Forum Settings
Forums
New
Apr 6, 2011 2:59 AM
#1

Offline
Mar 2011
3
Jakie manhwy polecacie? Z mojej strony:

The Flower of Evil
The Bride of the Water God
Antique Romance
Reply Disabled for Non-Club Members
Apr 14, 2011 11:29 AM
#2
Offline
Oct 2009
198
Teen Spirit, moja pierwsza manhwa, ale bardzo ją lubię. :)
Dec 20, 2011 6:27 AM
#3

Offline
Jan 2010
8
Noblesse
Genetycznie modyfikowani ludzie, dużo humoru, jeszcze więcej walk, wciągające zwroty akcji i naprawdę fajnie wykreowane postacie. Zawsze gdy pojawia się nowy chapter piszczę na cały dom z radości, a potem płaczę że za szybko się kończy.

Saver
Trzeba przetrwać pierwsze cztery (?) chaptery, bo tam mamy taki ogólny wstęp wstęp do fabuły. Potem następuje wielkie rypnięcie na łeb i wszystko obraca się o te trzysta ileś stopni. I się robi fajnie. Bardzo fajnie. Do odnalezienia Noblessa była to moja najukochańsza i najcudowniejsza manhwa, teraz chyba będzie się musiała tytułem podzielić.
szujjjDec 20, 2011 10:56 AM
Jun 20, 2012 10:00 AM
#4

Offline
Feb 2012
5
Od niedawna się zainteresowała Manhwą. Ale moge polecić Trace i Zen Martial Arts Academy ^^.
Jan 15, 2013 1:01 PM
#5

Offline
Oct 2012
489
Koniecznie musi tu się tu pojawić "Annarasumanara ". Naprawdę godna polecenia. Ten cały klimat i magia jaką w sobie ma. Cudo~~
Aug 3, 2013 12:30 PM
#6

Offline
Jul 2013
2
Przeczytałam, jak na razie, manhwę The Breaker i niedługo zabieram się za dalszą część The Breaker: New Waves. Osobiście polecam ją gorąco, chociaż początek mnie trochę zniechęcił, ale to tylko kilka pierwszych rozdziałów. Dalej fabuła bardziej wciąga i niektóre postacie stają się mniej irytujące :)
Oct 24, 2013 10:37 AM
#7
Offline
Jun 2013
2
Ja polecam Utopia of Homosexuality, mi się strasznie podobało :D
Jul 20, 2014 12:51 PM
#8

Offline
May 2012
155
The Tarot Café - strasznie klimatyczny tytuł
Aug 22, 2014 5:13 AM
#9

Offline
Sep 2013
11
Zdecydowanie polecam "Tower of God"! Dosłownie ją wciągnęłam. Świetnie wykreowany świat, intrygujące postaci i wciągająca akcja. Duża dawka humoru, ale także tragedii. I co najważniejsze - manhwa naprawdę skłania do przemyśleń. Mam nadzieję, że doczeka się własnej strony na MALu, bo nawet dostępne jest polskie tłumaczenie :).
Dalej - cóż, z bieżącego materiału polecam "Pinocchio" i jego prequel "One winter". Historia niesamowicie ciekawa, obecne zaskakujące zwroty akcji oraz pozytywni bohaterowie. Czyta się z prawdziwą przyjemnością.
A! Oczywiście nie mogłabym nie wspomnieć o "Annarasumanara" <3. To od niej zaczęła się moja przygoda z manhwą. Jest po prostu cudowna! Pomimo zaledwie 27 rozdziałów jest w stanie przekazać tak wiele. Prawdziwie magiczna pozycja.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» NABÓR NA ADMINSTWO [OTWARTE]

ironicegg - Oct 31, 2010

0 by ironicegg »»
Oct 31, 2010 12:29 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login