MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

Dažādas norādes uz saitiem
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Latvijas Anime Klubs »» Dažādas norādes uz saitiem

Must be a Club Member to Reply
Pages (3) « 1 [2] 3 »
10-18-08, 6:17 AM

Tāds viens jautājums kas ir otakieši? un otaka...

10-18-08, 7:15 AM

http://en.wikipedia.org/wiki/Otaku

Ja Tu tā to domāji. ;D Vārdu sakot, cilvēki, kas mazliet vai stipri par daudz aizrāvušies ar anime un ar to saistītajām lietām. xD

10-18-08, 7:25 AM

Otaku nav mazliet aizrāvušies, otaku ir stipri aizrāvušies XD Stipri par daudz arī var teikt :) Bet varbūt viņa(viņš) domāja otaku.lv forumiešus :)

10-18-08, 8:46 AM

Labi, doma nemainās- par daudz ir par daudz. :D

10-18-08, 10:49 AM

miiyo said:
Jēziņ, jūs jau par nabaga Otakiju runājat tā kā kaut kādi nezin kas. Augstākā mēra otakiešiem vajag īpašu publiku, kas ir tādi paši kā viņi. o_o Cilvēki bez dzīves un plašām erotiskajām fantāzijām. ¦D
><

Un vēl tikai komentārs par Elfon teikto:
Par post-u biežumu protams ir pārspīlēti, bet jautājumā par to, ka anime.lv ir krutāks:
Sen jau zināms, ka Latvijas otakieši (un ne tikai) nosacīti dalās latviešu un krievu valodā runājošajos, kas attiecīgi apdzīvo otaku.lv un anime.lv un tā kā liela daļa šo pasākumu organizatori iekš anime.lv ne īpaši labi runā latviešu valodā, tad arī krievu valodā nerunājošā publika iekš otaku.lv par notiekošajiem pasākumiem nereti uzzin pēdējie - kad kāds, kas ceļo pa abiem, iedomājas, ka varbūt arī otaku.lv biedriem tas varētu interesēt. <<

10-19-08, 11:47 PM

Parcik otaku.lv esmu izraidīts, un priekš anime.lv es nezinu krievu val. pietiekami :D visiem pārējiem es varu ieteikt šādu saitu:

http://allianora.forumotion.com/index.htm

Anime+GFx=Allianora ^.^ .

Tieši no turienes es uzzināju par MAL.

10-20-08, 12:11 AM

hmm atcereejos veel vienu diezgan bagaatiigu anime trackeri, tikai vieniigi tur ir ar ru tulkojumu - tb.animereactor.ru . katraa zinjaa pirms atklaaju deep, lielaakoties no animereactor vien vilku.

10-20-08, 12:21 AM

Ja man vajag krieviski tulkotu animi, parasti apciemoju torrents.ru - ļoti daudz un bagātīgi pārstāvēti torrenti. Krieviski man animi vajag visbiežāk lai aplaimotu māsas ar animi, jo viņas nemāk angliski tik labi, lai sekotu subiem :(

10-21-08, 2:05 AM

principaa viss kas ir torrents.ru ir animereactor.ru jo uploaderi ka reiz ar ir tie pashi kas vinjas tulko, vieniigi tas, ka ir probleemas ar complete pakaam, lielaakoties vinji pa seerijaam liek iekshaa.

10-29-08, 2:13 PM

Es nesen pieregojos otaku.lv , bet esmu pamanījis ka tas forums ir pamiris. :(

10-29-08, 2:25 PM

mangakid said:

Mēdz vispār būt, ka tur pakluss, bet, ja Tev rodas tāds iespaids un pats arī neizrādīsi dzīvības pazīmes, tad arī nekas nemainīsies. :3
Modified by Harasen, 10-29-08, 2:30 PM

10-31-08, 11:20 AM

Gin-chan said:
mangakid said:

Mēdz vispār būt, ka tur pakluss, bet, ja Tev rodas tāds iespaids un pats arī neizrādīsi dzīvības pazīmes, tad arī nekas nemainīsies. :3

Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā. Dažās vietās nav postots vairāk par gadu. Kaigan biedrība nedarbojas vispār. Mošen uztaisīt jaunu latviešu anime forumu. Piemēram kas līdzinātos http://anime.com.ru (piemērs).
^_^

10-31-08, 11:42 AM

mangakid said:
Gin-chan said:
Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā. Dažās vietās nav postots vairāk par gadu. Kaigan biedrība nedarbojas vispār. Mošen uztaisīt jaunu latviešu anime forumu. Piemēram kas līdzinātos http://anime.com.ru (piemērs).^_^

Tas nu gan ir pārspīlēti, ka reti iet. Un pārsvarā aktīvi tiek runats pat ro, kas aktuāls. (Ja nav nekā jauna/īpaša, tad arī tikai ieiet, paskatās un iziet, neatstājot nevienu komentāru.) Kā arī - ja kāda anime tika rādīta pirms gadiem diviem un visi skatijās, aktīvi komentāja, tad protams, tiem, kas to noskatās tikai tagad vairs nav interesanti, bet vienmēr var atstāt kādu komentāru un neviens par to nesitīs.
(Ja nu vienīgi tik ļoti sprēgā, ka sāk jau krist uz nerviem, obligāti atradīsies kāds vecais kadrs no kura saņems kādu uzbraucienu... par to jau šeit tika apspriests - tā tiek aizbaidīti ļoti daudzi jaunpienācēji.)
Bet, piem. Kas Tev otaku.lv pietrūkst? Ja ir kāda Tev nozīmīga tēma, kas tur vēl nav apstpriesta - izveido topic-u un noteikti kāds iesaistīsies. (Tas gan protams, jādara noteikumu robezās - topic-am jābūt pareizajā vietā un pietiekami saistītam ar foruma galveno tēmu - anime/manga/japan stuff, jo ir arī citi forumi citām interešu grupām.)

Un par juna veidošanu... meh man piemēram tīri labi patīk otaku.lv un diez vai ietu uz kādu citu letiņu forumu par to pašu tēmu.
Man nudien liekas, ka tā vispārīgi forumam nav ne vainas un ja ko nevaru dabūt otaku.lv atrodu citos specifiskākos ārzemju forumos.

11-01-08, 9:39 AM

Tajā saitā kuru es uzrakstīju ir ne tikai forums, bet arī html lapas, čats (tas tā), anime radio un citas funkcijas.

11-01-08, 10:07 AM

mangakid said:
Tajā saitā kuru es uzrakstīju ir ne tikai forums, bet arī html lapas, čats (tas tā), anime radio un citas funkcijas.
Tas daudz neko nemaina. Ja nezināji - letiņiem ir arī tāds animeblog.lv un tam arī godīgi sakot nav diez ko liela piekrišana.

Tāpēc, ja gribi ko jaunu, tad tam jābūt kam ūber-ūber. Diez vai to var panākt ar čata vai radio pievienošanu.

11-07-08, 2:16 AM

mangakid said:
Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā

Forumos nevajag sēdēt un tērēt laiku. Ir jāskatās anime!
Forumā tikai ieiet, paskatās vai kāds jauns komentārs parādījies, dažreiz uzraksta kādu komentāru un iziet... un tālāk jāskatās anime. :D
Modified by Hikarulv, 11-14-08, 5:20 AM

10-30-09, 6:07 AM

http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=132258&grouplanguage=lv

draugiem.lv anime un mangas grupa, nav īpaši aktīva bet varbūt kādreiz

10-30-09, 7:55 AM

esi i šijā Anime un šijā ^Anime^ abās ir pāri par tūkstots biedriem samērā aktīvi bet es reti tur ieeju.. :D

10-31-09, 10:51 AM

Paldies, searchā šos nevarēja atrast :)

12-21-09, 2:08 PM

Par cik šeit ir liela daļa Deep a.k.a Filebox lietotājbāze/administrācija, vēlējos pajautāt, kur tad ir palicis lielākais anime torrentu trakeris Latvijā? Redirektojas uz to krapaino quantripu elvē.

Pages (3) « 1 [2] 3 »
Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices