MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

Ulubiona Bishoujo
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Polski FC Bishoujo »» Ulubiona Bishoujo

Must be a Club Member to Reply
02-12-12, 9:26 AM

Temat prosty jak konstrukcja cepa, jaka jest wasza ulubiona Bishoujo? Dlaczego właśnie ona, co zrobiła że zajmuje zaszczytne miejsce wśród najlepszych znanych wam postaci w anime i mandze. Wypowiem się jak zobaczę że temat aktywny.
PS: Oczywiście śmiało, zarzućcie zdjęciem ulubionej piękności ;)

02-13-12, 2:43 PM

Zdecydowanie Akiyama Mio jest obecnie moją idolką wśród Bishoujo z czego pewnie możecie choćby wywnioskować z obecnego wyglądu klubu ;) Można by rzec że wpadła mi w oko od pierwszego wejrzenia a jeszcze większy mój płomień miłości się dla niej rozpalił między innymi poprzez strój kelnerki, mikołaja itd... ;)

02-19-12, 1:22 PM

Z racji mojej płci, w anime i mandze zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na postacie płci męskiej, za to kobitki muszą zdecydowanie mieć "to coś" żeby przykuć moją uwagę. Zwykle pod uwagę bardziej biorę charakter i usposobienie danej postaci. I tak oto moje ulubienice to:

Kuchiki Rukia - lubię te jej chappy-odpały, i ogólnie to że jest jednocześnie twarda psychicznie i dziewczęca. I ogólnie sentyment (to pierwsza postać z anime, której zapamiętałam imię i nazwisko! xD)

Kagura(Gintama) - dzieciak rozwala system, i do tego jest takaa kaaaawaaaaai ;3

Azuki Miho - pięęęęęęękna po prostu. Trochę irytuje jej nieśmiałość, ale wygląd zdecydowanie 6/6 ;]

Tyle mi na razie do głowy przychodzi ^^

02-23-12, 7:33 AM

Ja lubię Nami z One Piece - uwielbiam wybuchowe dziewczyny i rude włosy. Ze względu na kreskę OP, nie jest może uważana za szczególnie piękną, no ale moje zdanie jest moje ^ ^
Prócz tego Victorique z Gosicka - kawaii, długie jak cholera blond włosy *_*
Jeszcze Horo z Spice & Wolf - lubię wilki i ogólnie podoba mi się jej charakter.
No i wspominana wcześniej Akiyama Mio też jest godna mej uwagi ^ ^

To by było na tyle raczej :3
~~Nyan~~

03-03-12, 1:05 PM

Moja ulubiona pani to Saber z FSN, szczerze to nigdy nie byłam fanką dziewczyn w krótkich włosach bądź w związanych, jednak ona skradła moje serce. *-* Podoba mi się w niej ta oziębłość, brak uśmiechu, poważna. Jednak później ona się rozkręca, uśmiecha się, rumieni. Poprostu "oyaoya *W*" XD

Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices