MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

Polecane Manhwy
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Manhwa Poland »» Polecane Manhwy

Must be a Club Member to Reply
04-06-11, 2:59 AM

Jakie manhwy polecacie? Z mojej strony:

The Flower of Evil
The Bride of the Water God
Antique Romance

04-14-11, 11:29 AM

Teen Spirit, moja pierwsza manhwa, ale bardzo ją lubię. :)

12-20-11, 6:27 AM

Noblesse
Genetycznie modyfikowani ludzie, dużo humoru, jeszcze więcej walk, wciągające zwroty akcji i naprawdę fajnie wykreowane postacie. Zawsze gdy pojawia się nowy chapter piszczę na cały dom z radości, a potem płaczę że za szybko się kończy.

Saver
Trzeba przetrwać pierwsze cztery (?) chaptery, bo tam mamy taki ogólny wstęp wstęp do fabuły. Potem następuje wielkie rypnięcie na łeb i wszystko obraca się o te trzysta ileś stopni. I się robi fajnie. Bardzo fajnie. Do odnalezienia Noblessa była to moja najukochańsza i najcudowniejsza manhwa, teraz chyba będzie się musiała tytułem podzielić.
Modified by szujjj, 12-20-11, 10:56 AM

06-20-12, 10:00 AM

Od niedawna się zainteresowała Manhwą. Ale moge polecić Trace i Zen Martial Arts Academy ^^.

01-15-13, 1:01 PM

Koniecznie musi tu się tu pojawić "Annarasumanara ". Naprawdę godna polecenia. Ten cały klimat i magia jaką w sobie ma. Cudo~~

08-03-13, 12:30 PM

Przeczytałam, jak na razie, manhwę The Breaker i niedługo zabieram się za dalszą część The Breaker: New Waves. Osobiście polecam ją gorąco, chociaż początek mnie trochę zniechęcił, ale to tylko kilka pierwszych rozdziałów. Dalej fabuła bardziej wciąga i niektóre postacie stają się mniej irytujące :)

10-24-13, 10:37 AM

Ja polecam Utopia of Homosexuality, mi się strasznie podobało :D

07-20-14, 12:51 PM

The Tarot Café - strasznie klimatyczny tytuł

08-22-14, 5:13 AM

Zdecydowanie polecam "Tower of God"! Dosłownie ją wciągnęłam. Świetnie wykreowany świat, intrygujące postaci i wciągająca akcja. Duża dawka humoru, ale także tragedii. I co najważniejsze - manhwa naprawdę skłania do przemyśleń. Mam nadzieję, że doczeka się własnej strony na MALu, bo nawet dostępne jest polskie tłumaczenie :).
Dalej - cóż, z bieżącego materiału polecam "Pinocchio" i jego prequel "One winter". Historia niesamowicie ciekawa, obecne zaskakujące zwroty akcji oraz pozytywni bohaterowie. Czyta się z prawdziwą przyjemnością.
A! Oczywiście nie mogłabym nie wspomnieć o "Annarasumanara" <3. To od niej zaczęła się moja przygoda z manhwą. Jest po prostu cudowna! Pomimo zaledwie 27 rozdziałów jest w stanie przekazać tak wiele. Prawdziwie magiczna pozycja.

Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices