I saw a rabbit, yesterday a deer and today... you.
Feb 25, 2010 3:11 PM

Offline
Apr 2009
146
Ja również po szkole, zawsze ze starszymi braćmi oglądałam Dragon Ball Rycerze Zodiaku.. no i jeszcze Mr Slump^.^ Pamiętam jakby to było wczoraj babcię gryzącą krakersa w połowie bajki :3 to były czasu heh...


Dec 17, 2010 5:43 AM

Offline
Apr 2010
183
Hmm... Przygoda z RTLem... no cóż, oglądając DB, wiedziałam już z czym to się je ;) Miałam już jakieś podstawy wiedzy w zakresie M&A. Pamiętam, że nie miałam zbyt wielu koleżanek podzielających moją pasję xD Na szczęście było kilku kolegów ;p Po emisji DB stacja RTL7 nabrała rozpędu i puściła jeszcze kilka tytułów, choć nie powiem, żebym któryś z nich oglądała z wypiekami na twarzy... Co nie znaczy oczywiście, że nie mam do nich sentymentu :) No, może poza Slayersami - to chyba był najlepszy tytuł.
"Nie kazda szara masa ma cos wspolnego z mozgiem." S. J. Lec
Jul 3, 2011 9:46 AM

Offline
May 2008
22
hmm z tego co pamiętam to oberzałam pierwszy raz DB w 2 klasie podstawowej, przychodziłam prawie codziennie do mojej kuzynki i się razem bawiłyśmy i właśnie ona pokazała mi fajną ''bajkę'', od tego się zaczęło, oglądałam też Slayers, Yaibe, MKR, no i ten wyczepisty serial ''czy boisz się ciemności?'', ach to były czasy... tak się wciągnęłam w DB, że oglądałam rano powtórki no i po południu następny odcinek hehehe, pamiętam, że wciągnęłam też w to mojego kuzyna... i te zabawy... hehehe
Jan 22, 2013 8:10 AM
Offline
Jan 2013
6
Ja zacząłem swoją przygodę z RTL7 (i tym samym z anime) Dragon Ballem, jeszcze przed zerówką... Po tylu latach pamiętam jak dziś, gdy pytałem się kolegi z podwórka, czy ogląda Dragon Balla. Ten na to odpowiedział: "To o tym gościu z kijem?" W okresie, kiedy jeszcze nie chodziłem do podstawówki, uwielbiałem też Rycerzy Zodiaku. Niestety dość szybko to zdjęli z ramówki, ponoć ze względu na brutalność. Jak przez mgłę pamiętam jeszcze oglądanie innych anime na tym kanale, najbardziej Slayers. Ciekawe jest to, że nie tyle pamiętam oglądanie właśnie, co uczucia do głównej bohaterki, którymi jako dziecko ją darzyłem. :D
Potem przez kolejne lata, w podstawówce, prawie codziennie oglądałem Dragon Balla. Wspaniałe czasy, kiedy przychodziłem po lekcjach do babci na pyszny obiad, a w telewizorze na RTL7 leciały przygody Songo i jego przyjaciół. Czuję do tych czasów ogromny sentyment. Nigdy nie opuści mnie nadzieja, że uda się jakoś wskrzesić ten kanał i przywrócić piękne wspomnienia. :)
LightYagamiPLJan 24, 2013 2:03 PM
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Nie tylko anime

PsychoLord - May 29, 2009

21 by vegeta391 »»
Jan 29, 2012 2:25 PM

» Karty Klubowe ver.2 [Zamknięte]

NanamiFukumitsu - Jul 2, 2010

32 by Cafer »»
Dec 12, 2011 2:38 PM

» Ramówka :>

skejciara - Jul 17, 2011

2 by PsychoLord »»
Aug 13, 2011 12:38 AM

» Ulubiona kreskówka/anime na kanale RTL 7

PsychoLord - May 27, 2009

47 by pawel123 »»
Jul 20, 2011 8:31 AM

» Karty Klubowe - N Zamknięte

PsychoLord - Jul 3, 2010

24 by pupsia »»
Jun 11, 2011 3:08 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login