MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

Dažādas norādes uz saitiem
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Latvijas Anime Klubs »» Dažādas norādes uz saitiem

Must be a Club Member to Reply
Pages (3) [1] 2 3 »
10-13-08, 8:31 AM

Latvijā:
Anime.lv Valoda: RUS
Otaku.lv Valoda: LAT
Anime Blog Valoda: LAT
Deep.lv torrent tracker Valoda: RUS/LAT
Anime San online veikals Valoda: RUS/LAT
Blogs par anime un ne tikai Valoda: LAT
Modified by zenofex, 10-19-08, 3:17 AM

10-15-08, 10:58 AM

Oh, lol. Links uz stulbeņu fermu otaku.lv xD

10-15-08, 12:12 PM

Njā, publika tur ir raiba, no tās labi ja 10% regulāri skatās animi vai lasa mangu. Bet nu... tā ir viena no Latvijas otaku breeding grounds

10-15-08, 12:24 PM

Es tur tikai nesen pieregistrējos un tik dažas reizes tik ieeju. Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
I laugh in the face of danger. Then run and hide until it goes away.
[Xander]

10-15-08, 1:15 PM

Es par sevi arī nevarētu teikt, ka regulāri skatos vai lasu, bet tā lieta patīk, vienkārši nepietiek laika visam.

10-15-08, 1:24 PM

Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD

10-15-08, 1:49 PM

Tramvajs said:
Joker_ said:

Varbūt tāpēc ka nav pierasts par tādām lietām latviski runāt. Nju tagad domāju to mainīt. Varbūt sanāks. =]
[Xander]

10-15-08, 1:53 PM

Tramvajs said:
Joker_ said:

piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:

10-15-08, 2:02 PM

IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:

Heh... esmu starp tiem otakiešiem. Nesen par tādu kļuvu...Tākā vēl nav īpaši iegājies, nju ja tā var izteikties... huh
[Xander]

10-15-08, 2:03 PM

IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:

Tici man, es tur esmu piedzīvojis tikai un vienīgi šausmas. Tā publika ir drausmīgākā publika ko jebkad esmu redzējis. Tad es labāk sēžu 4chan /b/ un skatos SDN un tubgirl variācijām, nekā atgriežos otaku.lv

10-15-08, 2:12 PM

bladez said:
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:

Tici man, es tur esmu piedzīvojis tikai un vienīgi šausmas. Tā publika ir drausmīgākā publika ko jebkad esmu redzējis. Tad es labāk sēžu 4chan /b/ un skatos SDN un tubgirl variācijām, nekā atgriežos otaku.lv

Hmm... neskan īpaši uzmundrinoši, drīzāk baigi biedējoši. Nju pagaidām par to vietu neko nevaru teikt, jo labi, ja kādas 4 reizes tur esu bijusi.
[Xander]

10-15-08, 2:18 PM

bladez said:
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:

Tas gan ka tur ir atsaldeņi galīgie padaudz :D Un 100% piekrīti ka labak ir sēdēt 4chan es gan darba laikā sēžy /hr/, /o/, /w/ un /wg/. Un ļoti reti /hc/ un /b/

es gan dažus esmu pāris reizes saticis dzīvē un ir ok tauta. Bet tie gan ir uz pirkstiem skaitāmi :)

10-15-08, 2:35 PM

ā jā saite viena kur ir daudz otaku ir deep.lv

10-15-08, 9:42 PM

Deep.lv jā,tur ir daudz anime cienītāju (man vārds otaku īstenībā nepatīk, bet nez... varbūt ka ir arī otaku :D) Un deep'a trackeris ir vieta kur ātri nokačāt animi, jo lietotāji pamatā ir no Latvijas.

Bet, par otaku.lv Nekad nebiju iedomājies, ka par to vietni radies šāds uzskats, lol. Kā vienam no moderatoriem vienkārši ir interesanti, kāpēc tā, un ko tur varētu darīt lai būtu mazāk atsaldeņu un vairāk atbilstošās publikas? :)

10-15-08, 10:29 PM

zenofex said:
Deep.lv jā,tur ir daudz anime cienītāju (man vārds otaku īstenībā nepatīk, bet nez... varbūt ka ir arī otaku :D) Un deep'a trackeris ir vieta kur ātri nokačāt animi, jo lietotāji pamatā ir no Latvijas.

Bet, par otaku.lv Nekad nebiju iedomājies, ka par to vietni radies šāds uzskats, lol. Kā vienam no moderatoriem vienkārši ir interesanti, kāpēc tā, un ko tur varētu darīt lai būtu mazāk atsaldeņu un vairāk atbilstošās publikas? :)

Šaubos, ka tur kautko var darīt lietas labā. Noteikumi itkā ir savā vietā, bet man pat moderātori un administrātori ir, kā saka, "braukuši augumā".

10-15-08, 11:45 PM

bladez said:
Šaubos, ka tur kautko var darīt lietas labā. Noteikumi itkā ir savā vietā, bet man pat moderātori un administrātori ir, kā saka, "braukuši augumā".

Ja pavisam godīgi - pēc neliela ieskata Tevis atstātajos postos forumā, liekas, ka pāris uzbraucieni nebūt nav bijuši nepamatoti.

Lai kā - man jau liekas, ka tur praktiski visi ir dabūjuši pa kādam uzbraucienam vienīgā atšķirība ir tā, vai spēj saprast par ko tas ir un ko darīt lietas labā vai vienkārši aizbēgt.

10-16-08, 4:29 AM

Šitādas briesmas lasot nemaz negribas iet tur iekšā.. :D bet gan jau ka laiks būs lieks būs ''jaiemet acs''kas un kā tur i..

10-16-08, 4:37 AM

Lai nu kā, šeit neviens "nebrauks augumā", ja pats nesāksi braukt :D This land indeed is made for love and peace! ^^

10-17-08, 4:00 PM

Anyway i better prefer anime.lv...Well yeah i don't speak latvian too good, but anime.lv is created by guys who make all animefests and created an anime+ store and there is always some fresh information about upcoming otaku events. And a lot of other stuff to talk about..compering to otaku.lv where last comment was posted5 month ago.

10-18-08, 3:29 AM

Jēziņ, jūs jau par nabaga Otakiju runājat tā kā kaut kādi nezin kas. Augstākā mēra otakiešiem vajag īpašu publiku, kas ir tādi paši kā viņi. o_o Cilvēki bez dzīves un plašām erotiskajām fantāzijām. ¦D

Pages (3) [1] 2 3 »
Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices